Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1279. varga.nora (válaszként erre: 1278. - Berta02)
2015. szept. 11. 21:36
Igen, megkérdezed, hogy mire készül el, és amikor elkészül, akkor odamész, bekopogsz és megmondod, hogy jöttél az eredményedért!!! (aki felveszi a dr Németh Levente telefonhívásait, ő szokta levenni a vért a terhesvérvételen, úgyhogy simán kiadják)
1278. berta02
2015. szept. 11. 14:30
És ha szeretnék belőlemmásolatot? Szerinted lehetséges ? Nőgyógyászt megkerulve?
1277. B.E.A. (válaszként erre: 1276. - Berta02)
2015. szept. 11. 10:14
Szia! A kartonozóba kell menni, ott elmondják, hogy pontosan hol kell majd sorban állni. Az eredményeket elvileg a nőgyógyászodnak leküldik.
1276. berta02
2015. szept. 10. 10:50
Sziasztok itt Szombathelyen a terhes vervetel hogy zajlik? Nőgyógyász. Német Levente küldött el. A kartonzoba menni kell előtször vagy csak fel a vervetelr ? Az eredményt hova küldik? Még soha nem voltam a hormon szintek miatt küldött el. Köszönöm a választ
1275. ANGEL 14
2015. aug. 24. 19:24
Sziasztok! Dr Molnár Lászlóról van valakinek valamilyen tapasztalata?
1274. Puppi4
2015. aug. 20. 07:57
Köszi, holnap felhívom! :)
1273. ceji0330 (válaszként erre: 1272. - Puppi4)
2015. aug. 20. 07:56

Automatikusan adja a fotót, pedig az első UH-n még csak 5 hetes volt a babánk.


Boldog babavárást nektek is!

1272. Puppi4
2015. aug. 20. 07:00

Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem! Végül is úgy döntöttem, hozzá megyek, hasonlóak az indokaim. Szóval kaptál képet az első uh-ról is. Kérni kellett vagy magától adta?


Na mindegy holnap felhívom az asszisztensét megkérdezem tőle mikor menjek, én még csak hétfőn teszteltem pozitívat.


Boldog babavárást!

1271. ceji0330 (válaszként erre: 1270. - Puppi4)
2015. aug. 19. 20:03

Szia!


Mindkettővel kapcsolatban van tapasztalatom.


Kovács Lajos tényleg nagyon sokat beszél, magyaráz, én is szerettem ezért. Ami viszont engem zavart, hogy miközben nekem problémám volt, és ideges voltam, hónapokig csak türelemre intett, meg hogy várjunk szépen, szóval nekem "túl nyugodt" volt, nagyon zavart, hogy nem történik semmi...Ráadásul rengeteget kellett nála mindig várni.


Aztán, most, hogy végülis sikerült a baba, Nedeczkyt választottam, ismerős javaslatára, hiszen akkor én is tanácstalan voltam. Nem túl bőbeszédű, de nagyon lelkiismeretesnek, alaposnak ismertem meg ezidáig. Asszisztense is nagyon kedves. Kombinált tesztet is csinál, és nem utolsó sorban, ott van a kórházban, így megvan az esély, hogy a szülésnél is ott lesz, míg Kovácsnál erre esély sincs.


Eddig 2x jártam Nedeczkynél, mind a 2x kaptunk fényképet. Most, a 8 hetesen már azt is mondta, hogy a tarkóredőkön már látszik, hogy remélhetőleg nem lesz gond, szóval nagyon tapasztalt is.

1270. Puppi4
2015. aug. 17. 22:23

Sziasztok! Nekem ma lett pozitív a tesztem két hét múlva szeretnék orvoshoz menni. A Nedeczky és a Kovács között hezitálok. A kisfiamnál a Kovács dokihoz jártam a MÁV-ba és imádtam. Két gondom van vele: 1 a felszerelése nem túl modern és sosem kaptam képet. Tudja valaki a Mávban is lehet Uh képet kapni vagy ott nincs rá mód.

ja és azt suttogják a válássa óta sokat romlott a modora, nem tudom ebből mi igaz.


Nedeczkynél jártam már azóta nőgyógyászati szűrésen, kedves de valóban nem túl bőbeszédű, nála olyan futószalag szerű a dolog. A Kovácsnál épp azt szerette, hogy mindig minden magyarázott, mutogatott Uh közben.


Nem egyszerű dolog orvost választani amikor az ember életének legfontosabb vizsgálatairól van szó....

1269. Levendula 38 (válaszként erre: 1266. - Szuszu1980)
2015. aug. 4. 06:58

Kedves szuszu 1980.


En pumatrisszel ertek egyet.Nem draga ,minden egyes orvosnal a peteérés figyelés ötezer forint itt het , elvileg négyszer kéne menni havonta , de én voltam 6,7 szer is havonta .Es egyszer volt hetezer , legtöbb esetben kilenc ami havi hetszer nagyon sok.Egyik mondanivalójával üti a másikat .Senki nem ugy müködik ahogy ö beszelt ,egyik heten progi masik heten ösztradiol hiany

1268. ceji0330 (válaszként erre: 1226. - Cate83)
2015. aug. 3. 19:13
Szia! És végül milyen volt az integrált teszt a Nedeczkynél?
1267. Szuszu1980 (válaszként erre: 1265. - Pumatrisz)
2015. aug. 3. 14:58
Ja, és amint mondtam, ahogy látta, h nem megy a dolog, nem húzta a pénzem, rögtön tovább küldött Tapolcára, ahol jövő hónapban lesz az első lombikunk, nélküle nem tartanék itt, mert ahogy írják a lányok nagyon soknak húzzák a pénzét és az idejét...hát velem nem tette. És tényleg sajnálom, h te így jártál vele, de én hálás vagyok neki, amiért most itt tartunk, és nem mindig ő stimulálgat....mert ugye megtehette volna ezt is, hiszen én nem értek hozzá...
1266. Szuszu1980 (válaszként erre: 1265. - Pumatrisz)
2015. aug. 3. 14:54
Bocsi, de semmi közöm Vermes Imréhez, azon kívül, h a betege voltam.Ugye most Tapolcára járunk, ezért nem vagyok az.. Én csak leírtam a véleményem és hogy velem milyen volt, semmi hazugság nincs benne. És mint mondtam, elhiszem, amit írtál...de velem más volt, pedig nem ismertem előzőleg...A havi 70-120 ezer valóban sok, de nekem a ciklusmonitorozás egész hónapban (ami 4-5-6 alkalmat jelent, ugye attól függ..) került 20000 Ft-ba, ami szerintem kibírható + a stimus gyógyszerek kb. 25000 volt ez együtt ugye 45 ezer per hónap. És szerintem ez kibírható maszekban! Az ultrahangos petevezeték 30 ezer volt nála, de nekem nagyon megérte, mert teljesen fájdalommentes volt, nem úgy mint sokan írják hogy a röntgenesnél miket élnek át...úgyhogy nem vagyok sem Vermes Imre, sem Vermes Imréné, sem az asszisztense, csak egy egyszerű betege, aki meg volt vele elégedve. Úgy gondolom, h azért van ez a fórum, h mindenki leírja a véleményét és én le is írtam. Ennyi a történet, nem több, nem kevesebb!
1265. pumatrisz
2015. aug. 3. 14:13
Kiváncsi lennék ki irogat szuszu néven ,de sejtelmem ,hogy ugyanaz a személy ,aki a netrendő oldalon a negativ kritikát törli.A mai világban szerintem havonta 70 000-120 000ft orvosra havonta iszonyat sok.Akinek ez nem sok annak gratulálok.
2015. júl. 30. 18:36
Sziasztok lányok! Én egy kicsit meglepődve olvasom dr. Vermes Imrével kapcsolatos híreket. Természetesen elhiszem amit írtok, csak velem teljen más volt. Én tavaly augusztusban voltam nála először, h babát szeretnék. Rögtön vérvételek, AMH, hormonsorok, kenet stb..Majd jött 3 stimulációs hónap, először csak clostyval, majd injekciókkal kombinálva és mivel nem volt ezektől sem megfelelő peteérésem (kicsik voltak a tüszők), rögtön tovább küldött Tapolcára, nem húzta sem az időmet sem a pénzemet és nagyon rendes volt velem. Azóta egyszer voltam nála, ő csinálta az átjárhatósági vizsgálatot is ultrahanggal, minden rendben volt, érdeklődött, h hogy állnak a dolgok Tapolcán stb....Tapolcán azóta 2 inszemem volt, sajnos nem sikerült, viszont mindkétszer volt peteérésem, aminek már nagyon örülök. Augusztusban kezdjük a lombikot, és az h már most itt tartunk, azt neki köszönhetem. Sajnálom, h így jártatok vele, maximálisan megértem a csalódottságotokat, csak gondoltam leírom az én történetemet is.
1263. pumatrisz
2015. júl. 30. 16:51
Nem valami jó kilátások vannak ezek szerint Szombathelyen.Mint már említettem én egy éve lakom itt és mostaz utolsó orvossal Dr.V.i-vel nagyon megjártam .Mint anyagilag ,mint egészségileg.Tele nyomott mindenféle gyógyszerekkel,amiknek a betegtájékoztatója tele van sok sok életveszélyes dolgokkal.A végére bepánikoltam,mivel allergiás reakcióm lett egy hormongyógyszertől,soha többé semmi gyógyszert nem merek bevenni ,ami esetleg babát eredményez előbb.Érdekes spontán egyből összejött ,mikor stimulálva akarta az orvos ,onnantól nem.Én rábízom magam a természetre ,csak előtte helyre kell állnom lelkileg,mert úgy kikészültem ,hogy sajnos frontin nélkül jelenleg nem tudok meglenni.Hála drága jó orvosnak.Így ha ezek után helyrejövök ,nekem arra nem kell orvos ,hogy segítsen babához.Rábízom a jó istenre és a természetre .Ha lesz lesz,ha nem akkor nagyon sajnálom,de amin végig mentem már ,azt mégegyszer sajnos nem bírnám ki.Nekem max arra kell orvos ,ha terhes leszek ,akkor lásson el,de a baba összehozásban többet nem kell segíteni.
1262. évanéne (válaszként erre: 1258. - M Pötty)
2015. júl. 30. 16:00

Én ugyanígy jártam. Jó orvos, jó a felszerelése, de ha rajta múlt volna, ma is hozzá járkálnék, eredménytelenül.

Mi is lombikra járunk, onnantól volt hormonsorom, véreredményeim, stb.

Jó orvos, de nem küld tovább.

Mi átpártoltunk Zalaegerszegre.

1261. M Pötty (válaszként erre: 1259. - Pumatrisz)
2015. júl. 29. 22:54
Keresgéltem kicsit, de nem találtam magánrendelőjét a neten. Mondjuk ettől még lehet, hogy van neki. A kórházban biztos el lehet érni, de lehet, hogy az Sztk-ban is rendel. Ha gondolod a mobilszámát privátban el tudom neked küldeni és meg tudod tőle kérdezni, hogy van-e magánrendelése.
1260. M Pötty (válaszként erre: 1259. - Pumatrisz)
2015. júl. 29. 22:39
Hát én elpártoltam Szombathelyről és most lejárok Zalaegerszegre. Van ott egy ismerős doki, aki segít. Egy kicsit sokat kell utazni ha akarok valamit, de nekem megéri. Amúgy Szombathelyen a dr. Doma Gézát tudom esetleg javasolni, hogy próbáld meg. Ő a kórházban is dolgozik. Egyszer volt hozzá ott szerencsém és nagyon normális volt. Szerintem van magánrendelése is, bár nem néztem utána. De szerintem a google segít. Bármi kell nem mellékes szempont, hogy a kórházban el tudja intézni. Persze te döntesz, ez csak egy vélemény szintén.
1259. pumatrisz
2015. júl. 29. 19:03
Kedves M.Pötty Megkérdezhetem ,akkor te most kihez jársz ,melyik orvoshoz? Örülök neki ,hogy nem csak én vagyok itt ,aki 40 körül babát szeretne .Én 38 vagyok,1 missed ab.,1 kémiai terhesség és 3 orvos mögöttem.Most itt tartok egy év leforgása alatt és kikészültem a legutolsó orvos rendesen kicsinált,szó szerint.Amúgy az egészségemmel semmi ,de semmi gond nem volt ,de a lelkem ketté szakadt.
1258. M Pötty (válaszként erre: 1257. - Ceji0330)
2015. júl. 29. 07:27
Szia, én hozzá jártam. Nagyon kedves, nagyon jól felszerelt a rendelője, az asszisztens is nagyon segítőkész. Amíg csak arról volt szó, hogy évente rákszűrés, egyszer egy receptírás stb. addig nagyon jó volt. Nem olcsó, de melyik az. Egy-egy vizit 13 ezer akármit is akarsz. Amikor azzal mentem, hogy babát szeretnénk, közölte, hogy ó, az biztos nagyon könnyen fog menni, mert nagyon fiatalos a petefészkem. Na ez volt két és fél éve, azóta volt három sikertelen lombik is. Közben is voltam nála, tudott a lombikokról is. Tavaly volt egy spontán terhességem, nála voltam amikor pozitív lett a tesztem. Az égvilágon semmit nem ajánlott. Egy másik nőgyógyász írt fel duphastont. Sajnos a 6. hétben vérezni kezdtem, akkor meg épp szabadságon volt. Persze nyilván nem emiatt történt ami történt. Nagyon sokan járnak hozzá és szeretik. Igazából én is csak dícsérni tudom. Én azért nem járok már hozzá, mert az én problémámra nem nyújtott megoldást. Úgy gondolom, hogy amikor először elmentem hozzá, az lett volna a minimum, hogy elküld vérvételre és megnézi a hormon eredményeimet mielőtt ránézésre hazaküld azzal, hogy ó az biztosan nagyon könnyen fog menni (41 évesen hozzáteszem). Alap dolgokban egyébként nagyon tudom ajánlani mindenkinek. Persze az enyém csak egy vélemény.
1257. ceji0330
2015. júl. 28. 20:46
Sziasztok! Én dr. Nedeczkyhez fogok menni. Aki ismeri, írja le, hogy milyen a személyisége, stílusa. asszisztense telefonban kedves, szimpatikus volt.
1256. pumatrisz
2015. júl. 27. 05:48
Igen ,a V.I.azt takarja és azt is hozzátenném ,hogy én eddig nála fizettem a legtöbbet alkalmanként ,szerintem ő a legdrágább ,még a B. L. -től is drágább .Méghozzá úgy ,hogy mormog az orra alatt ,minden alkalommal valamit felír,ha kell ,ha nem ,még azért is receptet ír ,ami nem vényköteles,csak hogy minnél több pénz befollyon ,3 naponta visszarendel ,de igazából semmit nem tesz,max az addigi jó állapotot mindenféle hormongyógyszerekkel elrontja.Én még orvosban nem csalódtam ekkorát.Egy év alatt pedig voltam a Máv rendelőben kétszer ,a V.K -nál 3 szor ,a B.L.-nál 1 szer,és sajnos a V.I.-nél 2 hónap alatt vagy 15 ször .Azt ki sem írom ,hogy z mennyi pénz plussz hozzá a gyógyszerek árát ,mert sokan vannak akiknek sajnos a fizetésük sincs ennyi.A legbosszantóbb az egészben ,hogy teljesen jó eredményekkel csak azért jártam oda ,hogy hagyjam kiüríteni a pénztárcám.Soha többé !!!
2015. júl. 25. 10:06
A V.I. Vermes Imrét takar? Mert vele én is nagyon porul jártam .Semmi másról nem szol a praktizálás minthogy a pácienseket a legtöbb pénztől szabadítsa meg.
1254. varga.nora (válaszként erre: 1253. - Pumatrisz)
2015. júl. 24. 22:30

B.L. elég drága. Jó műszerekkel. Viszont nemrég az egyik ismerősömnek PCO-ra fogamzásgátlót akart felírni és nem küldte további vizsgálatokra. Közben köztudott, hogy PCO-nál a fogigátló csak elnyomja a tüneteket, de nem szünteti meg a gondot.

Mondtam az ismerősömnek, hogy menjen tovább, menjen el másik dokihoz, N.L. csak fogta a fejét, amikor megtudta, hogy arra fogamzásgátlót javasoltak neki.

1253. pumatrisz
2015. júl. 24. 15:13
Köszönöm a jótanácsot,róla tényleg én is csak jót hallottam.Vagy ő hozzá fogok menni ,vagy Dr.BL lesz a következő orvosom.A többi,vagy ezért ,vagy azért ,de kizárva.
1252. varga.nora (válaszként erre: 1250. - Pumatrisz)
2015. júl. 23. 20:24
Én Német Leventét ajánlom, de sajnos hozzá legalább 1 hónap, hogy bekerülj. Engem rendbe tett, pedig PCOM és komoly inzulinrezisztenciám is volt, és mindenféle orvosi beavatkozás nélkül összejött a baba
2015. júl. 23. 13:39
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem sincs jó tapasztalatom az említett orvosról..A készséges orvos álarca mögött egy pénzsóvár ember áll. En minden vizsgálat alkalmával szembesültem a ténnyel , "problémám van " de van rá gyógyszer.Persze a legdrágább.
1250. pumatrisz
2015. júl. 23. 11:50
Sziasztok. Márciusban írtam itt utoljára és sajnos megint van mit írnom.Az előző beírásom,ami arról szolt,hogy sajnos van olyan orvos ,aki észre sem veszi,hogy nem él az embrio.Ezek után lett egy biokémiai terhességem.Elmentem a párommal mindenféle kivizsgálásokra ,amit kiírt az akkori orvosom.Minden negativ.Közben kipróbáltam egy jónevű nőgyógyászt ,akiről furcsa mód nem szerepel semmi negatív vélemény ,de rájöttem ,hogy mért.Mert van egy oldal ,ahol belehet jelentkezni online a rendelésére ,véleményt is lehet róla írni,de ha negatívat lát,már törli is.Mivel nekem sajnos negatívat kellett írnom ,fél nap alatt el is tűnt az oldalról.Hogyan fürödtem be vele? DR.V.I.-Szombathelyen kettő hónap alatt kész vagyont hagytam ott ,úgy hogy előtte semmi bajom nem volt.jelenleg az események hatása alatt vagyok teljesen összetörve,hogy lehet egy orvos ennyire csakis a pénzre orientálódva,hogy vagyon árán a páciens egészségét kockára teszi.????Remélem sokan olvassátok és e monogramm kit takar,messze elkerülitek.Ez csak jótanács .Van egyáltalán olyan nőgyógyász Szombathelyen ,akinek nem vette el az eszét a pénz és szakmailag érti is a dolgát???(Hja és nem utolsó sorban,nem kell egy hónapot várni a bekerüléshez?)
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook