Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? fórum

Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2008. jan. 5. 09:17

Már látom a hibát!!!

Javítok!

Nem két fő csakra van, hanem HÉT FŐ CSAKRA van!

2008. jan. 5. 09:13

Sziasztok!

Van egy új koncepció a szinekre, ez a csakra terápia.

Nem nagyon vagyok ezekben járatos, de eléggé hatásosnak tűnik.

Nagyjából leírom amit tudok, de kedves szakértők meg ne kövezzetek!


- A csakraelmélet szerint két fő csakra van az emberi testen.

- Mindegyik csakrához tartoznak szervek.

- Mindegyik csakrának meg van a saját színe.

- A csakrák kezelésével hatást gyakorolhatunk a csakrához tartozó szervre.


Tapasztalatom szerint igen-igen megnöveli a színek hatását ez a módszer...


Egyébként az előző hamar elment, de most ismét van egy alig használt kislámpám színnel eladó.

(közvetlen a mail címemre írjon az érdeklődő, mert lehet, hogy egyébként lemarad :-( )

39. Jámbori Sándorné (válaszként erre: 17. - Csoki78)
2007. dec. 18. 13:07
Az immunerősítő program miből áll?
2007. nov. 29. 01:03
Sziasztok! Kaptam egy bioptron lámpát pár hónapja, de még nem használtam. Itt azt olvastam hogy sárga az alapszíne lencse nélkül, de nekem piros:O:O lehet erre is szines lencsét venni? vagy akkor ezt csak piros fényként tudom használni? a leírásában leginkább műtéti hegek képét láttam... de mivel nem magyar nem tudtam teljesen lefordítani...
2007. nov. 27. 11:13

Sziasztok ! Szeretném tudni, hogy milyen szin jó a felfázás és a petefészek gyulladásra. Sajnos nincs szin utmutatom és igy nem tudom :(

köszönöm

36. zozo39 (válaszként erre: 35. - Martabe)
2007. nov. 4. 14:12
sehol
2007. szept. 25. 15:28

Sziasztok!

Kölcsön kaptam egy Bioptron lámpát leírássokkal együtt, az útmutató azonban többféle programot is említ, amit nem fejt ki a füzet. Tudtok segíteni, hol juthatok hozzá ezeknek a leírásához?

Köszi!

2007. aug. 24. 16:59

Sziasztok!

Visszaolvastam a hozzászólásokat. Jól értelmeztem, hogy műtéti hegekre a zöld a jó? (mert valahol szóba jött a kék is és ez kicsit most megkavart :-(

Előre is köszi!

33. sj1960 (válaszként erre: 31. - CILUSKA)
2007. júl. 10. 21:37

Syia CILUSKA

Szeretném megköszönni segitségedet.

Sikerült megszereznem a Deák-könyvet.

sj1960

32. halimo
2007. júl. 10. 16:22

# A Bioptron lámpa hatását nagymértékben fokozni lehet a legújabb kutatások eredményeként kifejlesztett színterápia segítségével. A Bioptron színterápia hat darab, hagyományosan fújt színes üvegét a zürichi Bioinformációs Intézetben gyártják. A különbözö színes lencséket a lámpára csatlakoztatva növelhetjük a kezelések körét és hatékonyságát. A különböző színek más és más problémára alkalmazhatók. Míg a meleg szineknek (vörös, narancssárga, sárga) vérbőséget fokozó, serkentő, élénkítő hatása van, a hideg színeknek (zöld, kék, ibolyaszínű) gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító és nyugtató ereje a kiemelhető. A színek alkalmazásával tehát a fényterápia ténylegesen bővül hatékonyságban.


A vörös

# Aktivizál, élénkít, lendületesebbé tesz. Újra rendelkezésre bocsátja a mélyen rekedt energiát, a pangó, renyhe és redukálódó folyamatokat új lendületbe hozza, erősíti a gondolkodást. Melegítően hat, a vért mozgásba hozza, és jó minden olyan fájdalomnál, amit a vér pangása okoz. (alacsony vérnyomás, bénulás, ájulásra való hajlamra, serkenti a gyengén működő szerveket)

# Gyógyítólag hat: vészes vérszegénység, impotencia, frigiditás, fogyás, izomgörcs, érrendszeri problémák kezelésére, legyengült bőr, cellulitisz, hátfájás.


A kék

# Megnyugtat, koncentrálásra késztet, hűt. Fájdalomcsillapító, gyulladásgátló, csökkenti a vérnyomást.

# Gyógyítólag hat: különféle torokbetegségek (strúma, rekedtség, gégehurut), fogzási panaszokra, idegességre, lámpalázra, vizsgadrukkra, migrénre, lázra.


A sárga

# Erősítő, tonikus hatású, felderít. Serkent anélkül, hogy felizgatna, szétárasztja az energiát, erősíti a túl gyenge folyamatokat, erősíti az idegeket.

# Gyógyítólag hat: gyomorbántalmakra, kövérségre, máj- és epebajokra, hasnyálmirigy, cukorbetegségre, izületi gyulladásra.


A zöld

# Nyugtató, fertőtlenítő hatása is van.

# Gyógyítólag hat: szív-, tüdőbetegségre, szemzavaroknál, szemhibáknál, fejfájásra, gátolja a sejtburjánzást, égésekre enyhítő, műtéti hegek megszüntetésére, lábszárfekélyre.


A narancssárga

# Segíti a felépülést, élénkít, melegít. Az energiát lágyabban éleszti, mint a vörös és nyugodtabb a felépülés, oldja a görcsös folyamatokat, derűssé tesz.

# Gyógyítólag hat: a pajzsmirigy és egyéb hormonzavarokra, izommerevedésre, agresszióra, bőrbajokra.


Az ibolyakék

# Túlsúlyban a központi idegrendszert befolyásolja, fokozza az alvás késséget, nyugtat.

# Gyógyítólag hat: az idegekre, epilepsziára, álmatlanságra, feledékenységre, hasmenés, hólyaghurutra, isiász, és lumbágó betegségekre.

31. CILUSKA (válaszként erre: 30. - Sj1960)
2007. júl. 9. 21:31

Szia !

A depresszió kezelése színterápiával :

1.) lila színnel 10 perc a fejtető közepére,

2.) kiegyenlítő gél az arcra, és a köldök - szegycsont közti területre,

3.) sárga színnel 6 perc a köldök - szegycsont közötti területre.

4.) kristálykrém az arcra,

5.) "A stressz feloldása program".

Ismétlés naponta 1x.

A kiegyenlítő gél és a kristálykrém a gyári színterápiás dobozban mellékelve van, a programfüzettel együtt.

Fontos : a beteg sokat tartózkodjon levegőn, sokat mozogjon, ajánlatos antioxidánsok fogyasztása (zöld tea, C és E vitamin, B vitamin komplex, stb.).


A skizofrénia kezelése színterápiával :

1.) lila színnel 6 percig a fejtetőre,

2.) lila színnel 6 percig a "3.szemre" (homlokközép)

3.) "A lelki egyensúly program" este.

Ismétlés : 1 óra múlva.

Fontos : 3 hétig ajánlatos a kezelést naponta végezni, utána fenntartó kezelésként heti 1-2 alkalommal.


Remélem tudtam segíteni.

30. sj1960
2007. júl. 9. 18:47

Szia Ciluska

Szeretnék élni ajánlatoddal.Interneten előjegyzést

vesznek fel csak.

Kérem ird le a depresszió és a skizofrénia kezelését lencse szinekkel együtt. Köszi.

29. elektor63 (válaszként erre: 19. - G_e_r_g_o)
2007. júl. 9. 09:55
g e r g o most olvasom sorba a hozzászólásokat és megütötte a szemem a kérdésed:mi lenne ha sárga színnékűl használnád? Egy nagy semmi,a biotronlámpa úgy van kitalálva hogy az egy polarizált fény és a sárga szűrő olyan hullámhosszon működteti amelyen kifejti áldásos tevékenységét.Mivel ez a lézerkutatás "mellékterméke" így hasonló elven működik de lágyabb szolidabb alig érzed a melegét,hiszen el van nyújtva a fény,míg a lézerrel egy pontra tű szerűen sugároznak.
28. CILUSKA (válaszként erre: 27. - Sj1960)
2007. júl. 8. 21:49

Nem tudom milyen füzetre gondolsz.

Nekem többek között Dr Deák Sándor : Gyógyítás fény és színterápiával (2002.évi kiadás) című könyve van meg.

Ezt próbáld megszerezni valahol (antikvárium, egészségügyi szak-könyvesbolt, stb.).

Ha nem sikerül, akkor szívesen idézek belőle egy-egy konkrét betegségre vonatkozóan.

27. sj1960
2007. júl. 8. 13:01
Kaptam a lámpát.Megvettem hozzá dr.Szekeres füzetét,de sem ebből sem Pussycat irásából nem kaptam választ.Zepter bemutatón láttam az általam keresett füzetet,betegségfelsorolással-szinnel-ábrával.A Zepter csak géppel adja.
2007. júl. 8. 11:45

Amikor megvásároltad a szinterápiát kellett kapnod hozzá egy leírást is.

Itt a lejjebb lévő hozzászólásokban is sok minden le van írva.

Ha ez sem elég, akkor szivesen segítek, akár privát levélben is.

Nekem van ilyen könyvem.

25. sj1960
2007. júl. 8. 10:32
Szinterápiánál tud-e valaki olyan lapról ahol konkrétan leirják-melyik betegségre melyik lencsét kell használni.
24. souvenir (válaszként erre: 21. - G_e_r_g_o)
2007. máj. 31. 11:50

Szia!


Most láttam, hogy véletlen a privát üzenetre nyomtam rá, ott olvashatod:)

Kiegészítésként annyit tennék hozzá, hogy már mindent meg lehet vásárolni havi részletre, akár kamatmentes hitelkonstrukcióra is :)

S.

23. CILUSKA (válaszként erre: 21. - G_e_r_g_o)
2007. máj. 8. 17:52

Szia !

A pontos árát nem tudom, de nagyságrendileg ennyibe kerül a 6 db-os garnitúra.

Meg kell próbálni használtat venni.

2007. máj. 8. 17:31
Szerintem is félreérteted.
2007. máj. 8. 16:34

Szia!

Köszi a segítséget. Kicsi bioptron lámpám van.

Nem tudod véletlenül, hogy hol lehet (olcsón) kiegészítő lencséket kapni? Egy helyen megkérdeztem, és azt mondták, hogy ~70 ezer Ft, de szerintem valamit féreérthettem.


Gergő

20. CILUSKA (válaszként erre: 19. - G_e_r_g_o)
2007. máj. 7. 23:20

Szia!

Hány centis a lencse ? Van 5, 11, 15 cm átmérőjű.

A kicsihez lehet kapni szines lencséket is /6 szín/. Ezek hatását lejjebb megtalálod /badonyimariaeva/.

A színes sárga nem azonos az eredeti sárgával ami most benne van.

A sárga /eredeti/ lencse nélkül nem szabad használni !!

Operációs-,baleseti hegek kezelése : a heg nagyságától függően pontonként világítsuk meg 4-4 percig, naponta 2x .

Az olyan hegeknél, melyeknél a gyógyulási folyamat már lezajlott, gyakorlatilag már csak a felület szépíthető.

Ha a Bioptron lámpával kapcsolatban egyéb kérdésed van szívesen segítek, ha tudok.

Én is, és az egész család is nagy megelégedéssel használja a lámpát már 8 éve. A legkülönbözőbb betegségek, egészségügyi problémák megoldására ad segítséget : gyulladások, sebek, fejfájás,fülfájás, fogfájás, allergia, nőgyógyászati gondok, gombák, cellulitis,stb,stb...

2007. máj. 7. 19:55

Sziasztok!


Van egy ajándékba kapott Bioptron lámpám, sajnos csak sárga lencse van hozzá. 2 hónapja használom egy 3 hónapja szerzett hegre. Szembetűnő változást sajnos nem tapasztalok. Hatásosabb lenne, ha a sárga lencse nélkül használnám?

18. Icus
2007. máj. 3. 16:39
Milyen eredménnyel használtátok a Bioptron lámpát?
2007. márc. 24. 16:33

Sziasztok!

tudtok abban segíteni,hogy az immunerősítő kúra miböl ál?

köszi timi

2007. márc. 17. 21:57

sziasztok!

Műtéti hegre(2 hónapos,tehát már csak a külső részt kell kezelnem)melyik színt használjam?köldök alatti metszés(bélműtét volt)Lábadozásnál a narancsot használtam,már csak a heget szeretném szebbé tenni!

Köszönöm,ha valaki válaszol!

2007. febr. 17. 20:55

Kék:hűt,magasvérnyomás,fejfájás,stb..

Piros:élénkít,vérszegénység,impotencia,székrekedés

Narancs:műtét utáni lábadozás,hormonzavar ,stb

sárga:gyomor,máj,epe,hasnyálmirigy,hányinger,stb

zöld:fertőlenítő,szív,tüdő,daganatok,stb

lila:gyulladásgátló,nyugtató,altató,stb

Ha még bővebben szeretnél tudni,privát szívesen segítek.

14. noika
2007. febr. 5. 18:02
Nem maradt tudáshiány,pedig én is meg akartam mondani.Nekünk is van lámpánk és rendszeresen hazsnáljuk.A kisfiamat már megmentette fülfelszurástól,kétszer fülmütéttöl.Mindenesetre most február 21-én megyünk fülmütétre.Győzött a természet.
13. éva* (válaszként erre: 10. - 8d99fb1d2f)
2006. nov. 13. 16:39
Hegekra a kék.
2006. nov. 12. 22:42

sziasztok!


Nekünk van saját lámpánk és kézikönyvünk is. Akit érdekel, megpróbálok segíteni a kézkönyv alapján a kialakult problémára. Csak privát üzi!!!!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook