Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2017. febr. 16. 21:28

Sziasztok

Egyaltalan nem ertem mire ez a vita?

Ez a forum azokrol szol akik ezzel a modszerrel fogyni szeretnenek...

Biztos mindenki utana olvasott...

Ide a forumra egymas tamogatasara irunk...

Ki ki megossza a tapasztalatait...vagy tanacsot ker...

De hogy a port...pont a fő alanyt... szapulni jon ide valaki aki nem is igazan hasznalja ez nem tul szep dolog...

Kar a vitaert...

1814. Himiko
2017. febr. 16. 20:01

Mindenkinek lehet véleménye. Ha jelezted a problémád a dokinak arról meg csak is ő tehet, nem maga a módszer. Kórházban dolgozom, előtte is és utána is volt vérvételem és SEMMI változás nem volt rossz irányba, sőt amikor elkezdtem az insumeddel fogyókúrázni és egészségesebben étkezni sokat is javultam. Lehet van akinek a szervezetére rossz hatással van, de én és az általam ismert embereknél sem történt semmi gond.

Természetesen meglehet a saját véleményed, de tényleg nem kellene alaptalanul vádaskodni. Bevált módszer sokaknál, és akarat erő kérdése is. De könyörgöm.. a mai világba mi nem káros már? Szerintem ennél sokkal több káros dolog van.

Arról én még sosem halottam hogy ha reggelim tartalmaz tejterméket meg a vacsorám akkor attól bajom lehetne :s.. szerintem ez butaság.

Na de végül is zárjuk le, mindenki maga dönti el hogy bele vág ebbe vagy nem. Neked meg sok sikert a saját módszeredhez :)

1813. manna23
2017. febr. 16. 19:29

Tisztelt Fórumoók! Csak annyit írnék még, hogy ez a por Mindenkire másként hat. Nem vagyunk egyformák. Kipróbáltam, nem jött be, akinek bejön szedje csak! De egy kúra előtti normális értékeket mutató labor, por fogyasztása után ismételt vérvétellel eltéréseket mutat, ez azért elárul valamit NEM!

SZERINTEM az orvos részéről felelőtlenség egy olyan túlsúlyos nőnek magas szójatartalmú fehérjeport adni, aki jelezte előtte, hogy ez az összetevő már korábban allergiás reakciót okozott nála. AZ ilyen INSUMEDES DOKI a hiteltelen NEM ÉN. JA és NINCS SZÓJAMENTES TERMÉKÜK, tehát mindenki fogyasztja a szóját, aki ezeket a terméket használja. Utána kell nézni a szójafogyasztás mellékhatásainak is!! Én is kitartást kívánok Minden fogyókúrázónak, bármilyen módszert is választott! Hála Istennek a választott módszerem így is sikeres, bízom benne , hogy rövidesen elérem a célom! ( JA és az Insumedes doki beépített asszisztensei, családtagjai szoktak azok lenni akik ily módon támadnak és Védik a hálózat érdekeit, egyébként sem szántam vitának, csak saját vélemény és saját tapasztalat!). Mindenki úgy szedi, ahogyan akarja. Saját testét Mindenki úgy mérgezi ahogyan akarja. Szép Estét Mindenkinek!

1812. Éhes
2017. febr. 16. 19:00

Huhh! Itt aztán izzik a levegő!

Nos részemről! Mindenki azzal és úgy diétázik ahogy neki teszik! Itt igyekszünk tartani a lelket egymásba..

Nem csodapor tudjuk. De a módszer jó! A tejterméktől meg ha bajom lesz, akkor baj lenne miníg! Minden nap ettem eddig is. Remélem senkinél nem okoz gondot. Legyen szép estétek! Mindenkinek kitartás így vagy úgy😊

1811. namor (válaszként erre: 1810. - Manna23)
2017. febr. 16. 18:51

Még mindig hiteltelen vagy! Szóra sem érdemes a kommented. Üsd csak továbbra is a levegőt!


Vita lezárva részemről!

1810. manna23 (válaszként erre: 1809. - Namor)
2017. febr. 16. 18:45
Nem veszem fel veled a vitát! Igen káros. Egyoldalú táplálkozást eredményez. Csak tejterméket reggel este porral hülyeség szedni!De Ki vagy Te , hogy Neked Bármit is bizonyítanom kell, Te is egy beépített Embere vagy az Insumed cégnek?? Ők is egy terméket árusítanak, busás haszonnal, az orvos a nevét adja hozzá, hú de mennyire jó, aztán dehogy, ha gond van mossa kezeit!! Ha valaki fehérjeporokkal kíván fogyni, hát tegye azt! Én kipróbáltam, nem vált be, ez az Én véleményem. Utána lehet olvasni. Nem sok újat tud, amit más diéta nem. Semmilyen egészségi problémámról nem számolok be Neked, mert Semmi Közöd Hozzá , még ha lenne problémám sem mondanám! Ezek az Én tapasztalataim, A Tied más. Hajrá! Ha pár év múlva melldaganatod vagy netán egyéb problémád lesz, vagy annak aki sokáig szedte, azért gondoljon erre is, mert felhalmozódik a szervezetben az ösztrogén, ami bizony senkinek sem jó! A továbbiakban nem reagálok a válaszodra. Csak figyelmeztetni szerettem volna az INSUMED fogyasztókat, hogy bizony van káros hatása is. Sikeres szénhidrátmentes diétát kívánok! Üdv mindenkinek!!
1809. namor (válaszként erre: 1808. - Manna23)
2017. febr. 16. 18:27

Kicsit sántít amit írsz!


Azt írtad jó pár hozzászólással lejjebb, hogy alig pár napig szedted a port mert allergiás voltál rá.

Most meg azt írod, hogy nálad ezt meg azt okozott.


Ja igen, pár nap alatt biztosan annyi szörnyűséget okozott. Ki tudja milyen bajod volt már előtte is csak most derült ki. Csak ugye egyszerűbb volt ráfogni arra, ami éppen a kezed elé került. De gondolom az alábbiakat a természetgyógyászod mondta. És akkor gondolom erre kőkemény bizonyítékai, hatástanulmányai vannak, hogy miket okoz a por. Várjuk ezeket az eredményeket. Anélkül csak pusztába kiáltott szó az egész!


Inkább arról van szó, hogy csalódtál valamiben és most azon töltöd ki a mérged. Tipikus viselkedés, hogy ez nem jött be nekem, akkor ugrunk torokra és támadjuk ész nélkül.


Te dolgod, de senki sem kényszerített pisztolyt nyomva a fejedhez, hogy márpedig ezzel a módszerrel kell fogynod. Ezerféle más fogyókúrás módszer van még amit követhetsz. Akkor rajta sok sikert!


Még valami végezetül. Ez a te személyes véleményed a porról. Neked nem jött be. Nincs ezzel semmi baj. De, hogy miket okoz -szerinted!- azt felelőtlenség így kijelenteni. Vagy akkor hozzál légyszíves konkrét tényeket, dokumentumokat, szakértői véleményeket, hogy igenis ez a por ilyen mellékhatásokat produkál. Mert addig így ez hiteltelen!


Szép estét!

1808. manna23 (válaszként erre: 1807. - Horvi1984)
2017. febr. 16. 17:25
Tisztelt Fórumozók! Nem azt írtam, hogy egy új táplálkozási kultúra megismerése nagyobb probléma lenne, mint a túlsúlyos állapot maga, hanem, csak azt próbáltam leírni, hogy más módja is van a fogyásnak és nem kell hozzá por, e nélkül is működik, mindenféle hozzáadott mesterséges fehérjepótlók nélkül, pld szójafehérje. Mindenki nézzen utána. Testmozgás és életmódváltás, igen ez a kezdete. Egyetértek horvi1984 által leírtakkal, túlsúlyosnak lenni rossz. Ezért nem a porokban kell bízni, mert bizony vannak mellékhatásai. Aki szedte hosszú ideig és lefogyott, egy endokrinológiai vizsgálat nem ártana, ott kiderül mit okozott, legalábbis Nálam ez volt. Többet nem szeretnék erről írni. Mindenki maga dönt a saját egészsége felől. Sikeres fogyókúrázást kívánok Mindenkinek! Szép Napot!
1807. horvi1984 (válaszként erre: 1806. - Manna23)
2017. febr. 16. 17:06

Tisztelt fórumozó! A leyrtakat semmilyen logikusnak tűnő magyrázattal nem támasztottad alá, ezért kérlek ezt pótold! Igazából így semmi értelme annak, amit leírtál!


Nem igazán tudom elképzelni, hogy a túlsúlyos állapot viszonylag rövid idejű megszüntetése, illetve egy új táplálkozási kultúra megismerése nagyobb probléma lenne, mint a túlsúlyos állapot maga! Én már nem szedem a port, mert hamar rendbeszedte a súlyom, de az új módszerekkel simén tovább tudok fogyni por nélkül is! A szénhidrátmentes életem imádom, már teljesen átálltam!

Rengeteg pozitív hatása van a leadott 15-17 kg-nak, a többit magasról leejtem! Túlysúlyosnak lenni ROSSZ... de minden téren... millió problémátokoz testileg lelkileg!

1806. manna23
2017. febr. 16. 08:54

Tisztelt mindenki, aki olvassa a fórumot! Az Insumed témát és port Mindenki kellő óvatossággal kezelje e figyeljetek oda a káros hatásaira is, mert ezt nem mondják. Ki hat a pajzsmirigyre is, emeli az ösztrogén hormon szintjét, főleg azoknál a nőknél káros ez akikre a hasi elhízás, az almatípus a jellemző. Mint ismeretes a túlzott ösztrogén szint kül, kóros rosszindulatú női betegségek táptalaja. Mindenki döntse el milyen áron akar lefogyni és megéri – e így is neki.

Ha ezt valaki hosszú ideje szedi , a felhalmozódott ösztrogént a szervezetből ki kell vezetni, ezt nekem egy természetgyógyász mondta, mert számos káros mellékhatása lehet, akár évekkel később is.

Én e nélkül a por nélkül is szépen haladok. Minden agyban dől el, ha eldöntöttem akkor sikerül is, eddig mínusz 3,3 kg. 20 nap alatt- Szerintem nem rossz. Természetes étkezéssel napi 5*eszem pici mennyiséget, minőségi ételt , minimális a tejtermék, mert nem bírom, max egy natúr kefirrel kezdem reggel 6 kor. Sok zöldség és gyümölcs . Örülök is részben, hogy nem tudom inni ezt a port, mert sajnos Nekem nem jó, de a napi 3 * étkezést sem tartom helyesnek, az inzulinszint stabilizálásához is vannak természetes gyógynövények. Csak ennyit szerettem volna írni.

Mindenkinek sok sikert és Nagyon jó egészséget!

1805. Himiko (válaszként erre: 1804. - Staystrong)
2017. febr. 16. 01:19
1,5% natur joghurt
2017. febr. 15. 18:18

Sziasztok!

Aki joghurtban szokta megcsinálni a port, ő milyen joghurtból?

1803. detti0210 (válaszként erre: 1802. - Namor)
2017. febr. 15. 12:00

Kedves Namor!


Nagyon elgondolkodtató amiket írtál. Nagyon furcsa hogy nekem pontosan nem mondta meg doktornő hogy miből mennyit egyek, igazából időpontokat sem mondott csak hogy 14-ig ebédeljek. A port azt rendesen ittam. Nem vagyok benne benne hogy jó dokinál vagyok teljesen kétségbe vagyok esve.Azért ennyi idő alatt kifizetett nem kevés pénzt amit a családi kasszából kell kigazdálkodni és igazából feleslegesnek érzem.

Nem tudom hogyan tovább....

Ja és a víz sem lehet mert a mérés alapján a sejten kívüli víz az nagymértékben nőtt!

Nagyon köszönöm a segítőkészségedet!

Szép napot !

1802. namor (válaszként erre: 1801. - Detti0210)
2017. febr. 15. 10:08

Szia!


Érdekes! Hát ez az izomveszteség elég rosszul fest. Bár azt is eltudom képzelni, hogy abban a 4 kilóban van némi folyadékvesztés is, ami az izmokból távozott és így az összeesett kicsit. De mindenképpen meg kell állítani ezt a folyamatot.


Az előírt por adagodat rendesen szeded? Az időpontokat is betartod? Mert az is sokat számít.


Gondolom az orvosod az alapanyagcserédnek megfelelően határozta meg a napi kalóriamennyiséget. Szerintem próbálj kicsit a 700 kcal fölé menni egy kicsivel, de arra figyelj, hogy a 700 kcal mindenképp meglegyen. És a fehérjét próbáld meg emelni még.

A Bestform az is emel a fehérjén. A következő mérésnél pedig meglátod mi változott. Ha pozitív lesz az eredmény, akkor azt az irányt kell folytatni, de ha még mindig lesz izomveszteség, akkor ne hagyd, hanem hajtsd az orvost, találjon megoldást rá!


Nekem néznem kell a kalóriát. A főétkezésem 1000 kcal kell legyen és azon belül: 100 gramm szénhidrát, 75 gramm fehérje és 35 gramm zsír.



Kitartást és a legjobbakat kívánom neked!

1801. detti0210 (válaszként erre: 1800. - Namor)
2017. febr. 14. 13:14

Szia!

Nagyon durva de 3,3 kg zsír és 3,8kg izom. Amúgy nem teljesen értem mert a mérleg 4 kilóval mutat kevesebbet mint az elején! Nekem nem mondta meg doktornő hogy konkrétan miből mennyit egyek csak annyit hogy a legtöbb az fehérje legyen és ne legyen több mint 700 kalóriánál. Akkor te a kalóriát nem nézed?

1800. namor (válaszként erre: 1798. - Detti0210)
2017. febr. 14. 12:21

Szia!


Mennyi izmot veszítettél eddig és mennyi zsírt?


Mennyi fehérjét kellene enned főétkezéskor?


A Bestform sokat segíthet, mert extra fehérjepótlást ad.


De fehérjét nem csak hússal tudsz bevinni. Én a főétkezés fehérje adagját sokszor kiegészítem például zsírszegény túróval vagy sajttal. 20 dekában már elég szép mennyiség van.

1799. @britanki@ (válaszként erre: 1797. - Namor)
2017. febr. 14. 10:01
Köszönöm szépen!!! :)
1798. detti0210
2017. febr. 14. 09:02

Sziasztok!

Kicsit kétségbe vagyok esve! 3 hete kezdtem

és tegnap voltam ismét merészen. Nekem sajnos izomból is elég sok ment le, zsírból 3,3 kg. Mivel már első mérésnél is volt vmennyi izom fogyás Doktornő azt javasolta hogy egyek még több fehérjét ebédre. Azóta én aki nagy húsevő már lassan undorodom a hústól sokszor már nem esik jól.Nagyon el vagyok most kenődve volt még vki így közületek? Most az egyik porom az Bestform talán ez segít majd! 😦🙁

1797. namor (válaszként erre: 1796. - @britanki@)
2017. febr. 14. 08:14

Szia!


Ha betartottad az evéssel kapcsolatos ajánlásokat és nem nassoltál közben, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Lehet folyadék átrendeződésből kifolyólag is, vízvisszatartás például.


Nálam is volt mikor elkezdtem mozogni kicsit többet, hogy 20 dkg- al többet mutatott a mérleg és a mérés mutatta, hogy az izom súlya növekedett meg annyival, miközben a zsírtömeg csökkent.


Szerintem nem kell ennyire rágörcsölni ezekre a dolgokra.

2017. febr. 13. 23:33
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni,januàr 2.án kezdtem a por szedését a megadott mennyiségekkel,4hét alatt 4kgot fogytam,(sajnos majd csak màrciusban lesz mérésem,mert külföldön élünk így csak remélhetem,hogy zsírból is ment le)viszont,a hétvégén mértem magam,és az utolso méréshez képest 4 dkg mal többet mutatott a mérleg...2 hetente mérem magam,viszont centiben meg kevesebbet(a màsfél honap alatt 2kis kocka süteményt ettem azt is akkor amikor az ebéd volt,egyböl utáni,remélem nem ez okozta azt a 4dkgot....mindezekhez hozzà tartozik,hogy januàrtol kezdve heti 3 alkalommal jàrok edzeni(fittness gépek,személyes edzéstervvel) gondolkoztam rajta,hogy tartok ismét 2por napot,hátha beindul ismét a fogyás!? Ti mit tanácsoltok!?Válaszotokat előre is köszönöm!!! Szép estét mindenkinek!
1795. Elszántnő (válaszként erre: 1794. - Borcsi54)
2017. febr. 13. 15:33

Akkor mi majdnem egyutt kezdtuk...en auguszus 30.-an...nekem is 18 ment ke 3 honap alatt...

Csak sajat magamat okolom

hogy itt tartok az akaraterovel...de felallok es meg 7-10kg szeretnek keadni...

Drukkolok neked is hogy sikeruljon elerni a kivant celod...

1794. Borcsi54
2017. febr. 13. 14:11

Sziasztok

Csak azért írok mert én aug 15 én kezdtem kb nov 20ig lement 18kg azóta egy deka sem.Karácsonykor kihagytam egy hetet rendesen étkeztem, de vigyázva a mennyiségekre akkor feljött 2kg azóta sem bírom leadni.Most én is el vagyok egy kicsit keseredve mert mindent be tartok mégsem mozdul a kilóm, talán most ha jó idő lesz ujra napi 40perc séta, mert az jot tett.Elszántnőnek írom, hogy én is ugyanígy szenvedek mert kezd a kitartásom alább hagyni de még szeretnék 8kg ot leadni erre még 2hónapot szánok talán sikerül, de kitartást mindenkinek és jó fogyókúrázást.

1793. Elszántnő (válaszként erre: 1792. - Éhes)
2017. febr. 13. 13:10

Teljesen egyetértek veled...csak nem tartottam be...

Kell az elszántság az elhatározottság és fejben dől el, tisztában vagyok vele...

De ismét felállok nemsokára és csinálom,,,most csak kifogásom van,kifogást keresek és le is igazolom magamnak ami nem jó...tudom,,, hétvégén megyünk Erdélybe 9 napra, hogy ott hogy bírom azt nem tudom, jó ha nem jön vissza semmi...

1792. Éhes (válaszként erre: 1791. - Elszántnő)
2017. febr. 13. 10:11

Szia😊

Nem volt meg a kellő akaratod az újrakezdéshez! Nekem csak akkor megy ha agyban eldöntöttem! Sütök főzök! 45 palacsinta, kókuszgolyó! Két szülinap. Semmi nem tud eltántorítani😉

Állj rá fejben és megint menni fog!

Kitartás!!!

2017. febr. 13. 06:32

Sziasztok

Most én is nagyon kínlódom a nassolás terén.

Nem vagyok olyan elszánt mint az első 3 hónapban voltam...

Múlt hét elején ismét elkezdtem, hogy reggel és este csak a port iszom, úgy is ment szépen, de jött a hétvége jött a család sütés főzés és evés, ott tartok ahol a múlt hét elején tartottam, egy két jobb evés és vissza is jött az a 2kg amivel kevesebbet mutatott a mérlegem pár nap után.

A férjem azt mondta, hogy ilyen már tényleg nincs hogy szinte többet hízok kg-ra mint a bevitt étel mennyisége kg-ban számolva:-))))

Bár biztos nincs összefüggés, de szoktunk ezen viccelődni.

Már most teljesen biztos vagyok benne, amit lefogytam eddig azt is igen komoly munkával odafigyeléssel tudom csak megtartani...

Nem tudom hogy olvassák e időnkét ezt a fórumot azok akik régebben fogytak így, vajon ők hol tartanak most nagyon nagyon kíváncsi vagyok rájuk:-)))

Tehát most negatív vagyok magammal kapcsolatban...

Elszántságom cserben hagyott a hétvégén...

1790. borso87 (válaszként erre: 1789. - Erica06)
2017. febr. 12. 22:53

Szia!

Február 8.-án kezdtem azaz 5napja,remélem nagy része zsír és nem víz☺ Nekem nagyon nagy megeröltetés,hogy nem eszegessek ezt-azt!!De "hős"vagyok eddig!

Fehérje:45g,szénhidrát:60g ,de amit tegnap csináltam magamnak két napra,nagyon sok lett és nem bírtam ma sem vele,így a holnapi ebédem is megvan 😁 (pedig mindent kiszámoltam úgy ahogyan kell)

Írok csütörtökön!

Neked is szép estét és kitartást a következő hétre is!!!

1789. erica06 (válaszként erre: 1788. - Borso87)
2017. febr. 12. 20:10
Szia borso87!Mennyi nap után van ez a remek fogyásod?Még most kezdted nemrég.Nagyon szép eredmény szerintem és tuti hogy ment a zsírból is.Így tovább.Neked mennyi a fehérje és a szénhidrát adagod?szép estét!Írj csütörtökön,hogy mit mértetek!
1788. borso87
2017. febr. 12. 11:20

erica06:igen Melinda nagyon kedves!!!képzeld,ma reggel ráálltam a mérlegre és 2,3kg-val kevesebbet mutat a mérleg,hát ez boldogsággal tölt el...csak abban bízok,hogy ne víz legyen.

Már nagyon várom a hivatalos mérlegelést ami csütörtökön lesz.

IMÁDOM ezt a tápot😁😁😁

Puszi mindenkinek és nagy kitartást hozzá!!!

1787. JuditC (válaszként erre: 1783. - Elszántnő)
2017. febr. 11. 07:38
igen mindig elolvasom a naplódat es a hozzaszolasaidat..erot ad nekem is!
1786. Elszántnő (válaszként erre: 1785. - Éhes)
2017. febr. 10. 21:59
Nagyon orulok hogy ilyen elszant vagy te is...
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook