Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhességi teszt után mikor kell/érdemes orvoshoz menni? fórum

Pozitív terhességi teszt után mikor kell/érdemes orvoshoz menni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
410. katerika (válaszként erre: 408. - Mimike83)
2011. aug. 24. 08:04
drukkolok nekd nagyon mára...
409. mimike83 (válaszként erre: 407. - Katerika)
2011. aug. 24. 08:03
Jó reggelt neked is :) Nincs is olyan messze az a március :) Kis kos emberkét vártok akkor :)
408. mimike83 (válaszként erre: 405. - 83ff5144bd)
2011. aug. 24. 08:02

Jó reggelt. Az előző menszim július 10-én volt, szóval kb pontosak az adataid. Nemsokára megyek körzetihez, utána meg felhívom a nődokit, hogy mi újság, hátha kapok időpontot... :)

Köszi a számításokat :)

407. katerika (válaszként erre: 403. - Mimike83)
2011. aug. 24. 07:53
jó reggelt, mi 2012 március 31re várjuk... vigyázok amennyire lehet... köszi... igen nagy az öröm...:)))
406. 83ff5144bd (válaszként erre: 405. - 83ff5144bd)
2011. aug. 23. 21:48
ezek koronggal számolt adatok.. ha a mensidátumban nem tévedtem, akkor a többi is pontos :)
405. 83ff5144bd (válaszként erre: 396. - Mimike83)
2011. aug. 23. 21:47
mivel már elmentél,próbálkoztam magamtól.. 6.án kellett volna megjönnie.. akkor gondolom az előző mensid júli 9.én volt.. ha ez alapján számítjuk, ha várandós vagy, akkor betöltött 6 hetes vagy, augusztus 27.én töltöd a 7. hetet... úgyhogy lassan akár el is mehetsz dokihoz... :) ha van ott valaki, a petezsák már látszik.. jó eséllyel a szívverése is, de ha az még nem, akkor sem kell megijedni,visszahív 1-2 héttel később kontrollra :)
404. 83ff5144bd (válaszként erre: 396. - Mimike83)
2011. aug. 23. 21:37
szia, segíteni szeretnék.. mikor volt az utolsó rendes menzeszed? az utolsó mensi 1. napja kell nekem :)
403. mimike83 (válaszként erre: 402. - Katerika)
2011. aug. 23. 21:31

Köszike :) A görcseim most estére abba maradtak. Lefeküdtem pihenni, elkezdtem simogatni a pocimat, és abba maradtak -mondjuk ez gyerekkoromban is minden nemű hasfájásra jó volt :) De azért holnap felhívom a dokit és kérek időpontot. Én is remélem, hogy minden rendben lesz!

Hú, akkor most nagy lehet nálatok az öröm, ha két éve vártok a picurira! Vigyázz magadra nagyon, nálatok is remélem minden rendben lesz... Ti mikorra várjátok?

402. katerika (válaszként erre: 401. - Mimike83)
2011. aug. 23. 20:06
két éve várunk erre a babóra... szerintem is menj el dokihoz, mert tud segiteni a görcseiden, remélem minden rendben lesz veled is... drukkolok...
401. mimike83 (válaszként erre: 400. - Katerika)
2011. aug. 23. 17:47

apró görcsök, de néha olyan hirtelen rövid, de "erős" görcsök is vannak. Holnap körzetihez kell mennem, ha ott végeztem -mert valami megfázásos nyavalya is gyötör 2 hete- felhívom a nődokit, aztán majd látjuk...

Kicsit félek, hogy mi van ha a 2 teszt nem jót mutatott. Vagy ez természetes, hogy ettől fél az ember?

Tavaly PCO-t diagnosztizáltak, idén a doki azt mondta, hogy nincs PCO-m, fél éve próbálkoztunk és ha minden jó, akkor úgy néz ki összejött? :)


Nektek gratula :) Gondolom nagy az öröm, hogy ilyen hamar összejött a babó...

400. katerika (válaszként erre: 399. - Mimike83)
2011. aug. 23. 15:48
ezek az apró görcsök természetesek, mert a szervezeted be kell fogadja a magzatot, és a kimaradó menszid miatt is van ez, szerintem ha két tszted pozi, és két hete késik ne várj, hivd a dokid és beszélj vele, ő mondja majd, hogy mit tegyél... mi már régen hogy akarjuk a kistesót, de most jött nekünk is nagy váratlanul össze, mert mindketten kezeléseket kaptunk és azt mondta a doki, hogy hónapokig eltarthat amig terhesen maradok, ugyhogy minket is meglepett a hir, de nagyon...
399. mimike83 (válaszként erre: 398. - Katerika)
2011. aug. 23. 15:13

Köszike a gyors választ. Még mindig nem hiszem el, hogy terhes lehetek, nem merem elhinni. Valamelyik nap még csinálok egy tesztet, ha az még erősebb pozitív, akkor hívom a dokit :)

Mondjuk, ha ilyen apró kis görcseim vannak, az normális? VAgy emiatt épp nem várjak vele és hívjam fel?

398. katerika (válaszként erre: 396. - Mimike83)
2011. aug. 23. 14:52
szia, szerintem akkor te kb 5-6 hetes vagy, és 6 hét után javasolt menni dokihoz, mert 6-7 hét között kezd verni a kicsi szive, és akkor tudja biztosra mondani a doki, hogy ott van... szerintem hivd fel a dokid és jelentkezz be...
397. mimike83 (válaszként erre: 396. - Mimike83)
2011. aug. 23. 14:41
egyett helyet egyet :)
2011. aug. 23. 14:40

Sziasztok!

6-án kellett volna megjönni a menstruációmnak, de semmi, furcsa apró kis görcseim azok voltak, azt hittem meg fog jönni. De azóta se semmi. Vasárnap csináltam egy tesztet, halványan, de két csíkos lett. Ma csináltam még egyett és sokkal erősebben megjelent a második csík is, szóval a teszt szerint terhes vagyok. Szerintetek mikor menjek leghamarabb orvoshoz?

395. 83ff5144bd (válaszként erre: 394. - Zsanett18)
2011. jún. 6. 21:52

várj még pár napot... aztán ha még 2-3 nap múlva sem jön meg,vehetsz tesztet... de sztem felesleges..:)

nekem olyan többször volt,hogy idegesség miatt késett napokat.. olyan viszont csak 1x, hogy megjött 1 nap, majd 2 napig semmi, utána pedig csak nagyon kevés... :D na én akkor 2 negatív teszt után még inkább felkerestem a dokimat, de a kórházi teszt és az UH is bizonyította h negatív :D

394. zsanett18 (válaszként erre: 393. - 83ff5144bd)
2011. jún. 6. 15:02
Köszönöm a válaszod!!! Amugy a gumival semmi probléma nem volt hiszen bennem nem ment el... hanem kivettük előtte... és még véletlen se érintkeztünk azután miután elment...idegesség az volt javába...megmostis van h miért nem jön meg:S?!!!:(
2011. jún. 6. 14:45

ha kiszakadt a gumi, lehetsz... de! 1 nap késés az semmi... lehet azért késik mert ideges vagy, agyalsz rajta...

nem változott valami mostanában? vizsgaidőszak,érettségi,családi probléma,betegség,fogyókúra stb? az ilyen mind befolyásolhatja... nekem gyógyszer mellett is késett már 1 hetet, pusztán idegesség miatt... :)

2011. jún. 6. 14:19
Persze, hogy lehetsz terhes, de az is lehet, hogy csak késik. Várjál pár napot vagy vegyél tesztet!
2011. jún. 6. 13:46

Sziasztok!!!

Nekem lenne egy kérdésem és szeretnék minnél előbb választ kapni rá: Barátommal nemi életett élünk (gumival) és mindig mielőtt elmenne rá 2 perccel előtte kihuzza és ugy megy el a gumiba!!!De nekem most vasárnap kellet volna megjönni(igaz még csak 1 napja)(28 napra szokott megjönni,de vmikor előbb jön meg vmikor később)..nemtudom mi lehet az oka h még nem jött meg!! Kérlek adjatok tanácsot h terhes lehetek-e?....előre is köszönöm

2011. márc. 13. 09:13
Sziasztok!Azt kérdezném,mi a maximális idő,mikor még nem késő elmenni a dr.-hoz ha babás az ember?
389. Lysettemanoka (válaszként erre: 388. - Katerika)
2011. febr. 1. 19:59

Na igen és rám könnyen rám lehet hozni a frászt:)

Teljesen feleslegesnek tartom ezt a sok vérvételt meg hogy azzal ijesztget hogy befektet hogy ha nem lát semmit most csütörtökön:S

Mi is ezt beszéltük a párommal hogy lehet hogy mással is kéne beszélni mert ez így nem normális.A barátnőm aki 2 szer volt terhes elöször 6 hetesen aztán 8 hetesen mentorvoshoz..nem is értem minek mentem még el:)

És köszi:)

388. katerika (válaszként erre: 387. - Lysettemanoka)
2011. febr. 1. 19:14
örvendek hogy kicsit megtudtalak nyugtatni, kár még fölöslegesen aggodni az elején, azért ha visszamész és valami olxat mond ami nem tetszik neked kérd ki más orvos véleményét ugy biztosabbra mehetsz... 4 hetesen szinte biztos hogy nem tud mondani semmit, mert még nem látszik semmi az uhn, kár volt a dokinak fölöslegesen idegesetinie téged...
387. Lysettemanoka (válaszként erre: 386. - Katerika)
2011. jan. 31. 19:14

Utoljára 30-án volt meg előző hónapba..tehát elvileg csütörtökön pont 5 hetes lesz:)

Előző héten ugye csak 4 hetes voltam:S

Annyira nem aggódok vagyis csak amiatt hogy nem akarok befeküdni hülyeségből..hallottam már fura történetek..úgyhogy félek az ilyen befekvésektől:S

De reménykedek benne hogy csütörtökön lássunk vmit:) a teszt is csak elmaradt menzi után 10 nappal mutatta ki hogy terhes vagyok:)szerintem olyan 3hete foganhatott akkor volt peteérésem..

Köszönöm katerika a választ!!!kicsit megnyugodtam:))

386. katerika (válaszként erre: 385. - Lysettemanoka)
2011. jan. 31. 16:28
elvileg ugy van hogy 5hetesen kellene lássa a peteysákot de sokat számit két nap mert nem tudja napra pontosan azt mondani hogy 5 hetes vagy, lehet hogy most léptél bele az 5 hétbe, és még nem látszik ezért, ugyhogy nyugi még pár napig várj, és akkor majd kiderül...
2011. jan. 31. 16:23

Sziasztok:)

Én kb 4 hetes lehettem az elöző héten. . voltam UH-n és nem láttak még semmit:(petezsákot se. .

Ezt irta a dokim a leletre. .

Endometrium vastagsága 15mm(ez elvileg jo:))benne egy 3mm-es felritkulás. . .

Elküldött béta hcg vérvizsgálatra ott 203 lett a hcg szintem ami azt mondta jó mert akkor nem vagyok méhen kivüli:)

El kell mennem holnap is még egy vérvételre hogy megnézzük mennyit nőtt a hcg szintem-. .

Aztán csütörtökön megint Uh. . és ha azon se látszik semmi akkor be akar fektetni a kórházba. . .

Nah most jó ő orvos meg minden. . . de úgy gondolom azért mert egy kb 5 hetes magzatot még nem lát nem kéne méhen kívülivel beutalni a kórházba. . . nem?? vagy igen?:)csak nem akarom hogy rögtön beutalgassanak...:(

Vagy azért már kéne látnia a petezsákot ilyenkor ?előre is köszi:)

384. ukibaby (válaszként erre: 383. - F-kszilvi)
2010. febr. 19. 14:54
tiszta cukker a csepped :)
383. f-kszilvi (válaszként erre: 382. - Ukibaby)
2010. febr. 18. 09:46
Sziasztok.Én nagyon jól vagyok,illetve mi jól vagyunk.Gyorsan telnek a napjail,mert mindíg van mit csinálni itthon.Tettem fel képet Bencéről és a pocakomról.ha van kedvetek nézzétek meg.Pusza.
382. ukibaby
2010. febr. 16. 19:40
hogy vagytok csajszik??régen hallottam rolatok!!!
381. f-kszilvi (válaszként erre: 380. - Ukibaby)
2010. jan. 24. 12:38
nekem is van már pocakom.Sőt.Látványos.Na és olyanokat rugdos,hogy hihetetlen.Tipikus férfi.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook