Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? fórum

Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. márc. 10. 21:45

Kedves Kloe!


Még valami !A ,,tűzoltás ,,után azért jó lenne az immunrendszeredet visszabillenteni!

Kérlek ird meg melyik lámpád van ,hogy tudjak segíteni -azt hogyan csináld!

310. 8d16d49c24 (válaszként erre: 309. - Kloe119)
2013. márc. 10. 21:43

Kedves Kloe!


Ha kaptál kölcsön lámpát az szuper!

Ha kézit akkor pontról -pontra kell kezelni /léptetni/sk 20 perc orrnyereg és arcüreg !

Ha közepeset az még jobb mert egyszerre lehet vele az egész arcot kezelni -20 percre ülj le elé!

Naponta többször!!2-3 szor!!S mindig kell közben és utánna folyadékot inni!

Kell idő mire érzed a javulást de kitartóan csináld és meglesz az eredménye!

309. Kloe119
2013. márc. 4. 13:38

Kedves Dior03!

A segítségedet szeretném kérni!

Évek óta tartó oddfolyással küszködök, nem tudják megállapítani mire vagyok allergiás. Most viszont több, mint 2 hónapja el van dugulva az orrom. Az orrsprayről már letiltottak, viszont a duzzadt orrkagylóim miatt meg akarnak műteni. Spray nélkül aludni sem tudok, mert nem kapok levegőt. Véleményed szerint a lámpa megoldás lehet erre a problémára?

Egyelőre egy kölcsön lámpánk van, színterápia nélkül.... Mit tanácsolsz?

Válaszodat előre is köszönöm!

2013. febr. 27. 17:52
Hasfájásra? Vagy bél panaszokra mit ajánlotok?
307. szilvia7676 (válaszként erre: 304. - 8d16d49c24)
2013. febr. 27. 14:50
Köszönöm a segítséget!
306. 8d16d49c24 (válaszként erre: 305. - Hidegen)
2013. febr. 26. 20:38

Üdvözlöm!


Fejfájásra a lila szín a megfelelő !Mind a 2 szemre /bal felöl kezdjük a kezelést/aztán a halántékok és végül a harmadik szem !S közben lila vizet sem ártana inni /üveg pohár víz meglámpázva fellülről kb 4 percig /.Felsőléguti panaszoknál a zöld és a kék tud segíteni !Színekkel szabad pásztázni is amennyiben kézi lámpája van!Szép estét !

305. Hidegen
2013. febr. 24. 14:01

Kedves Dior03!

Nekem is van ilyen lámpám, és sajnos vhogy elhagytam a színterápiás könyvet. :( Nem emlékszem pontosan, hogy a felsőléguti panaszokat kék fénnyel kezelte? A másik, hogy a fejfájást a lila vagy az ibolya szín szűnteti. Terápiában hogyan kellene a fejfájást kezelni? Kérem segítsen, ha tud válaszoljon kérem a kérdeseimre. Előre is nagyon köszönöm!

304. 8d16d49c24 (válaszként erre: 303. - Szilvia7676)
2013. febr. 7. 17:09

Szia!


A tüdőgyulladásra a zöld szín a legjobb/fertőtlenítő és nyugtató hatása miatt/.Nagyon fontos ,hogy a gyulladás után mindenképpen fontos kezelni akkor már alapfénnyel mert maradnak hegesedések s ezt kezelni kell..

Láznál pedig a kék színnek van hűtő hatása!

Szép napot !

2013. febr. 5. 14:22
Tüdőgyuszira melyiket használjam? Lázra?
302. kristo_f (válaszként erre: 296. - 8d16d49c24)
2013. febr. 3. 21:46

Nem érte semmiféle vád a feltalálót

A fehér polarizált fényben megtalálható minden szín spektruma, miért kellene kiszűrni belőle a többit


A feltaláló semmiféle szinekkel nem kisérletezett, igy amit hozzátettek mások, az humbuk/g bizony


A szineknek, ilyetén alklmazása semmiféle hatással nincs a szervezetre, a gyógyitásra

A szineknek van hatása a lélekre , amikor vagy szoba, lakás vagy általános világitás különböző szinekkel van megoldva

Te és mások a szineknek tulajdonitotok a gyógyitó hatást ami nincs igy

Egy megfázás ugyanugy meggyógyul egy hét alatt önmagátol vagy 7 nap alatt a Bioptronnal


Ebböl egy kivétel van az infravörös lámpa, melynek szűrője csak a mélyrehatoló melegitő infrasugarakat engedi át, de az meg nem polarizált fény

A csakrát meg jobb ha nem emlegeted, mert innen kezdődik a varázslás

301. Ditta67 (válaszként erre: 299. - Szilvia7676)
2013. febr. 3. 16:10

Szin nélkül is jó!

Anno /ezt valahol le is írtam/ én is így hoztam rendbe a fülét,mert fel akarták szúrni.

300. pillango2004 (válaszként erre: 299. - Szilvia7676)
2013. febr. 3. 11:51
A zöld a legjobb a fülre.
299. szilvia7676 (válaszként erre: 298. - Ditta67)
2013. febr. 3. 10:20
Köszönöm! Kórházban azt mondták, hogy csak 3-szor egy nap. A kézi lámpa van nálam, sárga fénnyel. Az jó?
298. Ditta67 (válaszként erre: 297. - Szilvia7676)
2013. febr. 3. 00:23

Minél többször! Nincs káros mellékhatása!

Akár félóránként is!

2013. febr. 2. 13:42

3 éves kisfiamnak tüdőgyulladása mellett középfülgyulladása is lett. Hoztak a kórházba egy bioptron kézilámpát.

Hányszor lehet a fülére használni?

Köszönöm

296. 8d16d49c24 (válaszként erre: 295. - Kristo_f)
2013. jan. 29. 21:09

Kedves Kristóf!


Nem vagyok Zepter munkatárs és nem áll szándékomban azt állítani ,hogy a Bioptron lámpa aztán tuti mindenre jó !Bárki tanácsért fordul hozzám szívesen segítek és bizony az első mondatom mindíg az:

-A bioptron lámpa részben kiegészítő terápia másrészt viszont vannak olyan problémák aminél önállóan is gyógyulást érhetünk el !

A Biopton lámpa orvostechnikai eszköz a színterápia nem .

Bár a színeknek bizonyítottan hatása van az emberi szervezetre .A csakra kezelése /hiszen nem véletlenül van 7 szín a lámpához / azt hiszem már több alternatív gyógyászatnál bizonyított és én sem véletelenül javaslom és alkalmazom !

Tudod remélem egyszer /ha már a Bioptron lámpánál megértük ,hogy elfogadják és alkalmazzák -pedig aztán nem kevés vád érte a feltalálót !!/még eljön az az idő is amikor ez is egy elfogadott és javasolt kezelési módszer lesz..Addig is azt tudom javasolni mindenkinek tegye azt amit én is annak idején -tapasztalja meg ,próbálja ki és alkosson véleményt!

Nem tudom ez a tanács mit és hogyan vizsgált -nem vitatom szakértelmüket -csak azt tudom ,hogy amikor náthás valaki a családban 2-3 nap alatt meggyógyul gyógyszerek nélkül!!-pedig elvileg nem hat a vírusokra?!

Azok nélkül a gyógyszerek nélkül amit szakértő emberek kísérleteznek ki és szakértő emberek irnak fel nekünk -s amiről tudjuk mert szakértő emberek bebízonyították milyen káros mellékhatásokkal bírnak !

Nekem a legnagyobb ,,szakértők, azok akiket az évek alatt láttam kezelni a Biopton lámpával és láttam gyógyulni ....

De tiszteletben tartva a Te véleményed csak arra kérnélek ne használjuk a humbuk szót -csak azért mert valami nem kézzel fogható még van és létezik!

295. kristo_f (válaszként erre: 287. - 8d16d49c24)
2013. jan. 25. 19:29

Sebgyógyításra bizonyára jó.

DE

"Versenytanácsának 2012. április 12-i határozata megállapította, hogy a Zepter egyes kereskedelmi kommunikációiban az orvostechnikai eszközként népszerűsített Bioptron fényterápiás készüléknek a forgalomba hozatalhoz szükséges tanúsítási eljárás során nem igazolt hatásokat - így a daganatok, vírusok és kórokozók elpusztításáért felelős sejtek aktiválása, általános fájdalom-, gyulladás- és duzzanatcsökkentés, immunerősítés, izomerősítés, fizikai kondíció, mozgásképesség, illetve ízületek mozgásszögének javítása - tulajdonított. Emiatt a Versenytanács 8.000.000,- Ft (nyolcmillió forint) bírság megfizetésére kötelezte a Zeptert."


Tehát a csakra és hasonló varázslások humbuk


Az árrol már csak alig essék szó

Pár ezer ft-os szerkezetért százezreket kérni több mint spillerség.

294. pillango2004 (válaszként erre: 293. - 8d16d49c24)
2013. jan. 25. 17:44
Köszönöm!!!!
2013. jan. 25. 15:31

Sziasztok!


Igen lehet használni ..Meleg vízben láb puhítás -aztán egy jó krém és Bioptron lámpázás natúr és zöls színnel !10-16 percig ..

Ha nincs állvány akkor egy kispárnára lehet tenni a lámpát de vigyázzunk a ventillátor szellőző soha ne legyen eltakarva!

2013. jan. 19. 18:31

Sarok repedésre lehet használni a lámpát?

Kis lámpám van itthon színekkel.

291. 8d16d49c24 (válaszként erre: 290. - Regin_a)
2013. jan. 6. 19:20

Szia!


Mivel 12 éve foglalkozom a Bioptron fényterápiával /és nem vagyok Zepteres/igen tudom milyen fényt bocsát ki a készülék .

Polarizált fényt mely 480-3400nm között van a fény hullámhossza ,inkoherens -alacsony energiájú.

A színek és a frekvenciák:

Az energia hullámokban terjed.Az egymást követő hullámok közti távolságot hullámhossznak ,a hullámok egy másodperc alatti rezgéseinek számát pedig frekvenciának nevezzük!Minden színnek megvan a maga ,csak rá jellemző frekvenciája és hullámhossza!Hát ezért alaklmazható a színterápiás kezelés akkupunktúrás pontokon keresztül ..illetve a csakra kezelés ..

Vakítani pedig maximum a lámpa fénye tud ha belenézel ..ezért szoktam csukott szemmel ajánlani ..

De legjobb ha kipróbálod te magad !

Szép esté !

290. Regin_a
2013. jan. 5. 12:58

Lejebb irtad hogy fekély gyógyitás és a feltalálót


Akkor nyilván tudod azt is, hogy ez a lámpa milyen fényt bocsájt ki

Ezek tudatában miért ajánlgatod csakra gyógyitásra és mindenféle , 12, más betegségre

Ne "vakits" senkit ezzel

2012. dec. 28. 16:26

Kedves Dior03!

Én egy kezdő Pro1 lámpa használó vagyok. Megvettem Dr. Deák Sándor könyvét is. Kaptam a lámpához is kezelési leírásokat, de annak 12 programnak amire te is hivatkozol a leírását sehol sem találom, ha tudsz kérlek segíts ebben.

288. Ditta67 (válaszként erre: 287. - 8d16d49c24)
2012. okt. 16. 11:25

:))Én is csak egy "használó" vagyok!

Nagy és kicsi lámpám is van!

A kicsi a koliban a gyereknél!

Szeretem!

2012. okt. 15. 21:06

Sziasztok!


A Bioptron lámpa Nem Csoda lámpa!!De Dr Fenyő Márta/a feltaláló/ azt hiszem a saját szakterületén megkérdőjelezhetetlen !Nem kell hinni benne csak csinálni és a saját tapasztalatodnak hinni!

Van mikor önmagában segít van ,hogy kegészítő kezelésként lehet alkalmazni!

Ne a Bioptron lámpára haragudj hanem sajnos azokra akik szakértelem nélkül árulják -csak vedd meg!

S ,hogy vannak -e tudományos iratok -szerintem biztos igy érdemes utánna nézni -de talán azok tapasztalata vagy véleménye még fontosabb akik használják!

S még mielőtt az a ..vád ..érne Nem nem dolgozom a Zepternél ...de sok!!lábszárfekélyes beteget mentettem meg az amputálástól Lámpával!!!

286. ferra (válaszként erre: 278. - Sziszipapa)
2012. okt. 14. 09:30

A szkeptikus klubnak van erről egy évvel későbbi bejegyzése is - nem tudom, honnan szűrted le azt, hogy ez a Bioptron lámpa hatásosságát bármilyen módon igazolná.


[link]

285. ferra (válaszként erre: 271. - Caca)
2012. okt. 14. 09:28

" hogyan lehetséges, hogy egy ilyen "bűnszövetkezet" zavartalanul működhet hosszú évek óta? "


Jó kérdés.


Azzal ugye minden leendő vevő tisztában van, hogy semmiféle tudományosnak mondható vizsgálat nem igazolja a Bioptron lámpa hatásosságát?


Venni persze lehet, mindenki abban hisz és arra költi a pénzét, amire jónak látja. "Csak" tudományos eredmény nincs mögötte, amúgy biztos naggggyon hatásos :))

284. Ditta67
2012. okt. 5. 09:22

Ártani biztos nem árt,de azt tudnod kell,hogy a lámpa főleg gyulladásos betegségeken segít!

Szerintem ezen,-sajnos-nem!

Ez fejlődési zavar,ami nem korrigálható lámpával.

Ha fáj a hasa,vagy náthás,azt tudod vele kezelni.

2012. okt. 4. 14:01
Érdeklődnék, hogy tudja e valaki, hogy pici babának lehet e használni a lámpát? 8hetes a baba és veleszületett szívfejlődési zavara van. A szívét lehet e kezelni vele? A választ előre is köszönöm.
2012. júl. 29. 23:33

Sziasztok!


Ha kell valakinek segítség, vagy információ az nyugodtan írjon nekem, a lejjebb említett "bűnszövetkezet" munkatársa vagyok, és amiben csak tudok segítek.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook