Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
259. pklau (válaszként erre: 254. - Szimonic)
2011. okt. 4. 13:50
Köszönöm!
258. pklau (válaszként erre: 252. - Ikocsis78)
2011. okt. 4. 13:50
Komolyan nem lesz a Herczeg Tihamér a kórházban? Én hozzá járok az Sztk-ba terhesgondozásra, most voltam nála csütörtökön, de nem mondta, hogy nem lesz többet, és október végére visszahívott a rendelésre. Akkor most az Sztk-ba sem lesz, csak a Máv-ba? És a szülésnél nem lehet ott a kórházba?
257. ikocsis78 (válaszként erre: 256. - Szimonic)
2011. okt. 4. 13:24
erre nem gondoltam, tényleg lehet összefüggés
256. szimonic (válaszként erre: 255. - Ikocsis78)
2011. okt. 4. 13:22
szerintem amiatt, hogy a Dienes dr, aki addig ott rendelt, most elhunyt
255. ikocsis78 (válaszként erre: 253. - Szimonic)
2011. okt. 4. 13:21

Érdekes ez az áttették, mert állítólag így is kevesen voltak már, de ott biztos tudnak mást is


Tényleg nála volt a felesége, egyszerre voltunk cukorterhelésen.

254. szimonic (válaszként erre: 251. - Pklau)
2011. okt. 4. 13:19
további stresszmentes terhességet kívánok Neked!
253. szimonic (válaszként erre: 252. - Ikocsis78)
2011. okt. 4. 13:18

igen, a kórházban is hallottam, de ott úgy mondták, hogy "áttették" a máv-ba...


Levente mondta is, hogy ő a saját feleségét is a bencsikhez küldte anno vizsgálatokra..

2011. okt. 4. 13:14

Sziasztok!


Szimonic nagyon sajnálom ami veletek történt! :((

Teljesen igazad van az afp-vel kapcsolatban, az ultrahanggal többet megtudnak. A Német Leventének is egyezik a véleménye a Bencsikkel, az ő tanítványa, szerinte a Bencsik az egyik legjobb ultrahangos Magyarországon.


Tudtátok, hogy a Herceg Tihamér okt. 15-től már nem lesz a kórházban, mert felmondott? Átment a Máv rendelőbe, most hallottam a Leventétől.

251. pklau (válaszként erre: 250. - Szimonic)
2011. okt. 4. 13:11

Köszönöm a tel. számot!

Nekem is azt mondta a védőnő, hogy általában hamis eredmények vannak az afp-n, és csak feleslegesen stresszelik vele a kismamákat. A kislányomnál is magasabb lett az érték, de nála sem volt semmi eltérés. De azért hamar bejelentkezek a Bencsikhez, megnyugtat ha ott is mindent rendben talál, bár én már a 25. héten vagyok.

250. szimonic (válaszként erre: 248. - Pklau)
2011. okt. 4. 12:52

az afp egy nagy sz.r... Bencsik már anno sem volt róla nagy véleménnyel, mikor a kislányomat szültem 2009-ben. fejlett országokban már el is hagyták, val.szeg nemsokára nálunk sem lesz már jelentősége.

nagyon sokszor téved az eredmény és csak feleslegesen idegesíti fel a kismamákat.


legfontosabb ez a kétpillérű genetikai szűrés (12+20 hét körül) nála!

tel:0630 9560711

249. pklau (válaszként erre: 247. - Szimonic)
2011. okt. 4. 12:17
Meg tudnád adni a Bencsik doktor elérhetőségét? Találtam 2 telefonszámot a neten, de nem tudom melyik a valós. Köszi!
248. pklau (válaszként erre: 246. - Szimonic)
2011. okt. 4. 12:08
Szia! Nagyon sajnálom ami a babával történt, és ilyen későn derült ki! Nekem az afp eredményem lett magasabb az átlagnál, ezért 2 uh-ot is csináltak, 2 különböző orvossal, és mindent rendben találtak. De most elbizonytalanodtam, mert mindenképp akartam menni 4d uh-ra a Bencsikhez, de akkor lehet, hogy nem halogatom sokáig, és minél előbb bejelentkezek hozzá!
2011. okt. 4. 10:56
még csak annyit, hogy Bencsik dr Német Leventével tartja a kapcsolatot úgymond, ő az, aki ugye a Markusovszky kórházban is dolgozik (Bencsik nem), így hozzá küldi a betegeit, nagyon segítőkész volt velem is!
2011. okt. 4. 10:51

sziasztok! elnézést, hogy "belenegatívkodok" a topikba, de a cím alapján azért idevág, amit írni szeretnék...

23 hetesen derült ki a múlt héten, hogy down-szindrómás a babám, és a terhességmegszakítás mellett döntöttünk - nem részletezem a továbbiakat, már könnyem sem maradt, annyit sírtam az egész miatt..

a lényeg, amiért írok: ha tehetitek, szánjatok 30ezer forintot rá, és a 20 heti uh-t Bencsik dr-nál csináltassátok meg! legprofibb doki, legprofibb géppel a környéken... a 12.heti szűrésemen minden rendben volt, negatív kombinált teszt, aztán a 22 héten talált pár apró eltérést, ami down-ra utalhat, már másnapra kért időpontot magzatvízvételre, 9 nap múlva tudtuk meg a szörnyű hírt:(

azóta több orvos, nővér megerősítette, hogy bizony, ha a kórházi szűrésre megyek, ez ki sem derült volna és a szüléskor szembesülök csak vele...

245. pklau
2011. okt. 3. 18:16
Szia! Én január közepére vagyok kiírva, de szívfájdalom nélkül rá fogok adni a fiamra hosszú ujjút, ha látom, hogy nem öltöztetik fel rendesen télen!És igenis vinni fogok magammal saját babaruhát is, nehogy már megszabják hogyan öltöztetem a gyermekemet! Amikor a lányomat szültem 2007-ben Budapesten, akkor minden fürdetésnél megkérdezték, hogy kórházi ruhába, vagy sajátba öltöztessék, és azt adtak rá, amit kértem.
2011. okt. 3. 15:12

Sziasztok!

Tényleg nem lehet ruhát vinni a babáknak? December végére vagyok kiírva, mikor első fiamat vártuk 2007-ben akkor még lehetett vinni Nekik ruhát.

2011. okt. 3. 14:06
Hát én majd később szülök, de szerintem ha kedvesek vagyunk az ott dolgozókkal, emberszámba vesszük, hogy ott az munkahelyük, és elmondjuk, hogy én ezt szeretném ráadni a gyerekemre, akkor nekem senki nem tudja megmondani, hogy márpedig a gyerek januárban rövidújjut kapjon. Ha én úgy gondolom, akkor ráadok egy hosszúujjut, szóval nekem biztos nem fogják megmondani mit tegyek a gyerekkel. Az ápolók legalábbis nem, hiszen ők csak mellékszereplők, igazából nem segítik a babám fejlődését, csak teszik amit a doki mond. Ha az orvos azt mondja, hogy erre a babára nem szabad hosszú újjut adni, akkor nem adok rá, már ha van indoka is. de nem nagyon fog zavarni, ha beszólnak h miért is adok rá hosszú újjut. szóval az én babám, az én ruhám, az hogy ott vagyok, arról meg egyikünk sem tehet. Úgy gondolom az ápolóknak kötelességük segíteni, és megadni amit szeretnénk, ami a legjobb a babának és a mamának. Amelyik ápoló ezt nem tartja tiszteletben, az menjen hentesnek, vagy bankárnak, de hogy nem odavaló, az biztos, na ők azok, akiket én sem veszek emberszámba. Hiszen nem kötelező ott dolgozni nekik sem. Csak egyszer próbálják meg, hogy bunkón viselkednek, azt hiszem nem marad annyiban. Mivel ügyvéd vagyok, ezért nagyon jól tudom mihez van jogom, mihez nincs. Szóval én biztos nem fogok panaszkodni, mert ajánlom mindenkinek, hogy álljon ki magáért és a babájáért, mert hát kik ők nekünk?? Hiszen csak rémtörténeteket hallunk róluk. Valami oka csak van...
242. Ancsa19860211 (válaszként erre: 241. - Gabóca10)
2011. szept. 30. 12:00
Én most nyáron szültem, még most is csak ottani ruhákat lehetett adni a gyerekre. Szobatársamnak pl. kisfia született, és mit adtak rá? Na mit??? Hát egy apró rózsaszínű rózsákkal díszített angolpólyát!!! Kénytelenek voltak a kisfiú első fényképeit ebben megcsinálni. Kérdezték, hogy miért, hát nem volt más tiszta.
2011. szept. 28. 23:10

Ennél jobb már csak az volt hogy,március közepén délután fürdés után rövidujjút adtak a kisfiamra!!!

Mertem szólni a csecsemősnek,azt mondta :kismama takarja be jobban!!

Saját ruhát meg nem engednek bevinni.Legalábbis eddíg így volt.(18 hós a fiam)

240. Gabóca10 (válaszként erre: 237. - Sysy66)
2011. szept. 28. 23:07

Igen!

Én meg császáros voltam,mondván hogy 3 napig csak pépeset kaptam.Viccc!!!!!

Ha pl..borsófőzelék volt ugyanazt kaptam csak turmixolva és kész a pépes kaja!De az nem baj hogy felfúj,szoptatunk,de csak úgy feszűlt volna a vágásom ha megeszem,és üvöltött volna a bébim!!!

239. Ancsa19860211 (válaszként erre: 238. - Hmonique)
2011. szept. 28. 19:03
70/4514758 a Levente száma. Magánrendelése a Madentkoban van, csütörtökönként.
2011. szept. 27. 14:36

Sziasztok!


Valaki, aki hozzá járt meg tudná esetleg a Német Leventének egy elérhetőségét adni, mert az sztkban nem rendel a terhesgondozáson, a védőnő nem tudott mobilt megadni, ha meg a neten rákeresek, nem ad ki magánrendelési elérhetőséget.


Köszi

237. sysy66 (válaszként erre: 236. - Ancsa19860211)
2011. szept. 23. 19:52
igy van én nemrég szültem és például k betus kajákat nem is ehetne egy szoptato nő.. erre kelkáposzta borso bab fozelék meg ilyenek!
236. Ancsa19860211 (válaszként erre: 237. - Papamaci24)
2011. szept. 23. 13:47
Én is megerősítem, hogy kaját vigyetek!!! A kórházi koszt csapnivaló, sokszor azt se tudtuk eldönteni, egyáltalán mi az, amit eszünk.
2011. szept. 20. 09:55
Milyenek a nőgyógyászok szülés közben? Valaki tudna tapasztalatot írni? Azét emberszámba vesznek, vagy nyomkodnak, és nem számít, ha üvöltöd, h fáj...Szülésznők milyenek?
2011. szept. 15. 14:05

Sziasztok!

A Koppány tényleg rendes,volt hozzá szerencsém,de mivel mindkét gyermekem a Német Leventénél szűltem,így én is őt ajánlom.

233. papamaci24 (válaszként erre: 230. - Hmonique)
2011. szept. 15. 11:00
A Koppány Csaba nagyon jó fej, vicces, bár néha motyog és nem érteni mit mond. A Leventét mindenki ajánlja, és neki egy a fontos, a szakmában feljebb lépjen, és nem anyagiakban. Nagyon megértő, ha elmondják neki, terhesgondozására járnál sztkba. Ha meg ultrahangozni akar, akkor a kórházba hív inkább, mint a magánrendelésre. Mindent meg lehet vele beszélni. Én utólag őt választanám. Amúgy ő csinálta min a két kötelező ultrahangom, és mindent tökéletesen elmagyarázott közben, nem kellett semmit kérdeznem.
2011. szept. 15. 10:24

Sziasztok!


Leventéhez annyit fűznék hozzá, hogy ő nem csinál lukvizitet, csak ha feltétlen muszáj, mert az uh-on meg tud nézni szinte mindent, de a méhszájat nem akarja bolygatni, ő magyarázta így. Nekem az jobban bejött:)


Akit érdekel, indul a könyvtárban szept. 26-án 9-kor szülésfelkészítő tanfolyam, 9 alkalmas és INGYENES! Bárki mehet aki kismama, nincs megkötés terhességi korra.


Papamaci lehet érdemes lenne telefonon egyeztetned vele, hogyan legyen. De szerintem ha arra a hétfőre kérsz időpontot a kartonzóban, amikor ő szokott lenni, akkor csak behív, a többit meg megbeszélitek.

231. Ancsa19860211 (válaszként erre: 230. - Hmonique)
2011. szept. 13. 11:43
A Horváth Boldizsár szívesebben csinálja a terhesgondozást az SZTK-ban, mint magánrendelésen. Én a 20. hétig hozzá jártam, nincs is vele semmi baj, nekem csak az a futószalagszerű vizsgálat nem jött be, ezért pártoltam át a Leventéhez. Annyi még, hogy a Boldizsár mindig csak sima vizsgálatot csinált, a Leventénél minden alkalommal volt UH is (mondjuk ő a kórházba hívott vissza, úgy tudom, SZTK-ban nem is csinál terhesgondozást, csak nőgyógyászati szakrendelést), szóval ő alaposabb szerintem. Mikor egy ilyen teljes körű vizsgálat után azt mondta, hogy minden OK, nyugodtabb szívvel hittem el, mint egy sima lyukvizit után:)
2011. szept. 12. 15:29

Sziasztok!


Én lombikos programban vettem részt Tapolcán és most vagyok 7 hetes terhes, a jövő héten kell utoljára visszamennem és utána Szhelyen kell orvost találnom. Nem szeretnék magán rendelésre járni, viszont nem ismerek senkit a kórházban rendelő orvosok közül. Nekem a Horváth Boldizsárt és a Koppány Csabát ajánlották. Szerintetek?

Itt olvastam, hogy sokan a Németh Leventét dicséritek, de még egy ismerősöm sem járt hozzá. Lehet, ő kellene választanom?


Köszi a segítséget

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook