Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisvárdai Kismamák fórum

Kisvárdai Kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. szept. 5. 16:02
Jól meghalt ez a fórum :)
106. vberni01 (válaszként erre: 105. - Eperlevél)
2011. aug. 10. 22:35
őszintén fogalmam sincs. De ha felhívod az információt, segítenek.
2011. márc. 28. 21:58

Sziasztok!


Lenne pár kérdésem a kisvárdai kórház szülészetéről:


-a szülészet csecsemőrészlegének főnővére, neonatológus főorvos vagy valami vezető beosztású ember neve

- szülészeten a főorvos neve

-gyermekosztály főorvos, főnővér neve


Sehol nem találom ezeket a neveket és szükségem lenne rájuk,h. pár levelet eljuttassak nekik!


Ha privibe valaki meg tudná írni nekem, nagyon hálás lennék.


Köszönöm

2011. jan. 13. 16:41
Hali, úgy látom kicsit belassult ez a fórum de remélem kapok néhány hozzászólást. 21 hetes kismama vagyok, még nincs választott doktorom. Sőt, egyre rosszabb tapasztalataim vannak a kórházban. Valaki tudna ajánlani egy lelkiismeretes nőgyógyászt, aki nem csak a zsebét tartja?
2009. máj. 5. 11:23
Szia Ercsi! Gyógyuljatok, pihenjetek! Ha meggyógyultatok, mehetünk majd sétálni. Puszi
2009. máj. 2. 21:07
Még valami. Várom a sétás képeket!
2009. máj. 2. 21:06
Nóra tudott aludni az utcabáltól? Ti kimentetek? És majálisozni voltatok valahol? Mi csak anyáéknál voltunk, lapcsánkáztunk, odakint készült, fincsi volt. Marci élvezte az udvart, képzeld, felmászott a létrára (egyedül!). Na meg sepregetett, locsolt, füvet, fát, virágot szaglászott. Este egész jól tudott aludni a zajban, egyszer-kétszer azért ébredt. Bár a Fiesta volt a leghangosabb, utána már Marcit nem zavarta a halkabb zene.
2009. ápr. 29. 12:11

Köszi, örülök, hogy tetszett. Már régen meg akartam írni, végre meg van. Attis tudta, mikor jelenik meg, nem akarta előre elolvasni, csak akkor. Viszont nem ismerte fel a képet! PASIK!

Ma mentek sétálni?

2009. ápr. 28. 21:56

Nagyon jó lett a cikk, ma reggel vettem észre, mikor beléptem, ráismertem a képre! :)

Nem is említetted, hogy "gondok" voltak a 16. hétig! Meglepődtem!!!


Akkor pont jól jött ki, emlék ez is, az is!!! :)))


Én nem írtam cikket, bár gondolkodtam rajta, aztán leírtam röviden a naplónkba, mint születéstörténet! :)


Tényleg nagyon jó, és egy örök emlék...

2009. ápr. 27. 22:33
Ma jelent meg a cikkünk, és ma 2 éve csináltam meg a + tesztet :-)
2009. ápr. 27. 20:46
Szia Ercsi! Na, elolvastad?
2009. ápr. 26. 22:13

Hát igen...

A héten nem sokszor jutottam gép elé.

Jók a képeitek! Merre jártatok?

2009. ápr. 26. 21:21

Azt a mindenit!


....


meghalt a fórum....

94. fa982e894a (válaszként erre: 91. - Biro.csilla)
2009. ápr. 21. 20:53

Azt a mindenit!!! :D


Jó kis sztori!!! :) Vagyis annyira nem jó, de a lényeg, hogy előkerültek!

Hihetetlen, hogy mik vannak... hát az ajtótok előtt van a tároló, és mégis???? Úgy látszik másnak is tetszettek a bicajok!


Még jó, hogy rögtön szóltatok, meg hogy volt annyi eszük a rendőröknek, hogy a szőlőben is megnézzék! Na biztosan nem most lopak először!!! Meg nem is utóljára! :(


Ma ma is Anyáéknál voltunk, most jöttünk haza este, de holnap itthon leszünk! Majd szólj, hogy ha mentek el, és összefutunk.

2009. ápr. 21. 14:53

Ti hogy vagytok? Olyan messze lakunk egymástól, hogy csak így tudunk érintkezni :-)

Holnap (szerda) felhívlak, mielőtt kimegyünk (ma megyünk anyáékhoz), hátha épp egyszerre megyünk sétálni.

92. biro.csilla (válaszként erre: 90. - Biro.csilla)
2009. ápr. 21. 14:50

Nem 70, hanem 10 előtt feküdtünk le.

Ja, sose fekszünk le ilyen korán. És a bicikliket mindig lelakatoljuk, kivéve aznap, mert idebenn maradt a csukó.

2009. ápr. 21. 14:49

Fél kettőkor hívtak, menjen be Attis, megvan a két bicaj. A szőlőben bejártak mindent a járőrök, bevilágítottak minden viskóba, és az egyikben ott voltak, a két (hajléktalan pár) elkövetővel együtt. Attis hamarabb ért a rendőrségre, mint a rendőrök. Képzeld, a szőlőből bicikliztek velük a rendőrségre (Attila szerint vicces látvány volt, ahogy bekanyarodtak a Posta utcára, majd csikorgó fékekkel (a hajnali pára miatt) megálltak. Szabályosan élvezték, azt mondták, jó volt tekerni. Végül nem adták ki a bicikliket csak tegnap délelőtt. Egy-két (bosszantó) karcolással megúsztuk.

Ráadásul az én biciklim majdnem új, alig használtam, akkor vettük, miután az előzőt ellopták (!) a debreceni TESCO elől. Az Attis biciklije majdnem 80000 Ft volt, nagyon szuper bicaj, a gyerekülés kemény 3 napos!

De legalább megvannak.

Csak Attis mehet majd a bíróságra, a tárgyalásra. Előre utálja...

2009. ápr. 21. 14:44
Szia Ercsi! Kalandos hétvégénk volt! Szombaton már 70 előtt lefeküdtünk, el is aludtunk. Én ébredtem arra, hogy a lépcsőházban kis zaj van (a korlát rezgett). Mondom Attilának, mintha a tárolónkban matatnának. De égett a villany kint, meg amúgy is, este nagy volt a jövés-menés, gondoltuk, valaki csak meglökte kicsit a korlátot (ez nem ritka, behallatszik). Attis azért csak kiment. Az ajtónk melletti tárolónkról levágták a zárat, a két biciklit (a vadiúj gyereküléssel) elvitték. Hívtuk gyorsan a rendőrséget, jöttek is kb. 20 perc múlva. Attila bement a rendőrségre megtenni a feljelentést, közben a rendőrök egy része elindult járőrözni. Mondanom sem kell, hajnalban sem voltunk még álmosak. Mondták, előfordul, hogy megkerül a bicikli.
89. biro.csilla (válaszként erre: 87. - Fa982e894a)
2009. ápr. 18. 10:47
Igen, látom, hogy nem látok :-)
88. fa982e894a (válaszként erre: 87. - Fa982e894a)
2009. ápr. 17. 22:11
Jaaaaaaaaajjjjjj, nem VIZZES, hanem VICCES!!!!!! :DD
87. fa982e894a (válaszként erre: 86. - Biro.csilla)
2009. ápr. 17. 22:10

Biztosan aranyos, majd megnézem valamikor!!!


Amúgy tök vizzes, hogy itt laksz mögöttem, úúúúúgy 20 méterre, és neten beszélünk!!! :))


Észrevetted, hogy már nem látom a fától az ablakodat???? :D

2009. ápr. 17. 20:47

NNa. Sikerült biciklizni még a szélvihar előtt. Pont azelőtt értünk haza, hogy elkezdett fújni a szél. Hihetetlen volt. Mi nagyon sokat tekertünk még Marci előtt, volt olyan hétvégénk még Db-ben, hogy egy nap majdnem 60 km-t mentünk. És már nagyon hiányzott nekem, Attis meg unta már, hogy mindig egyedül menjen.

Az én bringámon van a gyerekülés, kicsit még szokni kell a plussz súlyt (nehezebb így tekerni), na meg két éve nem ültem biciklin, vissza kell edződni.

Marci nagyon élvezte. Nézelődött, beszélgetett Apával, brümmögött, nnénizett, annyira belejött, volt, hogy a hátamat csapdosta és nevetett.

Szóval jó volt.

85. biro.csilla (válaszként erre: 84. - Fa982e894a)
2009. ápr. 17. 20:43
27-én. Az már nem is olyan sok idő.
2009. ápr. 17. 13:50
Mikor jön a cikked???
2009. ápr. 17. 13:49

Nóci is alszik! ...VÉGRE...


Egész délelőtt próbálkoztam az altatással, de nem jött össze. Kb. 20 perce sikerült.

2009. ápr. 17. 13:48

Amúgy mi is fent gubbasztunk, nekem mindjárt elkell szaladnom a postára, de kicsit később majd lemegyünk sétálni egyet!


Olyan hülye idő van, mintha minden pillanatban esni akarna...

81. fa982e894a (válaszként erre: 80. - Biro.csilla)
2009. ápr. 17. 13:47

Na erre kiváncsi vagyok!!! Majd megszeretném nézni! :)


Kiváncsi vagyok Marci arcára! :))

2009. ápr. 17. 13:32
Elég borongós ma az idő. Marci még nemrég aludt el, utána ebédelünk, tehát szerintem négytől hamarabb nem érünk ki. Bár ma sem voltunk itthon délelőtt. És, ha nem fog esni, ma nem gyalogosan levegőzünk. Megjött végre a biciklis gyerekülés. Tegnap Attis felszerelte, ki is próbáltuk. Marci félt egy kicsit először, de aztán nagyon belejött: teli szájjal vigyorgott, úgy élvezte :-)
79. fa982e894a (válaszként erre: 76. - Biro.csilla)
2009. ápr. 16. 22:28
Okés, szólj, hogy mikor mentek le, mi olyan 2 körül szoktunk mostanában.
78. fa982e894a (válaszként erre: 77. - Biro.csilla)
2009. ápr. 16. 22:28
Fórum hát!!! :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook