Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feljelentettem valakit zaklatás miatt. Szembesítésre kell mennem. Mire számíthatok? Volt már valaki ilyen helyzetben? fórum

Feljelentettem valakit zaklatás miatt. Szembesítésre kell mennem. Mire számíthatok? Volt már valaki ilyen helyzetben? (tudásbázis kérdés)

1 2
2016. febr. 24. 10:36
Érdemes volt, mert így már békén hagy minket:)Lelkileg az viselt meg, mikor folyamatosan hívott és átkozott engem és a családomat.Ma már nyugalomban és boldogan élek ,szerencsére nem láttom nem hallok róla semmit számomra meghalt .
33. Giggi6 (válaszként erre: 26. - Csinoska2012)
2016. febr. 23. 14:17

Köszönjük, hogy megosztottad velünk. :)


Szerinted érdemes volt rendőrségre menni? Hogy élted meg lelkileg?

32. csinoska2012 (válaszként erre: 31. - Evica1973)
2016. febr. 19. 16:39
Biró hozta az ítéletet,a rendőrség 5 hónapig nyomozott,azután emelt vádat az ügyészség.Próbált fellebbezni de azonnal el is utasitották.
31. Evica1973 (válaszként erre: 30. - Csinoska2012)
2016. febr. 19. 16:32
Én abban nem kételkedem, hogy elítélték. Volt tárgyalás, bíró hozta az ítéletet, vagy csak az ügyész hozott egy végzést, amiben adott neki egy megrovást?
2016. febr. 19. 16:14
Lehet akkor fogház,De!elitélték zaklatás miatt,és azért nem ült mert még nem volt büntetve,viszont azt mondták az ügyészségen ha valamit megint csinál akkor ugrik a fizetés akkor börtönbe megy azonnal.
29. Evica1973 (válaszként erre: 26. - Csinoska2012)
2016. febr. 19. 16:05
Te valamit nagyon félreértettél az tuti. Zaklatásért nem adnak fegyházbünetést, esetleg fogházat. Azt is csak felfüggesztve. Nagyon hosszú priusznak kell lenni ahhoz, hogy valaki zaklatásért letöltendő (és nem felfüggesztett) fogházbüntetést kapjon. Ezt meg pénzzel kiváltani, egyszerűen lehetetlen. Szerintem semmi kiváltás nem volt. Egyszerű pénzbünetést kapott (ált. ezt szokták zaklatásért adni), ami még a bűnügyi költséggel megspékelve kb. lehetett fél milla, annyi amennyit írtál.
2016. febr. 19. 15:47
Igen ,500 ezer ft kell kifizetni ebben benne van a perköltség is, úgy tudom részletekben fizeti
27. b1dbc250b6 (válaszként erre: 26. - Csinoska2012)
2016. febr. 19. 15:17
fegyházat is ki lehet váltani?
2016. febr. 18. 11:02
Az én exemre 1770 telefon hivást sok szám sms és emailt tudott rá bizonyitani az ügyészség, 9 hónap fegyházat kapott,amit pénzre kiváltott
25. marlenka70 (válaszként erre: 24. - Giggi6)
2016. febr. 14. 10:36
Igen, de az oldalra sem jelentkezett be azóta :-DD
24. Giggi6 (válaszként erre: 23. - Marlenka70)
2016. febr. 13. 23:55
Próba, szerencse! :)
23. marlenka70 (válaszként erre: 22. - Giggi6)
2016. febr. 13. 20:15
Sajnos akkor járt itt utoljára mikor ezt a bejegyzést írta, pedig engem is érdekelne.
22. Giggi6 (válaszként erre: 20. - Poccó)
2016. febr. 13. 10:55
Érdemes volt? Mi lett az eredmény?
2010. márc. 18. 15:09

Persze, hogy tagadnak, viszont állítják, hiszen akár 1 évet is kaphatnak.

Ezért a rendőrségen nyugodtan és határozottan, kell,viselkedni, akármilyen a másik viselkedése, állításai. Az esetleges ügyvédek kétértelmű kérdéseire meg lehet tagadni a választ, de ajánlatos hozzátenni, hogy majd a bíróságon kérdezze.

Egyébként az ilyesmivel ajánlatos minél előbb a rendőrséghez fordulni, mivel az már a későbbi bírósági tárgyalásnál ugyancsak erős bizonyíték.

Soha nem szabad ilyenkor vitatkozni, smst válaszolni, hanem azonnali feljelentés.

20. Poccó
2010. márc. 18. 14:41

Sziasztok!Remélem még olvassa majd valaki ezt a fórumot,és tudtok tanácsot adni,de ha valaki az én példámból okulva megy el a rendőrségre,annak is nagyon örülök.

A sztori:életem legrosszabb periódusában összejöttem 1 pasival(21 voltam,anyám kidobott,pasim dobott,pénzem semmi,albérlet,nagy nehezen melóhely...).Fokozom a helyzetet...roma pasival.Pár hónap elteltével beláttam,hogy ez nem helyes,ebből a kapcsolatból lépni kell minél előbb.Hah,csak ez nem volt olyan egyszerű!Ha meg mertem látogatni aput,jött a balhé,a megráncigálás,néha pofon.Ha összeszedtem a cuccomat,hogy elmegyek,az ágyra hajított és őrjöngött,5 perc múlva meg sírva könyörgött.Nehezítő tényező volt,hogy egy helyen dolgoztunk.2,5 évnek kellett eltelnie,hogy meg tudjak szabadulni a melóhelytől,ekkor összepakoltam és apuhoz költöztem.Az ex meg nyekergett,hogy legalább néha beszéljünk telefonon,meg néha találkozzunk.Rábólintottam,1 ideig nem volt semmi gond.De idén nyáron,mikor már több,mint 1 éve külön voltunk,végre éltem a kis nyugodt életemet,felbukkant.Telefonálgatás,sms-ek,e-mailek,plusz munkahely előtt várás...Augusztusban nem bírtam tovább,besétáltam a rendőrségre,kitálaltam.Kapaszkodjatok meg!3 hónap alatt 1047 hívást indított a telefonszámomra!!!Az sms-ekről nem beszélve.Most a bíróságon csücsül a paksamétám,elvileg szeptemberben lesz tárgyalás,ha vádat emelnek.Szerencsére be is ismerte a zaklatást.Illetve,hogy több százezer forinttal tartozom neki,erről hol csak annyit mond,hogy rámköltötte,de mostanában már inkább elloptam.Végülis anno nappal főiskolára jártam,éjszaka meg húztam a műszakot a pékségben.És ez a kiművelt pékember bosszúból csinált a nevemmel és a képeimmel 1 adatlapot 1 bizonyos közösségi portálon.Csupa szépeket ír rólam,hogy milyen olcsón nyújtok szexuális szolgáltatást,meg hasonlók.Ha-ha.Ezzel is felnyomtam,a rendőrség már továbbította is az ügyet a bíróságra.És a váratlan fordulat!Teljesen biztos benne,hogy rám tudja kenni,hogy én nála üzemeltetem ezt az adatlapot(hi-hi) és fenyegetem,meg rágalmazom magamat(hi-hi-hi).Ehhez mit szóltok?

Tanácsom:ha bárkit zsarolnak,zaklatnak,rágalmaznak,piszkálnak,járjon utána,hogy lehet-e belőle per,stb,ezt már a rendőrség portáján megmondják.Ha igen,azonnal fel kell nyomni ezeket a mocskokat!Élvezik,hogy ezt csinálhatják velünk és ha nem lépünk,soha nem is hagyják abba!Úgyhogy feljelentésre,perre fel!

Köszönöm,hogy végigolvastátok.

2009. dec. 19. 16:42
Szép jo estét mindenkinek! Véletlenül jöttem erre az oldalra,és egy kicsit megörültem neki,mert segitséget illetve ötleteket szeretnék azoktól,akik már tul vannak a házasság viszontagságain.Sajnos sokat szemvedek a férjemtől,van két gyermekünk egy 18 éves,és egy 9 éves.Nagyadósságba kevertem magam mert tavaj vettünk házat a fővárosban.Sajna ez összeköt benünket.Sokaz iszik állandóan kombinál,ha öt percel késöbb érek haza.Elmond mindennek ,de tényleg nagyon sulyos és csunya beszéddel illet.Nem érdekli,hogy a gyerekek ezt mind hallják.Szinte már menekülünk otthonról ha veszekszik,hogy ne kelljen ujra átélni a szitkozódását.Szeretnék elválni és a gyerekekt nyugodtan nevelni.Irjatok nekem hátha lesz benne használható dolog.Köszönöm
2009. szept. 30. 12:09

Épp ilyen helyzetben vagyok mint Szuszy. Fiatalabb pasi, nekem 2 gyerekem, neki nincs gyereke.Nagyobbik lányom már felnőtt, kisebbik 13 éves.Nagymamám is velünk lekik aki 80 éves, súlyos beteg és sajnos kisebbik lányomnál is kiderült 2 éve egy súlyos betegség, amikor kezdődtek a gyerek műtétei és hosszú kezelései. Egyedül küzdöttem az élet dolgaival, amikor másfél éve a házunkba költözött egy család.( 10 emeletes ház, még ez is hasonló:) )Apa, Anya, Fia.

Összeismerkedtünk az Anyukával egy a lakásomban lévő beázás kapcsán, így kialakult egy beszélő viszony. Ezután a fiú ha néha összetalálkoztunk, kedvesen elvette pl. a szatyromat, filmet hozott a gyereknek...stb és egy idő után elkezdett udvarolni, mire elmondtam neki, hogy nekem annyi gondom és felelősségem van és külömben is fiatal hozzám.....nem bántóan, de mindent bevetve le akartam beszélni, de ennek ellenére ha akartam ha nem, jött és maradt.Túl sok erőm nem volt akkor a komolyabb lépésekhez és féltem is kicsit a családja "szájától" mivel Ő már úgy adta elő mintha együtt lennénk, aminek az Anyja nem örült eleinte, hogy egy idősebb nő "elcsábítja" a fiát és azt amit én mondtam volna meg sem hallgatták.A fiú meg szidta az anyját és hogy nem fogja tőlem elszakítani.Ezután nem voltam hajlandó be sem engedni, de jöttek a könyörgő sms-ek és az anyuka is azt kezdte mondani,látja a fia mennyire szeret, nem áll utunkba.Erre nem tudtam mit lépjek csak őrlődtem, hogy pont akkor a betegség alatti helyzetben történik ez velem.A béke kedvéért bele mentem. Sokszor összevesztünk, ha pl.bárhonnan telefonon hívtak az is baj volt, senkivel nem beszélhettem normálisan, mindenhova jött velem ha akartam ha nem,de ha nem hívtam akkor még meg is voltam gyanúsítva és már csak azért is jött velem. Néha veszekedéskor hazarohant, de mindig visszakönyörögte magát,külömböző történetekkel igéretekkel és persze a gyerek által, miután kiderült, haza nem is mehetett volna, merthogy az anyja nem tartja el mivel nem dolgozott. Kezdtem jóban lenni az anyjával,persze azért így utólag tudom, hogy maradjon csak nálam a fia, amit a végkifejlet miatt talán nem is bánok. Akadtak alkalmak, amikor így már sokat beszélgettem az anyjával aminek viszont a fiú nem örült, gondolom attól félt tudomásomra jut valami amit Ő nem szeretne.Mindegy.El tudtam így már mondani az anyjának, amit a fiúnak már elejétől mondtam mindig és hogy nem én csábítottam el és ha normálisan viselkedne és persze dolgozna talán nem is lenne baj, hogy fiatalabb.Ezután dolgozott 2 hetet,3 hónap szünet, majd megint 2 hét meló...így ment 1 évig. Közben hazaköltözött, majd vissza és mindig durvább dolgok jöttek. Egy este nem bírtam tovább, lesz ami lesz alapon, nem készülhetek ki idegileg, ott a gyerek.....Megkértem menjen el. Veszekedés, ordibálás, nem ment el, hívtam a rendőrséget.Hallatszott a telefonban a kiabálás fenyegetőzés, kijött a rendőrség, de ő addigra elment.Cuccait össze szedtem, azóta elvitte, ami maradt adtam az anyjának, ő meg haveroknál hol itt hol ott. De telefonon, vagy ha nem veszem fel becsenget, zaklat,fenyeget, sms-t ír.Volt már régebben is, azt kitörölte, de nem nézte át a telefont és elmentettem máshova.Közben az anyukájával "jóban" vagyok, talán azt gondolták/gondolják még vissszafordítható?Néha mondvacsinált ürüggyel felhív normálisan, néha kimagyarázza a fenyegetéseit, meg csak dühében mondta...3 napja telt be a pohár, azt mondtam neki felvettem az összes hívását és ha nem fejezi be, akkor feljelentem mostmár és megvannak az sms-ek is.Felhívtam az anyját és mondtam neki, ha nem fejezi be a fia feljelentem, felvettem mindent és már a telefon szolgáltatót is felhívtam, hogy mit tehetek, be kell azonosítani 3-4 időpontot amikor hív.Erre jelentkezett és normálisan megkért kapcsoltassam ki a kártyájáról a családi csomagot, merthogy az volt rajta. Ingyen már nem tud hívni, de kíváncsi leszek a továbbiakra.Munkát is talált most újra és az anyukája most megengedi, hogy hazaköltözzön ha akar. Még nincs otthon, de ki tudja? És akkor újra közel lesz, de ha békén hagy nem bánom.Mindenesetre a feljelentést megírtam és a hívásai időpontját jegyezttem. 2008 januártól a zaklatás, a telefonos is a Btk.-hoz tartozik és akár 3 év is járhat érte.Ezt most tudtam meg és elmondtam az anyjának is.Az anyja abban reménykedik, hogy most van munkája, hazaköltözhet, nem kell itt ott lennie és majd megnyugszik, vagy nem tudom miben. Mindenesetre kezdem azt a vonalat is intézni, hogy elköltözünk innen, ami már amúgy is érlelődött az anyagiak miatt, a betegség miatt, de most így még nagyobb adósságba is kerültem miatta is. Egyenlőre itt tartunk.Bocsánat a hosszú írásért. Ha benéztek ide írjátok meg, hogy alakult a dolgotok, Szuszy, Xania.

2009. ápr. 16. 23:32
Ez Magyarország...
16. Szuszy
2009. márc. 25. 22:01

Tarts ki, én is olyan ideges voltam mielőtt elindultam a rendőrségre, hogy el sem tudnám mondani. Sőt amíg várakoztam akkor is, aztán mikor megérkezett és megláttam, teljesen megnyugodtam. Azon járt az eszem, hogy úristen, emiatt a pasi miatt vagyok idegbeteg? Nem ér annyit, csak amit tett, az dühítő, de meg sem érdemli hogy miatta idegeskedjek. Inkább valamiféle gyűlöletet éreztem. Ha Te is úgy vagy vele, hogy már nem érdekel mint férfi, akkor könnyebb lesz szerintem. Sok sikert kívánok Neked!

Gondolj arra, hogy ha azt fogja látni hogy ideges vagy, csak még jobban megaláz Téged! Te sokkal többet érsz egy ilyen kis senkinél!

15. xania (válaszként erre: 14. - Szuszy)
2009. márc. 25. 21:45

köszönöm:)én is kivánom, h békén hagyjon a pasi,ő se semmi, és remélhetöleg nem ussza meg...

az uj nő tud mindent, sőt,azota lett ilyen bunko az ex,miota vele van..nem fizet gyerektartást, és el se tudom inditani a pert,mert nem tudom az uj cimét..nálunk nem volt szembesités,hál isten,nem tudom, ha a biroságon meglátom mi lesz,de majd a babámra gondolok,s türtöztetem magam:D

14. Szuszy (válaszként erre: 13. - Xania)
2009. márc. 25. 21:39

Úristen! Nagyon sajnálom, ami Veled, Veletek történt. Mármint a babával is. Ez tényleg aljas dolog volt az exed-től, nem elég hogy lelépett ilyen adósságokat hátrahagyva, de hogy még a gyermekére sem kíváncsi, az mindennek a teteje szerintem. Gondolom akkor még gyermektartásdíjat sem fizet, ha ennyire nem érdekli a sorsotok.

Nem csodálkozom ha voltak durva üzenetek a részedről, néha legszívesebben én is azt tettem volna, csak én nem mertem.

Az új nője vajon tudja hogy mit tett? Mert általában vagy nem tud róla, vagy nem akar tudomást venni arról, hogy előtte hogy bánt a párjával a pasi. Persze általában addig nem is érdekli, amíg Ő is úgy nem jár... Ha rendes nő lenne, talán tudna rá hatni, hogy legalább a gyerekkel törődjön, ha már az anyagi részével nem akar foglalkozni, mármint az adósságokkal.

Remélem azt majd figyelembe veszik a "hatóságok" hogy babát vártál, és hogy milyen módon hagyott cserben a pasi.

Én szurkolok Neked! Remélem van elég erőd ezek után, hogy nyugodtan nevelhesd a picikédet.

13. xania
2009. márc. 25. 21:21

szia..szerintem nem fogja meguszni,valami biztos lesz..nálam forditva van,engem jelentett fel az ex, h zakéatom sms ben, miután szo nélkül lelépett,mikor 5 honapos terhes voltam, s itt hagyott gy csomo adosságot nekem..és most vádirat jött,majd jön az idézés, pénzbirság lesz valszeg,pedig én nem is fenyegettem megöléssel,ilyesmi,"csak" sms, mail volt, h a tartozását adja meg...ok,voltak durva irásaim, de hát terhes voltam a levelek meg jöttek,biroság,végrehajto ilyesmi..ő meg vigan éldegél az uj nőjével,a gyerekére azota se kiváncsi,most 9 honapos..

szoval biztos nem ussza meg,nekem is az sms eset lobogtatták,azok bizonyitékok..

12. Szuszy
2009. márc. 25. 19:37

Sziasztok!

Ahogy ígértem, beszámolok csak sajnos tegnap már nem volt időm rá.

Megvolt a szembesítés, ami nagyon érdekes volt. Azzal kezdődött, hogy a volt barátom 10 perc késéssel érkezett. Az ügyvédje (kirendelt) és a nyomozó velem együtt várt rá, elég türelmetlenül.

A nyomozó ismertette az eddig történteket, majd megkérdezte, hogy akar -e vallomást tenni a "gyanusított", azt mondta: igen.

Szóval a lényeg, hogy az egész dolgot letagadta, hiába vannak bizonyítékaim, nem érek velük semmit, mivel "bűncselekmény" nem történt. Egyetlenegy dolog ami figyelembevehető, az a telefon híváslista, amit megvizsgáltak az elmúlt fél évre visszamenőleg és abból egyértelmű, hogy 62-szer hívott, én is hívtam 3-szor. Az sms-eket meg sem számolták, azt mondta a nyomozó, hogy rengeteg, nem is számolta össze.

Végig röhögte az egész másfél órát, és a végén azt mondta hogy én hazudok. Az ügyvédnő pedig mindenben támogatta, pedig azt éreztem hogy tudja Ő is, hogy igazat mondok. Ha nem lettek volna ezek az események, nyílván nem fordulok a rendőrséghez, hogy segítséget kérjek.

(Egyébként azt elismerte hogy szakítottunk több mint egy éve, de azzal a megjegyzéssel, hogy én arra kértem, ezentúl ne találkozzunk olyan gyakran, de én nem ezt kértem, hanem azt hogy egyáltalán ne találkozzunk többet.)

A telefonhívásokra pedig azzal érvelt, hogy én spórolós vagyok, holott rajtam élősködött, és többször velem töltette fel annó a kártyáját, és ezért inkább ő hívott. El sem mondhattam, hogy nem azért nem hívtam mert spórolós vagyok, hanem azért mert nem akartam vele beszélni.

Végig, amíg ott voltunk, puszikat dobált a szájával felém, és kacsintgatott rám, meg vigyorgott a szemembe.

A lényeg, hogy a nyomozás lezárult, az ügyészségre átadják és azt hiszem simán meg fogja úszni.

A pulóverről, a lábtörlőről a hamuzóról, és a kocsim összefirkálásáról pedig semmit nem tud, fogalma sincs róla hogy miről beszélek.

Az egyik éjszakai látogatását beismerte, azzal az indokkal, hogy bocsánatot akart kérni, azért jött ide, de meggondolta magát és elment. Annyit akkor mégis közbeszóltam, hogy éjjel fél tizenkettőkor?

Azt mondta azért nem hívott fel előtte, mert úgy gondolta nem veszem majd fel a telefont, mivel előtte összevesztünk. (Nem azért nem hívott, mert az utolsó beszélgetéskor közöltem vele, hogy az egészet felvettem.) Ezt sem cáfolhattam meg, lehetőséget sem kaptam arra, hogy reagáljak ezekre.

A megölésre, és a kocsim felgyújtására azt a választ adta, hogy csak kicsúszott a száján, mert ideges volt. (A nyomozó ekkor azért annyit megjegyzett, hogy ezzel majd nyugodtan védekezhet a bíróságon, csak ne felejtse el, hogy ez többször "csúszott ki a száján" az elmúlt egy évben.

Szóval ez van, nekem most úgy tűnik, hogy a végén még én kerülök bajba, mert alaptalanul megvádoltam.

Borzalmas volt hallgatni a hazugságait, és hogy mindent letagad, még azt is amikor a saját szememmel láttam.

Ház, azt hiszem csak remélni tudom hogy békén hagy ezután, de mivel valószínűleg nem ijedt meg, ezek után sem fog békén hagyni. Pedig én csak ennyit szerettem volna, hogy hagyjon békén, élje az életét és felejtsen el engem.

Bízom benne hogy senki nem kerül ilyen helyzetbe, mert úgy tűnik mindíg annak van igaza aki másokat bánt, zaklat, mert ez nem "bűncselekmény".

11. Júlia* (válaszként erre: 10. - Szuszy)
2009. márc. 24. 09:34
Maradj nagyon higgadt.
10. Szuszy
2009. márc. 24. 09:11

Köszi csajok!

Most nagyon ideges vagyok, nemsokára mennem kell.

Majd beszámolok Nektek!

9. Júlia* (válaszként erre: 6. - Szuszy)
2009. márc. 24. 09:03

Szembesítésnél ezt mind sorold fel, mert jegyzőkönyv készül.

Kérj védelmet, nyugodtan mond el , hogy félsz tőle.


Szurkolok neked.

8. 27be861736 (válaszként erre: 6. - Szuszy)
2009. márc. 24. 08:39
húúúúúúúúúúúúúú ez a nagyon kemény. majd írd meg mi volt.
2009. márc. 23. 19:09
Javítok: A lábtörlőimet ő vitte el, amiből az egyiket megtaláltam a kocsim mellett. A másik eltűnt, biztosan szüksége volt rá. Társasházban lakom, 10 emeletesben. Csak az tehette a kocsim mellé, aki tudta, hogy az az én kocsim a parkolóban, ahol közel 60 kocsi parkol általában. Egyből tudtam hogy ő volt, a kézírását is megismertem a szélvédőn, le is fotóztam a telefonommal, de a rendőrségen meg sem nézték. Még megvan a kép, de szerintem semmit sem érek vele.
2009. márc. 23. 18:58

Válasz MINDENKINEK!

Köszönöm a hozzászólásotokat.

Egy kicsit bővebben erről: A volt barátomról van szó, másfél év után szakítottam vele, különböző okok miatt, de leginkább azért mert anyagilag nagyon ki akart használni (próbálkozott). Meg azért is mert fiatalabb nálam, nekem van egy lányom, neki még nincs gyereke és nem igazán fogadta el a gyereket. Persze erre hamarabb is rájöttem, többször is elküldtem, de nem nagyon hagyta magát lerázni, folyton járt utánam, mindenfélét ígérgetett, de hiába küldtem el, mindig itt kötött ki nálam, ha akartam ha nem.

A szakítás után, amit természetesen én tettem meg, eltelt több mint egy év, és rendszeresen zaklat telefonon, ha nem veszem fel akkor egyszerűen becsenget, mindegy hogy este 11 óra, vagy éjfél elmúlt, neki nem számít, nincs munkahelye, ráér másnap aludni. Most idén januárban többször megfenyegetett hogy megöl, felgyújtja a kocsimat, sőt még a sógornőm kocsiját is, stb. Azt hittem abbahagyja, amikor közöltem vele hogy az egész beszélgetést rögzítettem (55 perc tömény fenyegetés). Másnap este viszont elvittem a lábtörlőimet az ajtóm elől, amit reggel a kocsim mellett találtam. A kocsi szélvédője és ablaküvegei össze voltak fírkálva rúzzsal, "retkes" felirattal. Ekkor jelentettem fel a rendőrségen. Aznap este amikor reggel a feljelentést megtettem, újból megjelent, lerakott az ajtóm elé egy fekete pulcsit, amit tőlem kapott, de előtte ollóval kettévágta. Telefonáltam a rendőrségre, kijött 2 járőr, látták, feljegyzést készítettek. Aztán még 2 este itt járt, láttam a kukucskálón keresztül, de nem csinált semmit, csak bámulta az ajtómat kb. 15 percig, aztán elment. Pár nap mulva, amikor megtudta hogy feljelentettem, (a nyomozó közölte velem hogy aznap beidézte kihallgatásra) hívott telefonon, nem vettem fel, aztán írt egy sms-t, hogy fontos lenne hogy beszéljünk, de erre sem reagáltam. Azóta eltelt kb. 6 hét, 2 alkalommal jelent meg ott, ahol hétvégéken dolgozom (ruha piacon besegítek valakinek, sátorban dolgozom) beparkolt a sátor mögé, és órákon át űlt a kocsijában és figyelt. Ma hívtak fel, hogy holnap be kell mennem szembesítésre, talán részben beismert dolgokat, ahogy kivettem a nyomozó szavaiból, de azt is elmondta, hogy ügyvédet kért a pasi magának. Nem tudom mivel tudnám ezeket bizonyítani, a pulcsi megvan, eltettem (tanultam a tv-ből :) , + a telefonja híváslistáját lekérte a rendőrség, remélem ezek elég bizonyítékok lesznek.

2009. márc. 23. 18:08
Ha van tanud/tanuid akkor sima ugy ! Ha , nincs akkor megtöbb zaklatas varhato.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook