Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Flór Ferenc Kórház fórum

Flór Ferenc Kórház (beszélgetős fórum)


2010. jan. 4. 22:03

A magyar egészségügyről szeretnék itt szólni. Tabu témát érintek, amelyről mindenki beszél, de csak halkan suttogva. Leírom saját tapasztalataimat. Kérek mindenkit, aki ezt olvassa, hogy gondolja végig hol is állnak most azok az intézmények, amelyeknek a gyógyítással és az életmentéssel kellene foglalkozniuk. Kik azok a társadalmilag okkal vagy ok nélkül megbecsült emberek, akik ezekben az intézményekben dolgoznak.

Saját történetemmel kezdeném. Mivel Gödöllőn lakom, a hozzánk legközelebb álló kórház a kerepestarcsai Flór Ferenc Kórház. Egy pár évvel ezelőtt ennek a kórháznak a dolgozói egy műtét során, altatásba megerőszakoltak, fajtalankodtak velem, aminek következtében a klinikai halál állapotába kerültem. Azt, hogy hány perc telt el, míg sikeresen újraélesztettek nem tudom. A műtét után a kórterembe szállítottak vizet hoztak, melynek igen csak vegyszer íze volt, mivel járni nem tudtam a műtéti seb miatt, ezt ittam. Mint kiderült lúgot itattak velem melynek következtében gyomorfekélyt és nyelőcsőfekélyt kaptam. Szégyellem magam, de nem tettem feljelentést sem az intézmény ellen sem ismeretlen személy ellen. Ma már bánom ezt. Nemcsak azért mert az ellenem elkövettet bűncselekmény sorozat maradt feltáratlan maradt, de hagytam, hogy ezeket és ehhez hasonló bűncselekményeket másokon is elkövessék. Sajnos esetem nem kirívó, számtalan esetben történt következmény nélkül hasonló bűncselekmény ebben az intézményben. Az altatott betegek, akiket prostituáltként használtak legtöbbször nem is tudnak arról, hogy mi történt velük. A legtöbb esetben az orvosok, nővérek és ápolók hallgatnak, hogy egymást védjék. Ez az én történetem, amit nem kevesen hallottak. Ebben az ügyben eljárni már nem lehet. Mivel a bizonyítási eljárás elmaradt, maradt a vádaskodás. Tudva azt, hogy most már én vagyok büntethető amiatt, hogy ezt a vádat leírom, nem közlöm nevem. Aki ráismert az ügyre úgy is tudja, ki vagyok. Azért teszem, hogy kevesebb emberen követhessék el ezeket a szörnyű tetteket. Magyarországon az egészségügyben elkövetett bűncselekmények 96% felderítetlen marad. Én már nem keresek igazságot ebben az ügyben, próbálom élni az életemet. Kérek, mindenkit ne kacsintson össze gyilkosokkal, tolvajokkal, nemi erőszaktevőkkel. Tudom vagy remélem, hogy dolgoznak rendes becsületes emberek is az egészségügyben. Ám a tisztelet kijár a betegeknek is, akik rájuk bízzák egészségüket, életüket.

2. c8f7404b48 (válaszként erre: 1. - Blacki)
2009. márc. 20. 18:30
Szia, Szentágotai Ferencet bátran ajánlom, kitűnő orvos és emberileg is csillagos ötös. mi nagyon elégedettek voltunk vele. a magánrendelése 2,5 éve 5ezer ft volt a szülés pedig 60ezer. A második gyerekünk is nála fog születni, igaz nem egy olcsó dolog magánrendelésre és fogadott orvoshoz járni de volt rossz tapasztalatunk orvos és kórház szempontjából is úgyhogy mi azért döntöttünk úgy hogy kerül amibe kerül egy tapasztalt, jóhírű orvos nekünk aranyat ér.
2009. márc. 20. 18:22

Sziasztok!

Nyáron beindul a babagyártó projekt, de még nincs dokim. A régi, akinél szültem, elment nyugdíjba és mi is elköltöztünk. A pest megyei Flór Ferenc kórházhoz lakok közel, ezért kérdezem kinek milyen tapasztalata van az ottani szülészetről. Esetleg tud valaki dokit ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook