Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megfázás, influenza megelőzése fórum

Megfázás, influenza megelőzése (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
40. ildiko0914 (válaszként erre: 39. - Edb6c38cef)
2009. febr. 2. 12:17
propoliszt már nekem is többen ajánlották, azt hiszem kifogom próbálni, ha nem használ nem is árt
2009. febr. 1. 15:10
Tuti vagy nem tuti tipp, én októbertől kezdve minden nap megeszem egy kiskanál propoliszos mézet. Nem voltam influenzás (sem megfázva) 6 éve.
2009. febr. 1. 15:08
Sziasztok, mi a családdal a Nuskin "életcsomagját" szedjük, TÖKÉLETES, nemcsak az influenzára jó, hanem mindenre!!!!!!! Minden benne van ami a táplálékainkban már nincs benne. /Nekem még az allergiámon is segített, nyár óta már semmilyen gyógyszert sem szedek!!! :-))) És ami az egyik legfontosabb, tudom kontrollálni, hogy az ÉN szervezetembe beépült-e, 3havonta egy mérés, és kiderül, hogy működik-e. Ha érdekel írj és segítek!
37. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 36. - Franc22)
2009. jan. 14. 06:23
Írtam neked privit!!
2009. jan. 13. 09:46

Ez a lifepak vagy micsoda mennyibe kerül? Hol lehet kapni?

És ez a echinacea, mi csoda? És ezt hol lehet kapni? Mennyibe kerül? Ugye nem az orvos írhatja csak fel

2008. szept. 14. 10:17

vitamin!



A 20. században az átlagos élettartam 30 évvel emelkedett. Ugyanakkor az adott életkorra jellemző megbetegedések, egészségügyi problémák száma folyamatosan emelkedik. Szóval hosszabb ideig élünk, de vajon jobban élünk-e? Kezdjen el gondoskodni most az egészségéről, hogy azt a plusz 30 évet valóban ÉLJE!


Több mint 1000 klinikai tanulmány bizonyítja a Life-Pak-ban található összetevők egészségre pozitív hatásait. A legújabb kutatások nyomatékosítják, hogy az öregedést előidéző legfőbb okok a sejtek oxidálódása és a szabad gyökök DNA romboló hatása. Klinikailag igazolt, hogy a Life Pak védelmet nyújt a szervezetben végbemenő oxidációs folyamatokkal és a szabad gyökökkel szemben.


A Life Pak termékcsalád élettel töltheti meg életének éveit!


Egy átfogó táplálkozási, wellness program, amely megadja az optimális mennyiséget minden nélkülözhetetlen és jótékony tápanyagból, ami szükséges az egészség megtartásához és az általános jóléthez.


Nem érdekes, hogy milyen idős, vagy az életének melyik szakaszában jár, a szervezetének különleges tápanyagokra van szüksége. A LifePak termékeket, e különleges tápanyagszükségleteket szem előtt tartva fejlesztették ki, 5 formulát egyesítve egyetlen szabadalmazott termékké. Mi lett az eredmény?


Optimális tápanyag szintet ad az egészség megtartásához:


1. A bevitt tápanyag-elégtelenségre összpontosít

2. Támogatja a szív- és érrendszert

3. Táplálja a teljes csontozatot

4. Elősegíti az immunrendszer optimális működését

5. Támogatja a helyes anyagcserét és pozitív hatással van a vércukor szintre

6. Csökkenti az öregedés tüneteit

7. Megemeli az antioxidáns védelemi szintet


*A kijelentések klinikai kontrolcsoportos vizsgálatok, placebo-kontrolált tesztek alapján készült, randomszerűen kiválasztott adatok alapján megállapított tanulmányokra alapulnak.


LifePak: A Pharmanex márka szilárd alapja



A LifePak egy olyan táplálékkiegészítő, amely optimális mennyiségben tartalmaz olyan elengedhetetlen antioxidánsokat, fitotápanyagokat, vitaminokat, ásványokat és más anyagcseréhez szükséges tényezőket, amelyek jellemzően hiányoznak az átlagos felnőtt étrendből, és elősegítik a hosszú életet és jólétet. A LifePak átfogó táplálékkiegészítést nyújt 18 éven felüli felnőttek számára, teljeskörű táplálkozási programot biztosítva. A LifePak 5 formulát tömörít egyetlen szabadalmaztatott termékbe, mely felsorakoztat egy teljes spektrumú antioxidáns formulát, a B-komplex vitaminok kiegyensúlyozott elegyét, magas minőségű ásványi anyag forrásokat, teljes nyomelemeket és egy átfogó csontállag-megőrző formulát. A LifePak erőteljes antioxidáns tartalma védi a sejteket, erősíti az immunrendszert, elősegíti a szív- és érrendszer egészségét, pozitív hatással van a vércukor szintre, teljeskörű csonttáplálást biztosít, hozzájárul a jó látás, az egészséges fogak és fogíny megőrzéséhez, segít a testsúly-kontrollban, elősegíti a bőr funkcióit és védelmét, valamint lassítja ez öregedési folyamatokat.



A LifePak nem csak egy multivitamin!



Egy átfogó táplálkozási, wellness program, amely megadja az optimális mennyiséget minden nélkülözhetetlen és jótékony tápanyagból, ami szükséges az egészség megtartásához és az általános jóléthez.



Koncepció



Ahhoz hogy, kitűnő egészségnek örvendjünk, és egészségesek maradjunk egész életünk során, helyes táplálkozásra van szükségünk. Mind több tudományos bizonyíték igazolja a közvetlen összefüggést a nem megfelelő táplálkozás és sokféle leromlott egészségi állapot között, amiről a múltban nem gondolták, hogy egymáshoz közük van. Minden klinikai publikáció felhívja az emberek figyelmét arra, hogy mennyire fontos az egészséges étrend. Egyre több ember választja az egészséges ételeket, habár modern életmódunk gyakran nehezíti az egészségünkhöz és jólétünkhöz ajánlott kulcstápanyagok fogyasztását. A Journal of the American Medical Association (JAMA) által 2002-ben kiadott tanulmány bemutatta, hogy olyan kulcstápanyagok, mint az antioxidáns A-, C- és E-vitaminok alacsony szintje növelhetik bizonyos betegségek kialakulásának kockázatát. Továbbá a kutatók arra a következtetésre jutottak, hogy minden felnőttnek ajánlott a vitamin- és ásványi táplálékkiegészítők fogyasztása. Friss és teljes kiőrlésű ételek megfelelő mennyiségben történő fogyasztása egy kitűnő alap a táplálkozás javításához. Az optimális egészséghez és jó közérzethez szükséges tápanyagokhoz azonban egy átfogó étrendkiegészítési programra is szükség van, amely pótolja az anyaghiányokat.


Bizonyított tudomány - a Mérhető Különbség

Több mint 200 000 közzétett tanulmány létezik a LifePak-ben található antioxidánsokról és közel 800 000 a LifePak-ben található átfogó összetevőkről. A LifePak továbbá több klinikai tanulmány tárgya volt, amelyek kimutatták, hogy a LifePak rendszeres és következetes fogyasztása sajátos antioxidáns és szív- és érrendszeri előnyöket eredményez.



A LifePak többféle termékformula ötvözése egyetlen termékben



Csökkenti a tápanyaghiányt

A LifePak erősíti az egészség tartópillérjeit azáltal, hogy a szervezetet 20 fontos vitaminnal és ásványi anyaggal látja el az optimális egészségért és energiáért.


A csontok kiegyensúlyozott táplálása

A csontok egészsége világszerte nagy gondot jelent, főleg a nők számára. A LifePak klinikailag igazolt mennyiségű kulcsfontosságú tápanyagokat biztosít a csontoknak egészségük fenntartásához. A csontok számára elengedhetetlen ásványi anyagok, a kalcium (250 mg/tasak) és a magnézium (125 mg/tasak) LifePak-ben lévő mennyisége az egészséges csontok építőkövei.


Immunrendszer segítése

Az A-, C-, E- vitaminok, a karotenoidok, a B6-vitamin és a cink segítik az immunrendszert és szükséges tápanyagokkal látják el a szervezetet annak optimális működése céljából. A LifePak optimális mennyiségű tápanyagokat tartalmaz, amelyek segítik az immunrendszer kiegyensúlyozott működését és fenntartják a szervezet egészségét. A LifePak-et úgy tervezték, hogy mindazokat a tápanyagokat magában foglalja, amelyek hiányoznak azokból az étrendekből, amelyek nem tartalmaznak 5 vagy 7 adag gyümölcsöt és zöldséget naponta.



Fokozza a vércukor metabolizmust

Azzal, hogy a szervezetet megfelelő mennyiségű krómmal, C-vitaminnal, E-vitaminnal, alfa-lipoic-savval, magnéziummal és cinkkel látja el, a LifePak fenntartja a normális vércukor szintet, a glükóz-toleranciát és az inzulin metabolizmust; ezen fontos tápanyagok mindegyikéről klinikailag bizonyították, hogy segítik a normális vércukor metabolizmust.


Szív-és érrendszeri tápanyagokkal segíti a szervezet védelmét

A LifePak a különböző antioxidánsok megfelelő mennyiségét kínálja, amelyek a szervezetben egymással szinergiában fejtik ki hatásukat, így segítve a vér LDL lipidjeinek védelmét a szabadgyökök okozta oxidációval szemben. Az LDL- koleszterin a rossz fajta koleszterin, amelyet alacsony szinten kell tartani és amely könnyen oxidálódhat a szervezetben. A LifePak-ről klinikailag bebizonyították, hogy az LDL részecskéket ellenállóbbá teszi a szabadgyökök oxidációjával szemben.


Segít az öregedés tüneteivel szembeni védelemben

A LifePak szabadalmazott Tegreen 97-et tartalmaz, ami az egyik leghatékonyabb antioxidáns, hogy az öregedés fő okozóját, a DNS sejtek szintjén történő károsodását megelőzze. A DNS (dezoxirobonukleinsav) az Ön genetikai meghatározója, amelyből új sejtek jönnek létre és az egészséges sejtek megújulnak. Amint öregszünk, az antioxidáns védelmi hálózatunk gyengül, ugyanakkor a mitochondriában támadó nagy mennyiségű szabadgyökök károsítják a mitochondria DNS-ét, és ez az visszaeséséhez és a sejtek alacsony szintű működéséhez és regenerálódásához vezet. Ezek együttesen vezetnek az öregedés jeleinek megjelenéséhez.


Hatékony antioxidáns hálózattal segíti a sejteket

A LifePak több mint 30, a sejtek egészségét szolgáló antioxidánst tartalmaz (beleértve a szabadalmazott Tegreen 97-et is). A szennyeződés, stressz és a kimerítő életmódunk szabadgyököket termel, amelyek károsítják a sejtjeinket. Szervezetünk állandó szabadgyök támadás alatt áll és a tudomány bebizonyította, hogy egy antioxidáns hálózat (sokkal inkább, mint egy nagyobb mennyiség egyetlen antioxidánsból) hatásosabb az ezen károsító molekulák elleni küzdelemben. A szervezet egy folyamatos antioxidáns ellátáson alapul, hogy fenntartsa az optimális egészségi állapotot. A LifePak a természetes E-vitamin különböző formáit, C-vitamint, szelént, rézt, cinket és mangánt tartalmaz. A többi antioxidáns hat karotenoidot, flavonoidot és alfa-lipoic-savat tartalmaz.



Előnyök



Erőteljes antioxidáns formula C- és E-vitaminnal, optimális szintű tápanyag és nyomelem az egészség fenntartására

Lassítja az öregedési folyamatokat és védi a sejteket fontos antioxidánsokat és fitonutrienseket biztosítva a test számára

Javítja és támogatja az antioxidáns védelmi hálózatot

Átfogó tápanyagokat biztosít az egészséges szív- és érrendszer támogatására

Teljeskörű csonttáplálást biztosít

Elősegíti az egészséges immunrendszer fenntartását

Segíti a normális vércukor metabolizmust

Pótolja a táplálkozási hiányosságokat



Miért egyedi?



A LifePak az elő olyan átfogó táplálékkiegészítő, ami dupla-vak és placebo tesztekkel igazoltan működik a szervezetben

A LifePak az optimális hatékonyság érdekében klinikailag meghatározott mennyiségben biztosítja az étrendből jellemzően hiányzó vitaminokat, ásványi anyagokat, antioxidánsok, karotinoidok széles skáláját, flavonoidokat és tudományosan összeállított antioxidánsokat, mint például az alfalipoic-sav

a LifePak támogatja az egész emberi antioxidáns védelmi hálózatot, hogy védelmet nyújtson a szabadgyökök károsító hatásai ellen

A LifePak-et tudományos igazolások támasztják alá

A praktikusan csomagolt tasakok jól illenek Önhöz és elfoglalt életéhez



Miért fontos a LifePak-et naponta kétszer fogyasztani?



A LifePak multivitaminok, ásványi anyagok és fitotápanyagok átfogó és hatékony keverékét tartalmazó táplálékkiegészítő. Napi kétszeri fogyaszása azért ajánlott, hogy a vitaminok és az ásványi anyagok optimális mértékben telítődjenek és szívódjanak fel a szervezetben, így biztosítva 24 órás antioxidáns védelmet.



Alkalmazás



A felnőttek számára ajánlott napi adag 1 zacskó, azaz 4 tabletta: fogyassza el naponta 1 zacskó tartalmát valamelyik étkezéskor egy pohár folyadékkal. 1 doboz 60 zacskót tartalmaz.



Összetevők



A termék nem tartalmaz gabona és tej eredetű összetevőket, valamint hozzáadott sót, cukrot, tartósítószert, mesterséges színezéket vagy ízesítőanyagot.



A LifePak az első táplálékkiegészítő, mely megfelelt a világ 3 legjelentősebb Biztonsági Bizonyítványának eléréséhez szükséges kritériumoknak.

2008. szept. 14. 10:11
Január óta nem voltunk betegek,köszönhető ez a Lifepak-nek,és G3-nak!
2008. ápr. 29. 15:54
Még a nyáron felkell tankolni különböző gyümölcsökkel, zöldségekkel, napfénnyel. Ha erős az immunrendszer akkor a szervezet még az előtt leöli a vírusokat mielőtt még látványosan kialakulna a betegség...
2008. jan. 22. 13:47
Mi felnottek elkeruljuk a tomeget, de a napiba ezt nem tudom hogy lehet kivedeni
31. dogiz
2008. jan. 22. 13:01

Sziasztok! Nekem a múlt héten szörnyxű fejfájással kezdődött. Ritkán szedek gyógyszert, csak ha már tűrhetetlen. Eszembe jutott, hogy van otthon citrocseppem (borzalmasan keserű) Kétszer vettem be 15 - 15 cseppet és már sokkal jobban vagyok. Nekem ez máskor is segített.

Mindenkinek gyógyulást:))))

2008. jan. 22. 12:58
Mamám receptje: esténként forró rumostea...
2008. jan. 22. 12:53
Tömeget kerülni, járvány alatt nincs mozi, a nagybevásárlást sem hétvégén intézem, nem vásárolgatok flangálva, nem plázázom, nem használok tömegközlekedést, ahol nem kell sorban állni ott meszebb állok az emberektől, hazaérve kezet mosok és igyekszem gyorskaját és egyéb kézzel csipegetőseket nem enni...ezenkívül a szokásos téli vitaminkiegészítés.
28. Tacus
2008. jan. 22. 12:19

Sziasztok,


Mi a Multi Tabs Immunot szedjük.

Gyereknek a Kid-es változatát adom, és eddig bevált!

2008. jan. 22. 12:14

Sok vitamin fogyasztás természetes anyagokból.

PL:Zöldségek,gyümölcs ha megengedheted magadnak

és sok méz:)

26. a5e77950a3 (válaszként erre: 23. - 7934d1ac97)
2008. jan. 22. 11:12
Sziasztok!Az ocillo-t mi is használjuk,de főleg betegség idelyén (3 szor 1 )elég drága!6 db 800 ft körül van,és ha a gyerekek is betegek akkor elég sokra jön ki.
25. NOA
2008. jan. 22. 11:04

Egyszer elkapott.-nagyon beteg lettem,azóta beoltatom magam kora ősszel és nem tudom mi az a járvány kb. 14 éve. Felőlem jöhet:)


A Tv.-ben hallottam: immunrendszererősítésként, sok zöldség gyümölcs, napi kötelező félórányi szabadlevegőn való tartózkodás..

24. hotyka
2008. jan. 22. 11:03

Aloe vera gélt iszunk, a gyerekek is, és szedünk mellé még aloés táplálékkiegészítőket.

Mi sem vagyunk betegek:-)

2008. jan. 22. 11:02
Oscillococcinum hetente 1 pellet, és Napi 1 Cetebe, és napi vagy minden másnap legalább egy óra (tetszőleges) sport. Tuti siker! :)
2008. jan. 22. 10:50
feketeretek-méz. minden reggel megini a levét...mi sosem vagyunk betegek.
2008. jan. 22. 10:48
Az oltás tényleg nem jó. Semmi elkaphatod bárhol, én jelen pillanatban itthon vagyok, el-elmegyek vásárolni, mégis ledöntött a lábamról. Nem is akárhogy. :( :(
2008. jan. 22. 10:44

Oscillococcinum hetente 1 megelőzésre, kezelésre pedig a dobozon leírt javaslat!

Egyebekben sok zöldség, gyümölcs, c vitamin, és lehetőség szerint a tömeg, háziorvos kerülése ha nagy a járvány.. :)

2008. jan. 22. 10:44

Semmi!

Úgyis elkap!


Elég megfognod valamit egy beteg ember után: bevásárlókocsi, kosár, kapaszkodó stb.


Az oltás sem jött be itt senkinek.

2008. jan. 22. 10:42
Milyen tuti tipped van az influenza megelozesere?
2008. jan. 8. 22:42
hja az echinacea is faxa. én is azt veszek holnap:-))))))) vegyetek ti is!!! meg propoliszos mézet!!!
16. *hera*
2008. jan. 8. 18:04
grapefruit és echinacea cseppel:)
15. Anidecica (válaszként erre: 14. - Szeri8)
2008. jan. 8. 17:09
jaja erről az Oscillococcinum ról én csak jót hallottam;)
14. szeri8
2007. dec. 20. 14:58

OSCILLOCOCCINUM - Influenza tüneteinek enyhítésére

OSCILLOCOCCINUM


A Boiron Laboratórium az oscillococcinumot a világ mintegy 50 országában forgalmazza, ez az egyik legismertebb terméke. Az induló vagy a kialakult influenza esetén is alkalmazható a gyógyszer, amelynek segítségével a betegség valamennyi szakaszában lerövidül a gyógyulás, mérséklődnek a tünetek.


Több klinikai vizsgálat bizonyította az oscillococcinum hatékonyságát a meghűléses állapotokban. Az erről szóló tanulmányt a British Journal of Clinical Pharmacology közölte (1989:27:329-335, J.P. Ferley és mtsai.), és igen dicsérő kommentár jelent meg róla a The Lancet (1989. ápr. 22., 914) angol orvosi folyóiratban.


A kettős vak, kontrollált klinikai vizsgálatban az oscillococcinum hatékonyságát vizsgálták influenzaszerű tünetegyüttesben. Grippés szindrómák esetében 237 beteg oscillococcinumot kapott, míg 244 placebót.


A gyógyulást a hőmérséklet 37,5 °C alá történő visszatérésében, valamint az influenza 5 fő tünetének teljes megszűnésében határozták meg. Az alapvető kritérium a kezelés megkezdésétől számított 48 óra vagy annál rövidebb idő alatt meggyógyult betegek arányának meghatározása volt. A javulás mértéke szignifikánsan magasabb volt az oscillococcinumos csoportban.


Adagolás:

- Influenzás időszakban: hetente 1 adag, azaz 1 műanyag tartály tartalma.


- Influenzás tünetek jelentkezésekor egy adagot kell bevenni, majd ezt kétszer, esetleg háromszor (6 óránként) megismételni;


- Már kialakult influenza esetén naponta kétszer (reggel és este) 1 adag 1—3 napon át.


Amennyiben a tünetek 3 napon túl is fennállnak, és javulás nem következik be, forduljon orvosához.


Az oscillococcinumot szedheti a család minden tagja, csecsemők, gyermekek, várandós anyukák, felnőttek és idős emberek is.


Kiszerelés:

6 adag.

13. mtt80 (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2007. okt. 20. 18:30
Én ugyanezeket ajánlanám. Gyümölcs, zöldség, béres csepp + c-vitamin.
2007. szept. 15. 12:38
Ez jó téma! Engem minden évben legalább 3szor érint ez a téma sajnos,például most is!! :((
2007. szept. 7. 07:48
Flavon max!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook