Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
1725. Éhes
2017. febr. 5. 06:42

Sziasztok!

Tegnap voltam a dokinál! -7,2kg 😊

6,2 zsír 1 víz 😊 ez szuper! Hétfőn lesz négy hete hogy csinálom!

Ti hogy haladtok!

1724. 727c94de4a (válaszként erre: 1723. - E2f062d598)
2017. febr. 4. 22:07
Köszönöm szépen 😊
1723. e2f062d598 (válaszként erre: 1722. - 727c94de4a)
2017. febr. 4. 21:41
A leves nem port helyettesít, hanem csak simán ehető,a főétkezésnél, jó a fehérje és a szénhidrát tartalma. 5 adag van egy dobozban én 3950 Ft-ért szoktam venni. A paradicsom nagyon finom, fűszeres. A burgonya leves is jó, de nem annyira, mint a paradicsomleves. Az erőleves 40 adagos és 0 kalóriát, nekem az kb. ételízestőnek tűnik, igaz még nem vettem.
1722. 727c94de4a (válaszként erre: 1721. - Namor)
2017. febr. 4. 20:52
Én is szeretem az epreset. Leginkább joghurtba keverve 😊 én még csak az édes porokbol vettem. A levesporokbol kóstolt már valaki? Annak mennyi az ára es hany adag van belőle? Azt is reggeli vagy vacsira lehet fogyasztani, mint a tobbi port? És milyenek a szeletek? Arról tudom, hogy egy reggeli vagy esti port helyettesít. Annak az ára? 😊
1721. namor (válaszként erre: 1720. - 727c94de4a)
2017. febr. 4. 18:03

Szuper!Gratulálok! Nagyon jól haladsz. Nem rossz ez a diétaterápia. Vállalható komolyabb lemondások nélkül is. Az meg, hogy esetleg drága, ez egy befektetés saját magadba és az mindig megtérül.


Ma próbáltam először az epres port és nagyon jó :)

Eddig ez jött be a legjobban. Intenzív az íze és az állaga is sűrűbb.


Jó hétvégét!

1720. 727c94de4a (válaszként erre: 1718. - Namor)
2017. febr. 4. 13:10
6. Hét és 8. kg 😊 elégedett vagyok egyenlőre. Még kb 12-14 kg-ot szeretnék fogyni. Jol bírom a diétát és a porokat is. Heti 2* járok tornázni, ami zsírégető és erősítő órák váltakozva. Sokat jelent a csoport nekem is. Mindennap olvasom 😊
1719. borso87 (válaszként erre: 1673. - Borso87)
2017. febr. 4. 12:35

Szia!!

Képzeld el,hogy a Melinda felhívott kedden délelőtt,hogy nem tud fogadni mert,elromlott a gépe..😢😢 és majd ha meghozzák neki az újat csak akkor fog mejd telefonálni egy új időpont miatt...egyébként sokan járnak hozzá??

Pussz

1718. namor (válaszként erre: 1716. - 727c94de4a)
2017. febr. 4. 08:07

Köszönöm szépen!


Ezek az apróságok nagy erőt adnak!


Te hogy állsz?

1717. namor
2017. febr. 4. 08:06
Mindjárt indulok böllérfesztiválra. És már most tudom, hogy nem fogok enni/kóstolni semmit és ez nem kényszeres dolog lesz :) Veszek pár dolgot persze az otthoniaknak. A főétkezés emiatt este lesz megtartva.
1716. 727c94de4a (válaszként erre: 1715. - Namor)
2017. febr. 4. 08:03
Gratulálok 😊 ez csodás eredmény!
1715. namor
2017. febr. 4. 07:50

Jó reggelt mindenkinek!


A héten csütörtökön voltam mérésen. Újabb fogyás csak zsírból: -2.8 kg. Izomból semmi, sőt 0.3 kg plusz izom :).


Ti hogy haladtok?

1714. namor (válaszként erre: 1713. - Manna23)
2017. febr. 3. 21:25

Szia!


Igen, mindenki szervezete kicsit máshogy reagál(hat).


Te eseted így elmondás alapján kicsit komplikáltabb úgy látom.


Eddig volt rendesen étvágyad?


Szerintem nem jó dolog, ha a főétkezés nagy része kimarad és a reggeli-esti turmix is fontos.


Mert, ha te nem is érzed éhesnek magad a szervezeted sejtszinten éhezik. Kellenek neki a tápanyagok és ha nem kapja meg, akkor máshonnan próbálja pótolni. És mivel nem viszed be a megfelelő kalóriamennyiséget az anyagcsere is lelassul rövid idő alatt és az nem jó.


Az új orvosoddal feltétlenül beszéld meg ezeket a problémákat. Szerintem tuti volt már hasonló esete és tud segíteni. És azt is mondd el neki, hogy a turmixot sem tudod mind meginni.


Persze a mérés után sok minden ki fog derülni.


Kívánom neked a legjobbakat!

Kellemes hétvégét!

1713. manna23 (válaszként erre: 1710. - Namor)
2017. febr. 3. 20:53
Szia namor! Lehet, hogy hozzá kell szoknom, csak elég vak érzés . Amúgy elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne, csak max 2-3 szedném ezt a port utána szépen fokozatosan vissza a napi 3x szilárdra, mindent a kalóriatáblázat szerint számolva. Mert szerintem mindenki szervezet más és nem szabad kizsigerelni. Ha tovább is rossz lesz a közérzetem , nem lesz étvágyam, nem tudom mi lesz akkor szerintem max 3 hónapig csinálom . Egyszerűen soha sem vagyok éhes. Ilyet még nem éreztem soha, átnéztem de nem jövök rá, hogy mi lehet ami ezt okozza. Kérdeztem a dokit mailben még nem válaszolt. Az új dokihoz kért időpontom még nem igazolta vissza, úgyhogy nem tudom pontosan, de rövidesen szeretnék, hogy mielőbb vegyek új port, hátha az más lesz, nem vegánt! Utána nem megyek hozzá többet. Szép estét! Kellemes hétvégét kívánok !
1712. manna23 (válaszként erre: 1711. - Evezoli)
2017. febr. 3. 20:40
Szia evezoli!Én mérem a súlyt, de eddig szerintem csak vízvesztés lehet, zsírból biztosan nem fogytam még. Pedig az arcomon máris látszik. Legalábbis a kollégák rákérdeztek.Jó, hogy írod a vérnyomást, sajnos most Nekem is 130 volt, pedig ált 120-122 körül van. De azt hitem idegesebb vagyok, erre nem is gondoltam.Szerintem nem lesz semmi gond, ha egyet kihagysz. Én pedig enni nem tudok,még délbe sem normálisan. Eléggé aggaszt. Direkt elkészítettem tegnap este a mai ebédet, a negyede ment le csak és nem esett jól. Ja és az adagot amit mondtak Én se iszom meg mert nekem sok, majd látom a mérésnél mit mutat, nem mondom meg, hogy nem ittam meg mindet. Most elhalasztottam 11 én kellett volna mennem, de elrakattam egyéb programom lesz. Bízom, hogy minden rendben fog menni addig. Neked is kitartást! Csak olvadjanak a kilók mielőbb. Nem akarok többet túlsúlyt. Üdv mindenkinek!
1711. evezoli
2017. febr. 3. 19:55
Szia manna23.Köszi hogy irtál.Az első 2nap könnyebben ment amire számítottam. Súlyt majd 1hét után mérek remélem hogy lejebb ment.Te hogy birod?😊 Esetleg te/ti nem tapasztaltatok magas vérnyomást estére?Mert amíg nem ittam a port nem volt jellemző nekem!???Még egy kérdésem lenne hogy ma a reggelit nem tudtam meginni de az estit megiszom lessz valami gáz?Várom a válaszotokat és a segítséget előre is puszi és mindenkinek kitartást!!!
1710. namor (válaszként erre: 1709. - Manna23)
2017. febr. 3. 19:45

Lehet csak neked is hozzá kell szoknod a porhoz. De rá is kérdezhetsz az orvosnál, hogy mi lehet a gond, ha addig nem múlna el.


Örülök neki, hogy találtál egy jó dokit :)

Akihez én járok nagyon rendes és lelkiismeretes.

Mindent elmagyarázott részletesen. Adott tájékoztató anyagot is. A mérési eredményeket mindig átbeszéljük és nyomtatott formában is megkapom. Minden találkozásnál érdeklődik, hogy mennek a dolgok, nincs-e valami gond stb. Úgyhogy én maximálisan elégedett vagyok :)


Mikor mész legközelebb a dokihoz?

1709. manna23 (válaszként erre: 1707. - Namor)
2017. febr. 3. 09:32
Szia! Nagyon köszönöm, hogy reagáltál. Tegnap nagyon rossz volt a közérzetem is, de ma már jobb. Bízom benne, hogy elmúlik, és rendben lesz, mint ahogy előbb is írtam dokit váltok, aki sokkal korrektebb volt. Mindent leírt Nekem emailben.Köszi.
1708. manna23 (válaszként erre: 1701. - E2f062d598)
2017. febr. 3. 09:29
Szia! Köszönöm szépen! Tegnap este fölvettem a kapcsolatot egy másik dokival, aki nagyon korrektül mailben tájékoztatott, mi lehet a gond. DE igen lehet mindegyiket vízzel is inni, nemcsak tejjel, csak máshogyan kell, más adagban. Ezt s leírta. Az ára is sokkal jobbak, úgyhogy váltok, már holnap este megyek is hozzá és megvizsgál. A többi majd látom.Üdv.
1707. namor (válaszként erre: 1700. - Manna23)
2017. febr. 2. 20:02

Helló!


Nálam volt az első másfél hétben hasmenés. Miután megittam a reggeli por adagomat, úgy 1-2 óra múltán. Érdekes, hogy az esti adag után meg nem volt. De másfél hét után teljesen elmúlt. Azóta semmi gond :)

1706. manna23 (válaszként erre: 1676. - Evezoli)
2017. febr. 2. 18:54
Kedves Évi! Szia! Most olvastam, hogy Te is most kezdted! Hogy bírod? Hogy megy? Én is most január 29 én kezdtem, Nekem nem sok jó tapasztalatom van. Várom a tapasztalatod. Szép estét! Üdv
1705. manna23
2017. febr. 2. 16:43
Bizonyára, így van, a mai napom sem volt jobb. Sajnos "Minden átment rajtam ". De ha megvettem elfogyasztom, az lesz ami lesz. Senki nem járt így? Írjatok légyszi.Engem nagyon legyengít.Amúgy lehet, hogy nekem a szója miatt van ez a hasmenés meg rossz közérzet, nem tudom. Eddig nem igazán tapasztaltam ilyet semmilyen fogyókúránál. De nem adom fel, lehet majd megszokom. Megköszönöm, ha megosztjátok tapasztalataitokat, priviben is. Minden jót! Aki ezt csinálja annak sok - kilót!!
1704. e2f062d598 (válaszként erre: 1702. - Manna23)
2017. febr. 2. 15:49

Az ár sokban függ az orvostól meg gondolom a porok között is van árkülönbség és emiatt.

Ha ennyire nem jön be lehet érdemes lenne mással próbálkozni.

1703. Elszántnő (válaszként erre: 1702. - Manna23)
2017. febr. 2. 15:04
3 dobozzal mondanak egy honapra...nekem 2.5 eleg volt...
1702. manna23
2017. febr. 2. 14:50
Igen, a zöld dobozosat vanília „Vegan” ez laktózmentes, szójafehérjét tartalmaz. Vanília ízhez köze sincs. Itt az előzőekbe olvasom, hogy a havi adag volt 11, hát ez nem 1000 el volt több és nekem az mondta, hogy egy doboz 2 hétre elég, akkor elvileg az egy havi 28400 Ft. No ez borzasztóan sok.Esetleg olcsóbbat, ha tudtok, megköszönném, nekem a dokinő egyébként se volt szimpatikus, fel se állt az asztala mellől, mindent az asszisztense végzett--- Ja most tegnap este néztem a szavatossági ideje március ennyiért ez felháborít!
1701. e2f062d598 (válaszként erre: 1697. - Manna23)
2017. febr. 2. 14:33
Szerintem te a vegán port iszod, mert a "sima" port nem lehet csak tejjel, joghurttal inni. A vegán por az én orvosomnál is 1000 Ft-tal többe kerül.
1700. manna23
2017. febr. 2. 14:25
A helyesírásért elnézést kérek, vacakol a klaviatúrám,hol leüti a betűt, hol nem, de gondolom érthető így is. Elnézést. A másik kérdésem, nem tudom valakinél okozott e ez az Insumed por hasmenést ? Senkinek nincs ilyen problémája? Esetleg tudnátok ajánlani priviben dokit, aki jó és árban is az? Köszi.
1699. manna23
2017. febr. 2. 14:11
ÉN s utánakérdeztem, felhívtam, sajnos nem mondtak árat, csak annyit , hogy 600 Ft ra jön ki egy adag étkezés, de szerintem s nagyon sok. Megpróbálom még máshol is. Elvileg jan.18.-ig elég ez a por, pláne ha kevesebbet iszom. Most vettem egy Beuty slym kollagén italport is- van ördögnyelv, króm és ananász, tea helyett ezt iszom majd napközben. az inzulinszintet nem viszi fel szerintem, mert cr pontosan ezt acélt szolgálja, nagyon finom, most kipróbáltam meleg vízben oldottam fel, és főleg a kollagén miatt , mert nem szeretném, hogy kinyúljon a bőröm, ha már eddig nincs rajta narancsbőr, ne is legyen.Szerintetek nem gond ugye, ha ezzel együtt szedem, nem fogom a dokitól megkérdezni, mert nyílván a válasza az , hogy mást ne szedjek, csak ő általa ajánlott port, ez logikus, ígytöbb s fog fogyni belőle és többször veszek. Én jónak találtam mellé ezt, a víznél és teánál szerintem jobb és eltelít, 3 g kollagént tartalmaz egy tasak és finom is. Én így próbálom együtt. Hátha jobban elviselhető .
1698. Elszántnő (válaszként erre: 1695. - Manna23)
2017. febr. 2. 13:51

Nekem is kb 3 honap alatt ment le a 18kg...

Viz,tej, joghurtal valtogatva ittam/iszom a port...

Nem tudom hova jarsz orvoshoz de nagyon sokat ker el toled....nezz utana fent van a honlapjukon a dokik neve hatha talalsz olcsobbat is...en abban az idoben tobb orvost felhivtam es az ar alapjan valasztottam....havonta egyszer mentem hozza 5 ezret fizettem a vizsgalatert + a por 11 ezer...

1697. manna23
2017. febr. 2. 13:02
Köszönöm szépen az infót, majd valahogy kibírom, mindenesetre bíztató, csak sajnos ezt lehet innom , mert nem ihatok tejet egyáltalán, így vízben oldom fel, valószínű azért ilyen az íze, amilyen. Én 14200 Ft ért vettem egy dobozzal ebből, sajnos itt ahova mentem miindegyik ennyi volt+ 10000 a vizsgálatidíj és mérés. Ezért írtam, hogy ez nagyon sok 2 hetente. Amúgy nekem 1,4 kg ment le gyakorlatilag vasárnap óta 4 nap alatt. De sajnos nem tudom megini az adagot amit kellene belŐle csak kevesebbet. Üdv mindenkinek!
1696. e2f062d598 (válaszként erre: 1695. - Manna23)
2017. febr. 2. 11:40
Nekem az első 18 kg kb. 3 hónap alatt ment le, a port a fogyási szakaszban végig kell inni. Muszáj a laktóz mentes? Én a simát iszom, a csokis és az epres elég finom szerintem, de a többieknek a több íz is bejött.
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook