Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kivel vesztél össze utoljára ismeretlenül, akivel elvileg nem kellett volna?pl.boltos, ügyfélszolgálatos, ellenőr, stb fórum

Kivel vesztél össze utoljára ismeretlenül, akivel elvileg nem kellett volna?pl.boltos, ügyfélszolgálatos, ellenőr, stb (beszélgetős fórum)

2011. nov. 18. 19:18
A "népesség összeszámlálóval". Pont nem értem rá,fenyegetett a büntetéssel,hogyha nem válaszolok,megbüntetnek.Nem érdekel.Ez az egész pont nem arra irányul,hogy összeszámolják az embereket,úgyhogy jöhet a büntetés.
2011. nov. 18. 19:04
minden nővel...elég ha csak meglátnak és már utálnak...de hogy miért? :)
11. Kriwy (válaszként erre: 10. - Kriwy)
2011. nov. 18. 19:03
A szomszédon kívül:-D
10. Kriwy
2011. nov. 18. 19:01
Nem szokásom veszekedni:-D
2011. ápr. 13. 10:49
senkivel nem veszek össze
8. a4cf17146e (válaszként erre: 4. - Petka)
2009. márc. 19. 10:00
Ez tök jó! hahaha
2009. márc. 18. 22:35
Sziasztok!Én sem szoktam összeveszni ismeretlennel!De ma hasi uh-ra kértem idöpontot és ápr.29.-re adtak,na nekem se kellett több mondtam a hölgynek addig hajjak meg!Erre nem tudom ez volt a válasza!Ugyan is görcsöl a gyomrom környékén nap mint nap és bármi lehet,de ezektöl fel lehet fordulni!!Igy marad a maszek!!!
2009. márc. 18. 22:33

Az ügyfélszolgálaton "mondtam meg a magamét (tes..-ban)!

Gazdaságosság helyett fukarság kedvességből is. Asszem ezt tanfolyamon tanítják nekik... :-)

2009. márc. 18. 22:32
Postással. Vagyis a központtal. Rendeltem egy cipőt, felhívtam a boltot, mert már elvileg egy hete elküldték, azt modnták, hogy el is lett küldve. A postán meg azt mondták, náluk nincs. Én meg mondtam a magamét, hogy azonnal nézzenek utána, mert ha nem, akkor bemegyek és addig nem megyek el, amíg egyenként át nem nézik a csomagokat. Aztán visszahívtak a boltból, hogy utánanéztek és még náluk van. Na velük viszont teljesen jogszerűen vesztem össze :)
2009. márc. 18. 22:29
Alltam a pultnal es az elado az utanam kovetkezot szolgalta ki, mintha ott sem lettem volna. Mondtam neki hogy en sem diszito motivumnak alltam ide.
2009. márc. 18. 22:28
Én sem szoktam összeveszni senkivel,csak megmondom a magamét és tovább megyek.
2009. márc. 18. 22:26
Ismeretlennel nem veszekszem. Néha megharagszom egy-egy autósra, aki beszól nekem , mert nem megyek át elég gyorsan a zebrán a rossz csípőmmel, de eddig még nem kiabáltam vissza.
2009. márc. 18. 22:22
....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook