Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újra életedben az exed? fórum

Újra életedben az exed? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Újra életedben az exed?

1 2
2013. márc. 18. 10:45
Jo napot!egy olyan kérdésem lenne hogy az ex barátnömmel szakitottam 2 honapja!Hazaköltözztem!Most felhivott de csak azért mert jött egy papirom amit nem tudott átvenni!Ennyit beszéltünk!utánna jött egy sms hogy fura volt hallani a hangom!Én irtam neki hogy ha bármi ilyen levél van akkor sem keressen!Erre hivogatott többször is!Felvettem és egy ilyen kijelentést tett hogy mond hogy nem vagyok méár fontos neked?Én erre nem mondtam semmit!Mondtam ne keressen!De ö tudna akrja mi van velem hogy hogy vagyok!Mondtam neki nem kell bezsélgetnünk!még facebookon is rám irt!azt irta nem kell neki senki!Akkor mit akar még tölem!?Várom válaszát fontos lenne!
2013. márc. 18. 10:44
Jo napot!egy olyan kérdésem lenne hogy az ex barátnömmel szakitottam 2 honapja!Hazaköltözztem!Most felhide csak azért mert jött egy papirom amit nem tudott átvenni!Ennyit beszéltünk!utánna jött egy sms hogy fura volt hallani a hangom!Én irtam neki hogy ha bármi ilyen levél van akkor sem keressen!Erre hivogatott többször is!Felvettem és egy ilyen kijelentést tett hogy mond hogy nem vagyok méár fontos neked?Én erre nem mondtam semmit!Mondtam ne keressen!De ö tudna akrja mi van velem hogy hogy vagyok!Mondtam neki nem kell bezsélgetnünk!még facebookon is rám irt!azt irta nem kell neki senki!Akkor mit akar még tölem!?Várom válaszát fontos lenne!
51. Rozgó
2012. júl. 28. 16:54
Mi 15 éve elváltunk. Neki is, nekem is volt élettársam... aztán ennyi idő kellett, hogy rájöjjünk, nem élhetünk egymás nélkül:)
2011. aug. 18. 08:33

Volt egy csajom, akivel együtt éltem Kecskeméten.

Vettem egy lakást - nekem apeh gondjaim voltak, az ő neve került a tulajdoni lapra...


Egy derűs napon elvitték a zsaruk, mert - amíg úgy tudtam dolgozik - kaszinózni járt és egy csomó pasast levett pénzzel.


Büntetőeljárás, az ingatlan az "ő nevén van" zár alá vétele én meg haza anyáémékhoz egy kutyával, egy gitárral meg egy hátizsákkal...


Találkoztam vele a városban, ittunk egy kávét - nem ugattam, nem morogtam, tudomásul vettem, hogy ez már nem hozható helyre a kégli ugrott.


Mondta, hogy valamit kompenzál az elkótyavetyélt vagyonból és kért egy elérhetőséget...


Én marha elkövettem azt a hibát, hogy megadtam a telefonszámomat - most hetente felhív valamilyen ürüggyel így számot cserélek...

49. mimi08 (válaszként erre: 48. - 43d4d69400)
2009. aug. 10. 15:53
Az ő történetük ennél kicsit bonyolultabb azért. Én örülök totof boldogságának, azt a bizonyos exet és az ő jelenlegi párját meg igazán nem kell sajnálni. Nem sérült itt semmilyen harmadik...
48. 43d4d69400 (válaszként erre: 26. - 0b70c81da0)
2009. aug. 8. 17:22
jah fellobbantottál benne egy két dolgot, sérült miattatok egy harmadik személy, az új barátnő, te meg már rég mást akarsz. Ezt hívjk h önzőség..... általában az exek azért térnek vissza mert unatkoznak, és mért lenne egyedül ha megkaphat egy régit, és szarik bele h az már mással van, addig hajt amig bele nem rondit. aztán a nő/pasi szakit, és amikor az ex ugyérzi tovább lép tovább is lép. a nő/pasi meg ott marad egyedül, a harmdik aki semmiről nem tehet belepusztul, az ex meg röhög a markában.... vicces világ...
2009. aug. 4. 22:17
azóta megtaláltam a párom, egyetem második óta ismerem :D most tényleg boldog vagyok!! nem kell ismerkednem, ismerem a hibáival együtt, jó hozzá bújni, és jó Vele minden! Szeretem!
46. 0b70c81da0 (válaszként erre: 40. - Mimi08)
2009. aug. 4. 22:15

Drága Mimi08! :)

Hát nekem mégsem jött be... Bekattant a srác, egyik pénteken meló után felhívtam, pont jött egy vásárló, annyit mondott, hogy mindjárt visszahívlak.Ez kb fél 4 felé volt, este fél 10-kor írtam egy sms-t neki, hogy azt hittem felhívsz... Erre persze már felemelte a telefont, kérdezem: mégis mikor akartál hívni: hát majd este... Most ezen röhögjek, vagy mi? Mondom mikor este? Hát majd... Na, hallok valami csattanást a telefonba, kérdem, mi volt ez? Erre: csak kicsit megöklöztem a szobaajtót, hát behorpadt... Kérdem én: és éppen azt ütöd meg, ami előtted van, ha ideges vagy? - Á neeem, bár van a szobámban egy bokszzsák, csak az messze volt...

Na, mondom, akkor mégis csak azt ütöd meg...

Másnap ment Pestre suliba, onnan jött hozzám, mikor ideért, megkérdeztem, hogy milyen volt az út? Hát jó volt, csak megkergettem egy idiótát... Kérdezem: mit jelent, hogy megkergetted? Hogy száguldottam utána 160-nal, villogtattam és dudáltam rá, majd egy kicsit leszorítottam a leállósávba...

Vasárnap reggel felébredtem, erre persze ő is felkelt, de már 9-kor aludt újra, aztán negyed eg körül szóltam neki, hogy kész az ebéd, annyit mondott, hogy nem, éhes, aludt tovább, negyed 5-ig!! (most tényleg ezért jött el hozzám???) na, ott kezdtem el gondolkozni... végül (nem szép) de telefonon adtam ki az útját.... persze pár napra rá: ha már elküldöd a cuccaim (mondtam neki, hogy a tusfürdőjét és a törölközőjét feladom postán), akkor ne a lakcímre küld... ennyi.. nem is próbálkozott, és nem is keresett azóta... (na, én nem bánom, csak ebből is látszott, hogy nem igazán érdeklem:) )

2009. jún. 13. 20:24
érdekes dolog ez..16 éve vagyun együtt férjemmel,van 3 pici fiunk..és kapcsink elromlott,év elején azt vártam mikor lesz már vkije,hogy könnyen külön menjünk...erre lett is állitolag..én meg hót féltékeny lettem,még magam is meglepödtem hoyg miért hisz eddige zt vártam..aztán egy nap elindult munkába,és nem jött haza 5 napig,,szépen elment,hogy tudjam meg milyen érzés az ha a másik itt hagy..hát ne tudjátok meg azt a 5 napot milyen volt,,poklok pokla..6kg minusz,tiszta ideg voltam,aztán hazajött,kiderült nix és nem is volt senkije..aztán rájöttem még szeretem,ehhez az kellett hogy itt hagyjon:((pedig nem hittem volna,hogy nekem kéne ujra..és pedig bizony kell...
44. 613c0e0120 (válaszként erre: 43. - 91c6349e72)
2009. ápr. 6. 08:39
Igen, a tanulság levonható. Kellenek az ilyen szakítások, mert ettől erősebbek leszünk és könnyebben megbecsüljük azt, aki igazán megérdemli. És magadra ne haragdj! Minek? Nem te hibáztál! Te azt tetted, amit tenned kellett.. itt nem te vagy a szemétláda.. te őszintén szerettél.. ő nem. Kettötők közül ő mínősíti magát, nem pedig te! Az ilyen szemetek azok, akik bizony vissza kapják még ezt az élettől. Nyugodj bele. Vagy állj bosszút ;)
43. 91c6349e72 (válaszként erre: 42. - 613c0e0120)
2009. ápr. 6. 07:44
Köszi az együttérzésed!Aki tud erről mindenki ezt mondja,örüljek,hogy megszabadultam tőle.Már útálom,mert gusztustalan ember,és tudja is,hogy számomra meghalt!!!De,hogy ebből semmit nem vettem észre,hogy volt más is neki,ez nagyon gáz!És magamra is dühös vagyok!Mert így szertlek,úgy szeretlek,rád vágyom.......stb!Tanultam ebből egy életre!!!:((
42. 613c0e0120 (válaszként erre: 41. - 91c6349e72)
2009. ápr. 5. 16:42
ÚH! Hát ez nem semmi! A szakításomban a legnehezebben azt emésztem meg, hogy az ex egy másik lány után futott már egy hét után. De hogy folyamatosan volt melletted valakije.. idővel később meg fogod utálni és könnyebben fogod te őt elfelejteni, mint ő téged.. hidd el! A bizalom elveszett a részedről.. most még fáj, aztán megutálod! Aztán megkönnyebbülsz, hogy megszabadultál egy ilyen aljas féregtől!! (bocsi)
2009. ápr. 5. 10:20
Hogyan lehet megemészteni egy olyan dolgot,ami a kapcsolat végén derül ki,hogy folyamatossan volt mellettem más is?!Ez undorító!
40. mimi08 (válaszként erre: 39. - 0b70c81da0)
2009. ápr. 2. 09:47
Hát ez valóban nagyon jó hír! Örülök neki! Bízzunk benne, hogy ezúttal szépen alakul minden. Drukkolok! Egyébként egyre több ismerősömtől hallom, hogy a neten ismerkedtek meg. Teljesen működik ez az ismerkedési forma szerintem.
39. 0b70c81da0 (válaszként erre: 38. - Mimi08)
2009. ápr. 1. 19:13

Bocsi, csak most láttam, hogy írtál. Nem jártam itt egy ideje. Szóval, az "új" srác nagyon édes, figyelmes, érezni, hogy fontos vagyok neki, pedig nem régóta tart. Pl. vasárnap mondtam neki (vasárnaponként tudunk találkozni), hogy néha nem ebédelek, mert elfelejtek időben rendelni menüt, azóta minden délelőtt kapok tőle sms-t, hogy az evésről ne feledkezz meg :)

Ja, amúgy internetes társkeresőn találtunk egymásra :)

38. mimi08 (válaszként erre: 37. - 0b70c81da0)
2009. márc. 29. 12:52
És milyen az új srác, hogy ismerkedtetek meg?
37. 0b70c81da0 (válaszként erre: 36. - Cc9f604208)
2009. márc. 27. 20:55
Igen, köszi, nagyon bejön :D Egyik fórumon kérdezte valaki, hogy létezik-e 30 év alatti, szingli pasi, aki hűséges is. Egyelőre úgy tűnik, hogy én megtaláltam :)
2009. márc. 26. 14:36
REMÉLEM BEJÖN AZ ÚJ SRÁC.....
2009. márc. 26. 14:30

Én azt mondom mindketten felnőttetek és mást kezdtetek el várni a kapcsolattól... már nem volt elég... A bulizós és a szárnyeregető időszakon túl, te már a közös jövőre vágytál....

igazából soha nem szakadtatok el, de fiú most kezd lépkedni felfelé egy lépcsőfokon....

diploma, összeszedtétek magatokat anyagilag....

élte az életet, de te már nem akarsz így élni és kiléptél amennyire tudtál a kapcsolatból, de látszolag te sem akarod veszni hagyni.....


Úgy látszik ez a fiú ismerkedik a helyzettel.... ezért beszélgettek annyit, biztosan hiányzol neki.... de hagyj neki időt, hogy újra megismerd, mert az egyetem óta ő is meg te is megváltoztatok... ismerd meg a fiút és hagyd hogy megismerje magát a céljait.... erre mondták, hogy 30 alatt ne nősüljön egy ILYEN pasi.. Belegondoltál, hogy ő még csak néhány éve lett valaki és természetes ha ezt ő ki akarja élvezni, te hagytál is erre elég időt...

most már nem egy friss diplomás, sőt azt mondod a karrierje is megy eget felfelé, más lesz a szemlélete az életről, főleg ha egy nő is elvárja ezt tőle....

egy nő máshogy fejlődik érzelmileg....


Ha igazán egy a célotok én nem látom akadályát a szerelem beteljesülését... igazából soha nem lett vége csak idő kellett mindkettőknek....



de mindenek ellött ismerjétek meg egymást és, hogy a céljaitok egy irányba mennek e.... vagy meg tudod e várni hogy a másik beérjen melléd, ha lemaradt és megint együtt menjetek tovább....

Baj nincs , mert beszélgettek... és ez a lényeg... az embernek, mindig ki kell mondania vagy mutatnia, hogy mire van szüksége. Neked is.... de nem lehetünk önzőek, a párunkat is szereti a világ, illetve ő a világ dolgait, fontos a szabadsága a férfinak...

erre mondják, hogy nem megszerezni, hanem megtartani....



ha vannak dolgok amik zavarnak , de nem idegesítenek egy kapcsolatban, az a jó.....

ne feledd ez már nem tiniszerelem....

de egy kapcsolat is fejlődik....


később ő lesz az a férfi akéért harcolni kell- egyszerűen, mert sok nőnek kellene... és ha erős a kisértés...

de egy szexi meleg sms, vagy email, egy titokzatos fehérnemű, meleg ölelés.... egy jó beszélgetés.... a lényeg, hogy izgalmasak legyünk... néha mi csábítsunk néha pedig hagyjuk hogy a férfi....

2009. márc. 26. 13:18
Totof!Igen,jól tetted,hogy szakítottál!Nem derül ki a cikkből,hogy a "közösen felépített"otthon kié is tulajdonképpen?Nyilván a volt barátod-é,ezért engedte meg magának azt a viselkedést,amit leírtál.Hidd el,nem fog megváltozni!Alárendelt személy voltál/leszel mellette,akinek semmiben sincs döntési joga.Otthonra "házicseléd","szalmazsák" stb.és persze mindig lesz ügyeletes barátnője.Ez az az élethelyzet,amit mellettem egy férfi sosem engedhetne meg magának!Szerintem költözzél el a környezetéből!Ha van jó állásod és jól fizető munkád,gyorsan felépíted a saját egzisztenciádat.
33. mimi08 (válaszként erre: 31. - MelisUK)
2009. márc. 25. 09:00
Hát én ezzel azért vitatkoznék. Van ilyen férfi! És hála isten én vagyok a felesége! Megőrülnék, ha számítógépezne, amikor végre hazaérünk fáradtan a melóból és van egymásra pár nyugodt óránk. Oké, a tévét valóban bekapcsoljuk néha, de max. szól a háttérben és közben beszélgetünk. Szerintem a számítógépes játékok ugyanolyan függőséget okoznak, mint a cigi meg a játékgép. Én kicsit betegesnek tartom...
2009. márc. 24. 17:52

Én az exemmel majd 6évig voltam együtt. Szakítottunk, mert neki volt más mellettem az utcsó 3hónapban:(. 4,5év csodálatos volt, aztán jöttek gondok, amit túl élt a kapcsolatunk, túl estünk rajtuk, de aztán minden napossá váltak a veszekedések. Egy ilyen veszekedés során búkott ki belölle, hogy tartsunk szünetet, akkor rá jöttem van valakije. Ő tagadta, és féreg módjára nem vallotta be. De aztán telefonon kiderült. Szakítottunk. 4hónapig semmi beszéd, semmi találkozás, aztán elkezdett újra közeledni. Másfél hónapig megvoltam neki a NŐje(46éves) mellett. Nem volt szex, és ez a másfél hónap olyan csodálatos volt, mint a kapcsolatunk elején, vagy talán csodálatosabb. És ő választott. A NŐt. Nem keseredtem el. Sőt egy útolsó szex, pontott tett a végére. Aztán megismertem a mostani páromat. Mi az exemmel még mindig beszélünk néha. Ő még mindig abban ringatja magát, hogy ha Ő túl van a gajduláson(ő hívj így), akkor mi újra együtt leszünk. De csak magát álltatja. Én boldog vagyok a párommal/élettársammal, és egy olyan ember miatt akit tudom, hogy milyen, fel nem rúgnám a jelen Életemet!

Szóval szerintem nagyon gondolkozz el azon, hogy mennyire viselnéd azt el, ha újra össze jönnétek, és megtörténne az ami az elött. Szerintem saját magad okolhatnád. Bár mindennek meg van a maga buktatója.

31. MelisUK (válaszként erre: 28. - 0b70c81da0)
2009. márc. 24. 13:03
A számítógépezés és az órákig játszás szerintem nem probléma. Ez az ember általános szórakozása. Szerintem nincs olyan férfi, aki munkából hazamenve ne szgépezne vagy tv-zne.
2009. márc. 24. 12:55

Szia!

Szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha lezárod. Miért kellett ennek megtörténnie?! Hát tuti, hogy nem azért,hogy ő felébredjen. Véleményem szerint ez neki egy ideális helyzet: 2 nő életében is ő tölthet be domináns szerepet. Ha igazán szeretne ezt nem tenné meg veled. Továbblépni nem tudsz, mert jelenlétével gátol, viszont a "CSAK veled" helyzetet sem részesíti előnyben. Ne engedd, hogy kénye kedve játszhasson az érzéseiddel. Ne azon szomorkodj, hogy véget ért, hanem örülj, h. vminek a részesévé válhattál. A negatívumokat tett magadévá és tanulj belőle. Légy Te a győztes! Szurkolok Neked!

29. 816fca07b8 (válaszként erre: 25. - MelisUK)
2009. márc. 23. 21:46
igazad lehet..
2009. márc. 23. 20:05

Köszönöm. :)

És persze rájöttem, hogy mióta összeköltöztek, kezdi megint, jön a számítógép, aztán órákig játszik. Persze azért hallom, hogy lassan lakásavatója lesz, tehát kezdődik majd a bulizás is! Örülök, hogy így alakult, hogy vége lett.

2009. márc. 23. 19:41

Szerintem mindenképpen kezdj új életet mással és ne keressétek egymást az exeddel, mert amit lezártál, annak vége kell legyen. Én 6 év után szakítottam a párommal (az életem szerves része volt). Sokat sírtam miatta, rágódtam rajta, volt hogy vissza akartam hívni, de nem tettem, mert tudtam, hogy ezen az időszakon túl kell lennem. 7 hónapja van másik párom és már minden ok, nem vágyódom az exem után! Lezártam egy szakaszt az életemből :)

Sok boldogságot kívánok!

2009. márc. 23. 19:24

Na, itt vagyok :)

A cikket már elég régen írtam, de csak most jelent meg. Az exemmel még mindig tartjuk a kapcsolatot, de én már régóta nem keresem őt, ő ugyanúgy keres, beszélgetek vele, de ennyi. Viszont egy hete megismerkedtem egy édes sráccal.... :) Meglátjuk mi lesz belőle, remélem ezentúl csak optimista és vidám cikkeket fogok írni. Köszönöm mindenkinek, aki bátorított! :D

25. MelisUK (válaszként erre: 23. - 816fca07b8)
2009. márc. 23. 17:55
A barátnője meglesz addig, amíg a másik hölgy igent nem mond neki. A férfiak ilyenek, bizonytalanba nem szeretnek kezdeni, még a végén nő nélkül maradna.
2009. márc. 23. 17:10

Szia!

Ezt neked kell eldönteni,hogy mit is akarsz.Amúgy én 2 év házasság után költöztem szét a párommal aztán majdnem 1 év különélés után elváltunk.Aztán majd válás után pár hónappal újra elkezdtük.Azóta eltelt 14 év és boldogok vagyunk.Közben született még 2 gyerekünk mert a válás idején már volt egy.Nálunk is volt aki nem gondolta,hogy újra sikerülni fog. Vagyis csak azt akarom mondani,hogy hallgass a saját szívedre és eszedre ne enged,hogy mások befolyásoljanak. Sok boldogságot kívánok akárhogy is döntesz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook