Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Volt már valaki "bemérésen"?Candidás vagyok, eléggé nagy mértékben, ki lehet gyógyulni belőle valaha? fórum

Volt már valaki "bemérésen"?Candidás vagyok, eléggé nagy mértékben, ki lehet gyógyulni belőle valaha? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. máj. 15. 20:27
A kandida gombára nagyon jo és hatásos az Ökonat-nél kaphato REG-ENOR,utána kell olvasni a netten,én használtam és bevált,de be kell tartani az utbaigazitást amit rajta ir..
44. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 43. - Amorin)
2009. júl. 30. 19:09
Szerintem gyulladás miatt nincsen peteérés. Ez lehetséges? Felváltva szúrkál mindkét oldalon, alhasi fájdalmaim is vannak + simán kinézek min 5 hónapos kismamának. Olyan mintha gyulladás lenne, és sárga folyásom is van gondolom genny. Egyszer az urológián azt mondták. Sajnos candida gomba miatt lehet, ezt a dögöt már nagyon régóta nem tudom kiirtani mert immunbeteg vagyok. Nem erősíthetem az immunrendszerem, olyan egyszerüen mint mások. Szóvl szerintem emiatt marad el a pé-m. Minden tünet hiányzik ami jelezni szokta. :( Nagyon félek hogy ez már nem áll heéyre, örökre elpusztulnak a petesejtek :(((
43. Amorin (válaszként erre: 36. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 30. 17:45

A peteérést hormonálisan is meg tudják határozni; az UH kevésbé megbízható. Ha ilyen gondjaitok vannak, irány valamelyik klinika; vérvizsgálatból kiderül mi lehet a baj.

Minden jót!

2009. ápr. 2. 10:22

Sziasztok,

Minden noi problemara nagyon jo a cickafark+palastfu+koromvirag fozet. Nekem evekkel ezelott volt petefeszekdaganatom amit eltavolitottak a jobb oldalon telyesen. A bal oldali petefeszkem is tele lett cisztakkal kesobb. Akkor mondta az orvosom, hogy az egyik betege ettol a fozettol (plusz cickafarkos ulofurdotol) gyogyult meg. En egy honap alatt rendbe jottem es rogton teherbe is sikerult esnem.

Cickafark sok noi gondra jo, az ize eleg rossz es napi min. masfel- ket litert kell fogyasztani belole.

Viszont most en is gyanus candida jeleket tapasztaltam magamon. Meg tudnatok mondani, hogy hol csinalnak candida bemerest?

41. 27be861736 (válaszként erre: 40. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 30. 11:32
a kalkulátor is a 6. napot írta nekem :DDDDDD
40. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 39. - 27be861736)
2009. márc. 30. 09:04
Ezt értem, és azt is hogy középidőben (kb 14. nap) van peteérés. Csupán azt mondtam hogy én a többi nőhöz hasonlóan nem érzem meg. Azért köszi az infót!
39. 27be861736 (válaszként erre: 36. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 30. 09:00

A női ciklus a menstruáció első napjával kezdődik és a következő menses első napjával ér véget.


Találtam egy ilyet: [link]

38. 27be861736 (válaszként erre: 36. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 30. 08:54
Köszönöm, hogy leírtad :)
2009. márc. 27. 13:44
Mindig irigyeltem azokat akik megérzik.
36. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 33. - 27be861736)
2009. márc. 27. 13:43

Ezt most igy nem igazán látom át ahogy leirtad. De szerintem lehet peteérésed. Teljes biztonsággal a nődoki tudná megmondani UH-al. Azon látszik. Még azt is meg tudta mondani milyen vastag a méhnyálkahártya. Egyébként cisztákat kerestünk, mert PCO gyanús voltam. De szerencsére azok nem voltak.

Bár ez már elég régen volt, azóta sokat fájdogált a hasam talán meg kéne nézetnem megint. Ebben a peteérésesd dologban sem vagyok biztos, ezért mindig védekezünk.

35. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 33. - 27be861736)
2009. márc. 27. 13:35
A nőgyógyász nézett meg terhes UH-val. Én még nem is próbáltam hőmérőni, nem tudom mire kell figyelni. Meg amúgy is szoktam hőemelkedéseim lenni, ugyhogy nem igazodnék ki az eredményen. Amúgy sem érzek magamon peteérés tüneteket. Van aki frankón megérzi minden ciklus közepén, de én valahogy nem. Igy meg főleg hogy még a hőemelkedés sem biztos arra utal.
2009. márc. 27. 11:33
mondjuk ilyen rövid idő alatt még érjen is??? :DDDDD
33. 27be861736 (válaszként erre: 30. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 27. 11:32

csak azért kérdem, mert én próbáltam már a hőmérőzést is, de olyan grafikon jött ki, hogy azon egy prof sem igazodik el :DDDDD

a másik, hogy 19naponta jön meg, 5 napig van, tehát nekem kb a 6. napon lehetne teherbe esnem. de semmi. lehet, nincs peteérésem??????????

32. 27be861736 (válaszként erre: 30. - Elfelejtett jelszó)
2009. márc. 27. 11:24
honnan tudod, hogy érett???? vagyis a te esetedben nincs érett????
2009. márc. 27. 10:53
Volna egy problémám. Tegnap olyan furcsa volt ott alul. Volt már hüvelygombám, és arra gyanakodtam, mert a tünetek olyanok voltak. Volt itthon egy darab canesten hüvelytablettám, amit fel is tettem. Most nem érzem hogy gond lenne. De nincs több itthon. Szóval szerintetek menjek, és vegyek a gyógyszertárban még, vagy egyáltalán elmúlhatott egy darabtól?
2009. márc. 27. 09:43

A korai petefészek kimerülést is autoimmun folyamatokkal magyarázzák. Ez a kimerülés már 24 éves korban is megtörténhet. Durva....

Én 21 vagyok, de már most sincs soha érett petesejtem..

29. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 14. - Totiagi)
2009. márc. 27. 09:40

Maga a gomba is okozhatja a petefészek gondjaid, de a nagyobb baj az, hogy autoimmun folyamatokat indít be amik megtámadják. Ezt az interneten olvastam, mert én is hasonlóval küzdök. Nekem is csak az egyik termelt, mert a másikkal valami történt de a nődoki sem tudta megmondani mi.

Sajnos autoimmun folyamatokat indithat el a gomba, ami elpusztitja a petesejteket, de úgy hogy nem lesz mi megérjen később.

28. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 19. - Judita79)
2009. márc. 27. 09:36
Mindenkinél máshogy jön ki van akinél sehogy illetve sok kis különböző gond van és a fene se gondolná hogy az összeset a candida okozza, nekem sem voltak soha gombás bőrpanaszaim, mégis volt candidám nem is kevés. Petefészekgyulladásom is lett tőlük.
27. 27be861736 (válaszként erre: 22. - Totiagi)
2009. márc. 27. 09:29
Igen ez probléma. mindenhol csak hüvelygombának emlegetik. azt lehet, hogy nem is sima hüvelygomba. de ezt te nem tudod, aztán csak kenegeted magad. elmúlik egy időre, OTT, de a szervezetből nem múlik el. és pár hét múlva újra jelentkezik. sajnos ezt nem reklámozzák a tv-be. pedig szerintem nagyon is kéne.
26. 27be861736 (válaszként erre: 4. - Judita79)
2009. márc. 27. 09:26
igen. szénhidrát és főleg élesztőmentes diéta. egy barátnőm csinált ilyen diétát 6 hónapig. nagyon durva, és amúgy sem volt elhízva. 55 kiló volt, pont jó alkata volt. 45 kilóra lefogyott. nekem is előszokott jönni, de amint érzem, leállok a hétvégi "piálással", a pékárúval és tejtermékkel 3 hétig. aztán 1-2 évig semmi. de hálistennek ilyen durván még sose volt.
2009. márc. 25. 19:50
Sziasztok! Én nyolc éve voltam benne ebben a betegségben, és kemény nőgygyászati és bőrgyógyászati tüneteim mellett, rossz emésztési tüneteim is voltak. Nekem a véremből nézték meg a gombát, akkor kevés laboratórium csinált ilyet. Én kevéssé bizok ezekben az alternatív módszerekben. Voltam egy nagyon híres természetgyógyásznál, aki felírt a diéta mellett egy teljes életmódváltást. Kőkeményen betartottam a diétát fél éveig, és gyógyszert is szedtem mellette. A férjem szintén, mert hogy a partnernek is meg kell csinálnia még akkor is ha tünetmentes - az én férjem is az volt. Ő is kőkeményen végigcsinálta, azóta kutya bajunk. Ne sajnáljátok a pénzt gyógyszerre, az egészség mindent megér. Gyógyulást mindenkinek, aki benne van.
2009. márc. 24. 19:36

szerintem is a diétát mindenképp csináld végig,azzal CSAK HASZNÁLSZ!!!s,ha teljesen meg fog tisztulni a szervezeted a gombától,akkor sem kellene visszaállni a "régi" szokásokra,hanem folytatni ugyanúgy a helyes táplálkozást!!!

sajnos ez tényleg egy hosszú folyamat lesz...valahol olvastam anno,h Pokrivtcsák Mónika fél év kemény diéta után kigyógyult belőle!!! :)))

23. edus32 (válaszként erre: 22. - Totiagi)
2009. márc. 24. 13:38

Szió!

Én is bemérésen voltam. Biorezonancián. Ott azt is megmondják hogy személyre szabottan melyek azok a nem gyógyszerek, hanem gyógynövény készítmények amik neked jók lehetnek. Ha már ekkora a gáz, szerintem baromi kemény, hosszú diétával lehet helyrerázni magad. Szerintem egy próbát megér. Ha nem javul, legalább tudod hogy megpróbáltad. De ha el sem kezded, mitől várnál javulást?

2009. márc. 17. 18:26
Igen,tapasztaltam rég óta a gombásodást,de halogattam a kúrát,mert nem gondoltam hogy a candida okozza,mikor már nagyon durva volt a dolog,akkor olvastam utána részletesebben és tudatosult bennem hogy nagy gond van,tudom elszúrtam,de annyira késő lenne már hogy helyre hozzam a dolgot?
2009. márc. 17. 18:24
Hol lehet ilyen Candida bemérésre jelentkezni?
2009. márc. 17. 18:19

priviben megirtam a lap cimét.... ott van fórum is, szerintem ők többet tudnak segiteni neked, mert ugyanilyen problémájuk van! nézz szét ott is!!


én beszedném a gyógyszert, rosszabb biztos nem lesz, és ha megvan az esély hogy segit, akkor nem veszithetsz csak pénzt! de legalább tudod hogy neked az jó vagy sem! A fórumon tuti tudnak a gyógyszerről is mondani vmit.

2009. márc. 17. 18:16
ez kemény! nem gondoltam hogy ennyire telitve vagy! fura hogy nem jelzett durvábban a szervezet! mert előtte már szerintem kellett volna hogy kijöjjön rajtad gombás fertőzés, bőrön és "egyéb" helyen, ha érted mire gondolok....
2009. márc. 17. 18:13
Most nem tudom mi van,bízzak vakon és vegyem meg a gyógyszert?
2009. márc. 17. 18:12
Már leállt! Ha most szeretnék babát,az nagyon nehezen menne mert csak a bal oldali petefészkem termel megtermékenyíthető petesejtet!
2009. márc. 17. 18:11

már végig csináltam egyszer a diétát,de semmi javulás,a csajnak mondtam is,azt mondta túl nagy mértékben van telítődve a szervezetem,és csak a diéta kevés!

Van gyógyszer de eléggé drága lenne havonta,és nem szeretném ha 3 hónap múlva meg kiderülne hogy ugyan ott tartok ahol most,pluszba még a pénzem is bánja.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook