Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neked mennyivel többet mutat a mérleg menstruáció elött? fórum

Neked mennyivel többet mutat a mérleg menstruáció elött? (beszélgetős fórum)


29. kannanana (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2023. jan. 23. 16:24

0,5-1kg max

PMS inkább bélrendszeri tüneteket okoz nálam, nem részletezném

2010. jan. 15. 14:14
Sziasztok! Én fogyozok most és mensi elött stagnál a sullyom. De elötte nekem is 1,5 2kg-al mutatott többet a mérleg. Nekem nem fáj semmim de én is nyűgös vagyok már elötte pár nappal és mikor megjön márt nincs más bajom csak fázok! A görcs az annyi hogy érzek valamit és tudom hogy 1 óra múlva megjön. Ennyi! Pedig én azt is megéreztem hogy terhes vagyok. Az orvos kinevetett hiszen még csak akkor kellet volna megjönnie. De én éreztem hogy valami ott van és nem volt ott. Biankának hívják aki ott volt. Anyu is érzett engem még a ménszesz késése előtt. De fájni nem fájt semmi. Szerencsés vagyok. Ja de pete érésnél is érzek egy-két görcsöcskét de nem fáj. És mielőtt megjön zabálnám az ÉDESSÉGET!
2010. jan. 15. 14:05
Semmivel sem mutat többet!
2010. jan. 15. 14:02
sokkal többet mutat:( h enné meg a fene :)))))))
25. kiki8400 (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2010. jan. 15. 13:31

Nekem 1-1,5 kilóval mutat többet előtte :( ez van.

PMS: Ingerlékenység, depresszió, puffadás, mellfeszülés. Ligetszépe és cink kapszulával tartom kordában :).

24. 16d1dd6891 (válaszként erre: 23. - Szeliko)
2009. aug. 19. 09:51

lehet, h kipróbálom...bár szedtem a premens kapszulát, ami egy vagyonba került, és szó szerint SEMMIT nem ért.

egyáltalán van valaki, akinek használt?!

2009. aug. 19. 09:43

sziasztok!

Nekem is vannak/voltak pms tüneteim, a mérlegre olyankor rá sem merek állni, mert én úgy érzem magam, mint egy kisdisznó. DE!!! mióta gyógyteákat iszok a menstruációm rendbentartása végett, így csökkentek a pms tünetek is. Nem azt mondom, hogy nem jön rám a zabálhatnék (én csak vasszög effektusnak hívom), de pölö nincs vízvisszatartás meg hasonlók. De valamikor semmilyen tünetem nincs.

Én úgy iszom, hogy menstruáció első napjától cickafarkfű tea 14 napig, aztán palástfű tea 14 napig. Ha megjön akkor megint első naptól cickafarkfű és így tovább és így tovább.

szóval ha nem is szünteti meg a tüneteket, de enyhíti, ajánlom mindenkinek!

2009. aug. 19. 09:33
Egy kilóval biztosan többet mutat, ilyenkor nem is érdemes mérni magam, mert csak morcos leszek tőle :)
2009. aug. 19. 09:06
egy hétig tart a pms-em, és azon túl, h ledönt a lábamról a totál depresszió, még zabálási kényszer is rámjön: csak ebben az időszakban kívánom az édességet, de rettenetesen. úgyhogy fel is szedek egy-két kilót az egy hét alatt. +a vízvisszatrtás úgy fél kiló lehet.
2009. júl. 28. 21:29
Néha egy, néha akár három kilogrammal is több :(((
2009. máj. 9. 20:52
Köszi, hogy feldobtad a témát, sosem hallottam még arról, hogy köze van a testsúly ingadozásnak a menstruáció időpontjához. Nekem 2-3 kg-al szokott többet mutatni a mérleg, mostmár tudom, hogy miért ez a rendszeres ingadozás.
2009. márc. 20. 12:05
Kb. 2 kg.
17. vvicus (válaszként erre: 16. - 301fb80c1f)
2009. márc. 20. 11:41
Én az esetek többségében egészségesen étkezem, mert amúgy is jót tesz a lelkemnek. Pecsételő vérzésem, meg barnázásom sem szokott lenni soha. Ovulációkor mondjuk van, hogy kicsit barnább a folyásom, de az természetes. De már unom, hogy egyre jobban kitolódik időben a pms. Ezt már nem lehet elviselni, lassan már az egész ciklusban pms tüneteim lesznek. :-( Ez nem fair, annyira utálom, és persze azt is, amit Te is írtál, hogy ezt nem értik meg. NA meg mondjuk nem kezdem el magyarázni a bátyámnak, hogy figyi, most azért vesztem össze veled, mert pms-em van. Páromnak elmondom, ő tudomásul veszi, na de mindenki orrára csak nem lehet kötni...
16. 301fb80c1f (válaszként erre: 15. - Vvicus)
2009. márc. 20. 08:29
Szerintem lehet. Nekem volt már olyan is, h jelentkezett pecsételő vérzés (1-1,5 héttel elötte) és egyéb más pms tünetek. Ezek vagy pár napon elmúltak, vagy jobb volt ilyenkor kerülni engem. Nekem is általában fájni szokott a hátam, derekam, hisztis vagyok és mogorva, amit nehezen ért meg barátom. Minden kis problémából elefántot csinálok és persze ezzel összefüggésben a testsúlyomon is kiakadok. De már kezudem megszokni. vhol írták, h ilyenkor próbáljunk egészségesebben étkezni, sokat lazítani, kint lenni a levegőn, mozogni.
15. vvicus
2009. márc. 19. 21:54
Szerintetek lehet az pms, hogy csak jövőhét szombaton vagy vasárnap kéne megjönnie, de már tegnap este óta görcsöl meg szúrkál a hasam, ami végülis annyira nem durva mint a mensis görcs, de azért fáj, viszont a derekam majd be szakad? Vagy lehet, hogy valami más gondom van? Ti elmennétek ilyen panasszal nőgyógyászhoz? Ez ovulációs fájdalomnak már túl késői, hiszen az múlt héten volt, minden tünet szerint, a menstruációhoz meg még korai. Vagy mégsem? Lehet már 1,5 héttel előtte is érezni?
14. vvicus (válaszként erre: 13. - Zani)
2009. márc. 19. 20:22
Akkor gyűljünk össze sokan, gyűjtsünk megfelelő számú aláírást és követeljünk népszavazást a témában...:-DDD
13. zani (válaszként erre: 12. - Vvicus)
2009. márc. 19. 20:20
ezzel az utolsó mondattal egyetértek :)
12. vvicus (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2009. márc. 19. 19:35
Azt még nem figyeltem meg, mennyivel mutat többet a mérleg, szerintem semennyivel. Viszont én is hisztis picsa leszek már előtte néhány nappal. Plusz tök ideges és feszült vagyok mindig, és sírós. Már napokkal a mensi előtt majd beszakad a derekam, fájnak a csípőim, a keresztcsontom. Görcsöl a hasam, belenyilallik a combomba a fájdalom. Szóval csupa jó. Úgy utálom az egészet, ilyenkor mindig valami kárpótlást követelek az élettől. Mondjuk több nap szabadságot, meg ilyenek.
2009. márc. 19. 19:29
általába 1-1,5 kg-mal vagyok több
10. lilura
2009. márc. 19. 19:27
1,5-2 kg Nekem is...:)
2009. márc. 19. 19:13
2 kg-al
8. zani
2009. márc. 19. 17:46
nekem néhány éve nagyon kemény PMS tüneteim voltak, érdekes, mert előtte viszont soha semmi bajom nem volt és akiknek fájt ez vagy az azt is csak hisztinek tartottam. de aztán megkaptam minden lehetséges rosszat, bepótolva a megelőző éveket is. szó szerint 2 napig felkelni sem tudtam, a nyakamtól lefelé mindenem olyan volt mint az ólom, bőgőrohamok, elviselhetetlenül undok , kiállhatatlan voltam, a görcsök már nem is érdemelnek említést. aztán kiderült h hormon eltéréseim vannak...
7. 15a86c078b (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2009. márc. 19. 17:46

PMS tapasztalatok:

- mellem érzékenyebb

- pár pattanás

-fáradékonyabb vagyok

- hisztis liba leszek és mindenen el tudom sírni magam. :)


Mondjuk én érzékenyebb lelki világgal rendelkezem, szóval szociális problémákon máskor is el tudom sírni magam, nem csak menzeszkor. :)

2009. márc. 19. 17:43
Nekem kb. 2 kilóval többet szokott mutatni.
5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 301fb80c1f)
2009. márc. 19. 17:40

PMS tapasztalat? :)

Hú, minden, ami számításba jöhet! De változó, hogy melyik hónapban mi jelentkezik. Az álltalános az az, h ingerlékenyebb vagyok, mint szoktam, és ehhez társulnak még dolgok, de az tényleg változó.

2009. márc. 19. 17:38
Most épp előtte vagyok, és 2 kg a többlet.
2009. márc. 19. 17:35
Nekem egy-két kilóval, de csak nyáron, nagy melegben. Ilyenkor semmi változás.
2009. márc. 19. 17:30
Amikor fogyóztam semmivel nem mutatott többet, sőt volt, hogy kevesebbet. Most hogy kéne, de nem megy, van hogy másfél kiló..
2009. márc. 19. 17:26
Arra lennék kíváncsi, h nektek mik a tapasztalatotok így menstuáció elött. Mennyivel többet mutat a mérleg, mik a PMS tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook