Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata az Orgametril nevű tablettáról? fórum

Van valakinek tapasztalata az Orgametril nevű tablettáról? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 13. 10:33
Lehet már kicsit megkésve, de nekem az Orgametril tablettát kiegészítve az Ovetin nevű tablettával írta fel a nőgyógyászom fogamzásgátló tabletta kiváltónak, mivel az ösztrogén tartalmú szereket nem bírom. Nekem nagyon bevált az Orgametril semmi mellékhatást nem éreztem, pedig 2 évig szedtem. Sajnos most már nem lehet kapni Magyarországon, csak úgy jutsz hozzá ha behozatsz Ausztriából.
2009. máj. 4. 20:08
Szia! Én most fejezek be egy 1 hónapos kúrát. Napi 2x1-et szedtem. Én azért kaptam ,hogy leállítsák a petefészkek működését egy cyszta miatt. Nélam a mellékhatásokból a depressziós hangulat, pattanásig feszülő idegek (senki ne szóljon hozzám mert harapok!)és egyszer nagyobb tömegben pánik roham volt, és mindenféle ok nélkül sírási rohamokat kaptam. Nagy adag b-komplex,+b-1+niacin és kalcium -magnézium +multivitamin+sok c-vitamin(3000 mg) segítségével tettem helyre az idegrendszeremet.
2009. márc. 17. 20:49
semmi???
2009. márc. 17. 20:46
tudom h mensi kitolásra való...tapazstalatok?
2009. márc. 17. 20:46
Van valakinek tapasztalata az Orgametril nevű tablettáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook