Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mik a tapasztalatok a "BEKO" mosógépekről, vagy más háztartási gépeikről? fórum

Mik a tapasztalatok a "BEKO" mosógépekről, vagy más háztartási gépeikről? (tudásbázis kérdés)


1 2
2020. júl. 10. 22:19
Beko 5100+y mosógépem van sok éve, tökéletesen működik. Soha semmi baja nem volt. Néhs kitisztítom a szűrőt és ecettel szoktam vizkőteleníteni.
30. Józsiface (válaszként erre: 24. - Zsimb50)
2020. júl. 10. 22:12
Biztos,hogy kivettétek a dobrögzítő csavarokat?(3db)
2019. aug. 12. 13:38
Mosogatógépet akarok venni, a kis mosógépem jól szuperál belőle 4 éve, sütő is fog kelleni. Akkor már minden legyen Beko, nem? :)
28. SzélGeri (válaszként erre: 26. - Kállay Borbála)
2019. aug. 12. 11:55
Találtál megfelelő gépet? Milyet vettél végül?
27. SzőcsPali84 (válaszként erre: 26. - Kállay Borbála)
2019. júl. 3. 15:11
Amúgy szerintem ebben ők a legjobbak és a legismertebbek, ezzel taroltak pár éve a piacon. Remek kis gépek! Minden részlet itt van: [link]
2019. júl. 3. 12:51
Sziasztok, én is nagyon gondolkodok Beko termék vásárláson, én is mosógépet szeretnék venni, csak olyat keresek, amely kis helyen is elfér. Van ilyen a Bekonak, nem tudjátok?
25. globus (válaszként erre: 24. - Zsimb50)
2018. márc. 15. 17:04
Szerintem minél kevesebb ruha van a gépben, annál inkább rázkódik... egyenletes elosztáshoz több textilre van szükség.
2018. márc. 15. 17:02

Sziasztok!

Nekünk nemrég lett új Beko mosógépünk.

Első ránézésre az ember azt hinnék, hogy egy álom, de sajnos maga a rémálom a mosás vele.


A centrifugázásnál elmászik a mosógép.


Ami lehetséges megtettük az ügy érdekében.

Fordulatszámot csökkentettük és FÉLIG SEM rakhatjuk a mosógépet, hogy ne kelljen fogni a centrifugáskor.


Egy szárító 3 mosással telik meg.

2012. ápr. 29. 12:13

SZIasztok!


Tudnátok abban segíteni,hogy nekem a bw6108se van és nincs hozzá használati utasításom. Mik jelentek a formák?

22. Hillus
2011. aug. 30. 23:37
Nekem 9 éve van beko mosógépem. Egyszer kellett benne szűrőt cserélni, de az is szerintem az én hibám mert soha nem takarítottam ki, csak hajtottam. Nekem nagyon bevált, meg vagyok elégedve vele.
21. Mia 74 (válaszként erre: 8. - A13f7a9a16)
2009. aug. 5. 14:00
Nekem Electrolux gyönyörűséges hűtőm van (szerelem volt első látásra), és az is furcsa hangokat ad ki már a kezdetektől. Most kb. 4 éves... de azért nem cserélem le, mert hűteni hűt... :D
20. Mia 74
2009. aug. 5. 13:58
Nekem is Bekom van, és imádom! Most 8 éves, és kiválóan működik (lekopogom)! Túlvan ő is egy költözésen Pestről Gödöllőre. A ruhák gyönyörűek, gyerekem fehér pelusai hófehérek, szóval ha tehetném legközelebb is ilyet vennék. Anno került 40 e forintomba, ami akkor is olcsónak számított, és egy percig nem bántam meg, hogy ilyet vettem, szerelő még nem látta. Lehet, hogy csak szerencsém volt? Nem tudom...De tény, hogy Calgont sem nem használok, viszont belerakom még a fehér szőnyeget is (ami majd' 7 kg, és tudom, h nem kéne, de muszáj).
19. Lilly1
2009. máj. 27. 10:48
Nekem Beko mosógépem van - én senkinek nem tudom ajánlani! Már újkorában bajok voltak vele többször is. Aztán pár évig tűrhetően működött, bár nagyon kell figyelni rá, mert vannak fura dolgai, pl.: előmosásnál a főmosáshoz való mosóport is leengedi. Ezen nem tudtak a szerelők segíteni. Aztán tavaly felmondta a szolgálatot, a szerelő azt mondta, érdemes megcsinálni - a végösszeg 25 ezer lett. :-( Kitaposom még belőle, amit lehet, aztán megy az ócskavastelepre. Egy fillért nem költök rá ezentúl, és soha többet Beko. :-(
2009. ápr. 3. 09:06

Sziasztok nekem egy beko mosógépem van nekem nagyon bevállt:)Kb 6éves és még nem volt javitva pedig sok mindenen tul 3költözés és egy telet kint volt az udvaron belefagyott a viz ugy olvaszgattuk :))

De semmi gond vele.

Én is mostanánában havonta egyszer átfözöm 20%eccetel nem használok vizkőoldot.

17. cipa (válaszként erre: 15. - Zebracsikó)
2009. ápr. 2. 23:07
Szerintem a gáztűzhelyeknél a gáz változó fűtőértéke, illetve a nem egyenletes gáznyomás lehet a gond. Nekünk villanysütőnk van, de a vízmelegítőnél észrevesszük a változásokat.
16. szanád (válaszként erre: 14. - Jupika)
2009. márc. 22. 15:13

Ez nem igaz mert előtte egy Zanussim volt.... mondjuk sütöttem tortát betettem és tudtam hogy 45 perc múlva kivehetem és hogy jó lesz...

de ebben egy egy idő után nem lehetett állítani a fokozatot....

kihívtam a szerelőt mondom mi a problémám....azt mondta nagy flegmán hogy meg kéne tanulni sütni....

mondom neki ne zavarja hogy cukrász vagyok... ))

elvörösödött ...aztán csöndbe maradt... )))...de nem tudta megcsináűlni hogy szabályozható legyen...

egy éve elektromos sütőm van......ez valami fantasztikus....minden tökéletesen sikerül benne....

2009. márc. 22. 11:50

szerintem csak ki kell tapasztalni a sütőt.

Nekem az előző lakásomban egy tök egyszerű, olcsó gáztűzhelyem volt, mindent tökletesen meg tudtam benne sütni!

Most villanytűzhelyem van, és nagyon szeretem, meg kellett itt is tanulnom, hogy a szokásos ételeimet ebben melyik funkvióval, milyen hőfokon készítem.


Egy gáztűzhely nem csinál semmi különöset: adott beállított hőfokra felmelegíti a sütőteret.

Ha az ételnek megfelelő az a hőfok, akkor sikerül. Ha nem, akkor nem.

Ilyen egyszerű.

14. Jupika (válaszként erre: 13. - Szanád)
2009. márc. 22. 11:36
Szerintem minden gáztuzhely ilyen! Nekunk is van egy gáz, és egy áramos, a gázsutoben nem tudunk semmit sutni mert ahogy mondtad csak megég! Szoval ez szerintem nem a márka hibája! sajnos!
2009. márc. 22. 09:48

nekem Beko gáztűzhelyem volt.....alig vártam hogy megszabaduljak tőle....

a sűtője egyenesen katasztrófális volt......

csak húsfélét lehetett benne sütni......

a süti vagy megégett vagy nyers maradt....

2009. márc. 21. 21:17
Beko kombi hűtőm van cirka 8 éve, folyamatosan megy, kutya baja! :)
11. Jupika
2009. márc. 21. 11:48
látom tobbnyire jok a tapasztalatok! ugyhogy most már nem bánom meg remélem, hogy megrendeltem egy BEKO mosogépet! :)
2009. márc. 21. 08:38
Beko hűtőm van 1,5 éve-még nem haragszom rá:)
2009. márc. 21. 07:12
másfél éve van BEKO kombihűtöm,nem bántam meg,hogy megvettem,mivel akkor pont egy olyan akció volt,amiben 5 év garanciát vállaltak.Már az első hónap után megláttam a számlán,hiszen energiatakarékos,kettőnknek minden ami kell elfér benne, igen,vannak fura hangjai,mint Anyukám hiperszuper Zanussi hűtőjének:)
2009. márc. 20. 22:30
A Beko hütöm,eleg furcsa hangokat ad ki magabol,nem reg vettük es alig varom,hogy lecsereljem!!
2009. márc. 20. 14:26
Nekünk Beko hűtőnk van egy fél éve, eddig semmi gond nincs vele. Nagyon jól hűt, remélem hosszú távon is megéri!
2009. márc. 20. 14:09
Nekünk is Beko tv van és évek óta jól működik.
2009. márc. 20. 14:05
Nekünk a tv BEKO már 5 éves, semmi gond.
2009. márc. 20. 14:00
A családban jó néhány mosógép található, középkategóriástól a méregdrágáig s amit az előttem szóló mondott/írt azt tudnám én is mondani illetve írni.. Egy rövidke mondatot hozzá tennék: Folyékony mosószert használok s havonta egyszer 20 %-os ecettel főzőprogrammal átmosatom a Rozim. (Ezt szakember ajánlotta... )
3. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Belana)
2009. márc. 20. 13:47

ez a "nem mosott tisztán " kicsit megütötte a fülemet:

minden mosógép, még a többszázezer forintosak is ugyanazt csinálják:

a felmelegített vízben körbe-körbe forgatják a ruhát.

Semmi különös tudománya nincs egy mosógépnek!

Édesanyád valószínűleg nem jófajta mosóport használt.

2009. márc. 20. 13:33
Anyukámnak volt mosógépe. Vagy nem volt egy jó terméke a BEKO-nak, de nekünk nem vált be. Nem mosott tisztán, ilyan igazán szépen, és hamar tönkre is ment.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook