Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátodnak fontosabb egy nő barátsága, mint Te, illetve a kapcsolatotok? fórum

Barátodnak fontosabb egy nő barátsága, mint Te, illetve a kapcsolatotok? (beszélgetős fórum)


1 2
45. 769918d4ef (válaszként erre: 13. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 11:14
Nem ertem egyes csajok miert ulnek ilyen pasi mellett???HOL A NOI BUSZKESEGED?Nem eleg nyilvanvalo hogy oket teszi az 1 helyre????HA AZT VALASZTOTTATOK HOGY EGGYUTT ELTEK AKKOR AZOK A CSAJOK MIERT SZERETNEK VELE KETTESBEN BESZELGETNI,MIERT ZAVARJA OKET A JELENLETED??Ne engedjetek csajok hogy hujenek nezzenek,ennel tobbet erdemeltek.....
44. 6ebf587766 (válaszként erre: 43. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 09:55
Most a szivedre,elvezd ki hogy most visszatartott es kedves veled.Aztan ha kezdi ujbol akkor az eszedre.
43. e679c277c9 (válaszként erre: 42. - 6ebf587766)
2009. márc. 30. 09:51

Köszi!

Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy erre a "nő-ügyre" igazából mi lenne a legjobb megoldás. Mert én nem tudok boldog lenni, ha csak rá gondolok, hogy a párom barátja és találkoznak stb. Ezidő alatt úgy meggyűlöltem, hogy nem tudom, képes lennék-e valaha is kinyílni felé. :( Ezért vagyok bizonytalan a döntésemben. Már tiszta hülye vagyok, hogy nem tudok dönteni, csak most nem tudom, mire hallgassak: szívemre vagy az eszemre???

42. 6ebf587766 (válaszként erre: 41. - E679c277c9)
2009. márc. 30. 09:40

Ajaj,nalunk pont ez van.Mire ossszeszedem magam hogy na most akkor elhagyom akkor normalis lesz es szeret..

Én megertelek.Nehez.Szereted es abban bizol hogy ezutan jobb lesz.

Ugy legyen.En szoritok.

2009. márc. 30. 08:26

Lehet, hogy rosszul döntöttem, de nem sikerült hétvégén elköltöznöm. Mivel napokkal előtte mondtam meg neki, le tudott nyugodni, és el kezdtünk szombaton beszélgetni. Aztán ugye elő jöttek a kételyek bennem is, meg hogy szeretjük egymást. Igazából ígért nekem dolgokat, ill. tisztázunk még mindent egyértelműen, de az albit még nem mondtam vissza teljesen.

Borzasztó érzés ez a bizonytalanság. Amikor tudod, hogy szeretitek egymást, de sokat szenvedtél már mellette, mégse tudod elhagyni...

A csajról annyiban egyeztünk meg, hogy max az utcán, ha összefutnak, akkor találkoznak, nem megy fel hozzá. Így mondta, hogy neki fontosabb a mi kapcsolatunk, mint a csaj és a barátsága.

Na most vagy naívnak hisztek, vagy nem tudom, de még reménykedek benne, hogy most utolsó nekifutásra még sikerülhet. Mindenesetre még van mit megbeszélnünk, tisztáznunk egymással, úgyhogy hétvégén még mindig el tudok költözni...

40. 6ebf587766 (válaszként erre: 39. - E679c277c9)
2009. márc. 28. 11:59

Tipikus pasi,az en baratom is horgasz bolond,

azok alapbol nem normalisak.

Fogja o meg bánni...

39. e679c277c9 (válaszként erre: 38. - 6ebf587766)
2009. márc. 28. 10:55

Én is ezt mondom.

Már bánom, hogy nem csak ma mondtam meg neki... Tegnap beszélgettünk egy kicsit, aztán ugye kis veszekedésbe torkollott, azt mondta, ma megy horgászni, 4-re mire hazaér, én ne legyek itt, a cuccaim maradhatnak, ha nem tudom még most elvinni... Erre ma reggel megkérdezi, hogy jól átgondoltam, biztos el akarok menni?! Azt mondja, ma még egyszer gondoljam át.

Szerintem átgondoltam elégszer és ami fájdalmat okozott még ebbe a 2 napba, köszönöm elég volt.

És én is csak azt tudom mondani: legyen boldog a barátosnőivel, ha egyszer ők fontosabbak neki...

38. 6ebf587766 (válaszként erre: 37. - E679c277c9)
2009. márc. 27. 20:30

Komolyan???Hat ilyen pasitól tényleg jobb is megszabadulni...

Legyen boldog akkor a barátnőcskéjével.

37. e679c277c9 (válaszként erre: 36. - 6ebf587766)
2009. márc. 27. 14:46

Hát nem jött azzal a dumával...

Tegnap végre elmondtam neki. Nehéz volt. Besértődött, aztán el kezdett sms-ezni a csajjal, majd elmentek egy kicsit iszogatni is. Így legalább mostmár tényleg teljesen evidenssé tette számomra, hogy én soha nem voltam és nem lehettem volna olyan fontos neki, mint az a csaj. Legalább tudom, hogy jól döntöttem, csak ezt a hetet bírjam még ki. Vasárnap nagy valószínűséggel tudok költözni. . .

36. 6ebf587766 (válaszként erre: 35. - E679c277c9)
2009. márc. 26. 09:22
Légy erős és ne engedj neki,mert biztos jon majd a megvaltozom ne menj el szoveggel...
2009. márc. 26. 08:46

Döntöttem, végre elhatároztam magam és hétvégén költözök is albérletbe. Remélem jól alakul minden... Ma mondom meg neki, hogy költözök... Én idegileg már nem akarom tovább rűrni, amiket és ahogyan viselkedik velem. Tudom, hogy szemét dolgo, de kiváncsiságból megnéztem a kimenő hívásait. Alig ért haza és már rögtön hívta az egyik csajt. Na, köszönöm, én ebből többet nem kérek. Meg aztán abból is elegem van, hogy lekezelően beszél velem sokszor, mintha nem is tudom, kije lennék...

Na mindegy, most kell erősnek lennem, nagylány vagyok, majd túlteszem magam rajta.

Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásaitokat! Sokat jelentett!!!

34. 88e297a0b8 (válaszként erre: 33. - E679c277c9)
2009. márc. 18. 20:53
Mondjuk, ha téged ez zavar, nem lehet mit tenni. Én azt nem értem, a barátod miért nem csap szét a lányok között, h legyenek veled kedvesek. Én ezt kikövetelném. Vagy, elküldeném a srácot, és nem ragaszkodnék hozzá (könnyű ezt mondani).
33. e679c277c9 (válaszként erre: 32. - 88e297a0b8)
2009. márc. 18. 15:31
A barátait megismerni és megkedvelni már késő - szerintem. Egy veszekedés alkalmával kiderült, hogy ők nem szimpatizálnak velem és zavaró tényező vagyok, mert már megszokták, hogy csak a barátommal beszélgetnek a magánügyeikről. Én meg így nem is akarom erőltetni. Tudom: akkor meg fogadjam őket el. Ezen vagyok fél éve. De olyan nehéz ezt így:-(
32. 88e297a0b8 (válaszként erre: 31. - E679c277c9)
2009. márc. 18. 12:31

Én úgy értettem, hogy a Te helyzeted jobb, hogy őszinte. Szerintem próbáld megszeretni a barátait. Az most mindegy, hogy lányok.

Engem teljesen elzárt attól a lánytól.

Te meg ha akarsz, elhívhatod a barátait, csinálsz valami kaját, meg isztok valamit...

Még lehet, hogy át tudnád ezt lendíteni jó irányba. A barátod lehet, hogy jól elcsodálkozna. Szerintem valamit megtalált emberileg (nem mint nőben) azokban a lányokban, ami benned nincs meg. Ezért kellene elhívni őket, és kiismerni.

Lehet, hogy nem kezelne így le a barátod, hanem felnézne Rád.

31. e679c277c9 (válaszként erre: 30. - 88e297a0b8)
2009. márc. 18. 11:54

Egyetértek veled. Még mindig jobb lenne, ha ezek pasik lennének, haverok. Viszont, ha azok lennének, talán ők meg vinnék kocsmázni...

A kettő közül nem tudom, melyik a rosszabb vagy jobb... :-(

30. 88e297a0b8 (válaszként erre: 29. - Rohiani)
2009. márc. 18. 11:48

Nálunk is volt ilyen helyzet, egy kedves okos lány, aki tudom, h tetszett/tetszik neki(ennek hangot is adott). SZóltam, h engem zavar, hogy a lány őt keresi meg a problémáival. Segített neki munka-ügyben. Én mondtam, h akkor lenne ez normális, ha mondjuk én is mehetnék, de én ki voltam rekesztve a "kapcsolatukból" Később kiderült, hogy a lány barátja elment a "megbeszélésre". Furcsa. Engem nem tudom, miért kellett teljesen kihagyni. Mindegy, azóta elvileg nem beszélnek. De sztem leveleznek néha, csak már nekem nem is mondja el. Ő ilyen típus, elhallgat dolgokat, hogy ne bántson meg. Hiába mondanék bármit, letagadná, és én lennék a hülye féltékeny barátnő. Inkább nem hozom fel.

Ennél százszor jobb ez az eset, amikor tényleg haverkodni megy, és meg is mondja.

29. rohiani (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. márc. 18. 11:20

Szia Kate86!

Elolvastam az egész eddigi hozzászólásaidat és ez a problémád először itt a fórumon tavaly augusztusban merült fel. Ha ez több mint fél év alatt nem oldódott meg, akkor nem is fog. Vagy elfogadod, hogy a párodnak női barátai vannak, vagy nem és akkor ott hagyod.

De abba gondolj bele, ha akarna a lányoktól valamit, már megtette volna. Még mindig veled van pedig állandóan ez a téma nálad. Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg túllépni rajta, ha pedig nem megy, akkor ne erőltesd ezt a kapcsolatot.

Tudod, azt mondják a barátság fontosabb, mint egy párkapcsolat, a barát az örök a párunk pedig nem biztos.

Te megszakítanád a barátságot a legjobb barátodat csak azért, mert a párod azt kéri, mert őt zavarja?

2009. márc. 18. 11:13
Az egyik csajnak van barátja, akit össze-vissza csal, bár vele ritkábban találkozik már a barátom. A másik csajjak évekkel ezelőtt 2 hónapig jártak, azóta "csak" barátok, és ez a csaj elég csúnyácska....
27. reni79
2009. márc. 18. 11:02
Ha csak ennyit jelentesz neki akkor hagyd a francba!!!!Legyen tartásod.Ha az a 2 csaj fontosabb neki akkor nem szeret eléggé!Találsz olyat aki megbecsül!
26. Dite
2009. márc. 18. 10:56
Most olvasgattam el tejesen, hogy mégis hogy van ez az egész. A csajok nagyon önzőek a pasid meg egy bunkó. Ha ez 2 liba barátsága többet ér neki, akkor jobb ha hagyod a fenébe ezt az ürgét. Mert csak neked lesz rosszabb! Kár hogy nincs meg az arany közép út.
2009. márc. 18. 10:46
A két lánynak nincs párja? Tényleg nagyon nehéz tanácsot adni, mert ha magamból indulok ki, akkor azt mondom, hogy van ilyen, és semmi rossz nincs benne, viszont, ha az én párom csinálná ezt, biztosan rosszul esne. Persze a körülményektől függ.
24. Dite
2009. márc. 18. 10:44
Ez tényleg nagyon jó és nehéz téma! Szerintem ebbe nagyon nehéz tanácsot adni! Lehet tényleg az lenne jó ha te is megismernéd őket és találkoznál velük? Hát ha a barátod is örülne. Előbb vagy utóbb ritkítaná a találkozásukat. Rájönne, hogy igaz kell a barát de te is ott vagy akire számíthat. Próbálj meg bízni benne! Tudom nagyon nehéz ez lelkileg. Lehet ez is rossz tanács!
2009. márc. 18. 10:41
Én is aggodalmaskodnék.
2009. márc. 18. 10:34

persze hogy szarul esne,csak azt mondom, hogy azért nem fogok velük összeveszni mert a bnöjüknek épp nem tetszik.de mindegy mert valszeg annyira a csaj befolyása alatt vannak hogy úgysem jönnek. egyik haveromat 2 hónapja nemis láttam.csak arra nem jön rá sok csaj hogy egy idö mulva ezzel majd jól elriasztja a pasit magától.ja és nem rád értem vagy akárkire itt.

jó lenne ha lenne vmi megoldás h a barátságunk attol megmaradjon mert neki épp van vkije

2009. márc. 18. 10:32
nekem is volt ilyen, én is a másik oldalon álltam, akihez mentek... de ez több lett, de csak 1 alkalommal. ismertem a barátnőjét is, nem vagyok rá büszke, de mindig ő jött hívott ide-oda, nekem eszem ágában nem volt a kapcsolatába mászni, ő csinálta, de valahogy már bánom nagyon, legalább én észnél lehettem volna :( nem ijesztgetni akarlak, persze van ilyen pasi csak barátom is, a csajával is barátok vagyunk, nincs vita, hiszti, semmi. a helyedben pár napot egy brátnőmnél töltnék, hogy vegye észre magát...
20. e679c277c9 (válaszként erre: 18. - Makrai.lilla)
2009. márc. 18. 10:28

Az se jobb, ha nem mondják meg. De fordított esetbe neked hogy esne???

Egyébként nekem nem lenne semmi bajom, ha együtt mennénk, én is jobban ismerhetném őket...

19. e679c277c9 (válaszként erre: 16. - 6ebf587766)
2009. márc. 18. 10:23
Állítólag semmi olyan, csak épp megszokták, hogy ketten vannak és úgy beszélgetnek (cigi, kapucsino mellett).
2009. márc. 18. 10:21
szia!nekem nemis egy fiu haverom van akik néha feljárnak és már mondták hogy a csajuk el is tiltott tölem ,amire kissé mérgesen reagáltam,mert akár hiszik akár nem,évek alatt sem történt semmi,csak filmcsere,szgép,dvd,csak ez ment,énis nagy filmes buzi , szgép függö vagyok,szóval ez volt a téma csak.és ezt a bnöjük persze nem hiszi el .(hitte )ja és én sokkal elöbb ismertem már ezeket a srácokat,mint ök a bnöjükkel együtt vannak uh ezért is szar ez nekem ,viszont nem akarok balhét,uh ha innentöl kezdve nem jönnek, nem jönnek.persze ez szarul esik,de nincs mit tenni. vagy ne mondják meg h nálam voltak.
17. e679c277c9 (válaszként erre: 12. - Survivor3)
2009. márc. 18. 10:21
Lehet, hogy volt már hasonló fórumom... De engem most konkrétan ez érdekelne, amit leírtam, hogy erről mi a vélemyénetek.
16. 6ebf587766 (válaszként erre: 13. - E679c277c9)
2009. márc. 18. 10:20
Hat milyen picsák mar nem rosszbol.Ha a pasid meg nem erti meg akkor bolond.Csak vele beszelgetni...miert mirol beszelgetnek?titok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook