Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged is bosszant, hogy megemelik sok allergiaellenes gyógyszer árát? fórum

Téged is bosszant, hogy megemelik sok allergiaellenes gyógyszer árát? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 20. 20:42

Nem bosszant, mert már nem szedem őket, ugyanis szart sem érnek.


Azokat sajnálom akiknek asztmájuk van és muszáj valamit rá szedniük.

2009. márc. 20. 20:35
persze ha olyan helyen laknák ahol nem teremne a legtöbb pollen ,jó kis tenger part mellett asszem nem lenne ilyen gondom-
2009. márc. 20. 17:11

Én mégsem sírok miatta, mert ideiglenes állapotnak fogom fel és a megoldásra koncentrálok. Próbálom legalább csökkenteni az adagot, hogy tovább kitartson.

De hiszem, hogy az allergiából ki lehet gyógyulni, én most 3. hónapja nem ahsználtam a gyógyszeremet. Ha felismered, hogy mi váltja ki az allergiát és megpróbálod elkerülni az allergént, már nagyon sokat tettél magadért. Lehet,hogy el is hagyhatod majd a gyógyszert. De ha ez nem lenne elég akkor is vannak módszerek amik segithetnek a teljes gyógyulásban. Sajnos vannak lehetőségek amiket nem is ajánlanak fel nekünk valamiért, holott hallok róla hogy ilyen is van. Ha megkérdezem az orvos csak hebeg-habog. Persze, olcsóbb neki a gyógyszert felirni mint a beteget meggyógyitani. Nem tudom hány éves vagy, de én inkább azon gondolkodnék a helyedben hogyan gyógyulhatnék meg. Mert manapság luxus betegnek lenni, és sajnos ez egyre inkább igy lesz. A gyógyszeráremelés csak egy csepp a pohárban.

Ezért nem ezen kéne keseregni, hanem kiutat megoldást keresni a helyzetből.

2009. márc. 20. 17:01
Tudom miről beszélsz mert én is allergiás és asztmás vagyok. Az én asztma elleni gyógyszerem 39 ezer fotint támogatás nélkül. Támogatással is kb 10 ezer csak ez a gyógyszer egy hónapban.
2009. márc. 20. 17:00
Nem, meg kell gyógyulni és akkor nem lesz rá szükség!
2009. márc. 20. 16:58
tudom nem vigasztal, de más gyógyszerek árát is emelik, persze aki ezeket a készítnényeket szedi bosszantja, de szerintem aki nem szedi azokat is, hiszen ma Te holnap én és esetleg holnapután ő fog többet fizetni érte, pont úgy mint másért. Pl. energia, élelmiszer, mert csak a állampolgároknak kell okosan beosztani a "semmit".
2009. márc. 20. 16:53
hallom ápr 1 töl megemelnek sok gyógyszert, az a baj hogy ezek azt hiszik mi theentünk róla hogy allergiásak stb vagyunk ! nekem speciel havi 5-8 ezrek a gyógyszereim mert másra is kell sajna szednem és nemtudom mi lesz.az allergia 1500 ft ról lehet havi 2-3 ezer is lesz ? akkor inkább nem szedem de fulladjak meg???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook