Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Family Frost tapasztalatok: törzsvásárlói kártyáról mit lehet tudni? fórum

Family Frost tapasztalatok: törzsvásárlói kártyáról mit lehet tudni? (tudásbázis kérdés)


13. access
2011. szept. 4. 07:42
előnyös az a kártya, néha van valami kedvezmény hozzá :)
12. ronai
2011. szept. 4. 07:16

Family frost állás

Kiváncsi lennék milyen tapasztalatatok vannak munkavállaóként Family Frostnál?

lehet priviben is

1hogyan lehet sofőr valaki?

megéri?

mennyit lehet keresni , és mennyit kell vagy lehet dolgozni? be van határolva?

köszi

2010. aug. 2. 11:08
A kérdésre válaszolva jó dolog a törzsvásárlói kártya nagy kedvezményeket biztosít ami az akciós újságban is látható. A vásárláskor kérhetsz kártyát és rögtön jár is a kedvezmény
10. e28ddc7c9b (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2009. márc. 21. 16:10

Tudod nem azzal van bajom, hogy jönnek, hanem a hülye szomszédommal.

Egy időben délután 17-18 között jártak, de az idótája akkor nem volt itthon. Képes volt biciklire üllni, megkeresni, hogy hol vannak, és visszahívni, hogy "Anyának megmutassam mit vegyek?".

Gondolom a soförök az eladás után kapják a jutalékot.

A központban, ha reklamálnék a sofört vennék elő, de nem ő tehet arról, hogy hülye a szomszédom. Kitolni, a mai munkanélküli világban, végkép nem akarok a soförrel, sajna a szomszédomnak észt nem tudd hozni. (Lehet azt én venném meg, NEKI.)

9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 7. - Forever Love)
2009. márc. 20. 21:00

Neked is?? Ezekszerint nem vagyok egyedül...

Kár, hogy te sem tudtad elolvasni de szerintem ezt direkt igy van megoldva. Én szóltam, hogy elolvasnám, de azt mondta erre most sajnos nincs idő mert ő siet. Hát mondom akkor meg nem irom alá, na erre a kezembe adta egy pillanatra . Az első pár sort elolvastam ami sablonszöveg volt,hogy hozzájárulok hogy adataimat felhasználják és akcióikról, reklámjaikról értesitsenek. A többit nem láttam.

8. emagdi (válaszként erre: 5. - E28ddc7c9b)
2009. márc. 20. 20:55

szerintem írjál a központjuknak, hogy felmerült ez a probléma, próbálják úgy szervezni, hogy korábban menjenek felétek.

egyébként azt hiszem 8 után nem is zajonghatnának.

7. Forever Love (válaszként erre: 5. - E28ddc7c9b)
2009. márc. 20. 20:54

Sajnálom :(

Nekünk is az ablakunk alatt áll meg, de sokszor olyan gyorsan el is megy hogy mire kiérek már rég elment. Kb 2-3 percet tölt ott és ha vége a "zeneszámnak" egy ideig nem is kezdi újra.

Most viszont valamit alá kellett irnom és kicsit aggaszt mert nem tudtam elolvasni és nem is hallottam ezidáig törzsvásárlói kártyáról. Az elmúlt 1,5 évben nem is vásároltam semmit. Most sme nagy értékben, ezért is furcsa kicsit. Főleg a nyomtatvány kitöltése és az adataim elkérése. Állítólag reklámra kell nekik (persze utólag tudtam kihúzni az eladóból) ha előre tudom nyilvén nem irom alá. :(

2009. márc. 20. 20:03

Az a hang elég durva! Én mindig frászta kapok, mikor hirtelen felvijjog.


A túrós rácsos sütijük nagyon finom!

2009. márc. 20. 19:55

"IMÁDOM!"

A szomszédhoz (kicsit sem normálishoz) minden csütörtök este fél kilenckor (20 óra 30) jön, kb. kilencig hallgatjuk a "muzsikát", mert csak az ablakunk alatt tud megállni.

Az unokám nyolckor (20 óra) fekszik (feküdne) aludni, persze felkölti. Fél éjszakát átsírja, mert nem tud visszaaludni.

Az abnormálisa (58 éves) minden egyes valamit, bevisz a lakásba megkérdezi "Anya megvehetem?".

Már kértem a sofört, hogy ne "vinnyogjon", csengessen be, vagy állítsa le ezt a zenének nem nevezhető valamit. Közölte, hogy nem teheti, mert előírás.

Őt még meg is értem, mert a mai világban a munkahely az nagy kincs.

DE annak a "HÜLYE" Family Frost-os szervezőnek nem jut eszébe (ha van neki?), hogy vannak gyerekek, felnőttek akik már este nyolckor (20 óra) aludnának!

NEM MINDENKI DÉLRE JÁR DOLGOZNI!

Szerinted ezek után van kedvem venni is bármit?

2009. márc. 20. 19:41
Mindenre kíváncsi vagyok. Kinek vált be, és miért van-e esetleg valakinek kellemetlen tapasztalata vele és ha igen miért?
2009. márc. 20. 19:38
Kapott már valaki törzsvásárlói kártyát? Mi az amit aláíratnak velünk? Sajnos nem volt időm alaposabban átolvasni. A neten pedig se hire se hamva..
2009. márc. 20. 19:38
Mire vagy kíváncsi?
2009. márc. 20. 19:37
Family Frost tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook