Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankkártyás lopás - vigyázz! fórum

Bankkártyás lopás - vigyázz! (beszélgetős fórum)

2010. dec. 30. 19:35
.
2009. márc. 25. 10:10
.
5. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 4. - Megryan)
2009. márc. 24. 14:39
Sosem lehet tudni...
4. megryan (válaszként erre: 3. - 52d3e0b8a8)
2009. márc. 24. 14:27

Szerintem nem akarnak elkapni, nincs miért, hiszen nem láttad őket, és csak a csapdát tudod kivenni, nem sok kárt okozol nekik.



Ha más is kapott hasonló levelet más trükkel szívesen olvasnám, hogy tudjak figyelni rá...

2009. márc. 24. 14:22

Én is megkaptam ezt a képekkel illusztrált levelet! Azt is írják, hogy mivel vesz a kamera fel kell hívni a bankot és kérni az instrukciókat! ;)


A másik, hogy a kezedet végighúzod a bankkártya beadó nyílásán, és ha érzel valami pöcök-szerűt, azt ki kell venni, mert az tartja vissza a kártyát.


És imádkozz, mert általában ketten vannak, nehogy elkapjanak, ha észreveszik, hogy lebuktak. Bár ha van eszük nem nagyon mutogatják a képüket a kamera felé :)

2009. márc. 24. 14:19
Bocs, a fogyinaplómba tettem, talán jobban illett volna a világ dolgairól naplóba, de már mindegy, nincs kedvem átpakolni...
2009. márc. 24. 14:17

Ha a bank-automata nem adja vissza a kártyádat, lehet hogy a ragasztó-módszer áldozata lettél. Ha gyorsan kedves segítség is érkezik, akkor pedig egész biztosan.

Ne üsd be a kódot és a helyszínen, az automata előtt hívd a bank számát a történtekkel.


A pontos módszert képekkel illusztrálva a naplóm 315-ös hozzászólásától nézheted meg, mivel fórumba nem lehet képet illeszteni.


Én már egyszer lettem csalók áldozata, (nem ez a fajta) talán segít, hogy más ne járjon így. (A T-Mobil döbbenetes jóindulatán múlt, hogy nem buktam 30.000-et a dolgon)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook