Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Apróhirdetések a Hoxa portálon fórum

Apróhirdetések a Hoxa portálon (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2009. dec. 9. 01:27

2010. január 16. -án 9-12-ig Fóton a Vörösmarty Mûvelõdési házban bababörze lesz és

március 13. -án 9-12-ig szintén börze lesz.

Cím: Fót, Vörösmarty tér 3.


Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

236. Tempest
2009. dec. 2. 18:54

ELADÓ!!!

Thomas (Take Along) Gyűjtemény

Kifogástalan állapotban lévő Thomas (Take Along) gyűjtemény 35.000 Ft-os irányáron eladó. (a készlet bolti értéke kb. 70.000 Ft ) 5-12 éves korig KARÁCSONYI AJÁNDÉKNAK KIVÁLÓ !

Érdeklődni lehet: 0630/304-1519, vagy itt a Hoxán


A készlet tartalma:

28 db vagon 1 db vízesés

1 db forgódaru 1 db víztorony

1 db hordótároló 1 db ládatároló

1 db olvasztóműhely 1 db versenypálya

3 db hídelem 2 db hídláb

16 db pályaösszekötő elem 7 db útelágazás

18 db kártya

43 db egyenes sin (különböző hosszúságú)

21 db íves sin (különböző hosszúságú)

2009. dec. 2. 11:34

Sziasztok, aki tud segitsen, legyszives! Elado kis hazat keresek valamilyen faluban, lehetoleg Csongrad megyeben, esetleg Bekesben.Nem vagyok gazdag, akar felujitasra varo hazat isvennek, hogy legyen hol laknom.Elegem van mar az alberletekbol, inkabb a sajat hazacskamba fektetnem.Aki tud valamilyen elado kishazat, kerlek benneteket, jelezzen nekem!

koszi, Kata Dublinbol

2009. nov. 27. 09:28
Sziasztok. Van valakinek himalája cicája?
2009. nov. 23. 11:54

Sziasztok,kedves hirdetők.Én azt szeretném tudni,miért nem tesztek fel képeket az árukról,miért kell külön kunyerálni érte?

Vagy tegyétek képgalériába,és a linket másoljátok be,hogy bárki megnézhesse.

2009. nov. 15. 10:10
Sziasztok!Van egy soros görkori eladó,állitható a méret,postaköltséggel együtt 3000ft!
2009. nov. 12. 18:25

2009. 11. 21. napján Fóton a Vörösmarty Mûvelõdési házban 9-12-ig bababörze lesz.

2010. január 16.-án 9-12-ig és

március 13.-án 9-12-ig szintén börze lesz.

Cím: Fót, Vörösmarty tér 3.


Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

2009. nov. 8. 12:05

Sziasztok!

Keresek hajmodellt!nov.21én Pesten levo vizsgámra.Vállig éro egyforma hosszú hajú lányokat keresek.4cm kell vágnom!Másfél órás elfoglaltságra 2e ftot tudok fizetni.Ha érdekel,kérlek írj az email címemre:veghmarta@vipmail.hu

2009. nov. 3. 09:47

Sziasztok!

Eladó egy Peg Perego Venezia típusú babakocsink,és vannak jó minőségű,alig használt kisfiú ruháim is 62-68-as méretben.

e-mail címre tudok képeket küldeni

2009. okt. 28. 18:30
Sziasztok raktam fel jó pár érdekes dolgot nézz körül nálam hátha megleled amit régóta kerestél!!
2009. okt. 21. 08:18
Sziasztok! Raktam fel babacuccokat az apróhirdetés részre! Nézzétek meg,hátha valakinek jó lesz!Nagyon szép hibátlan termékek,kép is van és email címre küldök még plusz képeket.Puszi,mindenkinek szép napot!
226. Gaby66
2009. okt. 9. 21:03
Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni,a mell-implantátumok behelyezés utáni hideg érzetről.Sajna sok ismerősöm panaszkodik erről,a cicik többnyire hidegek,nyáron is.Vajon függ a minőségtől,fajtától vagy ez általános probléma?Hetek óta járom a kiválasztott dokikat,de még mindig bizonytalan vok!Kösznm!
2009. szept. 26. 08:22
elnézést nem ide szántam
2009. szept. 26. 08:21

2009.04.08.-án elvittük vérvételre , hogy megtudjuk érzékeny e valamire mivel püffedt volt a hasikája s volt egy " genycsomo a torkánál amit etávolittatunk neki mivel kissé duzat volt sajnos ki csipték igy szövetminta nem volt rola hogy mi is volt az .


Haza vittük s boldogok voltunk s ö is sajnos másnap d.u nyügös let a gabika ,lefektettük s elaludt de nyüglödött 18 orakkor felébresztettük s levert volt s egyszer kétszer megrándult hivtuk a dokit ki azt mondta vigyük az ügyeletre vagy a korházba . 19 orára be értünk a korházba s fel is vették a gy. osztályra 19.15-kor ahogy vittem be a korterembe roszul lett egy görcs kapta el , az orvos kikapta a kezemböl s szaladt a kezelöbe s ki tesékeltek a vároba minket, 2,5 óra ideg s várakozás után az orvos behivot s közölte sulyos nem tudják mi a baja , mert 1.5orás görcs kapta el s nem reagált a görcsoldokra, elvesztette az eszméletét. Haza küldtek másnap reggelre hivtak vissza mivel a nejem terhes volt a Zsoltikával s hogy pihenjen. reggel aztán jött a hideg zuhany a gabika ujra görcsöt kapot s átszálitották szegedre.


Nagy hercehurca árán megkaaaptam 10.én aa fizetésem s azonal mentünk utánna a nejem ott maradt vele s én hazajöttem a két kislányunkhoz. majd egyy honap után kaptam a levelet ,peströl hogy nem érzékeny a gyerköc semmire, boldogan ujságoltam a nejemnek.


De a boldogság csak 3 oráig tartott akkor hivott fel a nejem s közölte hogy meg van mi a baja a gabikának. cf-es .A szivem szakadt majdnem meg . Azota keresem a segitö kezeket s több a zárt kéz mint a segitö kész.


Közben megszületett a Zsoltika is ö most 4 honapos lesz ,s okt.05.-én öt is kivizsgálják szegeden, mert nagy a valoszinüsége, hogy ö is beteg mint a gabika.

2009. szept. 24. 22:33
köszi a válaszokat.
2009. szept. 24. 22:24
Itt még nem próbáltam. Csak a 4 betűs közösségi portálon,de ott nem sikerült.
2009. szept. 24. 22:23
többnyire igen
2009. szept. 24. 22:22
nekem nem sikerült
2009. szept. 24. 22:18
Ha ide teszem fel a hoxára akkor el lehet adni?
2009. szept. 24. 22:17
Ha jó helyre teszed fel,akkor igen.
2009. szept. 24. 22:15
Igen:-))
2009. szept. 24. 22:14
Ha valaki apróhirdetést ad fel az többnyire el tudja adni?
2009. szept. 23. 16:52
Japán kristálygombát (leírás a naplómban)ajánlok fel, postaköltségért cserébe bárhová elküldöm. (750. - ft)Egyeztetni priviben lehet.
2009. szept. 23. 10:18

Jane (Jané) Twin Two ikerkocsi, Matrix hordozókkal eladó!

Típus: babakocsi, hordozó

Leírás: Eladnánk teljesen új, dobozban lévő iker kocsinkat, kettő mátrix hordozóval, garancialevéllel, mely (2010. márciusáig érvényes). Ajándékba adnék egy táskát is hozzá, igaz nem a kocsival volt, külön választottuk de tökéletesen illik hozzá. Érdeklődés esetén írj a következő címre: anonim200904@gmail.com. Az egyik legjobb és legpraktikusabb kocsi ami az ikerkocsik kínálatából választható! Jellemzők: Színe: piros-szürke (kód:H59) Úgy fejlesztették ki, hogy a gyerekek születésüktől akár 3 éves korukig kényelmesen használhassák. Nem csak az ikreknek megfelelő babakocsi, hanem az eltérő korú gyermekek számára is ideális. Sokoldalúsága a Pro-Fix-System-nek köszönhető, mely lehetővé teszi, hogy a Matrix bébihordozókat belehelyezzük. Praktikus, hogy a vázról egyszerűen lepattintva az autóba lehetett tenni autósülésként a matrix-okat. Tehát mózeskosárként és bébi-hordozóként is funkcionál. Twin Two: Travel System rendszerre felkészítve: mindegyik ülőrész. 100% matt alumíniumváz (9kg, méretei: nyitva 102*120*65cm, csukva: 111*45*65cm) Mind a négy kerék állítható rugózású, közepes méretű, habosított műanyag futófelületű. Bolygósítható vagy fixálható első kerekek, a hátsó kerekek fékezhetők Könnyen kivehető hátsó kerekek Stabil, állítható lábtartó 5 pontos biztonságiöv-rendszer Ergonómikusan kialakított markolat, tolókar, levehető karfa. Huzat anyaga: pamut és poliészter, levehető, mosható. Három pozícióban 150 fokig dönthető háttámla . Kivehető ülőbetét. Fényvisszaverő csíkkal ellátott textil kosár a biztonságos közlekedés érdekében. System-Pro, Pro-fix rögzítő rendszer, ami által akár egy kézzel irányítható, kinyitható és összecsukható a kocsi. Összecsukhatóság: ülőrésszel együtt, lapalakúra. Matrix: Ajánlott kor: újszülött kortól 15 hónapos korig (maximum 13 kg-ig) Bekötése: 4 hónapos korig menetiránynak merőlegesen az autó hátsó ülésére, 4 hónapos kortól menetiránynak ellentétesen, 3pontos övvel Tartozék: vállpárna, biztonsági öv, naptető, ülésszűkítő betét Pro-fix rendszerrel vázra rögzíthető, Travel System rendszerre felkészítve Hordozókar: véd a másodlagos visszacsapódás, felborulás ellen; 4 fokozatba állítható, egy kézzel lehajtható Biztonsági öv: 5 pontos, központi övfeszítős, magassága állítható Naptető jellemzői: levehető, szúnyoghálóval Szellőző rendszerrel ellátott, háttámlája több pozícióban dönthető Bölcsőfunkció

2009. szept. 23. 08:56

Szüretelőknek /vagy bárkinek :)/ eladó egy szőlőprés és egy daráló.

Ismerősöm elad egy Suzuki terepjárót, egy Seatot, és egy kétgenerációs családi házat Dömösön.

2009. szept. 21. 22:15
Pókemberes sapi (siltes, baseball féle) ha érdekel írj privit. 1000,- ft.
2009. szept. 18. 11:37
Japán kristálygombát (leírás a naplómban)ajánlok fel, postaköltségért cserébe bárhová elküldöm. (750. - ft)Egyeztetni priviben lehet.
210. mama_gold (válaszként erre: 209. - Mama_gold)
2009. szept. 16. 20:37
Tettem fel fotót a fényképes hirdetésekhez:)
2009. szept. 15. 13:14

Közeledik a tél, philips arcszolimat eladnám.

Hétvégén tudok fotózni, teljesen hibátlan és működőképes.

I.ár: 5.000,- ft

2009. szept. 14. 16:04
Szurdokpüspöki Nagyalmás üdülőövezetben. Telek eladó. 1216 m2 területű. Az egyik legnagyobb porta azon az oldalon. Elején kiligetelve. Építésre alkalmas terület. Közművesítési lehetőség a telek határán. Víz nincs. Kutat lehet fúratni, vagy a faluban van vízvételezési lehetőség.Villamos hálózathoz a közműfejlesztési hozzájárulás befizetve.Villanyhálózatra rácsatlakozására lehetőség van. Az ár irányár: 1.200.000.-
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook