Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Prospan szirup. Ki ismeri? fórum

Prospan szirup. Ki ismeri? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
6. zstimi (válaszként erre: 3. - Pampers)
2009. márc. 23. 15:10

Szia!

Köszi a választ. Ha a picúrkádnak beválik, talán az enyémnek is segít majd(igaz, ő már négy éves múlt,de köhögésnél mindegy).Ezt nektek ezekszerint orvos ajánlotta?

5. zstimi (válaszként erre: 4. - 75moncsi)
2009. márc. 23. 15:08

Szia!

Hű, ez nagyon jó hír.Nekem négy és fél éves kislányom van,aki az ovi miatt mindig a köhögéssel bajlódik. Szerencsére láztalan, de sokat köhög.Azt halottam, hogy bármilyen köhögésre jó (felső és alsó légúti nyavalyára egyaránt)és gyulladáscsökkentő is. Ha időben elkapjuk vele a köhögést szerinted megúszható az antibiotikum? Persze csak ha láztalan a gyerek.

2009. márc. 23. 15:02
Mi használtuk! Szerintem a legjobb köhögési ami létezik. Finom és gyógyít is. Nem csak a gyerek használja, már felnöttnek is ajánlottam és neki is bejött.
2009. márc. 23. 15:02
Borostyán levél szirup köhögésre kaptuk most issza a 7 hónapos lányom,és úgy veszem észre kevesebbet köhög,és fel is szakadozik neki.
2009. márc. 23. 15:01
Használtuk,jó.
2009. márc. 23. 14:57

Sziasztok!

Aki használta és ismeri ezt a szert, kérem írjon róla, milyen tapasztalatai vannak. Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook