Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1399. nadine81 (válaszként erre: 1397. - Bibibabi)
2016. márc. 26. 09:47
Hát nem semmi :O Nekem ez a tsh évről évre lett magasabb,tehát ha nincs ez a terhesség,meg sem nézetem és jövőre már ki tudja mennyi lenne nekem is.Az alulműködés jelei is meg vannak egyértelműen.Egy dolog érdekelne most nagyon:ugye nekem minden doki azt mondja hogy minden oké,próbálkozzunk nyugodtan stb.na 1.az hogy úgy hallottam,eleve a teherbe eséshez magas a 6-os tsh. 2.ha sikerül is a terhesség,elmegyek nőgyógyászhoz vagy házi dokihoz(mivel endokrinológiára nem kapnék 4héten belül sem időpontot),valamelyikük fog nekem adni erre a tsh-ra valamit illetve nem lesz késő pl 5 hetesen elkezdeni szedni a gyógyszert rá?mert én ezt nem hiszem!!!!!!Nagyon el vagyok keseredve,ez egy őrület már :(
1398. anonym083 (válaszként erre: 1. - Carolll)
2016. márc. 26. 08:50

Kismarosi Tibor doktor úrról csak annyit, hogy véletlenül sem ajánlom senkinek.

Igaz nem privátban, hanem az ügyeleten jártam nála, 7 hetes terhesen vérzéses panaszokkal. Ahol megkérdőjelezte, hogy mit keresek ott és teljesen közömbös módon, lekezelően elküldött haza, hogy ez semmi, nem kell ezzel foglalkozni.

Sajnos 3 nap múlva elment a kisbabám... :-( Nem mondom, hogy tudott volna segíteni, de egyszerűen nem értem, és nem térek magamhoz, hogy egy orvos hogy mutathat ilyen közömbösséget....

1397. Bibibabi (válaszként erre: 1396. - Nadine81)
2016. márc. 26. 00:47
Akkor már bőven terveztük és túl voltam a vetélésen is. De furcsa mert előtte 3 hónappal még 3,06 volt
1396. nadine81 (válaszként erre: 1388. - Bibibabi)
2016. márc. 25. 22:06
22,6??? :O Nade az közvetlen a baba tervezés előtt volt annyi?
1395. nadine81 (válaszként erre: 1387. - Varga.nora)
2016. márc. 25. 22:05
Hát látod,nem adott semmit,sőt még 1 hónap lesés+1 újabb vérvétel-de ez lenne a legkevesebb.Ha lenne felesleges 12000Ft-om,meg próbálnék,el mennék oda a Sorok utcába,ott rendel az egészségcentrumban egy doktornő is...de sajnos most minden egybe és össze jött úgyhogy nincs választásom,ki kell várnom a 21.-ét.Addig szedem azt a szelént.Úgy láttam rajt,hogy előtte is csak az van hogy ez spontán vetélés volt és hogy ritka az a nő akinek az első terhesség sikerül és ezzel le van zárva,nyugodtan essek újra teherbe aztán meglátjuk.Nagyon el vagyok keseredve.Fél év eltelt már.Prolaktinod neked rendben volt mindig?
1394. Bolzee (válaszként erre: 1389. - Bibibabi)
2016. márc. 25. 21:23
Köszi! Akkor talán még most is aktuális!
1393. Brigimju
2016. márc. 25. 19:42
Nem volt semmi gond, hála az égnek! Csak a védőnő is bejelentett 12. Hetes uh-ra a kórházba, illetve a dokim is megcsinálta ugyanezt a vizsgálatot.
1392. Bibibabi (válaszként erre: 1391. - Brigimju)
2016. márc. 25. 18:26

igazán nincs mit.

Szerencsére igen, rendben volt minden, nagyon jó lett az eredmény: 1:9926

Hogyhogy két dokinál is voltál? Valami probléma volt?

1391. Brigimju
2016. márc. 25. 18:09
Szia! Nagyon szépen köszönöm, hogy nem felejtettél el! Igen, a babamozira gondoltam. Genetikain voltunk 2 dokinál is és minden rendben volt. Nálatok minden rendben volt?
1390. Bibibabi (válaszként erre: 1378. - Brigimju)
2016. márc. 25. 17:22

Szia! Ma voltam a Bencsik doktornál, olyan konkrétan az árlistán nem volt feltüntetve, hogy 4D uh, de babamozi dvd-vel, uh képpel és egy fotóval 15ezer ft. Minden további fotó 1000 ft.

Aztán volt még genetikai uh 18-23. hét között, ami 40ezer, ha a kombinált tesztet is ott csináltattad. Egyébként 50ezer. Ellenőrző uh a 24-40. hétig pedig 15ezer. Ezeket találtam. Remélem valamit tudtam segíteni. De gondolom a babamozi az 4D-s

1389. Bibibabi (válaszként erre: 1385. - Bolzee)
2016. márc. 25. 17:19
Annyit tudok, hogy néhány éve még biztosan műtött, mert egyik ismerősünket is ott műtötte meg PCO miatt.
1388. Bibibabi (válaszként erre: 1386. - Nadine81)
2016. márc. 25. 17:19
Nekem volt egyszer 22,6 is a TSH-m és várt 3 hónapot a dokim, mire gyógyszert írt rá.
1387. varga.nora (válaszként erre: 1386. - Nadine81)
2016. márc. 25. 12:02

Ne már. 6-os tsh-ra nem adott semmit???

Nekem most terhesség alatt felment 2 fölé picivel és már emelt az adagomon.....

1386. nadine81 (válaszként erre: 1375. - Varga.nora)
2016. márc. 24. 15:51
Szia. Ma voltam a Lőcsei dokinál és ő se foglalkozik a hatos tsh-mmal. Csak egy vérvétel beutalot adott, nézik a tsh újra meg a TPO-t. És szelént kell szednem. Újabb hónap várakozás, 21-en van újabb időpontom.
1385. Bolzee
2016. márc. 24. 13:40

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Varga Kornél műt e a sárvári egynapos sebészeten?

1384. nadine81 (válaszként erre: 1383. - Viki1023)
2016. márc. 23. 22:32
Ez magas vérnyomásnak számít?Csak mert az enyém alapból ennyi...lehet az időjárás is okozza,nem?lehet csak másik vérnyomás csökkentőt írnak,amit terhesek is szedhetnek vagy emelik az adagot akkor.
1383. viki1023
2016. márc. 23. 16:58
Sziasztok! Van köztetek valaki aki esetleg magas vérnyomás miatt feküdt a kórházban? 36+4 napos kismama vagyok, kicsit emelkedett a vérnyomásom, amúgy is gyógyszert szedek már rá. Holnap megyek orvoshoz, félek,hogy befektet. 130-140 közt mocorog. Köszi!
1382. nadine81 (válaszként erre: 1379. - Bibibabi)
2016. márc. 23. 11:21
Biztos,hogy minden rendben lesz,írj majd mindenképp :) Nekem még rá ér a doki választás továbbra is,én még csak holnap megyek a pajzsmirigyemmel az endokrinológushoz.Nagyon remélem,hogy ír fel rá gyógyszert és ha már helyre jött a tsh-m is,majd akkor próbálkozunk csak.
1381. Brigimju (válaszként erre: 1380. - Bibibabi)
2016. márc. 23. 09:09
Szia! Megköszönném ha megnéznéd nekem. Köszönöm a segítséget!
1380. Bibibabi (válaszként erre: 1378. - Brigimju)
2016. márc. 23. 08:20
Pénteken megyek hozzá genetikai uh-ra, ha nem felejtem el a nagy izgalomban, akkor megnézem. Mert ki van függesztve a falra egy ártáblázat.
1379. Bibibabi (válaszként erre: 1377. - Nadine81)
2016. márc. 23. 08:19

Szia! Köszönöm jól vagyunk. Holnapután megyünk a Bencsikhez a 12. heti genetikai uh-ra. Persze izgulok, hogy él e még a baba, és ha igen, akkor egészséges e? Ma vagyunk 12+4.

A hányinger és egyéb terhességi tüntetek fokozatosan elmúltak.

A Varga Kornél is mindig ad uh képet és nem számol fel érte semmit. Még akkor is adott amikor csak petezsák volt látható. Persze amikor még nem voltam terhes, akkor nem adott, mert minek is.

Kovács Lajosról még nem hallottam véleményeket, de a Levente nagyon szimpatikus és még lelkes orvos.

Én is azt csináltam a Bromocriptinnel, hogy lefekvés előtt vettem be. Igaz én egy egész szemet. De úgy nem voltam rosszul. Most meg már annyi gyógyszert szedek, hogy kénytelen vagyok napközben bevenni, mert este a progeszteron pótlás miatt szedett Utrogestant kell bevennem (napi 3-szor, reggel, délben este)

A terhességem 7. hetétől pedig már csak fél szem Bromocriptint kell szednem.


Írj ha sikerült dokit választani.

1378. Brigimju
2016. márc. 21. 09:04
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy mennyibe kerül egy 4D UH a Bencsiknél? Köszönöm a segítséget előre is!
1377. nadine81 (válaszként erre: 1371. - Bibibabi)
2016. márc. 17. 21:31
Szia,hogy vagy?Minden rendben Veletek? :) Már kezdem szokni a Bromocriptint,igaz,még mindig csak lefekvés előtt veszek be fél szemet,a másik felet napközben egyszerűen nem merem be venni,soha nincs olyan napom hogy bele férhessen egy esetleges rosszullét.Ami a dokikat illeti,közeli ismerősök véleményei alapján is a Német Levente,Kovács Lajos vezeti a top listát úgy tűnik :D Annyit meg tudtam,hogy a Kovács Lajos ad ultrahang képet is,már az elején is és nem kér érte pénzt külön és még mindig 5000Ft-ért rendel,és még mindig nehéz be jutni hozzá magánba is és a MÁV-ba is :(
1376. nadine81 (válaszként erre: 1375. - Varga.nora)
2016. márc. 7. 20:24
Uuu :O na akkor ő is ki lőve az tuti :D nem tudom,én már kezdem azt hinni,hogy a dokik is azokkal bánnak jól,akik nekik szimpik :( Nincsenek nagy elvárásaim,de az a minimum,hogy a kérdéseim hallgassák végig,hogy had mondjam már az elejétől,mi történt velem,ha kell akár a tinédzserkori menstruációmig visszamenőleg.És ha válaszol,azt értsem,érthetően beszéljen,ne halkan vagy mormogva vagy latinul.ha szerdai napon ott hagyok nála 14000Ft-ot,és úgy küld haza 5hetes terhesen hogy lehet vérezni fogok,ne ijedjek meg,de ha szombaton délelőtt hívogatom,vegye már fel a telot.Meg ilyesmi dolgok.
1375. varga.nora (válaszként erre: 1374. - Nadine81)
2016. márc. 7. 11:38

Egyszer kellett mennem Nst-re az Sztk-ba és akkor is pont ő volt ott, nem tudom megmondani, hogy miért, de már akkor ott sem volt szimpi. Itthon még mondtam is, hogy na csak őt nem szeretném kifogni szülésnél, hát erre persze, hogy ő volt ott :D

Lusta volt dolgozni, amikor szültem, más már rég megcsászározott volna mondta a szülésznőm. Éjjel szültem és elment aludni, szart rám. Amikor meg varrt össze, mást sem tudott mondani, hogy ne mozogjon. Hát kössz, minden egyes tűszúrást keményen megéreztem!

Nekem nem volt szimpi, de ez egyéni vélemény :D


Nekem Német Levente a dokim. Vele maximálisan meg vagyok elégedve, pedig aztán én tényleg már sokszor voltam nála.

1374. nadine81 (válaszként erre: 1373. - Varga.nora)
2016. márc. 7. 11:14
Akkor marad a Német Levente-vele még nem találkoztam,Varga Kornél,Doma Géza,Kovács Lajos-de ő nincs a kórházban.Az az igazság,nekem még mindig az idősebbik Farkas doki a legszimpibb,de a Palaceban a magánrendelésen egyszerűen megfizethetetlenek az árak már.Mitől nem volt szimpi amúgy? :D :(
1373. varga.nora (válaszként erre: 1370. - Nadine81)
2016. márc. 7. 10:21
Hú én nála szültem, nekem annyira nem volt szimpi :(
1372. nadine81 (válaszként erre: 1371. - Bibibabi)
2016. márc. 5. 10:22
Hát én is tartok tőle kicsit.Napi 2x felet írt fel a doki,én tegnap este lefekvés előtt egy negyedet vettem be,meg ma is így teszek egyenlőre aztán majd emelem fokozatosan.Azt mondta,javasolt evés után fél órával be venni.Éjjel is éreztem,hogy szédülök kicsit.Mennyi idő alatt szűnnek meg ezek a mellékhatások?Összefügg ez a prolaktin szint a pajzsmirigy alulműködéssel?Kortizolod neked rendben volt?
1371. Bibibabi (válaszként erre: 1370. - Nadine81)
2016. márc. 5. 10:01
Én is szedem október óta a Bromocriptint. Én az elején annyira rosszul voltam tőle, hogy egyszer még a munkából is haza kellett jönnöm. Szédültem, hányingerem volt,úgy éreztem, hogy el fogok ájulni. Aztán kitaláltam, hogy este lefekvés előtt veszem be, mert ha már alszom, nem ébredek fel, hogy rosszul vagyok. Terhesség óta pedig lecsökkentette a Varga Kornél az adagomat fél szemre.
1370. nadine81
2016. márc. 5. 09:18
Na,hát haladok,haladok.A héten szerdán voltam a kórházban a vérvételi eredményeimért.A Péter Miklós főorvos úr volt.Nincs inzulin rezisztenciám és PCOS sem igazolódott :O nem is akarta elhinni,hogy nekem volt,mondtam meg mutatom a régebbi leleteim,azt mondta Isten őrízz :D Tegnap pedig meg nézték ultrahanggal,van e peteérésem.Az is van.Ciszta nincs.Az ultrahangot a Dr.Kismarosi Tibor csinálta,nekem szimpi volt,igaz nem sokat beszéltem vele mert az uh. elég gyorsan meg volt.Csak olyan csendes,nyugodtnak tűnt,tehát ha feltettem volna neki egy csomó -szerintük hülye-kérdést akkor nem kelt volna ki magából szerintem :D A prolaktin szintem magas,arra kaptam Bromocriptint.A kortizol szintem is magas,de azzal az endokrinológus fog foglalkozni,vagy az mii,mert arra nem kaptam semmit?Hát a főorvos úrtól alig mertem kérdezni,mert 1et vagy 2őt kérdeztem de már majdnem a plafonon volt,nem tudom miért :O Jaa,mert sorolta mik vannak a petefészkekben,és nem tudtam hirtelen mi az a folliculus :D és meg kérdeztem,ciszta van e,ő azt hitte arra értem,aztán egyből "deeeeehhhogggy ciszta hölgyem..." Aztán még valamit kérdeztem volna,de a kérdésem félbe szakította így teljesen másra válaszolt...na aztán én itt fel is adtam a beszélgetést,inkább csak örültem annak amire jutottam és amennyit segített rajtam :D A Kismarosi Tiborhoz jár valaki amúgy?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook