Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Köszönet[elrabolt gyermekkor] fórum

Köszönet[elrabolt gyermekkor] (beszélgetős fórum)


10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - Ab4b6bc17d)
2009. márc. 30. 12:23
Szívesen segítettem, Kitti! privire:)
9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 8. - Ab4b6bc17d)
2009. márc. 24. 12:18
Van egy nagyon nagyon jó könyv. Mérgező szülők a címe. Hihetetlenül jól leírja a testileg/lelkileg sérült gyermekeket/felnőtteket, sok-sok példával illusztrálva és segít a feldolgozásukban.
8. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3. - Kattyus)
2009. márc. 24. 12:17

Sziasztok. Ez az anya dolog kiábrándító.

Engem a mostohabátyám molesztált 11 éves koromban, tapizott, mutogatta magát meztelenül (ő 16 volt), azt akarta, hogy fogdossam, vagy ő fogdosott. Hálisten nem tudott velem közösülni, mert elszaladtam, mikor próbálkozott, s aztán meg hálisten ki is derült...

...na, lényeg a lényeg, ezt csak elfojtani lehet az évek során, elfelejteni nem, mert mindig előjönnek a rossz emlékek, hiába próbálja az ember elfelejteni.

Az anyám szabályszerűen homokban dugta a fejét, ezért gyülölöm és szeretem egyszerre (mert ő az anyám), de mindig nagyon bántott, hogy nem vette előbb észre (mellesleg, mikor kiderült, nem csak a mostohabátyám, de én is kaptam... jól eltángált, mintha tehettem volna róla!), s ez a mai napig nagyon fáj.

Talán emiatt van, hogy csak felszínes most is a kapcsolatunk, s egyszer, mikor már nem bírtam, hogy állandóan kritizál, teljesen kifakadtam, ordítottam, hogy ő tehet róla, hogy 11 éves koromtól el lett cseszve az életem... Ő PEDIG LETAGADTA! HOGY CSAK KITALÁLTAM! Akkor megszakadt bennem valami iránta.

Én most leszek 32 éves.

Megértelek Kitti.

2009. márc. 24. 10:44

Ja és az írásaidból még mindig az derül ki számomra,hogy bizonytalan vagy,nem voltál-e Te a hibás?És még Te szégyelled magad??

Hát nem Te voltál a hibás,Te áldozat vagy!Annak a degenerált két embernek nem nevezhető valakinek az ÁLDOZATA lettél!Jól megnyomorítottak egy életre lelkileg.Menj el pszichológushoz!

Legyél erős,és nézz szembe ezzel,és próbálj túl jutni rajta.(de ne úgy,hogy homokba dugod a fejed!!)Mert nekem úgy tűnik,azt teszed.Mintha mi se történt volna.(pl:anyáddal)

De belülről ez őröl Téged,és fog is,addig,amíg mindent a helyére nem teszel.

A folyásod is nagyrészt lelki eredetű.Ezzel utasítod el a szexet.Ha tudsz,menj el pszichológushoz.Mi kevesek vagyunk egy ilyen dolog feldolgozásához.Menj el,csak így élhetsz teljes értékű életet.(ha lehetséges ez egyáltalán)

Még egyszer kívánok nagyon sok erőt!

2009. márc. 24. 10:32

Sajnálom,ami történt Veled.És tudom,sajnos nagyon sok ilyen van.

Azért anyádat jól pofán vágnám...(már bocs)

És anyának sem hívnám soha többé!Milyen ember az ilyen?Akinek a saját gyermekénél bármi is fontosabb?

Hááát itt ezt a részt én el sem tudom képzelni...

(hogy tudott róla,sőt látta!!)

Gyűjts erőt,beszélj vele erről a dologról,vond kérdőre,aztán pedig felejtsd el örökre.Én minden kapcsolatot megszakítanék vele!Erre azt hiszem nincs bocsánat.

Amúgy olyanokat írnék,csak próbálom türtőztetni magam!!!!

Sok kitartást,erőt kívánok Neked!

2009. márc. 18. 13:21
reggel elolvastam a cikkedet, de még most is teljesen a hatása alatt vagyok. Fogalmam nincs hogy birtad ki. Fogadd őszinte együttérzésemet és nagyrabecsülésemet.
4. 3f66ff7e42 (válaszként erre: 3. - Kattyus)
2009. márc. 18. 13:14
sajnos még nincs bátorságom hozzá
3. kattyus (válaszként erre: 1. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 12:52
Nem tudok mentséget találni az anyai viselkedésre. Miért nem állt ki melletted? Megkérdezted-meg tudtad-valaha is tőle kérdezni?
2. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - 3f66ff7e42)
2009. márc. 18. 12:52
Anyaként erőt kell vegyél magadon.Nem engedheted meg magadnak a gyerekeid elesettnek lássanak.Nekik te vagy minden.Ezért kell bírnod.
2009. márc. 18. 12:49
Szeretném megköszönni mindenkinek a meleg biztató és bátoritó szavakat ami nagyon jól esett és éreztem hogy szívböl szólt és azt hiszem ez a lényeg, hogy nem elitélik hanem megértik. SOK SEGÍTSÉGET KAPOK ,már elköltöztünk a faluból messzire és az a hihetetlen hogy itt rengeteg segítséget kapok, bármikor tudok beszélgetni ha éppen a depresszió urrá lesz rajtam vagy csak úgy,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook