Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhességi teszt után mikor kell/érdemes orvoshoz menni? fórum

Pozitív terhességi teszt után mikor kell/érdemes orvoshoz menni? (tudásbázis kérdés)


110. baba_88
2009. okt. 20. 20:35

Sziasztok!


végre ide kerültem:) elég szarul voltam ma...

akkor kb. a 7. héten vagy!

nekem kb azon a héten szintén így voltam...:)

de az UH már nincs messze:) ha minden rendben van, akkor a picinek a szívét is fogod látni pulzálni, ha értesz egy icsit a géphez, mert nekem mondta a doki, h.: "nézze, ott dobog a szíve" hát én nem láttam semmit:) de a 10 hetesen is azt mondta h mozg, mutatta a képernyőt, de nem láttam semmitcsak h ott van:)

majd írj h mi volt!

109. macy79
2009. okt. 20. 08:32

Szia baba_88!


Nem tudom, mert még nem voltam orvosnál csütörtökön megyek elöszőr. Szeptember 01-én volt az utolso mensi.

Pihenek sokat ha otthon vagyok de táppénzre nem todok menni.

108. baba_88 (válaszként erre: 107. - Macy79)
2009. okt. 19. 15:45

Sziasztok!


macy79: Hányadik hétben vagy?

Nekem a 7-8. hét környékén enyhültek egy kicsit a tüneteim, de most megint előjöttek, sokkal jobban...:S


Fszilvi: pihenek, jó sokat, mert táppénzen vagyk, te is tedd ezt!


puszi

107. macy79
2009. okt. 19. 15:33

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha nekem elmúltak a tünetek, illetve nem is nagyon voltak (hányinger, fáradtság, mindjárt megjön érzés) ez normális. Már a mellem is alig fáj, vagy legalábbis nem úgy mint eddig. Csak csütörtökre kaptam időpontot az orvostól és az még olyan messze van. Normális ez így? Van így más is?

106. f-kszilvi (válaszként erre: 105. - Baba_88)
2009. okt. 18. 20:47

Neked is sok sikert.Sokat pihenj és ne gondolj a tavaly történtekre.Ez a baba biztosan veled marad,csak erre gondolj.Én is így teszek.

Majd megkérem az angyalkáimat,hogy veled is legyenek és óvjanak titeket.Majd jelentkezem.

Pusz!

105. baba_88 (válaszként erre: 104. - F-kszilvi)
2009. okt. 18. 20:36

értem, az is lehet, mert nekem is volt egy terhességem, ami elment, most félek ezen a héten, most van a kritikus hét, tavaly ezen a héten vetéltem el...:(

sok sikert aztán majd írj, h mi van veled!

104. f-kszilvi (válaszként erre: 103. - Baba_88)
2009. okt. 18. 14:09

Köszönöm a válaszodat baba-88.

Nem az első gyermekem,van már egy 7 éves lányom.Azért aggódok ennyire,mert volt már pár hónapja egy terhességem,de elhalt a magzat.Sajnos.

Talán ezért van bennem ennyi félsz.

103. baba_88 (válaszként erre: 102. - F-kszilvi)
2009. okt. 17. 20:58

Szerintem főleg ha első baba akkor normális h ennyit aggódsz, én is vagyok/voltam:) most az első trimeszter végére kezdek egy kicsit lenyugodni:D


A melleim amúgy nekem is ilyen ingadozóak, hol jobban fáj, hol kevésbé, viszont a bimbóim nagyon érzékenyek...:S:D

2009. okt. 17. 18:13
Köszönöm Gabi.Talán túl aggodalmas vagyok.Jövőhét végén megyek vissza az orvoshoz,amikor megnézik,hogy dobog-e a szive.Remélem,hogy minden rendben lesz.Mindenki ennyit aggódik,vagy csak én vagyok ilyen?
101. kobagabi (válaszként erre: 100. - F-kszilvi)
2009. okt. 17. 15:32

Ne aggódj:) Nekem is volt ilyen. Hullámzott. Hol jobban, hol kevésbé éreztem. Lehet azis már megszoktad a tünetet.

Addig minden oké szerintem, míg nem vérzel, és nem görcsölsz. Nyugi:)

2009. okt. 17. 15:06

Sziasztok.Segítsetek picit.

6 hetes terhes vagyok.

Pár nappal ezelőtt még annyira fájtak a melleim,hogy nem bírtam magamon elviselni még egy pólót sem.Mára pedig minden mellfeszülés elmúlt.Egy picit érzékeny a mellbimbóm,de az sem vészes.

Normális ez?

Nem túl hamar marad el ez a tünet?

Vagy csak túl aggódom magam?

99. Hné80 (válaszként erre: 98. - Baba_88)
2009. okt. 16. 06:26

Szia!


Gratulálok Neked is a picurihoz :)

Nekem ma 9 hetes és 4 napos és hétfőn volt 22mm. Lassan utolérlek :P

2009. okt. 15. 20:47

sziasztok!


hű, de rég jártam itt...:D

A halvány 2. csík is 2 csík:D nekem is így volt, most vagyok lassan 11 hetes, jesszus, hogy telnek a napok...

Én pont 7 hetesen mentem először, akor már dbogott a szíve, most 3 cm-s :D

Hné, Neked mekkora a pici?

97. Hné80
2009. okt. 14. 06:04
Feltöltöttem a képeim közé az új fotót RÓLA :)
96. Hné80
2009. okt. 14. 06:02

Sziasztok!


Doki letudva és megnyugtató, hogy mindent rendben talált! Nagyon dobogott a picuri szíve. Azt hiszem jól döntöttem, ami a dokit illeti, nagyon kedves volt, kivéve, hogy kijelentette nem hízhatok sokat! Ma védőnő, remélem nem kell órákat várnom!

2009. okt. 12. 16:20

Sziasztok.Megérkeztem.

5 hetes terhes vagyok és 5mm-es a pirinkó.

Jövőhéten megint megyek,akkor már a magzatot is lehet látni és talán szívhangot is hallhatunk.

Olyan boldog vagyok.

2009. okt. 12. 14:40
Én az 5. héten mentem. Akkor már látta a petezsákot:)
93. Hné80 (válaszként erre: 92. - F-kszilvi)
2009. okt. 12. 13:37
Drukkolok neked :)
2009. okt. 12. 10:48

Sziasztok.

Ma megyek a dokihoz délután,és nagyon izgulok.Majd megírom,hogy mit láttunk és hallottunk.Remélem minden rendben lesz.

2009. okt. 11. 10:44
A házi orvosom azt mindta ahoz hogy lassa minden rendben vane 8 hetes kell legyek,de már alig várom.
2009. okt. 10. 22:33

Szia macy79

Nekem is szeptember elején volt utolsó menszim és az én tesztem is pozitív lett.Tüneteim vannak,hányinger,mellfeszülés és a mellbimbóm olyan érzékeny,hogy a pólót is alig viselem el magamon.

Én hétfőn megyek dokihoz,szerintem Te is menj el minél hamarabb.Biztos ami biztos.

Gratulálok.

Téves pozitív eredmény nincs.

89. Hné80 (válaszként erre: 88. - Macy79)
2009. okt. 10. 07:37

Szia!


2 csík az terhesség, ha halvány is, de tuti az! Nekem is az volt!!! Most vagyok a 9. hétben :) Én rögtön elszaladtam dokihoz, de akkor csak petezsákot látott még, ha nagyon izgulsz, akkor irány a doki:) Amúgy mensi kimaradása után 2-3 héttel látni már normálisan! GRATULÁLOK

88. macy79
2009. okt. 9. 20:10

Szaisztok!

Szeptember 01-én volt az utolsó mestruációm. Általában 29 napos szokott lenni, de volt ennél hosszab és rövidebb is. 8 hónapja próbálkozunk eddig semmi. Most viszont nem jött még meg. Tünetek elvileg a október elején kezdődtek: szédülés, mell feszülés, farkas éhség, állandó ásítozás, és alhasi görcsök "mindjárt megjön" érzés. 7-én csináltam egy tesztet hát nagyon nagyon halványan látszott valami. 2 nap múlva megismételtem akkor már jobban látszott de nem erőteljes inkább halvány. Ez lehet terhesség? Mikor kell orvoshoz menni? Köszi e segítő válaszokat, nagyon izgulok.

2009. okt. 9. 15:07
Köszönöm szépen.Hétfőn írok,hogy mi volt a dokinál.
86. Hné80 (válaszként erre: 85. - F-kszilvi)
2009. okt. 9. 11:20

Gratulálok:)

Valószínűleg nem sok mindent fog neked sem látni, de mivel voltak gondok, így szerintem nagyon is jól, hogy ennyire korán mész dokihoz! Remélem minden rendben lesz :)

2009. okt. 8. 10:48

Sziasztok.Nekem október 1-én kellett volna megjönnie,szerencsére nem jött.:)

Augusztusban elhalt egy magzatom sajnos.A menszeszemmel kilökődött.

Most Csináltam tesztet és pozitív lett.(3 teszt)

Nagyon félek,hogy ez a magzat sem marad velem.

Hétfőn megyek dokihoz,remélem látni fog valamit.

2009. okt. 1. 11:35

Bizony ,nagyon kedves és jó fej Doki!!!

Azt is ajánlom mindenkinek,h váltson orvost,ha nem elég jó fej a dokija :)

MEGÉRI!!!!

Szép napot

83. baba_88 (válaszként erre: 82. - Vikkici)
2009. okt. 1. 10:08

Szerencsés vagy, h ilyen dokid van!

Én pont azért nem mentem mert az előző terhességemnél úgy bánt velem a doki... De most másiknál vagyok!akihez lehet h én is elmennék minél előbb...

2009. okt. 1. 09:59

Sziasztok Csajok!

Tegnap végül is elmentem Dokihoz, és azt mondta nasgyon jól tettem,hogy ilyen korán mentem.

Írt föl folsavat,amit azonnal el kell kezedenem szedni,meg egy másik gyógyszert is,amiből 3 x 1-et.

Jövő héten megyek UH-ra,remélemm inden rendben lesz.

Szóval a javaslat, mindenki menjen minnél előbb dokihoz :)

Sok sikert mindenkinek

81. baba_88 (válaszként erre: 80. - 57bac4a377)
2009. okt. 1. 08:35

Hát én tűkön ülök, h végre elteljen ez az idő amíg vissza kell mennem a dokihoz, akkor derül ki, h minden rendben van-e...

Amúgy rosszuléteim most alább hagytak 2 napja, de most kezdi megint...

jelenleg szenvedek a hányingertől, meg kicsit megint érzem a görcsölős szúrós érzést, nem vmi kellemes, de ilyenkor legalább tudom, h nő a méhem...

én az elevitet szedtem amíg nem mentem dokihoz, meg most is, meg nekem is a Duphastont írták fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook