Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítés saját kezűleg fórum

Műkörömépítés saját kezűleg (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2572. csubike (válaszként erre: 2571. - 17aadc1082)
2013. júl. 13. 23:25
Természetesen,igazad van!-én pont ezért akartam megkérdezni....,hogy miként fogott hozzá,mert részleteket nem írt le.
2571. 17aadc1082 (válaszként erre: 2570. - Csubike)
2013. júl. 13. 23:18
Teljesen mindegy, hogy mit kapott, ha az alapokkal nincs tisztában, a legprofibb felszereléssel sem fog tudni olyan körmöt csinálni, ami fent marad.
2570. csubike
2013. júl. 13. 23:00

Látod,már is jött egy válasz,ami máris ad egy magyarázatot esetleg a problémára.

Nem vagyok szakember,de megelőztek egy válasszal,amire rákérdeztem tőled,mert kíváncsi voltam,hogy mit kaptál,és hogyan kezdtél hozzá-a körmös alkotáshoz.

2569. 17aadc1082 (válaszként erre: 2566. - Rena85)
2013. júl. 13. 22:53
Nem jól készíted elő a körmeidet, azért kezd levegősödni.
2568. csubike
2013. júl. 13. 22:42

Szia!

Megtöröm ezt a nagy csendet,bár én sem fogok tudni szerintem annyira nagy megoldást adni neked.Azért megkérdeznélek,hogy mielőtt hozzá fogtál a megkapott szett használatához,azért tájékozódtál valamit,hogy ezt a körmös cuccot,hogyan kell használni????-vagy csak úgy használod....?-azonkívűl,kaptál egy építő szettet-amit írtál...mi van benne??????-mit takar ez az ajándék???-ez sem mindegy?-csak akkor tudok én is a magam módján válaszolni-és szerintem más is segít...ha többet leírsz.

2567. Rena85 (válaszként erre: 2566. - Rena85)
2013. júl. 12. 19:59
Senki nem tud tanácsot adni nekem?Légyszives valaki!!
2566. Rena85
2013. júl. 10. 17:26

Sziasztok!

Kaptam egy műköröm építő szettet otthoni használtra és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem.Tippet és zselét használok.Amikor elkészülnek a körmeim 2-3 napig nagyon szépek de utána a körömágyam környékén a zselé néhol feljön,mintha kezdene leperegni.Nem tudom mit ronthatok el?Tudna valaki segíteni,hogy mit csináljak,hogy ez ne így legyen?Nem vagyok valami jártas ebben kétszer csináltam magamnak.

2013. máj. 28. 12:53

Sziasztok.Igaz nem műkörmös jellegű akérdésben de ez a cikk mennyire igaz?Menyire kell vele foglalozni?Idáig műkörmöm volt 10 évig soha ilyen azzal kapcsolatban ysem hallottam


[link]

2564. csubike (válaszként erre: 2563. - Verushka)
2013. máj. 3. 22:42
Nagyon köszönöm a válaszod!
2563. Verushka
2013. máj. 3. 21:13

Szerintem felesleges pluszban még gombaölőt használni, mert a nail prep elegendő, szerintem.


A CN bulider II. jobb, mert jobban terül, könnyebb vele dolgozni, nem éget.

2562. csubike
2013. ápr. 26. 20:36
szeretnék én is kérdezni:-a prep,-és a prímer,előtt,kell ez a gombaölő?-mert a boltba azt mondták kell,-megvettem,pedig ha jól tudom,ugye a nail prep-nek :3-funkciója van,vízelvonó,zsírtalanító,gombaölő,vagy lehet,hogy a pearl-nak a terméke nem 3-az 1-ben????
2561. pig-28
2013. ápr. 24. 07:32
tudnátok abban segyteni,hogy kezdőknek melyik építő zselével könnyeb dolgozni? crystal nails builder I vagy II?
2560. csubike (válaszként erre: 2559. - Verushka)
2013. ápr. 21. 20:14
Azért örömmel közlöm,hogy alakul az ecsetem,sikerült szép gombócokat már felvennem,kerestem egy ilyen műanyag lapocskát,és azon kezdtem el gyakorolgatni,hogy magát az anyagot érezzem.Biztos,hogy sok-sok gyakorlás a lelke.
2559. Verushka (válaszként erre: 2558. - Csubike)
2013. ápr. 21. 17:32

Hát megértelek, a pénzből sosem elég...

Szeretnék én is jó pár színt, a lakkzselékből, de olyan drága, meg akkor már mást is veszek, nem csak lakkzselét.

Porcelánról egyenlőre hallani sem akarok, főleg így, hogy 30 ml liquid 1900 Ft. :O

A szagtalanról egyébként azt olvastam, hogy lassabban köt, kezdőknek szokták javasolni.

2558. csubike
2013. ápr. 20. 20:46
-bocs,a liquid ára majd 1900ft-volt,most néztem a blokkot....,volt egy kis cserém a boltba,amit elvileg úgy mond rámsóztak-és ezt cseréltem....és vettem mást is.Sajnos 15-km-re van a legközelebbi vásárlási lehetőségem az is szűken,mert szakbolt a C.N.-és van egy magán-váll.ahol úgy vegyesen tart dolgokat,de sajnos-az én gyenge tudásommal is kérdeztem az eladótól olyat,amiről még nem hallott.A netes rendelés okés!10000-felett ingyen(egy-két cég)-de valóságban egyszerre én nem tudtam ennyiért vásárolni,pedig ugye nem is nehéz,mert egy szaküzletben csak ámul-bámul az ember,és még ez is jó lenne,az is jó lenne......na de ha nincs rá!!!!
2557. csubike
2013. ápr. 19. 22:02
-annyit szeretnék még most gyorsba leírni:ezt a fórumot végig olvastam,sőt nem csak ezt!vannak olyan emberek akik segítőkészek,-és vannak akik azt mondják-miért nem mész el a tanfolyamra-miért nem fizetsz ki te is annyi pénzt!stb....-miért segítsek én neked????-de ezt a tényt sajnos-körmös-és körmös között is tapasztalom-hogy ugyan miért segítsek én neked?-sajnos ezt a világot éljük!!!-DE én most megkérdezném azoktól az emberektől,akik azért nagyon azon vannak,hogy csináld.....majd elcseszed a körmödet,jönnek a gombák,levegősödés,köröm betegségek!!!!Na ezek közt az emberek között megkérdezném,hogy hányan mentek úgy át kresz-vizsgán,vagy van jogosítványuk???????,ugyanis lehet autót vezetni is tökéletesen jogsi nélkül,és lehet vezetni autót jogsival,úgy hogy protkóval ment át,vagy itt-vagy ott .volt egy kis lökés.....és akkor most,megint megkérdezném,hogy itt ugyebár nem csak a saját testi épségét veszélyezteti az ember,hanem másokét is!!!!!!!!-ha valaki saját részre érez olyan kreativitást,türelmet,hogy saját magának megszeretné tanulni,akkor .....ne más mondja azt meg!!!
2556. csubike (válaszként erre: 2555. - Verushka)
2013. ápr. 19. 21:49

Szia-Sziasztok!-örülök,hogy érdeklődsz,én remélem segítő társakat is találunk majd!Kezdem azzal,hogy nem egyszerre vettem meg a cuccokat,hónapról-hónapra,ahogy lett egy kis mellékes kis pénz.-próbáltam hallgatni a fórumozókra,véleményekre,....hogy milyen alapanyagot válasszak///-mindenki azt írta mondta,hogy a fő alapanyagokon nem szabad spórolni...vagyis...-így C.N-termékeket igyekeztem venni,ecsetben,porc.porban,hála a reszelők,bufferek,nem egy nagy ár különbségbe vannak,vagyis azok is tőlük vannak.Előkészítő folyadékokat,pearl-tól vannak,kicsit olcsóbbak voltak,bár tapasztalataim természetesen nincsenek.

Nálunk is mindenki zselézik,vagy csak kombináltan használják a porcelánt,....?...miatt.Próba készletet vettem a pearl-tól,amibe,csak a 3 por,-és 30-ml liquid-van=ennyi+-ba vettem a C.N.-től port.Szóval ecset beavatás???:-hozzáfogtam,szerintem nem is lett tökéletes,mert -még mindig nem olyan az ecset,mint amilyennek lennie kellene!-a liquid-persze párolog,fogy-(mi az???-hogy párolog-a 30ml-erre a célra,semmi....kb.1500ft-volt egy másik 30ml,azonkivűl)-és valóban nagyon büdös!!!-igaz vannak már szagtalanok,illatosítottak,stb.-de én úgy voltam maradjunk a hagyományosnál.Nos lehet,hogy alapban itt van a gond is,(még nem jó az ecsetem)mert nekem ám nem lett olyan gombócom az ecset végén-mint aminek lennie kellene!!!!!!-nevessetek ki///ragadt rá-én úgy voltam,akkor próbálkozzunk ////-csináltam egy olyan púpos-tevés C-ívet,hogy csak na!!!-addíg motoszkáltam azon a szerencsétlet gyakorló újjon,hogy ott is kötött-az ecseten is kötött az anyag,szóval....próbáltam én játszani a két anyag között-de bizony-az a púp ott maradt.Jött a reszelő-és amit lehetett kihoztam belőle!!!!-és barátnőm azt mondta,hogy le a kalappal-első egyedi munkára!!!!azért azt is mondta,hogy ez azért nem igazán értékelhető munka-de-akikkel együtt járt oktatásra,bizony sok idő elteltével sem jutottak ide!-ezt én bóknak vettem!Nos ez a műanyag gyakorlásnak szánt ujjacsaka sem éppen arról híres,hogy könnyű vele dolgozni,ugyanis tippes dolgot választottam,-és egy sem fekszik úgy rá,....lehet jobb,ha tényleg élesbe gyakorolnak a tanulók...vendégen-bár ahhoz,hogy az anyagot megismerjük,arra tökéletesebb ez.-még szeretnék leírni valamit,de azt a köv.szólásban...

2555. Verushka (válaszként erre: 2554. - Csubike)
2013. ápr. 19. 17:26

Szia csubike!


Engem érdekel. :) Régebben én is szerettem volna porcelán körmöt, főleg azért, mert itt nálunk nem is tudok olyan körmöst, aki porcelánnal dolgozna. Nagyon szépek a porcelán virágok, és egyéb minták.

Milyen márkából választottál? Sok idő, mire megköt? Hogy sikerült a gyakorló ujjon?

2554. csubike
2013. ápr. 17. 22:39
Sziasztok!-nagyon nem mük.ik a fórum!!!!Elkészült az első porcelán alkotásom egy gyakorló újjra!-nos nem tudom kit érdekel kit nem,rengeteg videóm,dvd,stb...van,-és hála egy segítő társam,aki nem rég végzett.Először a zselés volt a szimpi,hogy majd megtanulom-így-úgy,de később a porcelán miatt döntöttem(nem kifejezetten a lámpa miatt,de lehet,hogy az is ott volt)-inkább a kreativítás miatt,hogy gyönyörű virágok,egyéb dolgokat lehet vele csinálni...///közben azért rájöttem,hogy vannak ám szép díszítő lakkok,stb...amihez így is-úgy is kell már lámpa.-de most csak tényleg olyan alapokat vettem meg.....ami így is sokba került-mert ami csak éppen kell(a többiben kisegít a barátnőm).Megtanultam,sokmindent netről,-és még innen-onnan,dvd-n, látványosan ahogy néztem, hogy készül el egy alkotás!....Ma azt mondta,hogy próbálkozzak egy gyakorló újjon-és majd meglátjuk!-természetesen,még saját körmön!!- nem tudom mikor fogom bevállalni,mert nem olyan könnyű dolog,mint ahogy ott a videókon látjuk!!!!Lehet az is,hogy én most a porc.-nal a nehezebbik részét vettem előre,de egyenlőre nem is írok többet.Ha valakit érdekel,akkor írjon!A fórum miatt is,-és akár jó -rossz tapasztalatok miatt is.Nem szégyen ha tanulunk!
2013. ápr. 14. 14:03

Sziasztok LÁNYOK!!!!!

Bár ez a fórum nem arról szól,amit most szeretnék kérni Tőletek,de lehet,h valakinek nagy segítség lehet az otthoni munkában,ha van egy is szabadideje,jó fej és úgy érzi,hogy szívesen lesne el pár dolgot otthonra:)

Én egy (privátban megírom,akit érdekel)elég nívósnak tartott suliba járok és modellekre lenne szükségem ,május közepétől.

Az oktatás a Blaha Lujza térhez közeli Dohány utcában lesz.

Ha valakit érdekel és szívesen körmözgetne jó hangulatban pár órát,szívesen várom jelentkezését az 1giling2galang@gmai.com -on.A részleteket ott megbeszéljük:)

PUSZI!!

2552. Verushka
2013. ápr. 8. 07:29

Hát porcelánnal még nem dolgoztam, de egy versenykörmös, Norka reklámozza a Moyrét, szerintem ez már jó jel. A körömlakkjaiból kiindulva jót lehet várni tőle.

Az előkészítő anyagok például nagyon jók voltak, azt használtam régen, meg egy építő zselém volt még tőlük, azzal sem volt problémám.

Azért olcsóbb ez szerintem, mert ennek a márkának nincs akkora reklámja. Egy próbát mindenképp megér.

Amit nem ajánlok az az Aqua Nails, meg a Moonbasa ezek tényleg gagyik.

2551. csubike (válaszként erre: 2550. - Verushka)
2013. ápr. 7. 23:17
de jó,hogy írtál!-szeretném megkérdezni,hogy a moyra többi termékei is jók?-porcelánra gondolok vagy akár bármire,csak azért kérdem,mert sok termékük lényegesen olcsóbb,szállítást is vállalnak,sőt 10ezer-től ingyenesen szállít.
2550. Verushka
2013. ápr. 6. 10:03

Sziasztok!


Én 2011 novemberében vettem magamnak egy zselés induló készletet a BrillBird-nél. Először csak manikűr-tip segítségével készítettem magamnak francia körmöket, egész jól sikerült. Körülbelül 2 hétig volt fent, aztán szépen elkezdett leválni a körmömről az anyag. Kicsit csalódott voltam, de nem adtam fel, párszor még megcsináltam magamnak, aztán egy kis ideig szüneteltettem az egészet. Pár hónap múlva elkapott engem is a gel-lac mánia, gyorsan be is szereztem a Moyra zselés lakkjait. Ezek sem voltak túl tartósak. Utána újra körmöshöz jártam, majd az sem jött be, mert nem úgy csinálta meg ahogy nekem tetszett volna, meg a gel-lacot is annyiért csinálta, mint a normál zselés körmöt. Kicsit sokallottam, ezért újra beruháztam a gel-lacra, de most a Crystal Nails termékeire. Most szebbek a körmeim, mint amit a körmös csinált, nagyon elégedett vagyok. :)

A CN a legjobb márka, ha valaki kipróbálja, biztos nem fog benne csalódni.

Alaprétegként pedig nem a Clear gel-lacot használom, hanem a Base gelt, sokkal tartósabb, valamint, így le lehet oldani a körömről a lakkzselét, nem kell reszelgetni.

2549. wicca89 (válaszként erre: 2538. - Shenzee)
2013. ápr. 3. 12:44

Szia!


Köszönöm a válaszokat! Decemberben megint megpróbálkoztam a porcelánnal, de ismét eljöttek a panaszok. Jelenleg zselé van fent, 2 hete raktam fel, akkor is viszketett, egy picit száraz volt a kezem, tegnap töltöttem, és uez a szitu. Az egyik nagyujjam egy picit be is van dagadva, de nem fáj. Most arra gyúrok, hogy nőljön a saját körmöm a zselé alatt, majd leszedem, és rakok rá gél lakkot, h ne törjön le. Aztán várok 1-2 hónapot és megint megpróbálom a zselét. Ha akkor is viszketek, akkor átváltok másik családra...Csak a CN-t azért szerettem, mert ott lehettett venni próbakészletet, a többinél meg nincs ilyen lehetőség...:(

2013. márc. 27. 14:18
szervezhetnénk klubot valahol Budapesten, ahol hobbi szinten elkörmözgetnénk:) hm?
2547. csubike (válaszként erre: 2546. - Bocika89)
2013. márc. 23. 20:01
Szia!-örülök,hogy írtál-és amit leírtál.Biztos segítettél!!!Sokan,nem írnak ide,de olvasgatják a fórumokat.(sajnos sokan nem mernek írni,mert ha megkérdeznek valamit,akkor mindig akad valaki...)-aki megsért valakit.Pedig ez a fórum nem arról szólna,-én örülnék,ha újra aktív lenne,-és egymásnak segítenénk,legyen egy aprócska dolog.
2546. bocika89
2013. márc. 23. 13:14

Én a saját tapasztalatomat meg tudom veletek osztani, ha érdekel valakit:)

Egy éve kezdtem magamnak csinálni gél-lakkot, az ok annyi volt,hogy senki nem csinálta meg olyan szépen a díszítést ahogy én azt szerettem volna, és az utolsó rossz élményem az volt, hogy a gél -lakk alá akartam betenni körömmatricát, és a körmös simán rábólintott, és persze hogy egy hét alatt berepedezett a géllakk... utólag megtudtam, hogy a gél-lakk alá nem szabad nagyobb díszeket betenni, mert egységes tapadás kell neki, amit mondjuk egy körömmatrica megbont..

Na szóval elkezdtem gél-lakkozni egy hivatásos körmöstől vettem egy órát ahol elmondta az alapokat nagyon jól! A nevét ha valakit érdekel megírom, tudom hogy ez nem a gél -lakk fórum, de ő gyönyörű műkörmöket is tud csinálni és abból is biztos szívesen ad gyorstalpalót kb egy 10esért, hétvégi időpontban ha jól emlékszem.

Na szóval a gél lakkba bele is jöttem, a legfontosabb szerintem,hogy FERTŐTLENÍTENI kell előtte a körmödet és a körömágyat és persze amivel a körömágyfeltolást végzed azt is mindenképpen! én nem a körmösboltban kapható fertőtlenítőt használom, hanem egy patikában beszerezhető fújós műtős fertőtlenítőt, nagyon sokáig elég és senkinek semmi baja nem lett még(gondolok itt a gombásodásra), a barátnőimnek is szoktam csinálgatni a körmeit és nekik is volt hogy 5hétig eltartott.

Na szóval áttérve a műkörömre, a gél lakkból már minden lehetésges változatot kimerítettem egy két hónappal ezelőtt, és valami újra vágytam, emlékeztem a műkörmösöm kikötötte, hogy a zselékből csak a CNeset vegyem ha majd egyszer kedvem támad ehhez is, mert ő sokat kipróbált, de ez a legjobb, és igaz hogy drága de megéri az árát...Az én tapasztalatom pedig ugyanez, nemcsak a zselékből, hanem a gél-lakkokból is... mindent kipróbáltam, rendeltem külföldről,vateráról, vettem Moyrát is, de a legjobb a CN... A Moyrából viszont jobb a fehér a franciához, mert nem folyik annyira mint a CN... és jobban tudom formálni...

Tehát a körömépítés a gél lakk kitanulása után szinte gyerekjáték, nagyon sok egyező lépés van, persze a 2db c ív még nem megy teljesen, de magamom próbálkozom, és az első épített körmöm már 3hete fentvan és semmi baja nincs... és én ezt annak tudom be, hogy a legminőségibb alapanyagot használom, mert ezzel még egy szinte teljesen kezdő is tud sikereket elérni, mert nagyon fontos az, hogy az első próbálkozásoknál ne adjuk fel( mint általában mindenben:)), de ha már a 3.sem sikerül akkor elkeseredik az ember és azt hiszi,hogy benne van a hiba, közben meg csak az alapanyagban... Szóval a zselés körmözést én még csak pár hónapja kezdtem, de amennyire nekem kell annyira megy, de azt ajánlom azoknak akik kezdők, és szeretnének ápolt körmöket, hogy próbálják ki a gél-lakkot és utána mehet tovább a műkörmözésre...Mert az már csak egy lépcsőfok onnantól, és a gél lakk is ugyanolyan ápolt megjelenést biztosít, habár kicsit diszkrétebben:)

Remélem tudtam segíteni valakinek:)

üdv

2545. csubike (válaszként erre: 2544. - HnéViktória)
2013. márc. 18. 21:58

////nem is kicsit///

nem vagyok én sem körmös(u.mond szakember)de örülnék,ha újra éledne,olyan sok jó dolgot olvastam én is itt.

2544. HnéViktória (válaszként erre: 2543. - Csubike)
2013. márc. 18. 21:25

ez amit én rendeltem készleten volt...a 35 nap túlzás szerintem...én nekem az nem tetszett volt aki ,50napot várt rá.

Bár attól még maga a termék leehet jó...

Az Alfa árba is jó..most akciós a 14ml 1700 ,-ft.


Kicsit lapos a fórum..:))

2543. csubike (válaszként erre: 2542. - HnéViktória)
2013. márc. 18. 20:59
Örülök,hogy írtál,a napokban néztem át a kínálatot,az aukciós oldalakon,rengeteg újdonság,rengeteg termék,-és nagyon jó árak.Nem tartom kizártnak,hogy lehetnek közte,jó termékek is,de már az sem tetszik,hogy utald el a pénzt....kb...35nap elteltével kapod meg az árut,mert külföldről érkezik.Ezért örülnék,ha más is hozzá szólna,mindegy,hogy jó,vagy rossz véleménnyel.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook