Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Először is a gondolkodásodnak kell megváltoznia... fórum

Először is a gondolkodásodnak kell megváltoznia... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Először is a gondolkodásodnak kell megváltoznia...

1 2
58. Krerika (válaszként erre: 57. - Juhaszcsalad3)
2009. ápr. 20. 14:14
Számomra hihetetlen, hogy ettől a diétától lett beteg. Valószínű, hogy előtte sem volt egészséges.
2009. ápr. 20. 11:02
Sziasztok!Azt szeretném veletek megbeszélni,hogy ti ismertek e olyat aki a 90napos diéta miatt lett beteg,szív,vérnyomás....stb.mert nekem most ezt akarják bemesélni!Én nem hiszem el,de inkább utána járok!Van egy illető akit személyesen nem ismerek,ő beteg lett,hormonzavaros is lett,és állítólag mikor megemlítette az orvosának hogy ezt a diétát csinálja,akkor az orvos kiakadt.Az illető most is kórházban van.De lehet hogy az egész nem igaz,csak pletyka!?Nem tudom mit gondoljak!Én másodjára csinálom a diétát,de szülés után vagyok(2évvel),és nem akarok hirtelen fogyni mert a bőröm lassan regenerálódik,ezért nem tartom be rendesen!:S :P (Megjegyzem így is fogyok,csak lassan...)De szerintetek létezik hogy valaki ettől lett beteg?????
56. Pezo80
2009. ápr. 2. 21:25
Az utolsó két mondatoddal teljes mértékben egyetértek. Nők esetében az egészséges testzsír mennyiség a testtömeg 10-26%. Ha a testzsír% 10 alatt van akkor a gondolkodáson kell változtatni, 26% felett a testsúlyon kell változtatni szerintem.
2009. ápr. 1. 13:59
szeretném megtudni a receptet még nem tudom a sorrendet és mit kell enni
54. Sirga
2009. márc. 28. 11:00

A cikked tetszik. A cím alapján reméltem, hogy "az agyban dől el"-elmélettel kapcsolatban jó tippet olvasok. Sajnos ez nem jött be. Attól függetlenül, hogy az írásod jó, a mérlegelőd és képeid látva számomra hitelét vesztette az egész. Bocs! Szerintem nagyon jól nézel ki! Eszedbe jut Rólad egy sztori: tiniként azt mondta egy barátom, a duci fiúk is karcsú lányt keresnek.Az említett túlsúlyos fiú egy átlagos testelkatú lányt vett feleségül - akitől aztán elvált, egy kimondottan kövér nő miatt!

Ja, és még azt hozzátenném: a párod egy faragatlan tuskó, ha a jelenlétedben megnéz más nőket! Ilyet a férjem 17 éve nem tett, pedig csak tiniként volt a Tiédhez hasonló súlyom!

53. 7939578846 (válaszként erre: 43. - Pezo80)
2009. márc. 28. 10:24
igen!!! :))) köszönöm szépen a "pontot" a kommunikációnk végére!!! :)))
52. Pezo80 (válaszként erre: 48. - Kata óvónéni)
2009. márc. 27. 23:52
Elolvastam.
51. 2104cc91e8 (válaszként erre: 50. - Kata óvónéni)
2009. márc. 27. 19:48
Teljesen érthető a "háborgás"-od :)
50. Kata óvónéni (válaszként erre: 49. - 2104cc91e8)
2009. márc. 27. 19:13
Köszönöm szépen(talán már így érthető,miért "háborogtam"némelyik hozzászóláson)
49. 2104cc91e8 (válaszként erre: 48. - Kata óvónéni)
2009. márc. 27. 17:02

Most néztem meg a képeidet: szenzációs vagy!!!

Csak gratulálni tudok!!! Üdv: Fiti

48. Kata óvónéni (válaszként erre: 43. - Pezo80)
2009. márc. 27. 16:26

Légyszíves olvasd végig az első hozzászólásomat is.

Nem volt szándékomban vitát nyitni,ezért tanácsoltam azt amit a cikk írójának.

47. eprecske (válaszként erre: 46. - Pezo80)
2009. márc. 27. 13:07

CSODA :)

Régebben nagyon pozitív voltam de az elmúlt évek során igencsak átfordultam negatívba.

Mikor mindig elhatározom h. na most már elég mindig történik valami :P

Van valami jó ötleted hogyan kerülhetném ezt le?Szívesen fogadom!Köszönöm

46. Pezo80 (válaszként erre: 44. - Eprecske)
2009. márc. 27. 11:01
És mi történne ha pozitívan gondolkodnál, és pozitívan állnál az élethez?
45. Pezo80
2009. márc. 27. 10:50

A topik címe: Először is a gondolkodásodnak kell megváltoznia...

Ez 500 év alatt nem változott, és egyik napról a másikra nem könnyen fog megváltozni.

44. eprecske (válaszként erre: 43. - Pezo80)
2009. márc. 27. 10:38
Ez annyira igaz:) Lagelábbis rám :)
43. Pezo80
2009. márc. 27. 09:18

Sziasztok!

Kata óvónéni és Ibrigitta igen érdekesek a hozzászólásaitok. A saját szemszögéből mindkettőtöknek igaza van. Az írásaitokból az derül ki, hogy hasonló genetikai, testalkat típussal rendelkeztek, ugyanúgy sokat kell tennetek az ideális testsúly eléréséhez illetve megtartásához. Mindenkinek magának kell eldöntenie hogy szeretne kinézni és ezért mit hajlandó megtenni.

Nem az a fontos, hogy egészségesek és boldogok legyetek?

"A középkorban Michel Eyquem de Montaigne (1533-1592) francia humorista író és filozófus Esszéiben többek között a boldogság-boldogtalanság okait fejtegette. Három pontban foglalta össze boldogtalanságunk akadályait:

1. Utáljuk a testünket. Sutának, kövérnek, idomtalannak tartjuk magunkat.

2. Mások véleménye alapján viselkedünk és a szokásainkat véljük rossznak.

3. Úgy érezzük, nem vagyunk elég intelligensek, okosak másokhoz képest.

Szerinte legszörnyűbb hibánk önmagunk gyűlölete."

Szerintem ha egészséges életet élsz, elégedett vagy a sorsoddal, akkor boldog is vagy.

42. Kata óvónéni (válaszként erre: 40. - 7939578846)
2009. márc. 26. 22:16

Csak ahogy írtam,nem értettél meg....

Kívánom,csak egy napra legyetek olyan Jó súlyban ,mint ahonnan én kezdtem,vagy a "sorstársaim",s talán akkor megértitek ,hogy mi is az a kövérség!És egyáltalán nem gonoszságból mondom ezt.Csak sok elkeseredett ember rájönne,hogy mi a kövérség és kövérség közti különbség!

41. Kata óvónéni (válaszként erre: 40. - 7939578846)
2009. márc. 26. 22:12
Nem is a hitelességedet vontam kétségbe.
40. 7939578846 (válaszként erre: 38. - Kata óvónéni)
2009. márc. 26. 15:20
én sem szeretnék vitázni,de most mondjam azt,h nem így néznék ki ha nem ezt a diétát folytatnám amit (és nem egy hónapon keresztűl,hanem mondjuk egy életen át) és nem (jelenleg) futnék minden nap (volt úgy,h heti 6-szor,napi 15-20km-t),mert úgysem lennék hiteles...
2009. márc. 26. 12:00

Sziasztok! nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat, igazából nem szeretnék egyikkel kapcsolatban sem írni semmit, azthiszem ahogy folyamatosan olvasom őket, szépen lassan elraktározom belőle azt ami fontos, amit úgy érzek meg kell fogasdnom, és nem veszem magamra ha valaki máshogy gondolja...amit érzek arról nem tehetek.

Köszönöm a sok bztató szóüt, meg a szépeket amiket kapok:)

Mindenkinek nagyon nagyon sok sikert ahhoz, hogy megvalósítsa a célját!

2009. márc. 25. 19:20

Nonono!!!Félreértettél valamit :én sem fél disznót nyomtam le reggelire és a tortát sem darabra ettem.Ha valaki hízásra hajlamos,annak egész életében vigyáznia kell.Úgyhogy akármit mondhatsz Te nekem,nem tudok egy 50-60 kilós embert sajnálni,hogy "jajj,fúj,de kövér vagyok,depis leszek meg szomi".

És nem is irigylem senkitől sem az alakját,momentán mondjuk attól ,aki "ELÉG KEMÉNY DIÉTÁTÓL+sporttól"néz ki úgy,ahogy...

Nem értetted,mit akartam mondani,sorry...

37. 7939578846 (válaszként erre: 36. - Kata óvónéni)
2009. márc. 25. 10:52

elnézést,de ami a képeken látszik (a kinézetem) az nem a napi 3 tábla csokitól,péksütiktől és sajtoktól meg fél disznótól van,hanem ELÉG KEMÉNY DIÉTÁTÓL+sport,úgyhogy a répát reggelire feelinget ismerem,nem kell bemutatni!!! :)))


de voltam már úgy is,h csináltam egy 2 HETES ALMAKÚRÁT,amikor CSAK azt ettem,de akkor teljesen ko. volt a szervezetem,s "muszály" volt ilyen szintre lemennem+ittam a méregtelenítő (fujj)teákat...


amikor "szimplán" csak jó bőrben vagyok,akkor pedig CSAK hal,cs.mell,zöldség-gyümölcs,pufirizs,barna rizs,natúr joghurt,kefír... van a terítéken,

SEMMI édesség,cukor,só,kenyér,tészta,zsíros sajtok,felvágott,egyéb hasonlók...

36. Kata óvónéni (válaszként erre: 35. - 7939578846)
2009. márc. 24. 20:03

Nem azzal van a baj,hogy fogyni akar...ő tudja.

Inkább azzal,ahogy fogalmazott.Ne haragudj,de mindjárt elkezdelek titeket sajnálni is,én meg rágom a répát reggelire....

2009. márc. 24. 19:09

:))) én megcáfolom az előttem szólókat,mert teljesen együtt tudok érezni Veled!!!(sajnos!)

tavaly volt szerencsém nekem is 20 kilót!!! fölszednem,pont amiatt,h semmi sem jött össze,a sport sem ment,szóval minden negatív dolog megtalált és a zabálásba menekültem+a begubózásba...szóval ua. a sztori majdnem!:))


s,én (aki több "okos" diétát is megcsinált a versenyek miatt) nem tudtam magamnak "parancsolni",h te hülye,tönkre akarod tenni magad,s csak a szemetet tömtem magamba,mert ez hozott vigaszt...!:(


tehát,ne halgass másokra,h így is jól nézel ki,mert nekem is mondtak ilyeneket,mikor kb félúton voltam a visszafogyásban,de én nem éreztem úgy jól magam,ezért nem érdekelt az emberek véleménye,s téged se érdekeljen,legyél olyan amilyen TE szeretnél...


s,igen nagyon igaz az,h MINDEN fejben dől el,ha te nem akarod,akkor más hiába akarhatja helyetted!:)))


a kolihoz hozzászólva nekem rossz tapasztalataim vannak,ugyanis én ott is mindig diétáztam,s a szobatársaim!!! nap mint nap cikiztek emiatt,így komolyan mondom sokszor enni sem volt kedvem előttük,mert már vártam,h aktuálisan mit szólnak be...de ez lehet csak egy kirívó eset volt!:)


az viszont tényleg igaz (velem is így volt),ha minden sínen van az életedben,s sok pozitív visszajelzést kapsz és minden úgy alakul,ahogy szeretnéd,akkor boldog vagy,s eszed ágában sincs a kajára gondolni,mert van "jobb" dolog is amin jártasd a kisagyadat :)))


szerinem csináld a 90 naposat,ha az neked már bevált máskor is,ne foglalkozz másokkal,h ha esetleg emiatt beszólogatnának és ha máshogy nem megy,akkor pl. nyugodtan "csapd be" magad :))) mikor az édesség felé vennéd az irányt a boltban,s mondd magadnak,"én ilyen szemetet nem eszek..." vagy vmi hasonlót,s ha sokat mondogatod,el is fogod hinni és végül "így" tudatosul benned,h az nem a legmegfelelőbb táplálék számodra!:))) (ez hülyén hangzik ahogy leírtam,s sokan biztos ki is nevetnek,de ha máshogy nem megy???!!! :))) ...valahogy csak meg kell győznie magát az embernek!!! :)))


s,a gyümölcs lehet először nem lesz olyan fincsi számodra,mint az édesség,de ha hozzászokik a szervezeted már nem is fogod kívánni a cukrot,s nem is fogod tudni megenni...nagy mennyiségben meg pláne nem!:))) (csak ki kell tudni várni ezt az "állapotot",amikor eljut a szervezeted ide!!!-nehéz lesz,de megéri!!!:)))

34. P64
2009. márc. 24. 12:18

Először olvastam el, amit írtál. Ebből arra következtettem, hogy egy legalább 100 kg-os fiatal elkeseredett lány írta. Aztán megnéztem a képeidet...

Hülye vagy? Teljesen normális az alakod! Györörű vagy! Ne foglalkozz a diétával! Légy boldog!

33. Anyagi
2009. márc. 21. 17:29

Szerintem az unalom a legnagyobb kerítő! Ha van dolgod, nem fogsz ráérni kajákról álmodozni!

Csinálj magadnak sok érdekes és RENDSZERES programot és le fogsz fogyni!

32. 2104cc91e8 (válaszként erre: 23. - Kata óvónéni)
2009. márc. 20. 22:27

Légyszíves, olvasd el a 6. sz. hozzászólásomat :)

A mai fiatalok majd mindegyike a piszkafa, szinte formátlan manökenre akar hasonlítani, akik valószínüleg csak akkor olyan szépek amikor fotózáskor kiló smink és parádés ruha van rajtuk!

Ez a Mi kislányunk aki panaszkodik úgy szép ahogy van és nem kell hozzá más csak a nagyobb kilengések visszafogása, mint azt Te is írtad. Remélem meghallgatja, mert szeretetből íródott minden sorunk! Üdv: Fiti

31. eprecske (válaszként erre: 25. - ZoLivi)
2009. márc. 20. 22:15

Üdvözöllek a klubban :)

De most nagyon bizakodó vagyok mert épp a minap mondta a párom h. kidebb lett a pocakom :)Lehet azért mondta h.jobban érezzem magam de remélem azért mert tényleg így van :)Most nagyobb erővel erobikozom :)

30. Mocori (válaszként erre: 29. - Kovkor)
2009. márc. 20. 20:44
ha már muszáj... :D Kicsit azért idegesítő...
29. kovkor (válaszként erre: 27. - Mocori)
2009. márc. 20. 20:25
megmondta ám a Mocori a frankót:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook