Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? fórum

Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? (tudásbázis kérdés)


161. Brygy
2010. nov. 12. 21:15

Sziasztok!

Begyulladt a fogam és kaptam egy lámpát kölcsön. De ahogy az lenni szokott, semmi tájékoztató nincs vele. Azt már kiolvastam itt a fórumon, hogy a kéket kell használnom /azt kell?/ de tudna valaki segíteni, hogy hány sípolásig kell használni alkalmanként? Előre is köszi a választ!

160. bögre (válaszként erre: 159. - Tepsifüles)
2010. jan. 29. 12:56

Szia!

Ez a könyv megvan, de a betegség nincs benne.

2010. jan. 24. 20:33

Sziasztok!!


Van egy könyv a bioptron lámpához abban minden le van írva (h milyen betegségre, hova, meddig, milyen színnel...stb.)


Dr.Deák Sándor

Gyógyítás fény-és színterápiával.


Ezt a könyvet próbáljátok meg beszerezni......

158. bögre
2009. dec. 7. 21:38
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy állandóan visszatérő orrmelléküreg gyulladásra milyen színt használjak és mennyi ideig? Előre is köszönöm a segítséget!
2009. nov. 27. 16:55

A polarizált fény, olyan biokémiai reakciókat indít meg a sejteken belül, mely serkenti az anyagcserét és a sérült szövetek, sejtek regenerálódását.

Kiválóan alkalmas felületi sérülések kezelésére, fájdalomcsillapításra, és gyulladáscsökkentésre.


Hatékony gyógyászati és kozmetikai kezelések-

- Bőrfelületi valamint nyálkahártya sérülések (szájüreg)

- Égési sérülések

- Fekélyek

- Felfekvések

- Sebészeti beavatkozásokból származó sebek,hegek

- Izomhúzódás

- Reumás betegségek kezelése

- Sipolyok kezelése

- Lábszárfekélyek

- Pikkelysömör

- Visszerek

- Fáradt, száraz, vízhiányos, tágpórusú arcbőr regenerálása

- Foltos, heges, ráncos bőr kisimítása

- Herpesz tüneteinek enyhítése

- Terhességi csíkok halványítása, eltüntetése


SZÍNTERÁPIA

Az Activelight színterápia öt kiegészítő színe új távlatokat nyit erőforrásaink kiaknázására.

A polarizált fény hatása erősíthető, ha a készülékhez vásárolt színterápiás szettet is

alkalmazzuk!Az emberi energiarendszerre hangolt rezonancia-specifikus impulzusok igen hatékony terápiás elemekké alakítják át piros, kék, sárga, zöld, lila, narancssárga fényt. A szűrőket alkalmazva, testünk és lelkünk energiaforrásokra tehet szert.

Fáradtság, rossz közérzet, anyagcserezavarok, gyenge immunrendszer?

Minden testtájéknak ill. betegségnek megvan a maga színe.

Az arc környéke a lila, kék és a zöld a mellkas területe, a narancs és a sárga a has és gyomor környéke, a kék a toroké.

Természetesen nem csupán testtájék szerint választhatunk gyógyító fényterápiát, hanem elsősorban betegségek, tünetek szerint is:

Piros:

Aktivizál, élénkít, serkent, felszabadítja a szervezet mélyben rekedt energiáit, a pangó, renyhe és csökkenésbe forduló folyamatoknak új lendületet ad, erősíti az érzékeket.

Ajánlott: székrekedés, impotencia, vérkeringés, fagyás és izomgörcsök esetén.

Kék:

Megnyugtat, fékez, csillapít, koncentrálásra késztet, hűt, összegyűjti és struktúrát ad az energiának. A túl aktív, rendellenes és gyulladásos folyamatokat újraszabályozza, csillapít, tisztaságot, nyugalmat ad.

Ajánlott: torok, légzőszervi panaszok, magas vérnyomás, zúzódások, isiász betegségek kezelésére.

Sárga:

Erősítő, tonizáló hatású, megnyit, felderít, serkent, anélkül hogy felizgatna. Szétárasztja az energiát, erősíti a legyengült folyamatokat, feloldja a merevséget, erősíti az idegeket.

Ajánlott: gyomorbetegségek, táplálkozási zavar és izületi gyulladások hatékony ellenszereként.

Zöld:

Kiegyensúlyoz, feloldja a feszültséget, megnyugtat, a testi és pszichikai energiát dinamikus egyensúlyban tartja, csillapítja a feszült és fájdalmas folyamatokat, mély nyugalmat nyújt.

Ajánlott: szív, tüdő panaszok enyhítésére. Daganatos betegségekben különösen kedvező hatású. A vér és keringési rendszer működését elősegíti.

Narancs:

Segíti a betegség utáni felépülést, élénkít, felmelegít, izgat, az energiát lágyabban éleszti, mint a vörös, és nyugodtabb a felépülés, oldja a görcsös folyamatokat, derűsebbé tesz.

Ajánlott: pajzsmirigy-, bőrbetegség és kozmetikai kezelés kiegészítéseként.

Lila:

Inspirál, nyugtat, csökkent, magasabb szinten fejleszti az energiát, segít kiaknázni a szellemi folyamatokat, csökkenti az idegfeszültséget, oldja az idegi ingereket, enyhíti a fájdalmat.

Ajánlott: memóriajavító hatása miatt valamint gyulladásos folyamatok, álmatlanság kezelésére.

156. Ncilány (válaszként erre: 154. - Tidujka)
2009. nov. 27. 08:28

Beszélgettem erről a témáról, van olyan betegség amire már tényleg nem ajánlották.

De az nem a pollenallergia volt. ( sajna nem emlékszem rá, túl sok infót hallottam akkor, úgy látszik öregszem, nem árt egy ilyen lámpát beszerválni, arra is jó, meszesedés )

155. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 154. - Tidujka)
2009. aug. 28. 11:22
A gyártó nem ajánlja ilyesmire
154. Tidujka
2009. aug. 28. 10:44

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy pollenallergiára milyen szín a megfelelő, és hogy kell alkalmazni?

153. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 151. - Hoxa)
2009. máj. 22. 22:36

O.K. Te vagy a Főnök. Bár ezt már megtudtuk.

Ld. 92. hozzászólás

2009. máj. 20. 19:09

Értettem :-S

:-DDD

151. Hoxa
2009. máj. 20. 08:25

Tényleg fejezzétek be az offot!


Melyik szín mire jó? - ez a téma

150. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 149. - E475b894d7)
2009. máj. 19. 21:45

Finsen a bőrtuberkulózis koncentrált fénysugárzással való kezelésének kifejlesztéséért kapott Nobel díjat 1903-ban. Nem sok köze van a polarizált fényhez és a BIOPTRON-hoz.

Ő is napfénnyel dolgozott.

2009. máj. 19. 20:54
Ez igaz, de ezt beszéld meg Fenyő Mártával, vagy Finzennel, esetleg vedd el tőle a nóbeldíjat, de minen továbbit priviben vagy nyiss új topikot, mert erősen offolsz itt velem együtt és ez nem szép dolog.
148. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 147. - Cc9cb5793a)
2009. máj. 19. 20:39
Erre kell az ablaküveg. Azon nem hatolnak át az UV sugarak.
147. cc9cb5793a (válaszként erre: 146. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 19. 20:31

A nap UV sugárzásától viszont kaphatsz bőrrákot, a Bioptron lámpa pedig nem tartalmazza a káros sugarakat.. csak azokat amik a szervezeted számára hasznosak..

Szótlanul olvastam a fórumot az elmúlt napokban, és csak azt látom, hogy te kötözködni vagy itt...

146. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 145. - E475b894d7)
2009. máj. 19. 17:11

Viszont az égbolt szórt sugárzása polarizált. Legalábbis részben. A légkör polarizálja.

(No nem mintha sokat számítana) :)

145. e475b894d7 (válaszként erre: 113. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 18. 20:11

Ha valamit nem tudsz, akkor légyszives halgass!

A hozzászólásaid alapján elég bölcs embernek gondollak ahhoz, hogy ezt megértsd: Az ablak nem polarizálja vagy talán alig polarizálja a fény, nézz után a az ELTE fénytannal foglalkozó anyagaiban. Ezen túl az tuti, hogy én nem tudom és a fenét se érdekli, hogy hogy működik, de a hülye szkeptikusságoddal és a folyamatos offolásoddal van akinek elveszed a kedvét a dologtól.

Ez egy alternatív megoldás, ráadásul a személyes ismeretségi körömben több praktizáló orvos is elismeri. Sok, számomra is érthetetlen gyógyulást tapasztaltam meg a készülék használatát követően!


Kérlek, ha nem tudsz érdemi és nem off jelleggel hozzászólni, akkor keress más témát!

144. Pirosalma (válaszként erre: 142. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 18. 08:22
Nincs hang, csessze meg...
143. Gine (válaszként erre: 142. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 18. 07:39
Szerinted,aki tapasztalta,hogy segít neki a lámpa,felépült egy évek óta tartó betegségből,a gyerekeit gyógyitja vele,jobbá teszi a mindennapjait...,azt hol érdeki a te szkeptikus http-d??:)
2009. máj. 17. 23:54

Fényterápia fizikus szemmel (Videó 170 Mb)


[link]

141. Gine (válaszként erre: 139. - Gine)
2009. máj. 17. 19:01
Jó!Bocsi,nálam is van néhány csücskösebb beszólás,de csak reagáltam csipkelődős a hsz-ra
140. Gine (válaszként erre: 136. - Pirosalma)
2009. máj. 17. 18:58
Ja,és publikálta az esetet az orvos!!
139. Gine (válaszként erre: 136. - Pirosalma)
2009. máj. 17. 18:56

Tudod mit?Maradj meg a kis beszűkült világodban,maradi nézeteiddel!


Olyanok mint mi?Az ilyek mint mi,csupán odafigyelnek arra,hogy a gyereknek mi a legjobb!Tapasztalatból beszélek,15 év tapasztalatával,nem egy újonc lelkesedésével!:)


Biztos okosabb vagy az orvosoknál,tudósoknál is.Te láttad azt,amit én,te tapasztaltad azokat a gyógyulásokat a családban,saját magadon,mint amit én?...vannak ilyen emberek mint te,aki megragadt vhol,s köti az ebet a karóhoz


Hogy is mondják?"A világ változik,(fejlődik)s ha te nem változol vele,kihalsz mint a dínók":)De miattam élhetsz gyógyszereken is,nekem aztán 8,lényeg én tudom,hogy jót tettek velem a Szüleim,s követem a példájukat!


Én aztán nem akarlak téged meggyőzni semmiről,csupán a tapasztalataimat írtam le,s ha vkinek ilyen jó tapasztalatai vannak a lámpával kapcsolatban,mint nekem,írhatsz te bmit,csak üres csacsogás lesz,nem más.


Aki itt nem fogott föl még semmit,az te vagy.Csak mondod a sok összeolvasott "okosságot",de én tapasztalatból én beszélek:P

138. Pirosalma (válaszként erre: 136. - Pirosalma)
2009. máj. 17. 18:43

Ne haragudj, az utolsó mondatom vége elég bántó lett...Úgyhogy visszavonom, és ne haragudj!

(Nem akarok megint oda jutni, hogy a búm-bajom, sérelmeim itt toroljam meg, rajtad, rajtatok...:-(

137. Pirosalma (válaszként erre: 135. - Gine)
2009. máj. 17. 18:41
Tévedés, én ilyen nem állítottam. Véleményt elfogadok, nem is ezzel van a gond.
136. Pirosalma (válaszként erre: 126. - Gine)
2009. máj. 17. 18:40

A megfázásra, infulenzára milyen gyógyszert adnak, ami gyógyít? Leginkább semmilyet (kivétel, ha nagy kockázat áll fenn, olyankor antibiotikumot).


Kérd meg az orvost, hogy publikálja a kísérletét - ha egyáltalán annak lehet nevezni -, különbn senki nem veszi komolyan (csak az olyanok, mint ti).


"De mindenkinek más az értékrendje,más a fontos,nekem a családom egészsége az elsődleges!" - ezzel azt állítod, hogy nekünk meg nem ez az elsődleges. Ez a mondatod vagy az érvelési és meggyőzési technikád része (ez kétségkívül meghathatja a topik olvasóit, és így szimpátia-antipátia alapján fognak dönteni a Bioptron hatásosságáról vagy hatástalanságáról), vagy csak azt fejezed ki vele, hogy szót sem fogtál föl abból, amit írtunk.

135. Gine (válaszként erre: 134. - Pirosalma)
2009. máj. 17. 18:38

Oké,értem!

Te legalább nem csak kötekedsz össze-vissza,hanem elfogadod,ha vmi jó,vagy másnak jó!De itt egyesek a kákán is csomót keresnek,http-ket másolnak be,hogy agyasnak tűnjenek,közben fingjuk sincs semmiről,max.némi lexikális tudás ragadt rájuk

134. Pirosalma (válaszként erre: 123. - Gine)
2009. máj. 17. 18:34
Látod, ilyet sem írtam. Azt írtam - bár elismerem, nem volt egyértelmű -, hogy a placebohatás nem következik be minden esetben, és sok dologtól függ.
133. Gine (válaszként erre: 132. - 2f4fe453b8)
2009. máj. 17. 18:33
Ráuszít egy pit bullt:D
132. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 130. - Gine)
2009. máj. 17. 18:29
Hogyan gyorsítja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook