Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1755. Elszántnő (válaszként erre: 1754. - Namor)
2017. febr. 8. 14:03

Szia nagyon szepen koszonom a kedves szavaidat..

Meg legalabb 7-10kg szeretnek fogyni...

Ma reggel 82.3 voltam..

Persze 70kg is jo lenne nagyon...ez egy alom...ennek is orulok amennyi lement eddig

Tovabbi sok sikert kivanok

1754. namor (válaszként erre: 1752. - Elszántnő)
2017. febr. 8. 13:49

Igen az jó, hogy lassan fogysz. Így nem terheled meg annyira a szervezetedet. Nagyon szép eredmény a -18 kiló pláne amilyen problémákkal küzdöttél közben.

Még mennyit szeretnél leadni?


Köszi :) 2 hónapja csinálom napra pontosan. -13 kiló ment le eddig. a cél 85 kiló ( most vagyok 98). De, hogy pontosan mennyit akarok leadni az attól függ, hogy nézek ki, ha majd elérem a 85- öt. Ha a hasam még nem lesz lapos, akkor megyek tovább. Viszont 80 kiló alá nem megyek, mert az már nem volna jó.

1753. Pepici
2017. febr. 8. 12:43
Sziasztok. Ma kezdtem a böjtölessel. Segítsetek mert en inzulinos cukorbeteg vagyok amit a doktornonek is mondtam. Most mertem a cukromat es magas volt megneztem a port es az van benne h cukorral edesitoszerrel...upsz en nem ehetek cukrot..beszeltem a doktornovel minimalis csinaljam tovabb. Akarom is...koztetek van cukorbeteg???
1752. Elszántnő (válaszként erre: 1751. - Namor)
2017. febr. 8. 06:31

talán nincsenek véletlenek, ennek is így kellett lenni, mert 2 hónapja csak immel- ámmal ettem a port,

a szervezetemnek biztos jót tett, hogy nem annyira drasztikusan szabadulok meg a 30 kg-tól, eddig kb lemenet 18, most egy kicsit feltöltődve álltam neki az újabb leadni kívánt kilóknak...a szervezetem így szerintem jobban elviseli a fogyást.

Csak is azért bírom én is a fogyózást mert nem megerőltető és nem vagyok kiéhezve, nem szédelgek az éhségtől...

ügyes vagy, eddig mennyi ment le neked mennyi idő alatt és még mennyit szeretnél leadni?

1751. namor (válaszként erre: 1747. - Elszántnő)
2017. febr. 7. 15:53

A legjobbakat kívánom neked! Hamarosan túl leszel a műtéten és rendben leszel.

És akkor a fogyás is zökkenőmentesen fog haladni.


Köszi, én megvagyok. Jól ment a fogyás eddig. Nem megerőltető és látszik az eredmény. De még nincs vége.

1750. Elszántnő (válaszként erre: 1749. - Evezoli)
2017. febr. 7. 06:15

Koszonom szepen

Mas mar nem is lehet csak a gyogyulas...

Sok sikert kivanok neked is...

1749. evezoli
2017. febr. 7. 00:35
Elszántnő.Kívánom hogy meggyógyulj.
1748. evezoli
2017. febr. 7. 00:33
Köszönöm a biztatást, nagyon aranyosak vagytok.Nagyon bízom a fogyásban. Nektek is kitartást. Pusziiii
1747. Elszántnő (válaszként erre: 1743. - Namor)
2017. febr. 6. 20:07

Szia

Nem jottem rendbe

Marcius 7-en lesz a mutet...kiveszik a mandulacsonkot

De hiztam es most szigoru vagyok magamhoz azert is kezdtem el ismet...

Koszonom az erdeklodest...

Hogy haladsz, nalad jol mennek a dolgok?

1746. namor (válaszként erre: 1744. - Evezoli)
2017. febr. 6. 19:15

Szia!


Kezdésnek teljesen jó!

A lényeg, hogy beindult a dolog :)

Lesz még jobb is.

1745. e2f062d598 (válaszként erre: 1744. - Evezoli)
2017. febr. 6. 19:02
Ne csüggedj, 2 hét után indul be igazán. Kitartás!
1744. evezoli
2017. febr. 6. 17:26
Sziasztok.Holnap leszek túl az első héten. Eddig 1kg fogytam kicsit elszontyolódtam , de nem adom fel hiszem hogy sikerűl !:)
1743. namor (válaszként erre: 1738. - Elszántnő)
2017. febr. 6. 16:35

Szia!


Mi újság? Hogy vagy? Rendbe jöttél már?

1742. namor (válaszként erre: 1740. - M.Betti)
2017. febr. 6. 13:19

Ha nincs akaraterő akkor az orvosi felügyelet sem ér sokat.

Ezt mindenkinek magának kell elrendezni!

1741. M.Betti
2017. febr. 6. 13:00
Köszönöm a válaszaitokat. Betti
1740. M.Betti (válaszként erre: 1733. - Manna23)
2017. febr. 6. 12:59
Szia!Ami a legfontosabb és nekem most nem nagyon van az az akaraterő. Ha az lenne másként is le lehetne fogyni, nem kellenének az ilyen termékek. Majdnem mindent tudok a témában, de ez kevés. Itt talán az orvosi felügyelet ösztönözne, hogy ne égjen le az ember.Betti
1739. namor (válaszként erre: 1737. - Manna23)
2017. febr. 6. 08:15

Menni fog a por nélkül is a fogyás ne aggódj. Mivel allergiás vagy az egyik összetevőjére, így csak ártana és ellenkező hatást váltana ki.


A lényeg, hogy kevesebb kalóriát viszel be, de vigyázz, hogy azért ne legyen túl kevés mert az sem jó.

A mozgás is hasznos része a fogyásnak.

Esetleg még vitaminokat szedhetsz, ha a táplálékkal nem tudsz mindent bevinni.


Kitartást és sok sikert!

És jelentkezz, hogy alakul a fogyásod.


Szép napot!

1738. Elszántnő (válaszként erre: 1736. - Namor)
2017. febr. 6. 06:32

Ma ismét elkezdtem rendesen a por ivását, leteszem mellőle a reggeli pirítóst, csakis reggel és este por, délben meg ebéd, mint már sokszor leírtam én nem nézem a kalóriát hogy mennyit eszek délben, és eszek mindent, rizst, tésztát, krumplit, főzeléket sok húst, mindenféle húst, egy a lényeg amit betartok, hogy zsiradék minimális legyen és ne legyen édes semmi, eddig is így fogytam és gondolom ezután is így fogok, nekem ezt bevált.

A por nekem rengeteget segít, most is az tudom írni maga a csoda hogy nem vagyok tőle éhes, a fiam is tovább csinálja még, nagyon ügyes ő is...mindenkinek sok sikert kívánok aki csinálja, és sajnálom azokat akiknek gondot okozott, tényleg nem vagyunk egyformák, mindenki szervezete más és más...

1737. manna23 (válaszként erre: 1736. - Namor)
2017. febr. 5. 19:06
Kedves namor! Akkor ezek szerint Neked szerencséd van, több okból is , kifogtál egy lelkiismeretes dokit, aki csupán 3000 et kér a tanácsadásért,nem is vagy rá érzékeny, bírod a gyűrődést és fogyasztani is tudod én a tanácsadásért és mérésért 10000 et fizettem és látod hogy jártam le se pipál, ha gond van, mára apró allergiás kiütések is lettek rajtam , így Én e nélkül folytatom. Mindenkinek Sok sikert! Majd jelentkezek milyen sikerrel megy így e csodapor Nélkül. Számolom a kalóriát és vigyázok mit ehetek, mellette amennyit tudok tornázok, sajnos ennyit tehetek, de bízom így is lemegy! Üdv Mindenkinek!
1736. namor (válaszként erre: 1735. - Manna23)
2017. febr. 5. 18:53

Szia!


Nem vitának szántam amit írtam. Én is csak a saját tapasztalatomat írtam le. Sajnálom, hogy pont ilyen orvost fogtál ki. Sajna van ilyen. Nem vagyok senki szószólója. Csak már nem bírtam a tükörbe nézni és elhatároztam, hogy lefogyok mindenképpen, de nem úgy, hogy tönkreteszem magam. Már kipróbáltam pár "csodadiétát" és ráfáztam. Ezért olyan módszert akartam ami működhet és kipróbált. Rátaláltam erre a módszerre és mielőtt belevágtam átnéztem szinte mindent amit lehetett találni erről. És meggyőzött.


És szerencsére itt a közelemben találtam orvost. A többihez problémás lett volna az eljutás.


Igen, drága! Nekem is pénzbe kerül és milliomos sem vagyok, de bevállaltam. Hoztam egy döntést!


Nekem 14 ezer a por és 2 hétre elég. A konzultáció 3 ezer egy alkalom. És még ott van a többi amit kajára költök. De rááldozom mert látom az értelmét és érzem az eredményét!


De ez csak az én tapasztalatom és véleményem! Nem vagyunk egyformák.


Szép estét!

1735. manna23 (válaszként erre: 1734. - Namor)
2017. febr. 5. 18:42
Kedves namor! Ne haragudj, nem szeretnék vitázni , ez nem az Én stílusom, a saját tapasztalatom írtam le. Minden labort leadtam az allergiát is elmondtam , mégsem mondta, hogy nem javasolja, csak elvette Tőlem a 25000 Ft ot, mert 800t már nem ad vissza nincs aprója, ugye? Akkor ez mi? Talán valamelyik tanácsadó orvos asszisztense vagy családtagja, szószólója vagy, hogy ilyen részletesen szakszavakkal leírod,de ha Neked ennyire jó Fizess Nekik. Sok sikert mindenkinek és Szép Estét! Üdv:
1734. namor (válaszként erre: 1731. - Manna23)
2017. febr. 5. 18:31

Ez érdekes!


Nekem semmit nem kellett aláírni és a kezdetektől nagyon kedves segítőkész az orvosom. Sőt most legutóbb mondta, hogy nem is kell annyit fogynom amennyit én akarok, mert az már sok lenne.

Gondolom, ha a pénzre menne csak, akkor minnél tovább húzná az időt, nem?


A másik dolog, én például ehetek rizst és burgonyát is. Az orvosom mondta, hogy természetesen ehetek sőt kell is mert nekem 100 gramm ch- t kell bevinnem a főétkezéssel.


A csoki viszont tényleg nem ajánlott, mert csak felesleges kalóriaterhelés.

1733. manna23 (válaszként erre: 1728. - M.Betti)
2017. febr. 5. 18:24
Kedves Betti! Csak annyit nem vagyok egy kényeskedő cicamica, sem a termék és módszer ellensége. Én is eldöntöttem hogy lefogyok, nincs időm hetente többször kondiba járni, napi 8 -10 óra irodai munka után , és posztolgatni az instán a jobbnál jobb eredményeket, csak egészségesebb szeretnék lenni és -20 tól megszabadulni nyárra, ami por nélkül is , de menni fog. reggel 5 kor kelek és tornázom itthon egyedül. JA és kenyeret is csak egy szelet teljes kiörlésűt fogyaszthatsz délben az ebédedhez. üdv:.
1732. namor (válaszként erre: 1728. - M.Betti)
2017. febr. 5. 18:24

Szia!


Ez egy orvosi diétaterápia. A kezdés előtt egy részletes konzultáción veszel részt. Ahol különféle dolgokról fog érdeklődni az orvosod.

Van- e valamilyen betegséged. Szedsz- e gyógyszereket. Ha igen akkor arról tájékoztatni kell őt. Az étkezési és életmódbeli szokásaidról fog kérdezni. És, hogy próbáltál- e már fogyni és milyen sikerrel. Ha tudsz vinni egy labor eredményt az nagyon hasznos tud lenni. Ha szedsz gyógyszereket akkor azt is tudasd vele. Utána magasság, súly és BIA mérés (testösszetétel) lesz.


Ezen adatokból meghatározza az alapanyagcserédet. És elkészíti a diétás tervezetet. Vagyis, hogy mekkora kalóriatartalmú ételt kell enned naponta és az milyen arányban tartalmazza a 3 tápanyagot: zsír, szénhidrát, fehérje.


Az alapelv az, hogy naponta csak 3 étkezés megengedett: reggeli- ebéd- vacsora. Ezeken kívül SEMMI!!


És a 3 étkezés között is be kell tartani egy bizonyos időt.


A reggeli és vacsora egy speciális turmix ( folyékony táplálék) amit a tanácsadó orvosodtól tudsz venni.


Az ebéd pedig egy teljes értékű főétel.


Csak nagyon kevés tiltott étel van. PL: finomított szénhidrátok, gyümölcs csak főétkezéskor és keveset belőle. Alkohol.


Ha nincs hormonális betegséged vagy egyéb a fogyást zavaró tényező nem áll fenn, és mindent betartasz, akkor működni fog.


Folytatom.

1731. manna23 (válaszként erre: 1728. - M.Betti)
2017. febr. 5. 18:13

Kedves Betti, még Én is új vagyok a témában, egy hete volt tegnap, hogy el kezdtem fogyasztani AZ insumed termékeit, ez egy módszer, ami nagyon drága , de állítólag hatásos, ha bírod és fejben eldöntötted, hogy le akarsz fogyni és nem utolsósorban nagyon drága.

Elsőre vedd alapul nem vagy e érzékeny szójára, mert minden termékben benne van, ha az vagy ezt felejtsd el, mert megkeseríti az életed, ha elkezded. Én így jártam, Sajnos nem is ihatom, de ez Én vagyok

Ára az doktortól függ, mert minden orvos maga dönti el mennyit kér el a tanácsadásért. Én dokim 10000 Ft tanácsadás + mérés/ alkalom, elvileg 2 hetente kell, az 20000 Ft.

Porok 1 doboz ára 11500-14000 Ft között van orvosa válogatja. Ebből havonta 2 kell legalább, azt mondták.

Mindenképp mérlegelni kell, ha Neked megfelel az ár minden , tudod e vállalni ,csak akkor kezdd el.

Reggel reggelire 2-3 kanállal kell a porból tejbe tenni és ezt meginni- Délig semmit sem lehet enni, csak inni. Délben ebédelhetsz a megadott kalóriátáblázat szerint, amit majd az orvosod ad,amely az 500-600 kalóriát ne haladja meg, de ez mindenkinél változó. Nem ehetsz szénhidrátot, burgonyát rizset, gyümölcsök közül tilos a banán, szóló és magas cukortartalmúak.

Én mérlegeltem , józan ésszel ha átgondolod, normális napi 3* étkezéssel ezeket betartva magas fehérjetartalmú kevés kalóriát tartalmazó ételeket fogyasztva is fogsz fogyni , Én ezt teszem.

A tanácsadó orvos is egy hálózat tagja és az az érdeke, hogy minél többet keressen, ha probléma van mossa kezeit, mert aláírtad a belépéskor hogy beleegyezel a terápiába. Nekem ma azt mondta egy máik orvos, akit el tudtam érni, hogy ritka a szójaallergia, de ez mindegyik tápszerbe benne van,aki érzékeny rá az nem fogyaszthatja . Ennyit az orvosi ellenőrzésről. Csak annyit ellenőríz 1000 Ft ért hogy mennyit fogytál és milyen arányban, Zsírból vagy hogyan, de ha probléma van közben nem elérhető, Tisztelet a kivételnek, mert azért van rendes orvos is, erre az én példám. Egy hete kezdtem el,de akinél elkezdtem Ő elérhetetlen, csak a marketingesével lehet kommunikálni, aki nem orvos. Kénytelen voltam mást keresni, ugyebár vele csak mailen értekeztem de készségesen válaszolt és a javaslatára elmegyek hozzá egy vizsgálatra ,addig felfüggesztem . Egy hét alatt -2,7 kg. de nem tudok enni ételt sem mert nálam minden kijön. Ez az Én tapasztalatom. Remélem segítettem. Szép estét! Üdvözlettel manna23

1730. 727c94de4a (válaszként erre: 1725. - Éhes)
2017. febr. 5. 13:17
Gratulálok! Nagyon szep eredmény 😊
1729. 727c94de4a (válaszként erre: 1727. - Namor)
2017. febr. 5. 13:16
250 g joghurtba keverem. A porhoz adom fokozatosan a joghurtot. Csak az epreset szeretem joghurttal, vagy eper-vanília felesben.
1728. M.Betti
2017. febr. 5. 13:16
Sziasztok! Még új vagyok itt. Nagyon gondolkodom, hogy bele kellene vágni. Megírnátok kicsit részletesebben, hogy mennyibe kerül, hogyan zajlik, mit lehet enni stb. Köszönöm a válaszokat. Betti
1727. namor (válaszként erre: 1722. - 727c94de4a)
2017. febr. 5. 10:57
Te mennyi joghurtba teszed a port? És, hogyan kevered el?
1726. namor (válaszként erre: 1725. - Éhes)
2017. febr. 5. 08:15

Jó reggelt!


Gratulálok, nagyon jól haladsz! :)


És hogy bírod? Mennyi folyadékot kell innod?


Szoktál mozogni a diéta mellett?


Csak így tovább :)

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook