Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társat találni jelentős súlyfelesleggel fórum

Társat találni jelentős súlyfelesleggel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
26. bige
2005. nov. 6. 21:22

Szerintem nem az a kérdés, hogy soványan vagy kövéren könnyebb vagy nehezebb -e, hanem hogy mennyire kell az embernek magát elfogadnia úgy, ahogy van , hogy azt tudja üzenetként küldeni egy fellé forduló pillantásnak, " hajrá, gyere csak bátran, én klassz vagyok! "

Egy nő ugyanúgy tudja vonzani és taszítani is a férfiakat azzal a kisugárzással, amit ő maga hisz magáról.

2005. nov. 6. 18:22

Helloka!

nem sikerült ezt a hozzászólásomat sem befejeznem.

Aszem már leírtam valahol, hogy a volt fodrászom is igencsak teltkarcsú és csak úgy hemzsegnek a pasik körülötte.

Úgy néz ki a helyzet, hogy fogadásokra meg villogni a haverok előtt a gebét kell vinni.Azt fel lehet jól öltöztetni. Ha viszont egy normálisat akar szexelni, akkor jobban szeretik a teltebbeket vetkőztetni.. :)))


Most itt nem a nagyon kövérekre gondolok, mint pl.én. Az a kampány amit roswood említ, nekem nagyon tetszik.

A reklámban szereplő hölgy is telt alkat, de ápolt, és kiegyensúlyozott, szerintem ez számít inkább.

2005. nov. 6. 13:50
Ebben igazatok van! nézzétek meg a www.kampanyavalodiszepsegert.hu-t. És nem is kell odáig menni. Én is folyton magamat hergelem fel, mert azt akarom hallani, hogy így is jó vagyok,(és ezzel kergetem az őrületbe a Párom) de közben magamat azért is nehezebb elfogadnom, mert a média mást sugall... Közben tudom, hogy a Páromnak tényleg íg vagyok jó, mert ha pl valahol nőket látunk, és a szemét nézem,(a Páromnak) látom, hogy Shakira, JLo, stb, a teltebb popójúak jönnek be neki.Meg mondja is, de amilyen ego vagyok, napi 800x akarom hallani... Én is ilyen homokóra vagyis inkább körte vagyok. A női lélek, ugye...
23. :Zsuzsi: (válaszként erre: 22. - A77)
2005. nov. 6. 13:08
Igazad van, tényleg nem szabad. Csak sokszor frusztráló...
22. A77 (válaszként erre: 21. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 5. 20:11
Ez egyáltalán nem így van. Nem szabad általánosítani! Én sem szeretem pl a gebéket.
21. :Zsuzsi: (válaszként erre: 20. - 497f15547f)
2005. nov. 5. 19:59

Black Mamba, abszolút egyetértek.

Én állandóan azt hallom, hogy a férfiak szeretik, ha van mit fogni. Mégis mindegyiknek csontkollekció a barátnője.

2005. nov. 5. 18:43

Hali!

Na, ide is írok, nehogy má' ....

Szóval, szerintem tuti, hogy nehezebb párt találni!

persze, amikor a média csak a csontkollekciókkal van tele, csak azt sugározza, hogy akkor vagy szép és kívánatos, nem beszélve arról, hogy egészséges, ha gebe vagy.

19. A77 (válaszként erre: 18. - Subszi)
2005. nov. 5. 18:38
Szerintem megfelelő edző, szaktanácsadó segítségével pozitív dolgokat is ki lehet hozni egy konditermes edzésből. Én megpróbálom, csak nem akarok már "nőni". :)) Valahogy csak sikerül fog! :)
18. subszi (válaszként erre: 17. - A77)
2005. nov. 5. 18:30
A sportmúlt azért is jó, mert (esetleg) jobban tisztába van vele az ember, hogy milyen mozgást igényel, ahhoz, hogy fogyni tudjon. Sokszor olvasom, hogy a fogynivágyók lemennek a konditerembe és nyomják a súlyokat. Hát... Szerintem nem a legjobb módszer.
17. A77 (válaszként erre: 15. - Subszi)
2005. nov. 5. 18:05
Ökölvívással foglalkoztam, de hagytam ki szüneteket, mert közben az éjszakai életben dolgoztam, ezért a nagy jövő reményéből, amit az edzőim tápláltak felém, csak hobbi maradt. :)
16. subszi
2005. nov. 5. 18:02
Mert én is sportoltam, és akkor nem is volt rossz alakom. Ez mondjuk gyerekkoromban volt (most vagyok 25), de szerintem a sportnak (alkatomnak) köszönhetem, hogy én is arányosan híztam. Úgy gondolom, hogy így a fogyás is könnyebb.
15. subszi (válaszként erre: 14. - A77)
2005. nov. 5. 18:00

Szia A77!

Ezekszerint hosszútávon sportoltál valamit? Megkérdezhetem, hogy mit?

14. A77 (válaszként erre: 12. - Rosewood)
2005. nov. 5. 17:54

:) Köszönöm! :)

Igazság szerint, az a nagy szerencsém, hogy régen elég sokat foglalkoztam egy sporttal, ezért az aljas zsír volt annyira kegyes, hogy arányosan rakódott a testemre. :)

13. Hoxa
2005. nov. 5. 17:53

Ha szétnézek a vékonyabb barátnőim között, tényleg majdnem mind szingli még.

De ez nem azért van, mert kövéren olyan könnyű párkapcsolatra lelni. Én világ életemben ezzel küzdöttem, már az ovis csoportképen is látszik, melyik vagyok én...

Szerintem kövéren másképp kezelünk más embereket is, megtanuljuk tisztelni a kapcsolatokat, meglátni a külső mögötti értéket és azok, akik a másik oldalon állnak (a párjaink), szintén képesek meglátni a belső világunkat. Szerintem ezek a kapcsolatok mások, kevés van belőlük, de talán mélyebbek, mint amik csak a külsőségeken alapulnak a kezdetekben.

2005. nov. 5. 17:49
A77! megnézetm a hátadat, hát nem semmi! asszem a pasiknak is jólesik egy kis bók, nemde? ;-)
11. A77 (válaszként erre: 7. - Subszi)
2005. nov. 5. 17:47

Én sem a discoban való ismerkedésre gondoltam, de van egy kedvenc mondásom:

"A külső megfog, a belső megtart."

Azt hiszem, ehhez nincs mit hozzátenni. :) Köszönöm a jókívánságaidat!

2005. nov. 5. 17:16
Két szuper barátnőm mellett én vagyok a "legsoványabb", így ,perpill 5 kg felesleggel, mégis, szerintem nekik olyan kisugárzásuk van a 20-30kg feleslegük ellenére, ami mellett én elbújhatok. Egyikük egyedülálló, egy kisfia va, és folyton van kapcsolata, a másikuk férjnél van és folyton van hódolója (ha nem is lesz belőle semmi). :-) Szerintem is nehezebb párt találni testesebben, de ez attól is függ, hogy formásan telt -e valaki, szép -e az arca, ápolt -e, és persze ezek csak a külsőségek, de ezeket látjuk meg először. Hiszek abban, hogy ha valaki igazán kíváncsi az emberre, akkor meg akarja ismerni, akárhogy néz is ki, aztán kiderül, illenek -e egymáshoz.
9. subszi (válaszként erre: 8. - 93a74b44ea)
2005. nov. 5. 16:57
Nekem se mond semmit a párom az elhízásra. De engem nagyon zavar, főleg, mikor fürdőruhában vagyok. Na igen, meg igyekszem nem öltözködni a párom elött, szégyenlős lettem. Ezen kell elsősorban változtatni, pedig őt talán nem is zavarja.
2005. nov. 5. 16:50

Igen,igen,ismerkedni szerintem is nehezebb ennyi súlyfelesleggel.

De:én az ex-vőlegényem mellett voltam 45 és 85 kiló is.Amikor 45 kiló voltam,akkor mondta,hogy szégyell velem együtt mutatkozni,olyan gebe vagyok.Legnehezebb időszakomban viszont sosem tett rám megjegyzést.

Neki 58-60 kilósan voltam ideális,míg én magamnak 50 kilósan.Szóval,lányok-fiúk:senkinek nem kell girnyóra fogynia!!Merem állítani,hogy a pasik 95%-a nincs oda a gebékért!!!

7. subszi (válaszként erre: 5. - A77)
2005. nov. 5. 16:45

Szia A77!


Ha jól belegondolok, én a párom mellett híztam az évek során 12kg-t.

Azért én még (naívan?) hiszek abban, hogy nem a külső számít, hacsak nem discoban ismerkedik az ember. Azért foggyál, hogy jól érzed magad. És sok sikert kívánok a párkeresésben, és a fogyókurához!

6. A77 (válaszként erre: 4. - Kisgé)
2005. nov. 5. 13:32
G! A barátnőid akkor is jelentős súlyfelesleggel bírtak, mikor megismerték a párjukat, vagy esetleg utána "ment" rájuk? Mert azért ez se mindegy.
5. A77
2005. nov. 5. 13:31
Szerintem egyértelműen nehezebb. Legalábbis számomra biztos. Elég szabad életet éltem régen, aztán jött egy nő, mellette teljesen ellustultam, ami súlyba kifejezve valahol 30-35 kg plusz körül mozog. Na, ennek is vége lett, és most elkezdtem életem első diétáját. Saját tapasztalatból mondhatom, hogy akinél régen sima befutó voltam, most esélyem sincs. :(
4. kisgé (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2005. nov. 5. 13:25
Ez nem súlyfelesleg függő, hanem önbizalom függő és kisugárzás függő. Az összes barátnőm, aki jelentős súlyfelesleggel bír, már férjhez ment rég és boldogan él. Én még nem mentem férjhez, pedig kis súlyfeleslegem van!! Nem igazság!:))))))
2005. nov. 5. 12:53
Kíváncsi vagyok mit írnak a többiek, de most megyek mosogatni és főzni. Szép napot! Még jövök.
2005. nov. 5. 12:52
Nem van elég sok ismerősöm, akinek súlyfeleslege van, de vidámak és vannak barátaik. Van egy barátnőm, aki jól néz kis (teste is, arca is), 24 éves, de nem talál magának párt. Mindezek ellenére a válaszom az, hogy szerintem igen, nehezebb.
1. Hoxa
2005. nov. 5. 12:34
Na erről vitázzunk kicsit, mert látom megoszlanak a vélemények.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook