Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tudna segíteni piercinggel kapcsolatban? Ez tényleg kilökődés lehet? fórum

Valaki tudna segíteni piercinggel kapcsolatban? Ez tényleg kilökődés lehet? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 18. 07:34
A köldökpiercig alap hibája, hogy lassan kilökődik. Amúgy őrületesen nagy marhaság, mondom úgy, hogy nekem is volt. három évvel a terhességem előtt kivettem mégis csúnyán felrepedt. :(
13. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 12. - Orsova)
2010. jan. 17. 09:27

Szia!


Nekem sajnos azóta sincs piercingem, viszont a helye már szép. :) Nagyon halvány kis forradás van a lyuk helyén. Gondolkozom, hogy hogy lenne jó, mert szeretnék újra. :) Ajánlották a bioplast-ot, azt hiszem azzal fogok próbálkozni. :) De azért átgondolom még és gyűjtök infót is, nehogy megjárjam megint. :(

Szerintem neked is el fog múlni. :) Sőt, biztos. :D

12. Orsova
2009. nov. 29. 12:56

Nekem volt a köldökömben, kb 2 hónapig, de begyulladt, hiába kezeltem naponta akár többször is, meg vigyáztam, de aogy ültem, hason feküdtem, mozogtam attól nyomódott és így gyulladt be!! Már majdnem 2hónapja, hogy kiszedtem végleg, de a helye azóta is csúnya!

El fog múlni szerintetek??

2009. márc. 21. 09:21
Megvolt az első éjszakám a piercingem nélkül! Nem nagyon akar beforrni a lyuk! :) Meg szerintem nem is mostanában fog, mert nincs begyulladva, pont mostanra gyógyult meg, amikorra már alig tartotta valami bőr! :( Ha már így szóba hoztad a száj körülit! :) Egy ideje azon gondolkozom, hogy nyáron szeretnék szúratni egyet a szám fölé is, mert az is nagyon tetszik! :)
10. Zkelah (válaszként erre: 9. - 3e2c6f27c9)
2009. márc. 20. 22:39
Ó nekem is nagyon hiányozna! Pedig emlékszem mennyit problémáztam, hogy hát szép a hasam nélküle, mi lesz, ha elrontja vagy ilyesmi, de annyira szeretem. Nekem még a számban van egy jobb oldalt lent, na azt is imádom. :)
9. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 8. - Zkelah)
2009. márc. 20. 22:36
Értem! Hát nem tudom, lehet egyéntől függ! Olvasgatom itt a piercinges fórumokat és van, akinek 3. alaklom után is kilökődött a piercingje! :( Tényleg nem egy olcsó dolog! Az lehet, hogy közrejátszott! :S Sajnos én sem tudtam rá eléggé vigyázni, valahova mindig beakadt. Pl.: amikor húztam le a pólómat nem figyeltem, beakadt a felső bogyóba és húztam az egészet lefelé! :S Nem hiszem hogy mostanában lesz újra szúratva...! :( De már most hiányzik! :)
8. Zkelah (válaszként erre: 4. - 3e2c6f27c9)
2009. márc. 20. 22:09

Hát azt nem tudom, hogy másodjára is kilökődne-e vagy sem, meg azt sem, hogy mitől függ...

Ugye én még nem csináltattam vissza, de a srác azt mondta, hogy előfordul, megcsináljuk megint és másodjára már nem fog. Passz. De remélem, hogy tényleg nem, mert ahhoz drága, hogy pár havonta újat csináltassuk. :S Amúgy az enyémre szerintem az is rásegített, hogy egyszer beleakadt a törölközőbe és a kisebbik golyót belerántottam a lyukba.xD Meg nem teljesen egyszerű ékszerem volt. (Felül nem golyó, hanem ilyen lefelé mutató kis bigyusz, ami három egymás tetején lévő szívet formázott, és ennek a vége folyton bökdöste és dörzsölte a két lyuk közt lévő bőrt. Magamnak nem tudtam kiszedni, visszamenni meg mindig lusta voltam. :( )

7. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 1. - 3e2c6f27c9)
2009. márc. 20. 21:50
Csak most nézem, hogy elírtam! :) Nem a naplómba, hanem az adatlapomra tettem fel a képeket! :)
6. 3e2c6f27c9 (válaszként erre: 5. - Pemete)
2009. márc. 20. 21:40
Köszi, ez jó ötlet! :)
2009. márc. 20. 21:35
Próbáld meg megkérdezni mothertigert, ő tetováló, és úgy tudom, hogy piercinget is csinál. Hátha ő tud valamit mondani.
2009. márc. 20. 21:23

Sziasztok! :) Igen, éreztem, hogy sajna nem normális dolog! :( Barbee: ez a piercingem teljesen jó volt, szerettem, nem volt nehéz se. Viszont van egy playboyos piercingem, alig vártam, hogy megvegyem, de nem tudtam hordani, mert nehéz volt a nyuszi rajta és lehúzta nagyon a felső bogyót, amitől egyfolytában begyulladt a bőröm. :(

Zkelah: igen, úgy csinálták, akkor még olyan szép volt, nagyon örültem neki! :) Most kivettem, nehogy elhagyjam, vagy kiszakítsam, de nagyon sajnálom! :( Hát igen... nekem kb. 4 hónapot bírt! :( Értem! Azért kíváncsi lennék, hogy ha újra megcsináltatnám - és valami más fajta ékszert tetetnék bele, nem orvosi fémet - akkor is kilökné e!?

2009. márc. 20. 21:16

Szia! Szerintem nem normális, mert ha visszaemlékszel, akkor tuti úgy csinálták, hogy az ékszernek legyen egy kis játéka, hogy tudd mozgatni és ennyi. Nekem is vékonyodott, de már több mint 3 éve van, és még mindig nem ennyire kevés bőr tartja, mint a Tiédet.

Amúgy én intim piercinggel jártam így, egyre kevesebb bőr tartotta, aztán egy "szép" napon elmentem a Wc-re, lehúztam a bugyimat az beleakadt és "kitépte". Nem fájt egyáltalán, mert már olyan vékony volt a bőr, hogy csak azt vettem észre, hopp, kiesett a piercing. :( Felhívtam a srácot, aki csinálta azt monda várjak olyan két-három hetet (ha jól emlékszem) aztán szúrathatom újra. Azóta se mentem el, de folyamatosan tervezem... csak midig másra kell a pénz. :S

2009. márc. 20. 21:15
szija.nekem van 4 piercingem igaz nem köldök de a tesómnak van. nem lehet h túl hosszú és nehéz a piercing szárad? mondjuk elég kevés bőrt szúrtak át,én amit eddig láttam nagyobb részt fogtak át. lehet h ettől vékonyodik el hamarabb,mert ez viszont tényleg így lehet.
2009. márc. 20. 20:58
Nem tudom, hogy ez normális e a köldök piercingeknél, de egyre kevesebb bőr tartja. Hallottam már a kilökődésről és lehet, hogy velem is ez történt. 2008. decemberben szúrták és sokáig be volt gyulladva. A naplómba tettem fel 2 képet, aki tud segíteni az alapján, hogy tényleg kilökődés e vagy ez normális, annak nagyon megköszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook