Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység :( fórum

Féltékenység :( (tudásbázis kérdés)


1 2
53. csutkababa (válaszként erre: 52. - Szilvamama)
2009. máj. 29. 14:48

:))))

ez aranyos tortenet :)))

52. Szilvamama (válaszként erre: 44. - Izmike)
2009. máj. 29. 13:30
Izmike, nálunk ez úgy működött, hogy megkérdeztem a férjemtől, illetve a "pasimtól", hogy nem házasodunk össze? Mondjuk jún. 24-én jó lenne? Ok, mondta, majd megkérdezte, hogy hozzámegyek-e feleségül. Ennyi.
51. Tidike (válaszként erre: 50. - Csutkababa)
2009. máj. 29. 11:53
Ahogy lehet hallani nagyon sokan választják az élettársi kapcsolatot. A papír tényleng nem boldogít, csak nyűg és nagyon sok pénz, ha válásra kerül a sor. Sajnos én is elváltam már egyszer.
50. csutkababa (válaszként erre: 49. - Tidike)
2009. máj. 29. 11:04
nem a papir teszi boldogga az embereket,en is azt mondom, en is voltam ferjnel, elvaltam, most elettarsi viszonybanvagyok, de mar elegge "szar" a mostani allapotis, de igy legalabb nem kell elvalni :))
49. Tidike (válaszként erre: 44. - Izmike)
2009. máj. 29. 10:04

Hát igen, a mai világ elég fura már. Próbáld ki és kérd meg Te a párod kezét, ha Ő nem teszi:) Meglátod mit szól majd hozzá:)

Mi nem akarunk összeházasodni, mert a párom már túlvan 2 házasságon. Egy jó pár évig csak együtt éltek és amint összeházasodtak jöttek a gondok, majd a válás. Most azt mondta, hogy nem akarja, hogy velünk is ez történjen. Az akkor rossz ómen volt neki és most fél. Így igaza is van.

48. Tidike (válaszként erre: 45. - Supin)
2009. máj. 29. 10:01
Persze, igazad van, és tudom, hogy én viszem túlzásba a dolgot, amit nem kéne. Próbálom mostmár magam visszafogni és nem dumálni. Nem akarom a saját hülyeségem miatt a párom elveszíteni, mert viszont tudom és érzem, hogy nagyon szeret.
47. Tidike (válaszként erre: 40. - Csutkababa)
2009. máj. 29. 10:00
Köszönöm! Az alakommal nem vagyok megelégedve, egy kicsit még alakítanom kell tornával, hogy olyan legyek amit szeretnék. A hasamról és a combomról kell egy kicsit letornázni. Ha ez meglesz (ami nem megy könnyen), akkor "talán" elégedett leszek magammal:)
46. izmike
2009. máj. 28. 17:08
igen én is gondoltam már erre, hogy valószínű, hogy ez állhat a háttérben, mert mindig időben itthon van, nem maradozik ki, de azért zavar.
45. supin (válaszként erre: 10. - Tidike)
2009. máj. 28. 17:05

Az ,hogy szeret bájcsevegni az nem baj. Ilyen biztos az alaptermészete.Az enyém is szeretett.

34 éve élünk együtt.

44. izmike
2009. máj. 28. 16:25

Ti mit szóltok ahhoz, hogy azt mondja a párom amikor az esküvő kerül szóba, hogy "hova van az leírva, hogy a férfinak kell megkérni a nő kezét"? Kérjem meg én az övét s akkor elvesz :S

Már kaptam tőle 2 gyűrűt az egyiket tegnap nagyon szép ezüst, de ez sem eljegyzési, nem tudom mire vélni :S

43. izmike (válaszként erre: 42. - Csutkababa)
2009. máj. 28. 16:21
talán az oviban voltam annyi :)
42. csutkababa (válaszként erre: 41. - Izmike)
2009. máj. 28. 14:36
en olyan 50 kilosra tippellek...
41. izmike (válaszként erre: 40. - Csutkababa)
2009. máj. 28. 10:08
áhhh nem vagyok egy vékonyság :S
40. csutkababa (válaszként erre: 39. - Tidike)
2009. máj. 28. 10:07
pedig szep vagy, nem tudom mi bajod magaddal...
39. Tidike (válaszként erre: 34. - Izmike)
2009. máj. 27. 15:14
Sajnos nálam is sokat közrejátszik az, hogy nem vagyok elégedett magammal. Jelenetet már én se rendezek, inkább magamba folytom. Nem akarom a páromat akit imádok a hülyeségem miatt elveszíteni.
38. izmike (válaszként erre: 37. - Csutkababa)
2009. máj. 27. 10:17
igen történt olyan a múltban ami miatt bizonytalan vagyok, nem csalt meg csak megtalálták már társkeriben "mi ott ismiztünk meg" de azt mondja nem ő volt az mert már hónapok óta nem jelentkezett be... háát nem tudom, de nem maradozik mmeg ilyenek..
37. csutkababa (válaszként erre: 36. - Izmike)
2009. máj. 27. 09:54

ha akarsz valaszolsz, ha nem akarsz nem kell...

van ra valos okod, vagy csak a termeszeted ilyen...

nem rosszindulatbol kerdezem,csak uyg...

36. izmike
2009. máj. 27. 09:48
igen tudom, hogy nem jó érzés és ezért is türtőztetem magam és nincs hiszti sem... legalább is nme előtte
2009. máj. 27. 09:34

eleg komoly problemakat okoz a feltekenyseg..

volt benne reszem boven, a valasomhoz is sok koze volt.

az exem az ooooruletbe kergetett a feltekenyseggel,es azt erte el vele, hogy total kiabrandultam belole, megutaltam..

aki nem csalja meg a parjat,es a parja allandoan ezzel cseszegteti,es orokke csak magyarazkodasokkal telik az ido, az rettentoen unalmas,es idegesito...

te ne legyel ilyen, mert ramehet a kapcsolat,es ott allsz majd egyedul,es akkro dobbensz ra, hogy mekkorat hibaztal.

ha kulonosebb okod nincs ra, akkor ezt gorsan hagyd abba,mert nem vezet sehova.

mas az,ha ad ra okot,kimarad, kesik,nem ered el telefonon,napokra eltunik...stb...stb....

de ezt mar te tudod,hogy mi az ok, hogy te feltekeny vagy, csak ovatosan, mert ne ismeteljem magam, de ez szornyu a masik felnek, foleg ha nem is bunos...

34. izmike (válaszként erre: 33. - Tidike)
2009. máj. 27. 09:29
persze, van amikor teljesen elmúlik s "repülök" a boldogságtól. Máskor meg rámjön, mondjuk nálam közre játszik, hogy a párom sokat ven távol (munka) ill. nem vagyok elégedett magammal(kisebbségi komplexusom van) ezt rávetítem a páromra, nem kevés "munka" volt erre rájönnöm, de havonta 2-3 xor rámjön akkor eltart 1-2 napig és elmúlik. De már nem rendezek jelenetet elfolytom magamban, így legalább a párom nem kap idegrohamot,l csak én magamtól :(
33. Tidike
2009. máj. 27. 08:28
Köszi a segítséged. Jó lenne már nekem is rájönni, mert ezt így elviselni nem nagyon lehet. Az jó, hogy rájöttél nálad mi a probléma. Szokott még előjönni nálad a féltékenységi roham, mikor nem tudod magadba folytani?
32. izmike
2009. máj. 27. 07:07
Szia. Van egy jó tippem ami segít leküzdeni, vannak bizonyos Mesterkurzusos könyvek (Popper, Müller stb..) azok elmagyarázzák, hogy miért zajlanak le benned ezek a dolgok, nekem sokat segített...rájöttem mi a problémám forrása:) SOK SIKERT!!!
31. Tidike (válaszként erre: 30. - Izmike)
2009. máj. 26. 13:03

Sajnos a közelben nincs semmi ilyesmi. A TESCO is teljesen a másik irányban van. Egyébként érzem, hogy a párom nagyon szeret, csak ez az egy dolog amiről nem tud leszokni, pedig tudja, hogy nem szeretem. Már kérdeztem tőle, hogy Ő mit szólna hozzá ha én járkálnék valami pasihoz beszélgetni? Mondta is, hogy nem esne jól neki.

Elhiszem, hogy mennyire nehéz lehet neked is türtőzteni magad. Mostmár nekem is kell, mert egyébként tényleng bedilizek.

Érzem én is hogy nincs okom a féltékenységre, de nem tehetek róla, jön magától:(

30. izmike (válaszként erre: 28. - Tidike)
2009. máj. 26. 12:22
vmi közért a környéken amire tudod mondani, hogy akciós vmi és azért mentél... amíg nem tudod meg győzni a magad, hogy nincs okod addig nem nyugszol és tévhiteid leszenek, meg üldözésimániád (mindig azt hiszed átver) sajnos én ebben szenvedek, de már tűrtőztetem magam, mert mindig kiderült, hogy alaptalan. Nagyon nehéz...
29. Tidike
2009. máj. 26. 12:21
Ez a féltékenység annyira eluralkodott rajtam, hogy már saját magamtól megőrülök, mert engem is zavar ami néha rámtör. Nem tudom hogyan lehetne leküzdeni. A kapcsolatunkat nem akarom tönkretenni.
28. Tidike
2009. máj. 26. 12:13
Ja, majd megmondom neki, hogy a fiát akartam meglátogatni:)
27. izmike
2009. máj. 26. 12:05
MOBIL???? Épp arra van dolgod vagy ilyesmi :)
26. Tidike (válaszként erre: 25. - Izmike)
2009. máj. 26. 11:44
Ez már nekem is eszembe jutott. De mi van ha én bemegyek és mégse lesz ott? A csaj biztos megmondja neki, hogy ott voltam, hisz ismer. Már arra is gondoltam, hogy álcázom magam:) és akkor nem ismer meg egyik se.
25. izmike
2009. máj. 26. 10:05
Tidike, én a helyedben oda mennék úgy véletlen szerűen amikor tudom biztosan, hogy ott van és meglepném és abban a pillanatban amikor belépek meglátom, hogy milyen a "hangolat" odabenn. És egyúttal "megmutatod" magad :)
24. Tidike (válaszként erre: 21. - Izmike)
2009. máj. 26. 09:57
Van olyan, hogy napokig nem is megy oda, mert akkor délután dolgozik. Mióta elköltöztünk sztem ritkábban jár be oda, de akkor mikor már tudom, hogy megy a fiához, aki ott lakik az apja lakásába akkor már esz a fene, mert tudom, hogy oda is bemegy. Volt úgy, hogy együtt is bementünk, de már egy ideje nekem semmi kedvem hozzá.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook