Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társat találni jelentős súlyfelesleggel fórum

Társat találni jelentős súlyfelesleggel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
86. kisgé (válaszként erre: 85. - Brenda)
2005. dec. 21. 09:18

Szia!


Látod, ez a gáz, mert tényleg megkopik a szerelem, még ha csodával határos módon együtt is maradnak, akkor is. Én azért mondom, hogy egy-két szexuális félrelépés, amit persze nem tudok meg, az nekem belefér 15 év után, de ami ma megy, az iszonyat. Én ugye még nem vagyok házas, de néha komolyan el vagyok keseredve. Én úgy gondolom, hogy a gyerek, aki csonka családban nő föl, más esélyekkel indul, tudom, én is ilyen gyerek vagyok. Másképp állunk az élethez és anyáink is másképp élnek, tök egyedül, társ nélkül. Én ezt nem kívánom a gyerekemnek, de ezt előre nem tudhatom, ha majd férjhez megyek, hogy mi lesz 5-10 év múlva. Manapság már lazán dobálóznak a gyerekkel.....

85. Brenda (válaszként erre: 84. - Kisgé)
2005. dec. 20. 20:32

Szia kisgé,


igazad van, egyetértünk. Én is hűséges típus vagyok... és semennyi alkoholt nem iszom.

A szerelem nem tart örökké. Fél évig oké, de 5 év, 10 év, 15 év után gyengül sajnos. Persze hű maradsz, de már nem lángolsz úgy, és ha találkozol valakivel, aki nem a 15 éve megszokott ember, hanem egy új, akinek a bajait nem ismered, hát elcsábulhatsz. Azon veszed észre magad, hogy de jó vele beszélgetni, hogy felpörgött a szívem közben, adrenalin az egekben, mikor láthatom újra stb.

84. kisgé (válaszként erre: 83. - Brenda)
2005. dec. 20. 09:12

Szia!


Nem egészen értek veled egyet. Szerintem ez a csábítás annál működik, aki alapvetően nem hűséges természet, vagy nincsen rendben a kapcsolata. A hétvégén bálba voltam, ittam is, de nem akartam lefeküdni senkivel és ha valaki közeledett, már a kisugárzásomon lepattant, mert monogám tipus vagyok. Eleve nem iszom annyit, hogy ne legyen önkontrollom, én ilyen vagyok.

Én inkább azt látom, hogy azért csalják egymást az emberek, mert ugye az élet hullámvölgyekből és hegyekből áll és milyen szép is egy szerető, semmi gond, csak az élvezet. Sőt, én még azt is megkockáztatom, hogy felőlem megcsalhatnak ilyen elcsábulásos egyéjszakás kalanddal, ami semmit nem jelent, de ne hagyjanak el egy fiatalabb, cicababáért, csak mert ő vele nincsenek gondok.

Én mindig úgy gondolom, hogy kettőn áll a vásár. Hallottatok már olyat, hogy nagy a szerelem egy párnál, mondjuk fél éve vannak együtt, de egyik elcsábul egy éjjel és lefekszik mással? Ha a szerelem igazi, akkor nincs ilyen. Vagy nagyon jellemtelen az az ember....

83. Brenda (válaszként erre: 82. - 549be03e80)
2005. dec. 19. 16:11

Sziasztok!


Én is pont erről beszélek: vagyis az emberek nem eleve ROSSZAK, hanem a nehézséges (csábítás) idején ninincs amihez tartsák magukat (pl. Hűség, Szerelem, Hit stb.) ezért könnyen rávehetők a félrelépésre. Senki nem úgy megy el egy partira, hogy "na most megcsalom a feleségem ma este". Hanem összetalálkozik egy nővel, aki felkínálja magát (a viselkedésével) és izgalmas erre a kihívásra válaszolni, sokkal izgalmasabb, mint hűnek maradni a házastárshoz, és a mai embernek saját maga a legfontosabb, pontosabban ez nem is igaz (mert ha igaz lenne, nem csalná meg a párját), hanem mindig a pillanatnyi maximális élvezet elve alapján cselekszik, tehát az a fő, hogy most élvezzem, hogy holnap mi lesz, az nem érdekel, és az ilyen félrelépések mintájára működik az alkohol és a drogok élvezete is. Csak most jó legyen! Nem akarok gondolkodni tetteim következményein! Hát szerintem így állunk. Bocs, hogy kicsit borongósak a gondolataim, de olyan rossz megtapasztalni, hogy ilyen a világ, és engem is bele akarnak vonni a gonosz játékába.

82. 549be03e80 (válaszként erre: 81. - Kisgé)
2005. dec. 19. 11:21
Tudod Kisge, epp most mondta a tv a mi allamunkban van a legtobb hazassagkotes - ez a jo hir. Es a mi allamunkban is van a legtobb valas - ez a rossz hir.Itt is az evvegi party-kon tortenik a legtobb felrelepes, de nem kifejezetten kitervelve, hanem bizonyos mennyisegu alkohol utan, es itt a 36 fokban ehhez nem kell sok alkohol.
81. kisgé (válaszként erre: 80. - Brenda)
2005. dec. 19. 09:52

Szia Brenda!


Néha én is úgy el vagyok keseredve! Most ez a házasság dolog természetellenes, vagy valóban mi lettünk rosszabbak. Körülöttem mindenki elvált, de ha még nem vált el, már nincs köztük szex, mert nem kivánják egymást. Itt megcsalás, ott átverés.....szeretnék házas lenni, de mikor ilyeneket hallok, akkor nem igazán!!!

80. Brenda
2005. dec. 17. 16:31

Sajnos erkölcsi válságban van a világ. De ez komolyan így van. Az a baj, hogy nekünk (mai embereknek) már semmi sem szent. Sem a család, sem a társunk, sem a gyermekeink, mindenkin képesek vagyunk átgázolni.

És a vallásos emberek sem különbek (sokkal).

Mit értek ezen? A házasság megléte legtöbb embert nem gátolja abban, hogy ha beleszeret egy külsősbe, akkor viszonyt létesítsen vele. Ugyanígy a gyerekek megléte sem gátol meg senkit a válás végrehatásában. És 30 felé már én is tapasztalom az üzleti körökben, ahol mozgok, hogy senkit nem zavar az udavrlásban, hogy mondjuk férjnél vagyok és gyerekem van, és 30, de főleg 40 fölötti pasik között hemzsegnek az elváltak és a házzasságszédelgők. Kemény világ ez, azt hiszem. Úgyhogy megértem azokat is, akik nem kérnek a házasságból. Brizzy, az én bátyám is 32 éves computer-mániás, akinek még egy barátnője (girlfriend) sem volt soha eddig...

79. kisgé (válaszként erre: 76. - 549be03e80)
2005. dec. 16. 09:14
Szerintem ugyan ezt mondják a magyar nőkről is. Csak ez olyan fura, épp a minap szólalkoztam össze egy ismerősömmel, aki arra panaszkodik, hogy a mai nő hülye és komolytalanok. Én nem tudom, nekem meg minden csajszi arról panaszkodik, hogy a mai pasik nem akarnak elköteleződni, ragaszkodnak a függetlenségükhöz. Hogy mi az igazság, nem tudom......:))
78. kisgé (válaszként erre: 75. - A77)
2005. dec. 16. 09:10
Jé, tényleg! Miktre figyelsz! Ez itt a mágikus ráérzés....:))
77. 549be03e80 (válaszként erre: 75. - A77)
2005. dec. 16. 01:37
Wow, nem is vettem eszre, egy aranyermet nekem!!!!!!:-)
76. 549be03e80 (válaszként erre: 74. - Kisgé)
2005. dec. 16. 01:36

Dehogynem, a Church-ben van eleg, bar megertem a fenntartasait az aussi lanyokkal szemben.Nem tudnak fozni, es a fiam soha nem kuszkodott sulyproblemaval mint en, az anyjara utott:-)

De! Szereti a hasat,es a fozes fontos dolog, de ez csak elenyeszo,inkabb a mentalitasuk,rendkivul akaratosak, es nem erdekli oket a masik velemenye, persze nem mindenkire vonatkozik, de altalaban.O Is Electronic Technician mint en es javitassal foglalkozik egy itteni cegnek.Es mint irtam nem erdekli a lanyok, csak a computer,de az ejjel-nappal.Mar kiskoraban is orakat el tudott tolteni szakkonyveket olvasva, fejbol megtanult adatokat, amik nem lennenek szuksegesek.Egymaga kicserelte a sajat 6 hengeres kocsijanak a motorjat, ugye egy motort kiemelni nehez dolog es 6 hengerest egy kocsibol, es meg sorolhatnam.

Itt is gaz a helyzet, meg a hivok is 3,4 szer valnak hazasodnak, nemelyiknek 5-6 gyereke is van 4 anyatol.

A 30 ev meg nem kor, es ha van baratod, az mar jo pont.

75. A77
2005. dec. 15. 15:28
Ezt nevezem! 70 vs 71-es comment között, percre pontosan 1 hónap telt el! Tökéletes időzítés! :)))
74. kisgé (válaszként erre: 73. - 549be03e80)
2005. dec. 15. 15:11

Nem titok, 30 éves vagyok.:)

Nem adok fel semmit, csak itthon legalábbis nagyon furcsán zajlanak a házasságok, kapcsolatok és néha már tényleg elhiszem, hogy nagyon gáz a helyzet. Van barátom is, csak nem tudom mi lesz velünk a jövőben.....

Azért én eléggé társas lény vagyok!A fiad mit dolgozik, ott nem találkozik lányokkal?

73. 549be03e80 (válaszként erre: 72. - Kisgé)
2005. dec. 15. 11:56
Booooldog noszemely!!!!!!! Bar en is hasonlot mondhatnak a sulyomat illetoen.A korod, nem tudom mennyi idos vagy es tudom nem is illik kerdezni, de akarmennyi, soha ne add fel a remenyt, mert akkor mar tenyleg lezart ugy az egesz.A fiam 32 eves notlen,nincs girlfriendje, nem is volt, de semmi bankodos gondja nincs, a neje a computere, (jo ertelemben), ugy latszik a mai generacio kisse mas.Na jo ez nagyon oregesen hangzik, de akkor is,Bezzeg az en idomben...:-)))))(vicc)!
72. kisgé (válaszként erre: 71. - 549be03e80)
2005. dec. 15. 09:55

Igyekszem nem visszahízni.:)))

Az az érdekes, hogy szép fiatalkoromat súlyfelesleggel töltöttem, és most mikor már mindjárt belépek az öregkorba, most vagyok vékonyabb, de a korom miatt lassan majd senkinek sem kellek!:)))))))))))))))) Ördögi kör!

71. 549be03e80 (válaszként erre: 70. - Kisgé)
2005. dec. 14. 12:48
Te kisge, vissza ne hizzal!Jobban mutatsz igy.
70. kisgé (válaszként erre: 69. - Kisgé)
2005. nov. 14. 12:48

Ja, meg beszélgettem egy régi ismerősömmel, aki még nem látott lefogyva, persze el volt ájulva, de nem ez a lényeg. Azt mondta, én 10 kiló felesleggel is csinos voltam, mert tudtam viselni. Mások is mondták, hogy így nem vagyok az a csaj, akit megszoktak.

Úgyhogy meghízom, sziasztok!:)))))

69. kisgé (válaszként erre: 65. - 497f15547f)
2005. nov. 14. 12:45
Megemlítettem ezt a pedofil dolgot kedves haveromnak, aki ugye a 42 kilós lányokra van ráállva, és ő azt mondta, ezzel vígasztalódunk? Mondom, bocs, én nem tépem magam, hogy nem vagyok 42 kg! Nem is szeretnék!
68. Hanky
2005. nov. 14. 09:16
Sziasztok!!Idéznék egy elcsépelt szöveget: kisugárzás!! Van egy bariném, aki lelkiismeretfurdalás és gyötrelem nélkül elfogyasztja ami neki jól esik, duci. Olyan kisugárzása van annak a csajnak, hogy szerintem bármilyen pasit meg tudna. Egyszerűen ö igy elfogadta magát.Én erre képtelen vagyok.Mások vagyunk.
67. Timus (válaszként erre: 65. - 497f15547f)
2005. nov. 13. 07:48
:-DDD
66. :Zsuzsi: (válaszként erre: 65. - 497f15547f)
2005. nov. 12. 20:12
:)))))
65. 497f15547f (válaszként erre: 64. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 12. 19:42

Hali!

Szerintem jól gondolod. Néha látok olyan lányokat, hogy kb. 10 évesnek ha kinéz... Nem is tudok nőként ezekre nézni. Egy egészséges férfi szerintem nem is ezekre bukik.

Ja, van egy ismerősöm. A felesége olyan elöl deszka,hátul léc típus volt. El is mondta az ismerősöm, hogy milyen jól mutat rajta a spagettipántos ruha..., ja, elváltak és most egy gölymölyübb nő a felesége.Szerintem most dug normálisat igazán... Jaj, bocsika. :)))

2005. nov. 12. 18:33

Lehet, hogy én vagyok nagyon negativ, de néha azt gondolom, hogy azok a férfiak, akik a brutálisan vékony lányokat szeretik, mintha pedofil hajlamúak lennének, legalábbis tudat alatt.

Mert, ha belegondoltok, egy deszka lányban semmi nőiesség nincs. Jó, jó, ez már lehet kicsit durva, de azért lehet van benne valami.

63. A77 (válaszként erre: 62. - Kisgé)
2005. nov. 11. 15:18
Majd rájönnek idővel. :)
62. kisgé (válaszként erre: 61. - Brenda)
2005. nov. 11. 14:44
Hát igen, ez az. Azért jó lenne, ha valaki megmondaná nekik....:))
61. Brenda (válaszként erre: 60. - Kisgé)
2005. nov. 11. 13:18
Hát pont ez az! Ez a srác, akiről én írtam, szintén nem egy jajde! Abszolút közepes, de akkor mitől ilyen "igényes"? Bár ez nem is igényesség, hanem hülyeség.
60. kisgé (válaszként erre: 58. - Brenda)
2005. nov. 11. 10:32

Ezen mindig kiakadok!

Ráadásul ezek a srácok sem tökéletesek. Az én kollégám szemüveges, semmi extra, na jó nem csúnya, de nem egy húha!:) Szoktam neki ilyenkor mondani, hogy ő sem tökéletes, főleg, mert tök hülye!:)))

Szerencsére, úgy gondolom, nem a többség ilyen.

59. Brenda (válaszként erre: 58. - Brenda)
2005. nov. 11. 09:57
helyesbítés: a lány combján lévő zsírpárnák taszították
58. Brenda
2005. nov. 11. 09:56
Nekem is van egy ugyanilyen ismerősöm, ő maga 36 éves most, de még az egyetemről ismertem, és akkor 29 körül volt, és csak aránylag alacsony és 0 dkg felesleggel rendelkező barátnői voltak. Egyszer összejött egy meseszép lánnyal (hosszú szőke haj, és tündérarc), és egy hónap után szakított vele, mert, hogy "taszítja őt a lány comján lévő zsír" (Tök csinos lány volt, nem tudom hány kiló, de max. 1-2 kiló felesleg lehetett rajta, akit abszolút nem lehetett volna kövérnek, de még ducinak sem, sőt még erősnek se nevezni. Döbbenten álltunk a helyzet előtt. Ebben a tekintetben ilyen infantilis volt ez a srác, amúgy pedig normális, okos, jófej pasi...
57. kisgé (válaszként erre: 53. - Sue)
2005. nov. 11. 09:42

Sue!


Az ilyen pasik szerintem buták, vagy éretlenek. Azért, mert nem vagy az esete, de teljesen rád van kattanva, nem jön veled össze????

Én 16 évesen tartottam fontosnak utoljára a külsőt, aztán volt, vékony, maci, rövid hajú, hosszú hajú barátom. Az ilyeneket le kell sajnálni. Van egy kollégám, aki érdekes, tök intelligens, meg halál normális fickó, de a nőkkel kapcsolatban annyira éretlen! Mert az egy dolog, hogy van akinekl fontos, hogy ápolt legyen a nő és ne legyen brutál elhízva, de ő a maximum 48 kilós, 160 cm-es lányokat kedveli. Én nem tudom, hogy lehet ezt így kategorizálni 31 évesen. Olyan, mint egy gyerek, szoktam is mondani neki......

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook