Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társat találni jelentős súlyfelesleggel fórum

Társat találni jelentős súlyfelesleggel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
116. Jeannie
2006. okt. 6. 23:52
Mai vilagban minden a kulsosegeken alapul. Utcan meglat 1 pasi gondolja magaban hogy nez mar ki, balna :( Es en ettol lehetek tok aranyos mosolygos, odaado, kedves..
2006. szept. 27. 20:36
Nem tudom bizosan számit de inkább az ki milyen alkatot kedvel vkinek az tetszik vkinek az!De egy tuti vagy szerencsés vki vagy nem a kisúgárzáson sok múlik.
114. zena01
2006. szept. 21. 20:06
Igen.
2006. szept. 18. 21:08
Hát nem mondhatom tul idôsnek magam, mert még csak 16 multam, soha nem voltam egy nádszál kisasszony, igaz nagyon szeretnék már leadni a kiloimbol, hisz 164 cm, és 61 kg vagyok, s nagyon fáj, h lassan egy gagyámba se férek bele, mindent kiprobaltam, de ami hiányzik, az a kitartás, ami bennem nincs, sajnos :(( sok mindent kiprobáltam, sok mindennek neki kezdtem, de nem jött össze. Kb. 2 hetig volt egy kemény diétám, 14 évesen -8 kg, csak reggelire egy kétszer sultet ettem :) de az már lejárt, és sajnos nem tudnám még egyszer kibirni :(( Hogy tudnék kitartobb lenni?????
2006. szept. 18. 11:32
nemcsak súlyfelesleggel nehezebb társat találni manapság...
111. 4726e582cf (válaszként erre: 107. - Nőszirom)
2006. szept. 17. 20:25
Ne rágd magad a korkülönbség miatt, az én párom 18 évvel idősebb, mint én, bár letagadhat több, mint 10 évet :). Valahogy én is így jártam, ahogy Te, mindig a tutyimutyik buktak rám, de végre megvan, aki nekem kell. Igaz én mindig is kövér voltam :((((...
110. emilia (válaszként erre: 107. - Nőszirom)
2006. szept. 17. 15:57
Nősziromka ha megérted magadat a férjeddel, nem számit már a mikorunkban az a kis etye-petye. A jót tudtok beszélgetni és egyeztek akkor a simogatás is ér annyit, csak az legyen meg a lelkitársad. Hidd el ez a legnagyobb az életben.Kövéren vagy soványan, ha nincsen meg a lelkitársa az embernek mindig kielégitetlen lelkileg és az kivetítődik mindenre az életben, csak nem jönn felszinre.
2006. szept. 17. 10:15

Sajnos az az általánosan elfogadott álláspont, hogy aki kövér, az talán nem is teljesen normális, de ha esetleg az, hát akkor is inkább az átlagsúlyú vagy kicsit az alatti nők a nyerőbbek.

Régóta figyelemmel kísérem ezt az érdekes "problémát".

Talán az is nagymértékben rontja a dundi nők imidzsét, hogy ők magukkal sincsenek szinkronban, ez meg sajna kisugárzik...szerintem.

2006. aug. 1. 23:01

Nehezebb-e társat találni jelentős súlyfelesleggel?.. szerintem nem...

Én abban hiszek hogy az"erő" nő kisugárzásában van abban rejlik,és a belső érték ami +megszépit.

..és különben is, minden pasit meglehet kapni :-)

2006. júl. 26. 10:26

Nekem is az a véleményem, hogy a férfiaknak inkább a vékonyabb hölgyek tetszenek.

Én fiatalkoromban normális testsúllyal rendelkeztem, de erőscsontozatú vagyok és soha nem néztem ki gebének, de úgy éreztem hogy a vékony nőknek több az esélyük.

Engem mindig olyan szerencsétlen, esetlen, férfiak halásztak ki, akík egy cseppet sem tetszettek, de végül a férjem egy talpraesett, jég hátán megélő, ötletes, ügyes, leleményes, egyetlen gond csupán a korkülönbség /14 év/ hangsúlyozom nem látszik rajta, mert nagyon fiatalos, de más dologra gondolva gondok vannak.

106. proma76
2006. júl. 25. 17:16
Nem hiszem hogy nehezebb társat találni. Fontos hogy legyen az embernek kisugárzása, próbáljon optimista lenni.Észreveszik ezt az emberek.
105. tinendo
2006. júl. 22. 19:47
V.erikával értek egyet. Rajtam is van 1-2 kg plusz, de mindig volt párom. Aki szeret, úgy szeret, amilyen vagyok.
104. Venes
2006. júl. 22. 17:49
Úgy tűnik olykor, hogy nem, pedig sokan ezt állítják. Szerintem egy bizonyos kor felett már kicsit háttérbe kerül az, hogy ki milyen csinos, mert ennél több is kell.
103. v.erika
2006. júl. 22. 14:41
176cm magas és 109kg vagyok.
102. 4726e582cf (válaszként erre: 101. - V.erika)
2006. júl. 19. 13:54

Örülj neki, hogy a súlyfelslegeddel együtt elfogadtak! :)


Mekkora súlyfeleslegről beszélünk?

Mivel azért nem mindegy, hogy 10 kg, avagy 60 kg súlyfeleslegről beszélünk (nekem ennyi volt). Ez utóbbival igen nehéz volt párt találni, akikről tudom, hogy nem voltak soha a párjaim!


10-20 kg-val elfogadják az embert még, de ennyivel már nem. Most érzem csak, mikor már a felét elhagytam ennek a tetemes súlynak, hogy sokkal jobban elfogadnak az emberek. Most már sokkal könnyebb lenne párt találnom, de már megtaláltam, így nem keresek :))).

101. v.erika
2006. júl. 19. 13:35

Sohasem volt ezzel gondom,súlyfelesleg.

Mindig volt társam. Engem így szeretnek.

2006. júl. 10. 21:04
Szerintem is nehezebb találni párt súlyfelesleggel, legalább is nekem ez a tapasztalatom:)
99. 4726e582cf (válaszként erre: 98. - 3b4055e2b2)
2006. júl. 9. 11:51
:)))) Köszi! De sajnos nem egy ilyen viszonyt ismerek a környezetemben. Bár azok a nők úgy fogják fel, hogy "míg nincs jobb, ez is megteszi, csak ne legyen üres az ágyam". Ez elég szomorú, bár lehet csak engem idegesítene...
98. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 97. - 4726e582cf)
2006. júl. 8. 22:10
Helyes!Biztam benne, hogy van Önbecsülésed!
2006. júl. 8. 20:02

Vadalma!


Szerintem is szánalmasak!!!


Shilaila!


Hát akárhonnan nézem, nehezebb jóval súlyfelesleggel párt találni! Én is 30 vagyok, bár végre sinen a kapcsolatom. És nagyon nem tud ez a történet lázba hozni, hogy velem kefélne a srác, de egy ropival villog!!! Ez a fő bajom, hogy nem elfogadja, hogy ezt a típust szereti, hanem meghazuttolja magát és egy ropival van. Na mondjuk az ilyen képmutató pasi nem is kellene!

2006. júl. 8. 16:17
Ezek a lányok vonzóak és elég normális gondolkozásuk van!
95. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 93. - 4726e582cf)
2006. júl. 8. 16:16
Na , hát erről van szó!Egyébként mindenkit más hoz izgalomba! Láttam már olyan gyönyőrü nőt ronda férfival, hogy elált a lélegzetem.De ha a nőt ez elégiti ki ! Persze számos másfajta különbségeket is láttam már.Egy a lényeg a szerelem!Szerintem nem nehezebb társat találniuk, a környezetemben épp most panaszkodik egy pár 30 év körüli lány, hogy nem talál fiut magának.
94. Vadmalna (válaszként erre: 93. - 4726e582cf)
2006. júl. 7. 13:02

Igazad van! A lényeg pedig tényleg az, hogy legyen Valaki, aki testestül-lelkestül MINKET szeret...

Azok a pasik pedig, akik a ropival villognak, a husin meg "csámcsog(ná)nak"..szerintem szánalmasak..

93. 4726e582cf (válaszként erre: 91. - Vadmalna)
2006. júl. 7. 12:35

Nem picit nehezebb, jóval nehezebb! Tapasztalat! Persze, hogy meg akarnak felelni a közízlésnek, de azért egy husival kevélnének szívesebben. Nos mivel egy nő nem tud husi lenni az ágyban, és ropi a hétköznapokban, ezért a ropit választják, és mellette kefélnek egy husit, ha az belemegy. Sajnálom, hogy így van, és a hátamon feláll a szőr az ajánlatoktól. Nem panaszkodás képpen mondom, de ténylág hányok az ilyen pasiktól. Már kettő ilyet kifogtam és ki tudja az utolsónak volt-e rajtam kívül normális alkatú nője... Na de nem is akarok belegondolni. Utálom ezt!!!


De az öröm az ürömben, hogy a jelenlegi párom nemcsak az ágyban van oda értem :))), és büszke, hogy ilyen nője van :D. Na nem a súlyomra, hanem úgy amblock, szépnek, kívánatosnak tart és nemcsak az ágyban fogad el :))). Mindenkinek kívánom, hogy találjon ilyen embert, aki odavan érte súlytól függetlenül :).

92. Droma
2006. júl. 7. 12:15

Én erről a témáról azt gondoltam hogy akinek van súlyfeleslege és azért rendesen meg is látszik rajta az nehezebben talál pasit!

De most van egy duci barátnőm,és mivel a barátnőm nagyon szeretem de nem mondhatom rá hogy szép lány.

És mégis mindig azt hallom tőle hogy ez meg az akar velem járni stb...

Szóval szerintem hozzáállás kérdése is a dolog.

2006. júl. 7. 11:22
Szerintem picit nehezebb az ismerkedés..a férfiak (tisztelet a kivételnek) általában azért választják a "ropikat", mert úgy érzik, akkor feleltek meg igazán a közízlésnek, a - haveri kör - elvárásainak. Bár ez inkább a fiatalabb korosztályra jellemző..az érettebb pasik igenis szeretik, ha van a csajszin egy kis husi!! Sokan azt hiszik, hogyha valaki duci, az ápolatlan és nem ad a külsejére, pedig ez egyáltalán nem így van! Sőt...!!
90. zikzik (válaszként erre: 88. - Sophie.m)
2006. ápr. 21. 18:51
Hát perszehogy! Feltéve, ha nem hanyagolja el magát. Egy ápolatlan, lompos nő mindenféle alkattal visszataszító.
89. 4726e582cf (válaszként erre: 88. - Sophie.m)
2006. ápr. 19. 23:39

Mihez képest kívánatos, és szexi? Meg kinek az ízlése szerint?

Attól derótom van, hogy a pasi megjelenik egy ropival (nem akarok senkit megsérteni), majd mikor a csaj ellép kicsit percek múlva kikezd velem a muki, persze nem kapcsolatot akar, csak szexet netán a barátnő mellet. Ekkor ugye felteszem a kérdést, ha egy husival bújna ágyba a nője helyett, akkor miért van a egy vékony nővel? Tőlem miért csak szexet akar?

Nos, amit látjuk nem vagyok nagy véleménnyel az ilyesmiről... :(((.

De mindezek ellenére a párom engem tart szexinek és kívánatosnak, holott nem vagyok vékony, és nem is a 70 kilós "duci" kategóriába tartozom... :) És szerintem ez a lényeg, hogy a párod tartson szexinek és kívánatosnak :).

2006. ápr. 19. 18:13
Volt mar itt egy olyan forum tema, hogy duci es szexi. A kerdes, hogy teltebben nehezebb-e tarsat talalni, vagy sem, a masik forum kerdeset veti fel. Lehet-e valaki ducin (es most itt nem a 70 kilos "ducikra3 kell gondolni) is szexi, kivabatos, mert akkor termeszetesen a parvalasztasban sem lesz, lehet gond. Nektek mi a tapasztalatatok?
87. zikzik
2006. ápr. 14. 11:25

Nekem a legfontosabb kapcsolatom éppen azért szakadt meg, mert a lány túl sovány volt ahhoz, hogy örömemet leljem a szexben és egy operaénekes lány miatt otthagytam őt. Sajnos nekem azóta is az alkathoz kell kiválasztanom a megfelelő partnert, mert - szexuális értelemben - kifejezetten taszítanak a vékony, a normál alkatú, sőt még a kicsit molett lányok is.


Viszont a duciság önmagában csak az alap. Ehhez kell megtalálni a megfelelő tulajdonságokat. Tekintve, hogy a nagyon duci lányok egyébként sem hemzsegnek ebben az országban, így sokkal szűkebb körből vagyok kénytelen kiválasztani a partneremet. Vagyis a kérdés abban a formában is igaz, hogy nehéz jelentős súlyfelesleggel rendelkező társat találni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook