Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen apró ajándékot készítsek télapóra? fórum

Milyen apró ajándékot készítsek télapóra? (tudásbázis kérdés)


2008. jan. 4. 21:21
jó ötletek:-)))
2007. nov. 27. 22:32
Még nem késő !!! Mikor a fiam még ovis volt, jött az ötlet, csinálok neki adventi naptárat. A szobájában kifeszitettem egy madzagot, és arra kötöztem 24 csomagocskát. A 24. volt a legnagyobb. Elökészületként vettem apróságokat. Pl. pici csokit, rágót, lufit, üveggolyót..meg hasonló dolgokat. a 24.-ben matchbox volt. Az volt a legnagyobb ajándék (ebben a naptárban). A kis meglepiket különféle megmaradt papirokba csomagoltam (csokipapír, kávészacsi papirja, maradék csomagolópapír, és különféle fonalakkal lógattam föl őket) Mikor nov.30.-án jött haza az oviból, ott lógott a szobájában a "gyártmányom". Minden reggel az volt az elsö, hogy csomagocskát bontott és nagyon örült, és ki tudta várni a következő napot a következő meglepivel. Nagyon sokáig kérte, hogy csináljak ilyent neki minden évben. Egyszer vettem ilyen kinyithatós boltit és nagyon szomorú lett, nem örült neki, majdnem pityergett, hogy miért nem én csináltam. Az aprócska meglepik nyújtotta örömet sokkal jobb volt látni.
2007. nov. 19. 06:52
jók ezek az ötletek, én is megpróbálom:))
2007. nov. 18. 20:48

Nagyon egyszerü,ötletem van!Egy almából,dióból, 2 ropiból,kevés vattából aranyos Mikulást készíthettek.Egy szép piros almát válasszatok,fényesítsétek ki alaposan :-),majd a dióba óvatosan szúrjatok bele egy fogvájót,így már beleszúrhatjátok az alma tetejébe .Kész a hasa és a feje a Mikinek!A 2 ropit oldalt beleszúrjuk az almába ,kész a Miki keze is.Piros kartonból kis tölcsért ragasztunk,ez a kalapja.A vattából lehet ragasztani szakált,bajuszt,a sapkára prémet igény szerint.A szemét száját alkoholos filccel rajzoljátok meg!

Munka közben ajánlatos énekelgetni:-) úgy jobban megy a munka....

2007. márc. 19. 18:50
Én egyszer a Tamikámnak (egy nagyon kreatív időszakomban) szereztem egy kartondobozt, aminek kivágtam az elülső lapjából, majd belülről 'kitapétáztam' karácsonyi csomagoló papírral, amely éjszakai hóesést ábrázolt; az aljába 3 centi vastagon vattát ragasztottam, és megszórtam helyenként hungarocell-bogyókkal. Végül a vattaszőnyeg alá ragasztott papírcsövekbe állítottam bele a mindenféle csoki mikulásokat, kisebbet, nagyobbat, térben elszórtan elhelyezve. Nagyon hangulatos volt, ahogy a sötétkék háttérben előtűntek a télapók a csilli-villi piros ruhájukban. Mielőtt befalta volna a snassz, mezei csokikat, tudtunk játszani színházasat is. :)
2006. nov. 10. 13:36
Befőttes üvegre rajzolj mikulás formát, a kupakra meg csinálj télapósapit! Töltsd meg az üveget finomsággal!
2006. nov. 8. 15:13
mikulásra szeretnék az 5 éves kislányommalkészíteni valami kis apróságot.Pl:asztali diszt, mikulás formáju apróságot.várom az ötleteket.
2006. nov. 8. 15:10
télapó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook