Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldön szeretnék dolgozni. fórum

Külföldön szeretnék dolgozni. (beszélgetős fórum)


8. 61a61656b0 (válaszként erre: 3. - A7a90ace89)
2017. júl. 11. 20:11

Nem csoda,nagyon sokan kerültek már kellemetlen helyzetbe az ilyen segítsetek miatt.

Mindenki a maga szerencséjenek a kovacsa ugye.

7. 61a61656b0 (válaszként erre: 1. - Miki41)
2017. júl. 11. 20:09

Nyelvtudas, elegendő pénz a kezdeshez, és hát kb nagyjából ennyi a lényeg.

Aki szépen beszéli a nyelvet, azzal jól bánnak és ugye nem olyan egyszerű atverni.

Németországba egyébként az arbeitsagentur.de-n kellene regisztrálni, itt rengeteg állásajanlat van. Magyar közvetítővel akkor sem mentem volna semerre, ha ők fizetnek nekem.

2017. júl. 11. 18:42
Csak nyelvtudással,és partnerrel menjél!
2009. ápr. 22. 14:12

Külföldön szeretnék dolgozni fórumhoz nyilvánitom ki véleményemet, sajnos az RTL klubban beszéltek még az itthoni munkavállalást is meg kell alaposan fontolni nem hogy a külföldit, hiszen már erre jól ráfizettek, de alaposan. Legyünk egy kicsit felvilágosultak, mert sokszor nem vagyunk eléggé tájékozódtak. A Budapesten vannak ilyen irodák, ahol tájékoztatást nyujtanak ezzel kapcsolatban.

Aki teheti keresse meg a Munkaügyi Központot, ahol segiteni tudnak ilyen ügyben. Hová forduljon az ügyfél. Az óvatosság sosem árt.

Az a pláne az egészben kinyomozni nem tudod merre találod az illetőt, aki rászedte a jelentkezőket.

Én, ha rajtam mulna az ilyeneket szigoru törvények között szabályoznám.

Szivélyes üdvözlettel: Anyuci91

Pl az ujsághirdetések nagy része sem igaz.

2009. márc. 23. 10:55

Alig 2 hete jelentkezett nálam az unokaöcsém hogy jön Bécsbe dolgozni,az újságban talált egy számot,az illetö 1400eurós fizetést igért,meg a papírokat ö rendezi.Kérdezem a srácot mi a cég neve,stb..,mondja hogy müanyag dolgokkal foglalkozik.Semmi közelebbit nem mondott az illetö neki,csak azt hogy a Westbahnhofon találkoznak 16.órakkor.A hülye köcsög kb.30embert csábított ki,javarészt Szabolcsból akik munkát kerestek.Mondanom sem kell,elsem jött,senkit felnem hívott.Itt álltak német nyelvtudás nélkül,este az utólsó vonattal mehettek haza..

Vannak szemét emberek,akik mások nyomorából gúnyt üznek.

2009. márc. 22. 12:35

Nekem Németországban vannak ismerőseim, de "nem tudnak" nekem sem segíteni. Pedig engem is vonz a kinti munkalehetőség.

Ebben a válságos időszakban meg különösen nehéz találni. Még én sem adtam fel...

2009. márc. 22. 12:34
Az én barátom Ausztriában dolgozik, ő Szombathelyen a munkaügyi központba ment be, és ott adtak neki tel számokat!
2009. márc. 22. 12:32
Ausztriában szeretnék dolgozni de Németország és Hollandiai is érdekel.Tud valaki segiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook