Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


2010. aug. 2. 14:31

azért az sem mindegy, h egy kismama hogy és miként viselkedik a terhesgondozáson v a szülőszobán...azért nem lehet mindent a hormonokra sem fogni...

nekem soha sehol senkivel nem volt különösebb bajom

138. carolll
2010. aug. 2. 14:07

Én azt gondolom, hogy egy jó fájdalomküszöbbel megáldott nő egy problémamentes szüléssel nem szabad, hogy gondot okozzon egy orvosnak vagy egy szülésznőnek. Az én szülésemben úgy érzem semmi extra nem volt, úgy értem nem volt farfekvéses a baba, nem volt belegabalyodva a köldökzsinórba stb., és szerintem egy ilyen szülésnél akármelyik doki van benn, nem hiszem, hogy oka lenne bunkónak lenni vagy bármi miatt hülyén viselkedni. Ha meg egy szülésnél esetleg probléma van, éppen azért kell a dokinak mellé állni a dolgoknak!

Amúgy nem találkoztam én sem olyan sok dokival, de kifejezetten rossza tapasztalatom egyikkel sem volt nekem sem.

137. Katka83 (válaszként erre: 136. - Noni78)
2010. júl. 24. 19:53
Én is akikkel eddig terhesgondozáson tallkoztam,mindegyikről pozitív véleményem alakult ki.Remélem szülésnél is így lesz!:)
136. Noni78
2010. júl. 24. 18:11
Carolll, a dolog most már megoldva, mert most már a pihenőben van a tv, a vizsgálóban és a szülőszobákban nincs. :) De elég érdekes lehetett. Minden orvosról lehet hallani jót is rosszat is, pl. akinél én szültem csak rosszat hallottam, de én azt mondtam le a kalappal előtte. Ahogy Herczeg Tihamér előtt is, hozzá jártam terhesgondozásra.
135. Katka83 (válaszként erre: 134. - Carolll)
2010. júl. 9. 19:17
Érdekes szitu,az biztos!:)
134. carolll (válaszként erre: 129. - Katka83)
2010. júl. 7. 18:00

Szerencsére nem sokáig :-) Mondjuk homályosak az emlékek az egész vajjúdásról, de valahogy úgy volt, hogy 6 körül vettek fel az osztályra, 7 körül ment el a férjem melóba és akkor már ott ült, később jött a nővér. Szerintem 8 körül van az ügyelet váltás, előtte mentek ki.

Amúgy nem annyira volt vészes, mert igazából sehogy nem volt jó, az már nem osztott-szorzott, hogy ott van e valaki vagy nem. Így utólag, ahogy leírom, inkább vicces volt az egész.

2010. júl. 5. 14:48

Én akkor találkoztam először (és ezidáig utóljára) a Varga Kornéllal, mikor felvettek a kórházba 5 perces fájásokkal, ő volt ügyeletben. Velem nem volt túl barátságos, inkább rideg és kimért. Furcsálltam is, mert én is csak jót hallottam róla!

Szóval kinek a pap, kinek a papné...:-)

132. 72f62a66ed (válaszként erre: 130. - Ice kuszi)
2010. júl. 4. 20:09

Nekem a Varga Kornél az orvosom, mindkét fiamat nála szültem, és a szülés elejétől a végéig mellettem volt. Minden kérdésemre válaszolt. Ha nem kérdeztem, akkor is mondta mikor mit csinál. Én csupa jót tudok róla mondani. Sógornőm is nála szült nem rég, és ő is csak jót tudott mondani róla.

Én nagyon megvagyok vele elégedve.

131. Katka83 (válaszként erre: 130. - Ice kuszi)
2010. júl. 4. 18:10
Úgy látszik mindig másmilyenek,mert én a Varga Kornélhoz jártam UH-ra,és mindig nagyon közvetlen és beszédes volt,csak a rágózása zavart.
130. ice kuszi (válaszként erre: 127. - Carolll)
2010. júl. 4. 00:06

Fura, nekem a Varga Kornéllal van hasonló emlékem!:-)

Herczeg Tihamérral én az utóbbi egy-két alkalommal egész jól eldumáltam!

129. Katka83 (válaszként erre: 127. - Carolll)
2010. júl. 3. 18:23
Egyébként mennyi ideig tévéztek melletted?
128. Katka83 (válaszként erre: 127. - Carolll)
2010. júl. 3. 18:23

Az tény,hogy elég hallgatag!


Nem tudom Te hogy kezelted,de én mondjuk kiborultam volna a helyzettől.Remélem,ha fogadott orvosról van szó,ilyet nem csinál meg!

127. carolll (válaszként erre: 118. - Katka83)
2010. júl. 3. 15:27

Amúgy engem Herceg Tihamér vett fel az osztályra, mikor beindult a szülésem. Biztos jó doki, de hogy alig beszél, az is tény! Szerintem ő az a típus, akit ha nem kérdezel,nem sokat mond. Ez persze semmit nem von le a szakmai tudásából. Ráadásul abban a vajúdóban volt éppen TV, ahova engem beraktak. Kimentem elköszönni a férjemtől, mire visszaértem,a doktorúr ott nézte :-)

A fotel az ágyam mellett volt közvetlenül. Mit tehettem? Lefeküdtem és próbáltam kulturáltan vajúdni, nem ordítani stb. Nehogy már ne hallja tőlem a tv-t. Elég érdekes helyzet volt. Ott feküdtem 2 perces fájásokkal szépen csendben, aprókat nyögve, ő meg tévézett. Aztán csatlakozott egy nővérke is... Vicces emlék :-D

126. carolll
2010. júl. 3. 15:21

Sziasztok!


Anno én indítottam ezt a fórumot, jó darabig elég kihalt volt. Én meg nem néztem vissza, és nem is gondoltam volna, hogy így belendült :-)

Azóta már nekem is megszületett a kislányom, és Bencsikhez jártam terhesgondozásra. Egy nagyon fiatal rezidensnél szültem - Farkas Dániel - de nekem a szülésznő segített a legtöbbet, ezért neki tartozom hálával és köszönettel.

Bencsikkel maximálisan meg vagyok elégedve, bár én nem kértem babamozit, mert minden alkalommal mozizhattam nála :), de azt merem állítani, hogy sokkal szebb képeket és felvételeket csinál, mint a Madentkoban. Amúgy pont arról beszélgettem vele, hogy egyre kevesebben kérnek tőle babamozit, sokkal felkapottabb lett nála a genetikai szűrés. Rájöttek szerintem az emberek, hogy fontosabb egy egészséges baba, mint az, hogy azt nézegessük, milyen arcocskája van a bennünk növekvő apróságnak. A 3 illetve 4D UH ugyanis tökéletesen alkalmatlan bármilyen vizsgálatra. Az csak a látvány. A szervek épségét, nagyságát, szívműködést, méréseket stb. a hagyományos technikával lehet megcsinálni.

125. Katka83 (válaszként erre: 124. - Fbab8271ce)
2010. júl. 2. 15:35
Ritka sajnos manapság az ilyen orvos.
2010. júl. 1. 16:07
nem csak "betegként", hanem emberként kezelt..röviden tömören ennyi:D
123. Katka83 (válaszként erre: 122. - Ikocsis78)
2010. júl. 1. 15:52
Köszi,én is ilyen képet szűrtem le róla.
122. ikocsis78 (válaszként erre: 118. - Katka83)
2010. júl. 1. 14:59

Szia!


A 1. fiamat nála szültem, nem volt fogadott doki és csak jót tudok róla mondani. Most is megismert a kórházban, odajött gratulálni is.

121. Katka83
2010. jún. 30. 15:48
Jó hallani a pozitív véleményt,remélem a szülésnél is így lesz!
120. ice kuszi (válaszként erre: 118. - Katka83)
2010. jún. 30. 14:19
Én sajna nem nála szültem, de kb. tíz éve járok hozzá. Szintén csak jót mondhatok!
2010. jún. 29. 15:17

igen:D

én nála szültem egy hónapja! kérdezz nyugodtan, mi érdekel, igaz nem fogadott volt, hanem épp ügyeletben volt... én csak jót tudok róla mondani...

118. Katka83
2010. jún. 28. 16:47

Sziasztok!


Van köztetek valaki,aki a Herceg Tihamérnél szült?

Szívesen venném a tapasztalatokat!

117. ikocsis78 (válaszként erre: 115. - Evinover)
2010. jún. 18. 15:35
Igen :)
116. evinover (válaszként erre: 47. - Rzsuzska)
2010. jún. 16. 22:09
A szemüveges szőke bicegő csaj az osztálytársam volt gimiben és tényleg nagyon rendes.Tőle nyugodtan lehet kérdezni bármit nem kaffog vissza.
115. evinover (válaszként erre: 112. - Ikocsis78)
2010. jún. 16. 22:03
Szia!A Levente felesége szült a Dománál?
114. fbab8271ce (válaszként erre: 112. - Ikocsis78)
2010. jún. 12. 12:58
ennél több érv nem is kellhet:) ha egy nőgyógyász a saját feleségét rábízza...!!!!
113. biromoni (válaszként erre: 110. - Tita19)
2010. jún. 12. 00:00

Szia!

Én csak jót hallottam Róla.

2x találkoztam vele,kedves volt nagyon.A sógőrnőm nála szült,Ő volt az ügyeletes orvos,és maximálisan mellé állt,de mindenki ezt mondja róla.

Nálam még hüvelyi UH-ot csináltak először.Lehet ezen is változtattak?Mindig bátran kérdezz meg mindent,ne utánna rágódj..csak tapasztalatból mondom,én is ilyen voltam az első babámnál.

112. ikocsis78 (válaszként erre: 110. - Tita19)
2010. jún. 11. 21:59

Szia!


Én nem ismerem, de a nőgyógyászom felesége nála szült, őt kérték fel a szülés levezetésére, akkor rossz orvos gondolom nem lehet

2010. jún. 9. 13:17
rosszat nem hallottam róla, sztkba jártam mindháromszor, most volt, h ő helyettesítette az orvosom, teljesen korrekt, rendes volt
110. tita19
2010. jún. 9. 13:04

Sziasztok.

Én az SZTK-ba járok terhesgondozásra,19hetes terhes vagyok,a Doma Géza az orvosom.Én sok rosszat hallottam róla,meg néhány jót is.Ti hogy gondoljátok?És a kórházi UH-ról mit gondoltok?Nekem az elsőt sem hüvelyi úton csinálták,nem tudom mért.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook