Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hannák figyelem! Ti mikor ünnepelitek a névnapotokat? Az utónévkönyv több napot is felajánl, de a naptárban egyik nap sem írják ki. fórum

Hannák figyelem! Ti mikor ünnepelitek a névnapotokat? Az utónévkönyv több napot is felajánl, de a naptárban egyik nap sem írják ki. (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 7. 16:05
A szokás az, hogy a születésnaphoz közelebbi névnapot ünneplik
2009. júl. 7. 15:39
szia mi is március 28.-án tartjuk a nagyobbik kislányunk névnapját de elvileg május végén is van akkor is sokan tartják de az nekünk nem jó mert egybeesne a szülnapjával
2009. márc. 22. 17:31
Az én lányom Hanna.Mi március 28-án tartjuk a névnapját.
4. SilviaBp (válaszként erre: 3. - Szimon25)
2009. márc. 22. 16:47

Szia Móni!

Köszi, hogy válaszoltál. Nekünk is a lányom Hanna, de tavaly még nem ünnepeltük, viszont ebben az évben (2. év) gondoltam már bevezetjük. :-)

Én is május 20-t néztem ki.

Mondjuk nekem fura, hogy annyi Hanna van manapság és mégsem nem tudják a naptárba beírni. Mindig neki kell majd szólni, hogy "ma van a névnapom". :-))

2009. márc. 22. 16:42

Szia!

A mi "fiókánk" Hanna, és május 20.-án tartjuk a névnapját.Móni

2009. márc. 22. 16:37
Én nem vagyok Hanna, de apukám felesége az, és Anna napkor, júli 26-án ünnepeljük.
2009. márc. 22. 16:33
Hannák figyelem! Ti mikor ünnepelitek a névnapotokat? Az utónévkönyv több napot is felajánl, de a naptárban egyik nap sem írják ki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook