Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végrehajtó írta: házhoz jön, ha nem engedjük be akkor hatóságilag felnyittatja ajtót. Tesóm ügye miatt jön, be kell engednem, mit akarhat? fórum

Végrehajtó írta: házhoz jön, ha nem engedjük be akkor hatóságilag felnyittatja ajtót. Tesóm ügye miatt jön, be kell engednem, mit akarhat? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
139. csókica (válaszként erre: 136. - Anyuci91)
2009. ápr. 1. 16:07
Gondolom,örökre megtanultad a leckét,hisz saját kárán tanul az ember.Neked most megmaradt a mosógép,mert valószinüleg nem nagy tartozásod volt,de valóban sok embernek több hitele is van,és ezzel sokan be is fürödnek.
138. nyta (válaszként erre: 122. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 14:31
az lehet,de ha nem fizet,akkor az ingatlant megterhelik végrehajtái joggal a bank javára,nem jelzáloggal,végrehajtási joggal,ez értendő bármi nemű tartozásra:gyerek-tartás,viz,villany,internet,gáz,vagy egyéb tartozás.
137. nyta (válaszként erre: 135. - Zsuzso100)
2009. ápr. 1. 14:28

szeretik a joghallgatókat,mert szertik ha a szakmát és a jogi szövegeket önállóan fogalmazzák és értelmezik.

nálunk majdnem mindenki joghallgató,csak az nem aki postázgat,meg borítékolgat.

lehet,hogy mindenki utál minket,de legalább van munkám,és sok-sok élethelyzetet látok megoldódni vagy éppen leromlani,és előttem a példa,hogy mit ne tegyek,hogy ne éljek,stb.

egy éve csinálom és nagyon szeretem,mivel törvény ir elő mindent ahogyan csókica is írta,nincs mitől vagy kitől tartani.

2009. ápr. 1. 14:19

T. felhasználóK!


A TV-ben mondják rengetegen vesznek fel különböző hiteleket, valaki lakásvásárlásra, vagy autóra stb.

Nagyon kell ilyesmire vigyázni, mert tényleg egy élet munkája veszendőbe megy. Itt vannak a különböző bankok Csepelen lakom abban a térségben, ahol gyakran járok csak egymás után 11-et találtam.

A kölcsönt felvevő személy számára felkinálják a jónak igérkező lehetőséget utána következik sokszor a csalódás és ráfizetés és sajnos az adósságfelhalmozódás, amilyen lelketlenek és könyörtelenek az adóssal szemben. Ezek azért ilyen gazdagok mert ebből huzzák a legnagyobb hasznot. Együttérzek az illetővel, aki igy járt.

A Providentről is rengeteg negativ vélmény van azok meg hetente kell a törlesztőrészletet fizetni. Én is voltam hasonló esetben valami adósság miatt én aztán nem voltam rest megmondtam a véleményemet ne a szegényembereket sujtsák hiszen kihasználják a rászorultságukat. Tőlem is elakarták vinni a mosógépemet, de azt válaszoltam nem egy darabig csatároztam velük, abban a pillanatban kiborultam idegileg. A harcot kénytelenek voltak feladni velem még toleránsak voltak irtak egy papirt, hogy egyszerű rászorulók vagyunk igy jóindulatuságuknak köszönhetem meghisult a próbálkozásuk. De ez manapság ritka, hogy ilyesmi szerencsésen alakult.

Szivélyes üdvözlettel:

Anyuci91

135. zsuzso100 (válaszként erre: 134. - Csókica)
2009. ápr. 1. 13:08
Amúgy ahhoz milyen végzettség kell?
134. csókica (válaszként erre: 130. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:59
Ha lehetőséged van hogy végrehajtó irodánál dolgozz,nehagyd ki még akkor sem ha mindenki utálja őket,rájuk is vonatkoznak törvények és ők azt betartják illetve betartatják,de nem lenne gondod mert biztos hosszútávra lenne munkahelyed,és nem kellene félned a munkanélküliségtől.
133. zsuzso100 (válaszként erre: 128. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:49
Szerintem beszéld meg vele!
2009. ápr. 1. 12:43
lassan megyek haza suliból úgyhogy köszi válaszotokat meg majd holnap jövök csáó!!!!
2009. ápr. 1. 12:42
Hát igen elég rossz!!!
2009. ápr. 1. 12:41
esküszöm el megyek végrehajtónak azoknak úgy is van elég munkájuk, á mégsem azokat mindenki utálja!!!
129. csókica (válaszként erre: 128. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:41
Ez valóban nem szép dolog,a családod belekell vonni minden rossz és jó dologba,és együtt könnyű megoldást találni a helyzetre,minthogy valaki magában tartja és őrődik,és természetesen abból csak rossz dolog sűlhet ki,mint mondjuk most éppen nálatok,hogy végrehajtó jelenik meg.
2009. ápr. 1. 12:38
elég hülye felfogása van eldugja a bankos papírokat hogy ne lássuk!!! Anyum de néha nem értem a viselkedését
2009. ápr. 1. 12:35
hát már minden volt szerintem felszólitás stb.!! De ha mondjuk neki hogy fizesd be akkor olyan mintha a falnak beszélnénk!
2009. ápr. 1. 12:34
hát igen, de most még mindig jobb mintha egy összegben kellene ennyit kiperkálni!!!
125. zsuzso100 (válaszként erre: 124. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:29
Hónapokig nem jutott el? Gondolom utalni is lehetett volna! És biztos megelőzte felszólítás is!
2009. ápr. 1. 12:27
Befizetéses volt,úgy hogy be ment a bankba és ott befizette de egy idő után nem ment be mert a bank ahol fel vette a kölcsönt az nem a mi városunkban van és nem juttott rá ideje bemenni..
123. csókica (válaszként erre: 117. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:24
Valóban nem nagy összegről van szó,mert ettől még sokkal nagyobb összeg is léttezik.Én mégis a közvetlen rokonságtól próbálnák kölcsön kérni,akikkel nagyon jó viszonyban vagytok,de ha mondjuk őket is nagyon megcsapta a válság szele,akkor csak az a megoldás hogy a végrehatótól kérsz részletfizetést,de amint látom nyta írta,hogy itt még plusz kölségek is felmerülnek.
2009. ápr. 1. 12:24

igen,

de azon nics hitel vagyis jelzálog

ez sima személyi kölcsön

121. nyta (válaszként erre: 119. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:20
azt irtad,hogy anyukádnak van egy fél ingatlana
120. nyta
2009. ápr. 1. 12:19
a bank küldte a csekket?
2009. ápr. 1. 12:19
nincs ingatlan fedezet rajta
118. nyta
2009. ápr. 1. 12:19

az igaz,hogy ténylag nem nagy összeg.

ha már végrehajtó nál van,ott vannak plusz költségek.

jah az eljárást egy fizetési meghagyás alőzi meg,amire ha nem reagál az adós,utána következik a végrehajtó.

2009. ápr. 1. 12:18
tudom majd szerintem kifizetjük valahogy csak ha nem tudom hol az a nyamvadék papir és nem tudom megnézni a fizetési határidőt meg egyösszegű csekket kaptunk és azt elég nehéz összekérincsélni ebben a világban!
2009. ápr. 1. 12:13
És nem tudtok rá kölcsönkérni, ez nem olyan hatalmas összeg, hogy még nagyobbat bukjatok rajta!
2009. ápr. 1. 12:13
nem olyan nagy összeg!
2009. ápr. 1. 12:12
Hát mire elovastam volna a papirt addigra anyu kikapta kezemből miszerint semmi közöm hozzá! És azt sem tudom minek vette fel azt kurva hitelt!!! ÁÁÁ
2009. ápr. 1. 12:10
de mekorra volt a tartozás mert az is fontos
2009. ápr. 1. 12:09
165000ft.
111. nyta
2009. ápr. 1. 12:05
a bankok a részletfizetést nem engedélyezik,ha látják,hohy ingtalan-fedezet van a tartozásra.mekkora az összeg?
110. nyta (válaszként erre: 108. - Andreagirl89)
2009. ápr. 1. 12:04

ha a végrehajtó nál van a tartozás azonnal végrehajtás alá vonja az ingatlant,függetlenül attól,hogy csak 1/2 tuéajdoni része van az adósnak.a végrehajtó foglal ingatlant,kocsit is ha van az adós nevén,keres munkehelyet ,hátha tud letiltani fizetést,keres bankszámlát,amit le tud inkasszálni,és csak a legvégső eset az,amikor helyzsínen foglal.

ha a véfgrehajtást kérő nagyon sürgeti,márpedig a bankok igen,könnyen el lehet igy vesziteni egy élet munkáját.

mivel a törvény előirja, a végrehajtó a fennt emlitetteket törvéányesen végzi,bár személyét ezek miatt sokan "nemkivánatosnak" gondolják.

az én fönököm és végrehajtó,és totál jó fej,és tényleg csak a munkáját végzi,ahogyan én is.

ma 3 árvérés is volt,minden ingatlant elvittek.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook