Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet a gond a mikrofonommal? fórum

Mi lehet a gond a mikrofonommal? (tudásbázis kérdés)


7. 2d8287fe22 (válaszként erre: 6. - Sztolyka)
2011. febr. 1. 12:49

Ja, hogy laptopod van?

A hangkártyát kellene jól feltelepíteni, bár ha van hang, akkor jó lehet. Próbáld a hangok, és audioeszközöknél a vezérlőpultban, ott a hangoknál, a hangrögzítésnél. Lehet, fel lett telepítve még valami(pl bluetooth adapter)ami módosítja a hangbeállításokat.

6. sztolyka (válaszként erre: 5. - 2d8287fe22)
2011. febr. 1. 11:26

szia

na most nekem nincs külön mikrofonom,amit beledugjak a rózsaszín dugóba,hanem állítólag van beépített mikrofon a gépbe.

ezt nem tudom,hogyan kell beállítani.

szerinted?

2011. febr. 1. 11:11

Helo :)

A rózsaszín dugóba kell dugni mindenképp a mikrofont, és ha valaki nem hallja a másikat, akkor a legtöbbször ott szokott lenni a gond, hogy a hangerő tulajdonságoknál el van némítva a mikrofon, vagy pedig be kell jelölni a speciális szabályozókat itt, és ott játszani a mic boost pipával, vagy van még egy másik is, azt is kipipálja a gép tetszése szerint.

Vagy msn-nél lehet az, hogy a beállításoknál a tűzfalon nincs engedélyezve a mikrofon. Beállítások, kapcsolatnál.

2011. febr. 1. 10:37

Sziasztok!

Hogyan kell a gépen a mikrofont beállítani?

3. linksys (válaszként erre: 2. - Cb4c323adf)
2009. márc. 28. 12:48
Szia!Ha ő hall téged és te nem hallod őt, akkor nála lehet a gond.Esetleg microfon gond lehet nála.Ha mással is megpróbálsz beszélgetni és ott nem jelentkezik ez a probléma, akkor biztosan, hogy nem nálad van a gond. :)
2009. márc. 24. 13:08

Beszélgetni akartam,az egyik ismerőssel msn és ő hall engem amikor beszélek de én nem hallom őt:(

viszont működik mert zenét hallgatok vele stb..

Mi lehet a baj?

Az enyémmel van gond vagy esetleg az övé nincs beállítva?


Kérlek segítsetek!!köszönöm előre is!!

2009. márc. 24. 13:05
Mi lehet a gond a mikrofonommal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook