Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


19. ikocsis78 (válaszként erre: 18. - Fbab8271ce)
2009. nov. 2. 15:12
Szia, küldem privát üzenetet.
2009. nov. 2. 09:16

SZIA!ÍRNÁL Nekem, hogy intézted el a Németh Leventéhez kerülj. " dokit ajánlottak többen, egyik ő volt, de védőnőm azt mondta, mivel nem rendel sztkban, nem lehet hozzá járni, csak maszekba...

írd meg légyszí , h működik mi merre hogy mennyi...köszi

17. ikocsis78 (válaszként erre: 12. - Fbab8271ce)
2009. nov. 2. 08:23

Sziasztok!

Én most a Németh Leventéhez járok a 2. babával. Az 5. héten bevéreztem, hozzá kerültem, nagyon rendes volt, maximálisan mellém állt, kedves, alapos doki, a Kneffer főorvos úr is ajánlotta. Úgyhogy maradok nála. A terhesgondozóban ugyan nem rendel (fiatal és az idősebbeké az elsőbbség, sokan vannak), de a kórázban lebonyolítja a terhesgondozást, csak telefonon megbeszéljük, hogy mikor. Ultrahangoz is. Nagyon pozitívnak tűnik, hogy azt mondta, hogy a több szem többet lát elve alapján a 12. és 18. heti genetikai ultrahangot az egyiket ő csinálja, a másikra meg a Ruttner doktor urat szokta megkérni.

A fiammal a Herczeg doktornál szültem, vele sem volt semmi problémám, csak a páromat kicsit idegesítette a lassú, nyugodt tempója. Ő is válaszolt bármire és én még nem láttam idegesnek, ami nálam nagyon fontos volt.

16. 228bb89282 (válaszként erre: 15. - Nadine81)
2009. nov. 2. 07:47
Köszönöm az infot!
15. nadine81 (válaszként erre: 14. - 228bb89282)
2009. nov. 1. 22:06
Szia.Megírtam privibe,hogy hol tudod megnézni a doki honlapját.Azért nem hallottak többen is róla,mert ő a szombathelyi kórházban nem dolgozik.Itt csak a palaceban van,régebben a madentkoban volt.
14. 228bb89282 (válaszként erre: 11. - Nadine81)
2009. nov. 1. 16:52
Ki ez a Farkas Péter? Kettőt szültem, de még soha nem hallottam a nevét...
2009. okt. 22. 20:33

én azon a véleményen vagyok:

a szülészorvos azért tanult(többek között), hogy szülést levezessen , ez a HIVATÁSA, ezért kapja a fizut, miért kéne súlyos tízezreket fizetni neki? persze mindenki a saját belátása szerint tegyen, de nekem pl a második szülésnél a doki kb 20 percet volt ott( igaz nem volt fogadott, mivel az már nem volt lehetséges 2008ban)

2009. okt. 22. 20:29
Németh Leventéhez hova jársz, jártál? mert szhelyen nincs az sztkban terhesrendelése...
2009. okt. 22. 00:10

Sziasztok!Nekem még nincs sajna gyermekem,de a Farkas Péterhez járok,szerencsére ritkán.Igaz,tényleg drága,kb.9000 a vizsgálat kenetvétellel együtt,de szerintem rendes,lehet vele beszélgetni,rendesen elmagyaráz mindent,és a körülmények is nagyon jók.A Palaceban van most a rendelőjük,nagyon szép és jól felszerelt.

Vermes doktor úr is ott rendel,a barátnőm nála szült.Igen,választhatta őt,de szülnie Körmenden kellett,mert ott meg Cellben van a dokinak kórházi rendelése.Farkas doktor úr is választható,ő azt hiszem a vasvári kórházhoz tartozik..de nem biztos.Meg most már az árkádiában is rendel azt hiszem.A szülés nagyon drága,100ezer ft volt+terhesgondozás,ilyesmi,de a barátnőm benne bízott meg legjobban,s elégedett is volt.

Nővérem a Nedeckyhez jár,ő őt dícséri.

Akiről csak rosszat hallottam nőgyógyász,az a Petki Ági(máv rendelő).

2009. júl. 3. 06:38

szia!én az első babát ruttnernél szültem hozzá jártam és a épp ő ügyelt mikor szültem.

Most jelenleg a második babámmal a Németh Leventéhez járok én őt már korábban is ismertem személyesen egy nagyon kedves ember és megkértem nem járhatnék e hozzá terhesgondozásra.

2009. ápr. 22. 23:33
Sziasztok! A Ruttenert én is bátran merem ajánlani.Én 6 éve szültem nála,sajnos koraszüléssel,és a kisfiam csak 3 hónapot élt.Ebből kifolyólag 4 hónapot bent töltöttem a kórházban(anyaszálláson).Melletem végig lelkileg is melletem állt.
2009. ápr. 22. 23:07

Sziasztok!

Én egy hónapja szültem a 3.babámat,így utólag nem volt baj,hogy nem lehet orvost választani,de csak mert szerencsénk volt. A Német Levente volt épp a kórházban, csak nagyon jó dolgokat tudok róla mondani.Nem éppen kis babát szültünk /4050g, 54cm/,de beöntés, borotválás nélkül és gátvédelemmel nagyon szép élmény maradt. A doki szó szerint velünk szült és ez így volt jó.

Az első babámat 7 éve szültem a Nedeczkynél /már 8 éve hozzá járok/,vele sem volt rossz szülni. Én vele meg vagyok elégedve.Voltak nőgyógyászati gondjaim, de megoldotta, hogy ne kelljen megműteni és már 6 éve nincs panaszom.

A második babámat 2 éve a Varga Kornélnál szültem, mert épp ő volt ügyeletben. Nem volt túl kedves, éjjel mentünk és épp aludt /látszott a fején/.De persze ez nem azt jelenti, hogy másokkal is ilyen, lehet csak rossz passzban volt. Minden esetre egy kicsit gátlásosabban vártam a harmadik szülésemet miatta, de hála az égnek jó dokit fogtunk ki,aki teljes mértékig a kismama mellett van és segít.

De csupa jó dolgot hallottam a Ruttnerről is.

2009. ápr. 1. 07:58

Köszönöm a véleményeket! Sajnálom, hogy itt Szombathelyen nem lehet a választott orvosnál szülni. De gondolom az éppen ügyeletben lévő orvosok azért normálisan viszonyulnak a kismamákhoz? Legalábbis ezt hallottam több ismerősöktől...

Nehéz a választás, mert az ember nézi az anyagi, az emberi és a szakmai oldalát is! Azt hallottam, hogy a legjobb gépei a Bencsiknek vannak, viszont ő elég drága.

Mindenesetre a segítségetekkel eléggé le tudom szűkíteni a kört, hogy kit is válasszak! Köszönöm!

6. da5a93d992 (válaszként erre: 3. - Alyce)
2009. márc. 28. 10:16

Nedeckyről nekem nincsen jó tapasztalatom. Először is szinte nem is szólt hozzám semmit, így elég kellemetlen volt az egész vizsgálat, majd meg akart műteni vmi fertőzés miatt, csak a kórházban elromlott éppen a lézeres műszer. Ezt égi jelnek tekintettem és felkerestem 4 különböző szakembert, akik 1mástól függetlenül mondták, nem kell műtét, nem is értik miért kellene, és ha még nem szültem, nem is szabadna műteni.....

Horváth Boldizsár jó, csak magától nem sokat mond, kérdezni kell, viszont emberileg is nagyon normális. A fiatalok közül Németh Levente Barna, 2szer vizsgált terhességem alatt, nagyon lelkes, nagyon alapos és sztem jó szakember is. Bnőm nála szült, jó tapasztalata van neki is róla.

Farkas Péter: háááát engem majdnem elküldött, mert 'még csak nem is véreztem' terhesen, csupán hasgörcsöm volt....Sztem az bántotta, h nem voltam nála több éve. Nagyon drága nála 1 vizsgálat, viszont nagyon kulturált helyen dolgozik. :) Amúgy tud normális lenni, szakmailag: néha nem elég alapos. Aztán persze nem ismerem az összes nődokit. Még szerencse :))

2009. márc. 24. 19:48

sziasztok!!!

én lassan 9éve járok a varga Kornélhoz és csak jót tudtam mondani róla mindig is!!!egy vetélés után úgy tűnt nem lesz több babám de 2éven át küzdött velem együtt mire végre sikerült!!

Bencsiket nem ismerem,Nedeczky???hááát mindenki mást mond róla.még nagyon dicsérik a Ruttnert is.

2009. márc. 17. 14:34
Róluk én is hallottam, de a kórház honlapja 1-2 általam gyakrabban hallott név mellett tele van ismeretlen orvosok nevével is...
2009. márc. 17. 14:24

Én régebben a Bencsikhez jártam, nem rossz doki, viszont már akkor is nagyon drága volt!:(

Újabban én is a Nedeckyhez járok, nem olyan olcsó, de kifizethető nála a vizsgálat, meg egyebek. És állítólag ő mindent megtalál, legyen az ciszta, daganat, vagy akármi. Bencsik viszont nem vette észre anyukám miómáit:S

2009. márc. 17. 14:04
Nedeczky jó.
2009. márc. 17. 14:02
Véleményekre lennék kíváncsi szombathelyi nőgyógyászokról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook