Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apróhirdetések a Hoxa portálon fórum

Apróhirdetések a Hoxa portálon (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. máj. 14. 10:09
:)
146. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 145. - 7939578846)
2009. máj. 14. 07:57
Persze, normális is van. A postán pl. ha látta, hogy babakocsival mentem kinyitotta előre! Ilyen is van hála Istennek! :)
145. 7939578846 (válaszként erre: 144. - 52d3e0b8a8)
2009. máj. 13. 21:45

:))) szééép!!! némelyik tényleg olyan fatuskó... s,ráadásul azt képzeli,h ő a "májer",s bármit megtehet,pedig dehogy...max rászólhat az emberre,de ennyi!(én úgy tudom)


amúgy pozitív véleményem is van róluk,mert jópár ismerősöm is biztonsági őr,de ők vhogy nem ilyenek... :)))

144. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 143. - 7939578846)
2009. máj. 13. 21:16

Ne is mondd...Volt, hogy közölte az őr: babakocsival ne menjek be. Oké, mondtam neki, hogy akkor lesz szives figyelni a gyerekre a babakocsiban, mert én ide vásárolni jöttem....


Furcsán nézett rám, én meg meg tudtam volna folytani abban a pillanatban. Mondtam, hogy a kocsit tolom, ha nem tetszik majd jön utánam és lesi a gyanus mozdulatokat. :))) Aztán egyesével mentem a holmikkal a pénztárhoz, jól megsétáltattam. 2 nagy csomagos pelenka ugye nem fér el egy pici kosárban...ha neki ez hiányzott! :)))) Volt, hogy tőle kérdeztem mit hol találok, ha már úgyis ott dekkol csak tudja. ;)

143. 7939578846 (válaszként erre: 138. - Hkpk)
2009. máj. 13. 12:57
a biztonsági őrökről nekem is megvan a véleményem,tisztelet a kivételnek,de állandóan azok után koslajtanak,akik után nem "kellene",bezzeg a történések felett szemet húnynak,sőt a mi Pennynkben 18h után már nem is dolgoznak,na akkor csődül be a 6-8 fős,"barna banda",aztán had szóljon,visznek "amit látnak" :))) (többször tapasztaltam sajnos...)
2009. máj. 13. 12:52
nem tudom mi a véleményetek az itteni adás-vételekről,de engem ketten kerestek meg,h érdekelné őket vmelyik termékem,aztán azóta is csak várakozok...hiába keresem őket,semmi visszajelzés!!! :((( csalódott vagyok,mert eddig más oldalakon teljesen meg voltam elégedve a "vásárlóimmal" :)))
2009. máj. 13. 10:02
Kedves Hkpk!Fel vagyok háborodva ezen a bolti hozzáálláson. Ne ,hagyd magad!!! Én még ki is szórólapoznám a bpltnál és környékén.
140. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 138. - Hkpk)
2009. máj. 12. 21:25
Biztonsági kamerák felvételei? nem nézték meg a rendőrök? Gondolom bent is kell lenni.
139. Pné Veronika (válaszként erre: 138. - Hkpk)
2009. máj. 12. 19:53
Ez döbbenet... :-( Szegény biztonsági őrnek meg lelkiismeret-furdalása lesz valami enyveskezű kollegina miatt. :-(
138. Hkpk
2009. máj. 12. 19:13

A rendőr azt tanácsolta, lehetőleg minél több fórumon meséljem el....

Szóval 2009.05.09-én a Dorogi Penny Market boltban vásároltam, és hát valahogy a pakolópultnál ottmaradt a pénztárcám. Ezt egy becsületes vásárló megtalálta, és odaadta a biztonsági őrnek, aki elmondása szerint átadta a bolti irodának.


Vasárnap észrevettem, hogy hiányzik, elmentem hát a boltba, ekkor ugyanaz a biztonsági őr volt szolgálatban, aki előző nap. Azt el kell mondanom, a szikár öregúrnak korrekt hozzáállása, az ahogy kezelte a dolgot, példamutató. Na, nem így a bolt dolgozói. Az őr elmondta, hogy a pénztárca és a tartalma nem veszett el, miután elmondtam, hogy mi volt benne. Némi pénz, és 1 bankkártya, egy egészségkártya, cetlik, blokkok... Persze, a boltosok nem találták meg hova lett téve, azt mondták, hogy valószínűleg eltette a tegnapi kollegina a széfbe, és nem férnek hozzá. Akkor már kicsit gyanús volt, hogy miért nem hívják fel a kolleginát, De a biztonsági őr felírta a nevemet, és a telefonszámomat, és azt mondta, személyesen rákérdez, és fel fog hívni, hogy mikor menjek érte. Hát eddig ez nem történt meg.


Ma most d.u. elmentem a boltba... Senki nem tudott semmit, másik biztonsági őr volt, és a megbízott csoportvezető kerek perec kijelentette, hogy nem találtak semmi pénztárcát, ha találtak volna, akkor az ott lenne az irodában.


Mondjuk én lemondtam a pénzről, azt mondtam is a biztonsági őrnek, hogy a kártyák, meg a cetlik fontosak, a többi veszhet... De ő kitartott, hogy na nem, az utolsó frontig meg kell lennie, hiszen ő hiánytalanul adta át...

Elmentem, és elmeséltem a rendőröknek is a dolgot, de mivel nem sok pénzről van szó, a rendőr azt tanácsolta, hogy inkább minden lehetséges fórumon meséljem el, annak nagyobb a hatása...

2009. máj. 12. 17:49
Oké! Azt többen olvassák, hátha szerencséd lesz!
2009. máj. 12. 17:47
Koszi, betette oda is. Elsore nem talaltam :)
135. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 134. - Bernibej)
2009. máj. 12. 17:40
Ha gondolod rakd be a 'keres' rovatba, hátha azt többen olvassák!
2009. máj. 12. 17:36

Sziasztok,

Nemtudom mennyire OFF a topik, de SOS szuksegem lenne nagymeretu népies vagy népi feher (szeles ujju) feher bluzra es piros hosszu szoknyara. (az ing legalabb 48-as a szoknya pedig ennel minnel nagyobb kellene hogy legyen). Aki tud segiten az irjon gyorsan. Bolt cim vagy magan is erdekel. Ja es Budapesten kellene. Elore is koszi. bernibej@gmail.com

133. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 132. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 10. 22:16

Igen! trimama és én is írtam neki.


Ma már nem írtam neki, csak arra a fórumra, amit kiírt, hogy itt megtaláltok, vagy mi a címe...


Vásárolt, úgyhogy az nem adomány, ezek után meg azt sem hiszem el, hogy az, akinek a képeit kirakta. Egy másik embert meglopni, hülyének néni nem valami szép dolog. :(

132. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 131. - 52d3e0b8a8)
2009. máj. 10. 20:24
Írtatok neki üznenetet és arra sem válaszol? Tegnap megnéztem az adatlapját amikor írtad és bejelentkezett aznap is. Talán félreértette, azt hitte, hogy ez is adomány? :D
131. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 130. - F8db0709b8)
2009. máj. 10. 12:38

Na ja....vagy inkább megbíthatatlan?


Bár a hazug is stimmel, mivel egyszer azt írta, hogy kikapcsolják az áramot (nincs pénz rá...), úgyhogy nem lesz net sem, erre másnap és utána is vígan itt volt...a kis butus...nem gondolt arra, hogy a bejelentkezés időpontja az adatlapon ott szerepel...

130. f8db0709b8 (válaszként erre: 128. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 10. 08:57
Érdemes lenne elolvasni a bemutatkozóját!Azt irja,nem szereti a hazug embereket!Bár amiket róla olvasok itt-ott,pont a hazug kategóriába tartozik!
129. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 128. - 3e0ba54fb8)
2009. máj. 9. 16:34
De!!!! Ha tudtam volna, hogy trimama neki készül küldeni lebeszéltem volna. :(
128. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 122. - 9bbaa658f2)
2009. máj. 9. 10:45

Kritari???


Nem ő volt az, aki néhány hónapja indított egy fórumot, hogy kikapcsolják az áramot, fűtést és emberek szervezkedni kezdtek, hogy pénzt küldjenek neki?

Hmmmmmm, az alapján amit írsz, lehet, hogy az is kamu volt.

127. Pné Veronika (válaszként erre: 125. - Mama_gold)
2009. máj. 9. 10:17

Indítottam egy ilyen fórumot,


[link]


itt mindenki leírhatja a tapasztalatait.

A baj csak az, hogy több néven is szerepelhet egy-egy emberke, így nehezebb kiszűrni a "rosszakat". :-(

2009. máj. 9. 10:07
Hát vannak kellemetlen emberek!! az tuti! Én is jártam már így is úgy is!! Mondjuk szerencsére még amit vettem mind megjött bár nem mindig olyan állapotban ahogy gondoltam! De!!! Mi van akkor ha én tudom 100%-osan hogy több csomaggal együtt feladtam a csomagot egy hölgynek( teszvesz) úgy ahogy kérte simán, és minden más csomag mmegérkezett de az övé nem!! na most nem egy nagy értékről van szó mert postával tán 300ft volt , de ő válztig állítja hogy becsaptam és nem küldtem neki! na most az sem lehet hogy másnak küldtem el, mert akkor ő meg kellett volna kapnia egy olyan csomagot amit nem ő rendelt, és szerintem a másik fél is reklamált volna!! na ilyen esetben mit tudopk tenni? valahol utána tudok nézni? nagyon bánt a dolog, mert nem ennyit ér az ember becsülete! Legalább is az enyém nem!!
125. mama_gold (válaszként erre: 118. - D'or)
2009. máj. 8. 09:25

Sziasztok!


Elindult ez a jó lehetőség (apróhirdetés) és sorban olvasom, hogy több embert becsaptak:(( Én évek óta tesz-veszeztem, vateráztam és 1-2 kisebb kellemetlenségtől eltekinteve nem volt rossz tapasztalatom. Lehet, hogy itt is kéne értékelés??? Abból látszana, hogy kivel nem szabad "üzletelni"

Miért kell az embereknek elrontani mindent, hová tűntek a becsületes emberek:o

124. Pné Veronika (válaszként erre: 122. - 9bbaa658f2)
2009. máj. 7. 15:47

Indítottam egy fórumot, a tapasztalatok megosztásához:


[link]


Róla már más is írta, hogy nem okés... :-(

2009. máj. 7. 15:41
Indítottam egy napót, Gyöngyös a címe, ott számtalan gyöngyből fűzött munkámat meg lehet nézni...
2009. máj. 7. 15:37
Én KRITARINAK adtam el 5000 ft értékben ruhát már lassan négy hónapja nem kaptam meg a pénzt többszöri kérés ellenére sem.Ti se üzleteljetek vele.Jó tanács.
121. sesz
2009. máj. 7. 09:13
Sajna még én sem adtam el semmit.Igaz nagyobb dolgokat szeretem volna eladni.Nekem kisfiam 21 hónapos,eddig mindenét félreraktam.Szerintetek mit csináljak vele?Másogik baba már nem lesz,öcséméknél úgy néz ki nem lehet.Nem tudom.Ja és elég szomorú hogy ilyen búnkó emberek vannak.
2009. máj. 6. 20:58
Tisztelt szerkesztőség! Elnézésüket kérem csak annyit szeretnék kérdezni mi lehet az oka,hogy minden nap uj jelszómódosítást kell végrehajtanom,hogy bejelentkezhessek. Nagyon szeretem ezt a honlapot s azért nem értem miért nem jó a jelszavam másnapra. Elnézésüket kérem a zavarásért! Tisztelettel:sylvie
2009. máj. 5. 16:33

Sziasztok!

Nálam már vettek, és én is adtam el, DE: nem akarom megírni a hölgy nevét, kértem tőle babaruhákat. Át is utaltam a postaköltséget, meg a rucik árát, és semmi. Írtam neki a privi címén, elolvasta, mert kértem visszajelzést, de nem válaszolt. Erre itt a hoxán írtam neki, de már kicsit csúnyán, mire ő állította, hogy már elküldte a csomagot. Aztán egy hét múlva írt, hogy megérkeztek-e a ruhák, mert megy a postára, mire én: még mindig nem.

És néhány nap múlva itt volt a csomag!!!

A dátum: előző napi, elsőbbségivel feladva!

És benne a ruhák: 2 nadrágot rendeltem, meg egy ruhácskát: a méret nem stimmelt, de a nadrágok nagyjából igen - a képre már nem emlékeztem, pontosan, de farmer - ez oké.

Viszont a ruhácska helyett egy másik volt benne egy kis blúzzal, meg egy másik pántos szoknya, meg egy rózsaszín pulcsi!!!

Írtam neki, hogy én ezeket nem kértem, meg akkor most mi volt a csomagban, és mit csináljak???

És ugye a választ már mindenki tudja: azóta is semmi!!!

:)

118. d'or
2009. máj. 4. 15:12
keresek,vennek !eves fiamnak bermudakat, meret 134 vagy lehet annalnagyobb is, tobb db is erdekelne varom a priviket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook