Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mozgássérülten a Nőgyógyásznál. fórum

Mozgássérülten a Nőgyógyásznál. (beszélgetős fórum)


5. flion (válaszként erre: 4. - Margaréta7)
2010. febr. 28. 17:08

Kedves Margaréta7!


Én kerekesszékes vagyok. A nőgyógyászhoz mindig a férjem jött velem, Ő tett fel az asztalra. A gyerek meg tökéletesen tisztába lesz a helyzeteddel, hiszen bele nő, a "helyzetbe". Ne aggódj!! Minden rendben lesz!!

4. margaréta7 (válaszként erre: 3. - Juci68)
2009. márc. 24. 14:26

Kedves Juci köszönöm válaszod megnyugtattál. Ha van kedved még mesélhetsz a terhességedről és a kicsidről privátba. Úgye jól értem hogy háttal állsz a vizsgálószéknek és úgy mész föl? Nekem is a bal lábam beteg, de hál istennek nem mozdulatlan.Büszke lehetsz magadra és én is az vagyok rád, hogy vállaltál gyereket így is.Volt segítséged amikor nagyon kicsi volt a pici amig nem tudtad megértetni vele, hogy pld nem tudod őt emelgetni cipelni.

Üdv

Dóri

3. juci68 (válaszként erre: 1. - Margaréta7)
2009. márc. 24. 08:57

Szia margaréta7!


Én is mozgássérült vagyok, bal medencém és lábam teljesen mozdulatlan, 2 mankóval járok. A vizsgálószék előtt lévő fellépőre segítséggel felállok, háttal , ahogy kell, ráülök, az orvos és az asszisztens pedig segít rácsúszni/hátracsúszni/, a jobb lábamat fel tudom tenni a kengyelbe, a bal lábamat ők emelik rá. A terhességem alatt még az utolsó vizsgálatnál nagy pocakkal is meg tudtuk oldani így.

Minden jót neked! juci68

2009. márc. 24. 08:41

Szia!


Nekem nincs Little kórom, de szerintem a nőgyógyász is segít, hogy könnyebben fel lehessen ülni.

Magára a székre/ágyra először egy kis sámliszerűségről ráülsz és csakutána kell felemelni a lábad.

Biztosan nem egyszerű, de szerintem egy normális orvos segít.

2009. márc. 24. 08:05
Kérlek beneteket forumozok, ha van köztetek Little korral élő nő ossza meg velem tapasztalatit a Nőgyógyásznál történtekről. Bal lábbammal bicegek.Vannak e olyan praktikák apró dolgok amik megkönyitik pld vizsgálószékre fel és leszállást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook