Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata a János kórház meddőségi központjáról? fórum

Van valakinek tapasztalata a János kórház meddőségi központjáról? (tudásbázis kérdés)


11. Cate77
2012. febr. 6. 13:53
Sziasztok elég halott a fórum de hátha beindul.Én is a Bmc-be járok, nekem eddig csak jó tapasztalatom van annak ellenére, hogy 4 inszem nem sikerült.
10. Hanky panky (válaszként erre: 7. - Bebekriszti)
2012. jan. 26. 19:22

Tök érdekes, mert ezt én meg pont fordítva gondolom. A Kaáliból mentem át a BMC-be. Persze szerintem orvosfüggő egy intézet megítélése!

Nekem szimpatikus a BMC. Sokkal rosszabbnak gondoltam, de kellemesen csalódtam!

2009. máj. 7. 17:01

Sziasztok,

Mi is oda járunk a Zeke doktorhoz. Egyelőre semleges a véleményem. Pont IVF előtt vagyok még, úgyhogy majd nyilatkozom, ha már történt is vmi. Amúgy a személyzet kedves és meglepően diszkrét. Tény hogy sokat kell várni.

2009. márc. 31. 15:43
Tolna vagy Baranya megyében andrológust keresek.Tud valaki ajánlani?
7. bebekriszti (válaszként erre: 6. - 064abada22)
2009. márc. 31. 10:41

Hát nem tudom ki miért dícséri annyira,én is jártam oda egy darabig,de borzalom....Futószalag az egész,órákig tartó kígyózó sorok és amikor a Konc előszőr megvizsgált még rám se nézett....

Azonnal átmentünk a Kaáliba.Ezerszer jobb és emberségesebb mint a budai meddőségi központ.Én inkább a Káálit ajánlom neked!!!

2009. márc. 26. 13:58
köszönöm szépen, telefonon kellett időpontot kérni, bő egy hónap múlva mehetünk, addig is próbálkozunk:-)
5. timihugi (válaszként erre: 4. - 064abada22)
2009. márc. 26. 13:44
Elsőre nem kell időpontot kérni, oda kell menni, bejelentkezni, kaptok egy azonosítót, és elmondják, milyen sorrendben követik egymást a vizsgálatok. Átlagosan 3 hónap,mire minden megvan, a beavatkozás időpontját pedig a peteérés határozza meg. Sok-sok sikert!!!
2009. márc. 25. 06:25

szia

nekünk nem akar összejönni a kistesó, így a nőgyógyászom a János kórházat ajánlotta. mennyi időt kell várni a bejelentkezés után, mikorra kaptatok időpontot?

2009. márc. 24. 18:53

Igen, mi oda jártunk, Zeke doktor volt az orvosom, az első inszeminációnk sikerült:-)! Azt mondják, ez szerencse, de szerintem nekünk is hozzá kell tennünk a lehető legjobbunkat.

Sok sikert!

2009. márc. 24. 18:51

Sziasztok!


Nekünk csak jó tapasztalatunk van.

Igaz nagyon sok időt kell várni, mert sokan vannak, de nagyon kedves, segítőkész mindenki.

2009. márc. 24. 18:43
Van valakinek tapasztalata a János kórház meddőségi központjáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook