Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Méhpempő fórum

Méhpempő (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
137. 55Judit (válaszként erre: 136. - 55Judit)
2023. jún. 23. 11:00

Hahó! van itt valaki?

Sajnálom hogy senki nem jelentkezik.


2.5 hete fogyasztom a méhpempőt, 2 napja érzem hogy olyan vagyok mint a duracell nyuszi. Hajnalban kelek, mindjárt a kinti munkának fogok, mire melegszik a levegő nálam és fiam házánál is elvégzem a teendőket. A 20 éve tartó éjszakai hőhullámok néhány napja megszűntek.

136. 55Judit
2023. jún. 4. 18:03

Most rendeltem tiszta bio méhpempőt.

Méhészek oldalain, természetgyógyász oldalán olvastam róla, és tájékoztató videókat néztem. Rengeteg vásárlói tapasztalat alapján döntöttem úgy én is fogyasztom a rendkívül sokrétű jótékony hatása miatt.


Ha közületek valaki fogyasztja, kérem, írja le tapasztalatát.

135. Pamacs3 (válaszként erre: 134. - O2)
2021. máj. 13. 12:46

Szia! Hát sztem akkor biztos, hogy mindenkire másképp hat. Nekem pl becsomósodott a mellem is (ösztrogéndominancia), menstruációm mégjobban kicsúszott...

Jó lenne az immunrendszervédő hatása miatt szedni, de hát így... :) Plusz babát is várok, úgyhogy most emiatt is kiesett...fagyasztóban elvan :D

134. O2 (válaszként erre: 131. - Pamacs3)
2021. máj. 13. 12:41

Szia,én is sokáig nem szedtem, pont a magas ösztrogén miatt. Nemrég utánajártam, és megtudtam, kiegyenlítő szerepe van a hormonokra és nem kell félni, h emeli az ösztrogént. Most szedem és reménykedem.

O2

133. Pamacs3 (válaszként erre: 132. - Katyus74)
2021. máj. 2. 19:04
Később, az ösztrogéndominancia miatt.
132. Katyus74 (válaszként erre: 131. - Pamacs3)
2021. ápr. 30. 21:21
Ez a felborulás miben ált? Korabban jött meg vagy később?
131. Pamacs3 (válaszként erre: 130. - Katyus74)
2021. ápr. 29. 10:35
Szia! Én szedtem, pont ciklusbeállítás miatt, ill. nem volt peteérésem. Teljesen felborította. Utólag tudtam meg, hogy az ösztrogént támogatja, ami nekem alapból magas...úgyhogy így már értem, miért alakult így...
2021. ápr. 29. 08:28

Kérdeznék tőletek, remélem valaki fog valaszolni. A méhpempő eltolhatja a ciklust par nappal?

Van valakinek ilyen tapasztalata?

Előre is köszönöm.

129. M.K.D.
2021. ápr. 3. 10:38
Sziasztok! Remélem, még valaki olvassa :) Két hete szedjük a férjemmel a méhpempőt. Többen is írtátok, hogy a bevétel után hányingeretek van. Na, nálunk is ez a helyzet. Sajnos volt már rá alkalom, hogy hánytam is. Babát szeretnénk, ebből a célból szedjük mindketten, tehát semmiképp sem szeretnénk abbahagyni, hiszen olyan sok pozitív dolgot olvastunk, és már az ízét is megszoktuk :) A kérdésem az lenne, hogy egy idő után elmúlik ez a gyötrő hányinger? Kinek milyen tapasztalata van ? Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Üdv.: M.K.D.
2019. dec. 23. 11:33
Sziasztok, remelem valaki még olvassa.. 1 honapig szedtem a tiszta méhpempőt, kb 2 hét utan kezdtem erezni jotékony hatását, nem voltam fáradt, nyugodtabb lettem, jobb volt a közerzetem, hangulatom, viszont ahogy megjött a menstruaciom, abba hagytam, mert valahol azt olvastam, h a vérzés alatt ne szedjük.. ekkor elkezdtem szédülni, ami azóta tart. Nem kezdtem újra a szedését, mert tanácstalan vagyok..minden jel arra utal, h összefüggés van az egy hónapos szedés es a szédulés kozott. Van valakinek ezzel kapcs. tapasztalata?
127. Kathy84
2019. nov. 23. 06:38

Szia😊

Rendeltem én is méhpempőt mert nagyon kíváncsi voltam hogy valóban segít-e teherbe esésnél...🤔

4 vetélésen vagyok túl....

Pajzsmirigy alulműködés,röteln vírus,immunológiai teszt sem lett jó és D vitamin hiány (17) normál szint 30 -100 között van ... 🤔

Októberben 13.án voltam utolsó labor vizsgálaton és akkor mondta a dokim hogy rendben van próbálkozhatunk....🙏

Utolsó baba április 4.én ment el...😥

November 17.én már pozitívat mutatott a tesztem...🌈

Remélem minden rendben lesz ! 🙏

Valakinek esetleg van véleménye tapasztalata arról hogy terhesség alatt alkalmazható-e és meddig?

Köszönöm ha válaszolsz! 🤗

126. bubiguppi (válaszként erre: 125. - Tilvia)
2019. okt. 15. 08:43
Okè,te is☺️.Nem gondoltam volna hogy ez a bajom ès ez okoz mindent ,a februári vetèlèsrm,ès azt hogy össze se jön az óta.Okos a dokim ☺️megbízók benne ès abban hogy az acizalep méghozzá a hatását.Egyèbkènt olvastam hogy meddőségi központban is alkalmazzák az aszpitint😊
125. Tilvia (válaszként erre: 124. - Bubiguppi)
2019. okt. 14. 14:03

Szia,

Szerdán lesz eg hete, hogy szedem a méhpempőt. Hát, tényleg borzasztó íze van, de a babáért bárit.

Nekem negatív lett ismét a teszt. Holnap megyek vissza a dokihoz. Hormon gyógyszert biztos nem fogok bevenni. Először knzultálok vele ezekről a természetes dolgokról :)

Nektek sok sikert kívánok :) Majd azért infózz, hogy hogy alakulnak a dolgok :)

124. bubiguppi (válaszként erre: 123. - Tilvia)
2019. okt. 14. 07:29

Szia

Az óta már más a helyzet..annak hát a mèhpempő,akinek olyan baja van.Na megcsinálta a dokim mind a kèt hormon vèrvètelt ès tökèletesek..mondtam hogy a menzeszem nagyon darabos,na arra irt aszpirin származèkot,mivel az vèralvafás zavar ès sorozatos vetèlès neddősèg tüdőembóliát mèlyvènás trombózis vèrrögöket okoz,ezt szednem kell mèg a bekővetkrzett terhessèg alatt is.èn most ebben bizom

123. Tilvia (válaszként erre: 122. - Bubiguppi)
2019. okt. 9. 08:18

Szia,

én most rendeltem kéthavi adagot /100g/. Nagyon kíváncsi Leszek, hogy mi lesz. Mi is már nagyon vágyunk a gyermekáldásra.

Az egyik ismerősöm most mondta, hogy ő már 4 havi adagot megevett belőle, terhes is lett, de sajnos 5,5 hetesen elment a baba :(

Szedett még egy csomó mindent trimeszert stb. De mondta is hogy abba hagyja. Marad a méhpempő.

Szorítok nektek :)

2019. aug. 22. 18:55
Nincs senki akinek mèhpempő tapasztalata van?
2019. aug. 7. 15:51
Sziasztok van itt mèg valaki?Februárban vetèltem ,az óta nem sikerül a baba vettem a Viracaps mèhpempő kapszulát napi 2van írva,de szerintetek ha 3-at szedek az baj? Mert ugye a kapszula ám nincs annyi mèhpempő . Köszönöm
2018. okt. 28. 18:10

Sziasztok. Mi a véleményetek a néhpempő kapszuláról?

Februar elején hagytam abba a fogamzasgátló szedését azóta rendszertelen lett a ciklusom. Párommal szeretnénk babat, de így nem tudom mikor van peteérésem. A tiszta méhpempőtől kiütéses lett a lábam így abbahagytam. Most kapszula formájában szeretném kipróbálni (3 napja szedem), hogy akkor is lesz e kiütésem. Sajnos a menstruációm augusztus óta nem jött meg. Most volt kb 2 hétig barnázásom. Valakinek volt ilyen problémaja esetleg?

2017. ápr. 23. 14:50
Sziasztok! Mi 10 hónapja próbálkoztunk a párommal, hogy kisbabánk legyen. Kezdetben szedtem egy doboz barátcserjét, attól egyszeri alkalommal 30 napos lett az amúgy 24 naposra rövidült ciklusom. Utána nekiálltam a cickafarkteának meg a palástfűnek, végül jött hozzájuk a méhpempő is. (nem azt mondom, hogy így a jó, hogy mindent egyszerre, fogalmam sem volt, hogy mit csinálok, csak reménykedtem benne, hogy nem okozok kárt.De szerencsére nálam bevált.)Abban a hónapban is 30 napos lett a ciklusom, és peteérés után 3 nappal már szúrkált a hasam alja, persze reménykedtem, hiába. Következő hónapban már nem szedtem semmit, csak teáztam, be akartam tartani a 28 nap szünetet. Aztán 15. dpo-n pozitívat teszteltem. :) Szóval szerintem hatásos dolog ez a méhpempő. És amíg szedtem, fáradhatatlan voltam. :)
2016. júl. 26. 14:53

Sziasztok!

Mi lassan egy éve próbálkozunk párommal,hogy összejöjjön a baba. Januárban volt egy korai terhességem, amiből aztán nem lett semmi. Tavasszal szedtem a méhpempőt, mert sok jó dolgot olvastam róla. 2 hónap után abba hagytam. Nekem megkavarta a ciklusomat és nem tudok másra gondolni, mint, hogy a pempő volt. Mindig 24-25 napra szokott megjönni, de amikor a pempőt szedtem egyszer 21 napra, másodszor 29 napra jött meg. Amikor késett már annyira bíztam a sikerben...

2015. júl. 8. 19:50
lenne pár kérdésem, és kiváncsi vagyok tapasztalokra!
116. cullinan (válaszként erre: 111. - Illike)
2015. júl. 1. 09:32

Kiváncsi lennék, hogy neked hogy vált be a méhpempŐ Elmult a fejfájásod?

Mert én már kb egy hónapja lesz, hogy eszem, de szinte folyamatosan enyhe fejfájásom van.

Nem érzem még a jótékony hatását:(

2015. jún. 20. 11:51

Két hete szedem a tiszta méhpempőt, amit egy méhészetben vettem, 100 g 10 000 ft.

Rengeteget olvastam utána,szinte mindent, amit a méhpempőről irnak, klassz dolognak tartom, én a koleszterin csökkenés miatt kezdtem el főleg, de a változókor miatt azt gondolom sok mindenre jó lesz!

Én hiszek ebben, csak amiért bejöttem, és ugymond, kicsit megnyugodtam, hogy látom, nem csak az én problémám, hogy pár napja fejfájással küzdök.

Nem erős, de tompán érzem folyamatosan, ott a tarkó tájékán, és némi szédülést is néha.

Akkor ez a méhpempőtől van, a méregtelenités miatt?

Még különösebben nem érzek pozitiv változást, de kitartok, most két hónapot tervezem szedni.

A bevétellel kapcsolatban, én reggel veszem be, ébredés után azonnal, egy kiskanállal, ami 1 gramos.

Ami a problémám, hogy nem tudom sokáig tartani a számban:(( Beveszem, egyből elindul a nyáltermelődés, és szétfolyik a számban, tehát nyelnem kell.

Kb 10-15 percet várok, és akkor jön a reggeli kávém és a zabkorpa kásám.

Remélem igy is hatásos!

2015. jún. 9. 17:53
Sziasztok 27éves vagyok 4 éve vagyok együtt a férjemmel már egy éve próbálkozunk a babával de nem jön össze én is szedem a méhpempőt és napi 2g-ot estére és reggelre lebontva.mensiig szedem utána azt a pár napot ki hagyom és újra el kezdem szedni és bízom benne nálam is hatásos lesz,amúgy nekem az ízével semmi bajom hozzá lehet szokni
113. algea
2015. jún. 5. 10:23

elnézést, hogy nem tudom végigolvasni a fórumot, biztosan volt már róla szó: meddőség kezelésére (elégtelen peteérés és alacsony progeszteron-szint) hogyan kell szedni? Néhány helyen azt olvasni, hogy csak a ciklus első felében, máshol azt, hogy 28 napig szedni, utána 28 nap szünet, máshol azt, hogy a vérzés alatt nem, csak utána kell szedni a következő vérzésig, de olyat is olvastam, hogy három hónapig lehet folyamatosan, majd három hét szünet.


Kinek hogyan vált be? Mi a magyarázata egyébként a fenti ajánlásoknak, miért kell szünet?

112. Csigusz 79 (válaszként erre: 111. - Illike)
2015. ápr. 28. 17:21
Szerintem folytasd,én 3 hónapig terveztem,de lehet 2 lesz belőle,aztán szünet.
111. Illike
2015. ápr. 28. 17:06
Sziasztok!Én 2heti méhpempő szedés után éreztem a folyamatos fejfájást.Nem tudtam mire vélni a naponkénti fejfájást- reggel avval ébredni.Nehéz volt elaludni,szintén a fejfájás miatt.Viszont az izületi fájdalmak lecsökkentek elég jól.1 alkalommal volt hasmenésem.Azt olvastam,hogy 2 hét szedés-2 hét szünet.Látom itt folyamatosan szeditek.Vajon folytassam ?Kösziszépen !
110. Csigusz 79 (válaszként erre: 109. - 74)
2015. ápr. 24. 20:48

Szia!


Én azt olvastam hogy nem eheti aki allergiás a méhcsípésre.

Mesélnél hogy miben látsz javulást és mióta eszed?

109. 74
2015. ápr. 24. 20:40
Sziasztok!Tapasztalatból mondom,hogy tényleg nagyon sok mindenre jó.Szuper termék!Én allergiás vagyok a rovar csípésekre,de a méhpempőtől semmi bajom.A kettőnek nem sok köze van egymáshoz,inkább a pollen allergiásoknak kell elővigyázatosnak lenni vele.
108. Csigusz 79 (válaszként erre: 107. - D99a33d88c)
2015. ápr. 24. 20:24
Akkor tényleg csak oda kenheted :) azt írják ha allergiás vagy a méhcsípésre akkor nem szabad enni mert allergiás reakciót válthat ki.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook