Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfázás, influenza megelőzése fórum

Megfázás, influenza megelőzése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. szept. 2. 23:05
Béres csepp
2007. febr. 28. 12:07
homeopátiával
2006. nov. 15. 16:39
Védőoltással
2006. nov. 15. 15:11
Sok gyümölcs, zöldség, réteges öltözködés (bár ez nem nagyon szokott összejönni, a harisnyától kikészülök) plusz cápamájolaj kapszula.
2006. nov. 15. 10:45

Minden reggel 2 dl langyos víz, belefacsarva egy citrom. Ez egyébként jó béltisztító is.

Vitamin


Ha már beütött akkor grapefruitmag csepp és emelt C vitamin illetve citromfűtea


Gyógyszer csak legvégső esetben

2006. nov. 14. 15:20
Vitamin, vitamin, vitamin. Minden formájában és mennyiségben!
2006. nov. 9. 09:52
Sok-sok gyümölcs,zöldseg.Jo retegesen öltözködök.Kerülöm a nagy tömeggel valo erintkezest(szorakozohelyek,stb.).
2006. nov. 8. 18:44

jól felöltözök:D

persze fontos a helyes táplálkozás,csak én azt nem csinálom

2006. nov. 8. 18:30
sok gyümölcs, zöldség nyersen + béres csepp + c vitamin
2006. nov. 8. 14:09

Ahogy közeledik a nyirkos, párás idő (sőt már itt is van) én gyümölcsökkel és nyers zöldséggel tömöm magam és a gyermekeimet. Mindenkinek ajánlom a sütőtököt (a gyerekek általában szeretik), nyers répát, karalábét, almát, mandarint, narancsot, kiwit minden mennyiségben. Igazi citromból készítek limonádét. A piacon már megjelent a fekete retek, annak a közepét kivájom (azt megeszem) és a kivájt részbe akácmézet teszek és másnapig állni hagyom. Másnapra a méz teljesen híg állagúvá vállik és azt kikanalazom. Addig lehet ezt megismételni, míg a retek meg nem fonnyad. Állítólag baktériumölő hatása van. Ja és természetesen savanyúkáposzta, főleg nyersen. Savanyúkáposzta saláta receptjét feltettem.

Hát én így veszem fel a harcot a bacik ellen, remélem sikeres lesz.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook