Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek tűnt el a narancsbőr és hogyan? Akinek 2.-3. fázisú volt. fórum

Kinek tűnt el a narancsbőr és hogyan? Akinek 2.-3. fázisú volt. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2021. jún. 16. 10:04
Sziasztok! Már írtam egy másik helyen is válasznak, hogy nekem egy új natúr termék bejött. Csomagban lehet megvenni, krém+tea+masszázsharang. A krém brutál, szinte lángra kap tőle a combom - érezhetően csinál valamit! A tea meg méregtelenít, kiviszi amit a masszázsharanggal feltörsz cuccot. Diéta meg torna mellett nekem bejött. Megcsinálja, amit azzal nem érek el. Szóval szerintem így a három cucc működik. Csak nem szabad elfelejteni kenegetni - én abban elég gyenge vagyok (Nem mellesleg magyar cégé)
90. wei wei (válaszként erre: 89. - SylPet)
2020. júl. 7. 23:54
Ha gyanakvó lennék, azt gondolnám, hogy ez egy szimpla hirdetés, mivel több fórumon is (más oldalakon) megjelent ugyanez a szöveg minimális időbeli eltéréssel ;).
89. sylPet
2020. jún. 14. 15:23

Szia!


Én egy egészen más megoldással próbálkoztam. A Fumara Pezsgőkristályok eredetileg lábfürdő és a lábon lévő visszerekre való, meg keringésjavító, de írták, hogy ha a vizével beáztatunk egy törölközőt és feltekerjük a narancsbőrös bőrfelületre, akkor lehet vele halványítani a problémán. Nekem nem hogy halványított, hanem teljesen el is tűntette :D

88. 298b15dfdd (válaszként erre: 86. - E4849fbbd2)
2012. okt. 5. 07:11
Jó eltűntél!:(
87. 298b15dfdd (válaszként erre: 86. - E4849fbbd2)
2012. júl. 14. 11:29

Hiszi a piszi:)

narancsbőrt eltüntettél 3-4 hét alatt?

2012. júl. 14. 10:56

Én is szenvedtem a zsírpárnáktól,úszógumitól,narancsbőrtől.De már eltűnt minden!

Leírom én hogy és mivel fogyok,aztán majd lehet válogatni. Mert elég sok mindent csinálok,mert már kétségbeejtő volt a látvány,amit a tükör mutatott.Főleg a has,fenék comb.És pláne a narancsbőr a fenéken,combon.  És azt mondtam elég!!!Semmi más nem kell hozzá,csak odafigyelés,akarat (hogy tényleg akard!) és kitartás.Ha ezek megvannak,sikerülni fog,hidd el nekem!És túl gyorsan nem jó fogyni,mert akkor a bőr nem húzódik vissza és megereszkedik,csíkozódni kezd.Az ideális 1,5-3 kilóhavonta.És az marad tartós(nem a gyors fogyás,aztán jön a jo-jó efektus és visszajön hamar,vagy még több jön vissza).

Szóval:

1.Én a reggelt(kávé,cigi előtt)vízzel kezdem.Felkelés után megiszok 1-2 dcl vizet.A víz nagyon fontos.Tudom,hogy unalmas már ezt hallgtanide igazuk van.Az pucolja a szervezetet,viszi ki a méreganyagokat(a vizelettel,széklettel ürül ki a szervezetből a méreg,lerakódás). Legjobb az ásványvíz,abból is a mentes,vagy,enyhén széns.Én is az olcsóbbat iszom.2-3 litert naponta.Vagy csapvizet.Belenyomok 1 citromot. Vagy csinálok Sassy vizet.Már cukor nélküli vizeket iszom egész nap.Zöld tea is jó.

[link]

Aztán gyümölcsöt eszem. Az nagyon jó,ha valaki azzal kezdi a napot.Beindítja az anyagcserét.Vagy turmixot iszok.1-2 dcl tejjel.Nálam a menő a banán reggel.De mindegy amúgy.

2.Vettem Vákuummasszázs harangot.

[link]

Tényleg jó.Úgy kell csinálni,hogy azért érezd,hogy fájjon,de ne túl erősen.Én néha napokig lila,zöldfoltos vagyok tőle.Zsírlerakódásra,narancsbőrre nagyon jó.Heti 3-szor(nem szabad túl sokszor)átmaszíroztam magam vele,babaolajjal,hogy csússzon.5-10 percet.

3.narancsbőrre még csinálom a hideg-meleg váltó zuhanyt.Zuhanyozás után párszor váltogatom a hideg-meleg vizet.Meg lehet szokni,de hideggel kell befejezni.És szoktam a lefőzött kávé zaccal átdörzsölöm a combom,fenekem.Ez is beindítja az anyagcserét,vérkeringést.

3.Szoktam inni almaecetet is.De nem viszem túlzásba.

[link]

Vagy aloe vera növényem van,és azt ásványvízbe,teába.Cukor nélkül.

[link]

Ezek is jó méregtelenítők,zsírégetők.

4.Az étkezés:

A zsírpárna,a narancsbőr a sok cukortól,zsíros kajától,méregtől van.Tárolja a szervezet,mert nem tud megfelelően kiürülni mind és lerakódik(ez a narancsbőr).Olvastam,hogy ami zacskóban,konzervben van,az mind méreg.És igaz.Tele van mindenféle adalékokkal,tartósítószerrel,ilyenekkel.Kerülöm már ezeket.Próbálok itthon készíteni mindent,sokszor eszem naponta kevés adagokat.Ez jobb,mintha valaki 2-szer eszik naponta.Attól nem fogy jobban,csak lelassul az anyagcseréje és jobban raktároz a test.Eszek én mindent,csak kevés adagokat,sok zödséget,gyümölcsöt(az mind méregtelenítő,tisztító).Kenyeret is már csak egy szeletet egy evéshez.Régen sokat ettem,ezért is volt nagy hasam,mert tágult a gyomrom.Most már szűkül és kevés adagtól is jóllakom.Hozzászoktam hamar ezekhez.

5.Mozgás:

Az is fontos persze.Én vagy naponta,vagy heti 4-szer legalább mozgok.Nekem van Crosstrainer-em.Részletre fizetem.

[link]

Azon is szoktam nyomni,jó zsírégető,20-30 percet legalább.Vagy többet.Mikor hogy esik jól.De kombinálom Rubint Réka –Van öt preced? 1.-2.-3.-részekkel.Mert ahhoz,hogy fogyjak,nem elég csak zsírt égetnem,az izmot is kell növelni.Mert ha nem ,akkor az izom leépül.Ha pedig csak izmot növelek,attól a zsírpárna nem tűnik el.Nem érek vele semmit,mert a zsír alatt nem látni az izmnövekedéstt,csak még jobban kitolja a zsírt.Úgyhogy mindkettő fontos,kombinálva a legjobb.Mindegy ki mit csinál,mit tornázik,csak mozogjon.

Szóval én ezeket szoktam.Eleinte nehéz volt,de aztán megszoktam.És most már tudom megéri.Nagyon jó érzés látni és érezni,hogy megcsináltam,eltűnt rólam minden.Kis akarat,odafigyelés és a végeredmény megéri.2 hónapja kezdtem neki,az első hónapban nem is mondanám,hogy sok eredményt láttam(Rá kell állni a szervezetnek is a dolgokra).Aztán utána elindult.És szépen ment le minden.Szóval az első pár hetet kell kitartani,aztán már tuti lesz változás!(És persze függ attól,hogy mennyi felesleg van,de szép lassan mindenkinél elindul a változás)És onnantól már könnyű,mert örömmel tölt el a változás látványa és kedvet kapsz hozzá,hogy folytasd.Én így voltam.

Én amúgy eszek mindent,kevés adagokat.Mert amúgy a szervezetnek kell mindenféle kaja.De sok zöldséget,gyümölcsöt iktattam be.Több halat,barna rizst,csirkemellet eszek,mint régebben.Több ilyet,ami nem hizlal úgy.Aztán néha nálam is bemegy a pizza,cukros üdítők,édesség,csoki,moziba McDonald‘s,pop-corn.De azért általában betartom a dolgokat és odafigyelek.Aztán néha napokig nem tornázom.Most is pld. a héten nem tornáztam,nem tudtam,de nem jött vissza semmi kiló.Szerintem ha valaki nem is mozog sokat,de odafigyel a kaja,víz bevitelre,akkor az is sokat segít.De azért mozogni is kell,mert akkor sokkal jobban hatásos a dolog és hamarabb lesz változás.Nagyon sokat olvastam mindenről(fele hülyeség volt),de kértem tanácsokat szakértőktől.És be is vállt.Meg lett nálam az eredménye a kitartásomnak.Nincs zsírpárna,narancsbőr(ami szinte 3-4 hét alatt eltűnt nálam,persze mindenkinél máshogy van biztos,de idővel mindenkinél lesz eredmény).Azt tanácsolom mindenkinek,hogy legyen kitartásotok,akaraterőtök és higgyétek el meg lesz az eredménye,eltűnnek a felesleges dolgok!

2009. aug. 12. 19:21

Még nem!

Én a harisnyát szeretném kipróbálni, valakinek van már tapasztalata?

2009. aug. 11. 09:07
Valaki próbálta már az ultrahangos zsírbontást, meg a vákumkezelést?
83. FiliDigi (válaszként erre: 82. - Zsuzso100)
2009. aug. 10. 09:22
Update1-es üditőket iszom a víz mellett.
82. zsuzso100 (válaszként erre: 79. - FiliDigi)
2009. aug. 10. 06:30
Milyen üdítő? A tartósítószer és E-k sem tesznek túl jót, én a helyedben azt elhagynám!
2009. aug. 10. 06:29
Ha nem laksz nagyon jól, akkor nem lehet gond a koleszos kajával sem...szerintem! Hiszen van mérték.
2009. aug. 9. 21:12
Sziasztok! két nagy problémám is van az egyik hogy koleszos vagyok és így nem tudom befolyésolni hogy mennyire egészséges a kaja amit készítenek nekünk...(a mennyisége miatt nem aggódom sose laktam még jól vacsoránál...:S) és a másik hogy hormonális fogamzásgátlót használok. a súlyommal nincs baj 55-60 körül mozog (sztem egész jó) de nagyon aggódok hogy idén ősztől ez a két három dolog oda fog ütni a zsírpárnáimnak. Adjatok tippet!
79. FiliDigi (válaszként erre: 77. - Zsuzso100)
2009. aug. 9. 19:14
Nálam a folyadékvitellel nincs gond, mert a 3,5 litert megiszom Ebből mondjuk 2,5 a víz, a többi, tea, üditő, de nem szénsavas. Napi 40 perc tornával heti 5 X. Ezért nem értem. Sokat javult, de még nem vagyok elégedett:-(
2009. aug. 9. 10:41

Sziasztok.

Osztom a sok vízivást én is,javult az emésztésem mióta szigorúan csak vizet iszom legalább 2 litert naponta,plusz hetente 3-4 alkalommal (régebben minden nap) 1 órát hullahoppoztam,sétáltattam a karikát a csípőm és a hasam,derekam között. Nekem ettől csökkent a narancsbőr,formásabb lett a hátsóm.

77. zsuzso100 (válaszként erre: 76. - FiliDigi)
2009. aug. 9. 08:39

Persze, az is számít, anélkül teljesen nem tűnik el, de sokat javulhat, és az is nagyon nagy eredmény!

Sok-sok vizet igyál, ez szállítja ki a méreganyagot.

Ha nem iszol elég vizet, akkor a máj nem tud megfelelően működni (valami összefüggés van a máj és vese között), pedig a máj fontos feladata a zsír "kiszállítása a szervezetből! Tehát igyunk sok-sok vizet!

76. FiliDigi (válaszként erre: 75. - 021a029148)
2009. aug. 9. 08:07
Hát én is kezdem azt hinni, mert 2 éve rendszeresen tornázok és sokat javult, de el nem tűnik. Talán a táplálkozáson kéne változtatnom?
75. 021a029148 (válaszként erre: 74. - FiliDigi)
2009. aug. 7. 16:03
Én már nem hiszek abban, hogy ez valaha is eltűnhet. Hiába a sport, meg minden.
2009. aug. 7. 14:38
Ti hogy álltok a tornával? Nekem még mindig látszik a narancsbőr, igaz halványul, de még van. eltűnni sosem fog? elég erre a torna, vagy mást is kéne használni?
2009. júl. 29. 14:13
Két nap pihenő után ismét tornáztam megvolt az 50 perc! Ma kicsit fáj, de legalább hatásos! Ma megint pihi, mert progi van este, de remélem holnap is lelkes leszek egy ilyen 50 perchez:-)
2009. júl. 29. 11:48

Én ma csináltam másodszor a popsit. Igaz, tegnapra terveztem, de itt voltak anyuék, velük akartam lenni egy kicsit, mert aztán mentem dolgozni.

Most állok neki mellé a hasnak, azt mindegyik mellé megcsinálom, az nem olyan vészes.(persze apróbb szünetekkel:)

2009. júl. 29. 11:12
Wááá...nincs izomlázam,nincs izomlázam:'( Tudom,h.egy idő után megszűnik,de még csak egy hete csinálom,és tegnap csináltam másodjára a popsit,és nincs izomlázam,ilyen van? Amikor csináltam a gyakorlatot akkor fájt,meg feszült...szóval csak nem csinálom rosszul:(:S
2009. júl. 27. 12:00

Ma megmozdult a mérleg! :)

3 hét után 57-ről 56-ra.

Ez nekem nagy siker a stagnálás után:)

Megcsináltam a 20 perces combot(persze rövid szünetekkel), meg még a hasból is csinálgattam egy jó 10 percet.

Jól megizzadtam.

Holnap popsi+has.

69. FiliDigi (válaszként erre: 68. - Zsuzso100)
2009. júl. 27. 09:14
Hát télen a téli gyümiket, alma, narancs, mandarin. Vagy pedig kevés felvágott kenyér nélkül, esetleg egy kicsi kefír, tejföl! Nekem az vált be, hogy este nem eszem tele magam csak éppen hogy, mégis ne éhesen feküdjek.
68. zsuzso100 (válaszként erre: 67. - FiliDigi)
2009. júl. 26. 20:00

És télen, amikor nincs annyi gyümölcs?

Nekem a nagy bajom, hogy közben éjszakázok is, ha nappalos vagyok fél 7-kor érek haza, éjjel meg...unalmamban szoktam enni. :-(

67. FiliDigi (válaszként erre: 65. - Zsuzso100)
2009. júl. 26. 08:41

Én a Réka DVD-ket csinálom, kombinálom az edzéseket!

Kajákat illetően ésszel, minden ,csak jó időben. És a vacsit kihagyom, illetve most nyáron dinnyével helyettesítem, tehát kb. 4X esze megy nap. Reggeli, normálisan, még zsemle, kenyér is, ebéd rendesen és délután meg este gyümölcsök és sok folyadékot iszom.

Heti 5X igyekszem 40 percet tornázni. Nekem ez egyenlőre bevált szerencsére.

66. 9a42fa681e (válaszként erre: 64. - FiliDigi)
2009. júl. 25. 22:53
Na az tuti,másnapra nagyon kivoltam:s
65. zsuzso100 (válaszként erre: 62. - FiliDigi)
2009. júl. 25. 21:20
Milyen tornát csináltál? És a kaját illetően, minden jó tiltólistára került?
64. FiliDigi (válaszként erre: 63. - 9a42fa681e)
2009. júl. 25. 20:04
Nekem is a comb jön be legjobban, és szerintem az mozgatja át az embert igazán jól.
2009. júl. 25. 20:01
Na ma megcsináltam a has gyakorlatot...hááát...kiváncsi vagyok lesz-e izomlázam,eddig volt a többinél,a legjobban a comb torna tetszett:)
62. FiliDigi (válaszként erre: 61. - Dorina22)
2009. júl. 23. 19:35
Csak kitartás és menni fog. Szerintem 2-3 hónap alatt megvan. Én 2 hónap alatt fogytam le a 6 kg-ot, amit akartam ,torna és helyes táplálkozás! De akkor csak napi 20 perc torna volt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook