Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
469. sadrari (válaszként erre: 468. - Oszizsuzsi)
2012. máj. 7. 10:44

Szia!

Ma kezdtük a 25. hetet. :)

468. oszizsuzsi (válaszként erre: 467. - Sadrari)
2012. máj. 7. 09:12
Köszi szépen! Te hányadik hétnél tartasz most?Jól emlékszem, kb 20 körül most?
467. sadrari (válaszként erre: 466. - Oszizsuzsi)
2012. máj. 6. 11:57
Ez igazán jó hír, főképpen, hogy jól vagytok mindketten! Gratulálok a kisbabádhoz, jó egészséget Nektek! :)
2012. máj. 6. 09:58

Sziasztok!Két hete szültem szerencsére a háromból immár másodszor a Német Leventénél, terhesgondozásra is hozzá jártam, úgyhogy tök mázli volt, hogy pont ő volt bent. Kedden voltam nála NST-n, ott minden rendben volt, viszont szerdán délután nem éreztem mozogni egy kicsit sem a picit, úgyhogy 5 körül hívtam, hogy ilyen nem volt a másik két gyerkőccel, mit csináljak, mondta, hogy azonnal menjek be hozzá a kórházba, pont ő van bent. Megnézte uh-n, mondta, hogy a baba él, de nem mer hazaengedni, úgyis másnapra voltam kiírva, úgyhogy inkább burkot repesztett. Szerencsére, mert a kislányomra keresztül-kasul rá volt tekeredve a köldökzsinór, mázlira nem a nyakára. Innentől minden simán ment, férjem is időben odaért az ország másik feléről :) Újra meggyőződtem arról, hogy nagyon rendes és lelkiismeretes orvos, úgyhogy mindenkinek nagyon ajánlom. Én ugyan pénzt nem adtam, de neki , a szülésznőnek(Ariné Marika) és a csecsemősnek(Vörösné), aki ellátta a kislányomat fent, vittem 1-1 szép ajándékcsomagot. Mind a hárman végig nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. A 4 nap alatt amíg bent voltam, természetesen megint minden nap lejött a doki megnézni, hogy jól vagyok-e. a hathetes kontrollra is megyek majd hozzá, bár azt mondta, hogy lehet hogy egy kicsit eltoljuk, mert június első-második hetében szabadságon lesz.

jó babavárást kívánok

465. 72f62a66ed (válaszként erre: 436. - Dzsóci)
2012. máj. 4. 21:28

Mi mindkétszer 30-30 ezer forintot adtunk a dokinak. Igaz, már "régen" volt (7 és 5 éve). De akkor azért még szerintem jobban elvoltak szállva a tarifákkal. Volt olyan kismama, aki állítólag 70.000 Ft-ot adott a dokijának (persze ezt csak hallottam, nem tudom igaz lehet e). Én Szombathelyen szültem, 7 éve még lehetett orvost fogadni, de 5 éve már nem. Viszont mindkétszer nagyon nagy szerencsém volt, mert az én dokim ügyelt, így mindkét szülésnél ott volt :-)

A kórházról meg csak annyit, másodszor már felkészültem mi vár rám, így nem ért meglepetés. Én még a "régi" szülészeten szültem, de nem is azzal volt a gond, hanem a csecsemősökkel. Segítséget nem igazán kérhettem, de hogy őszinte legyek nem is akartam. Úgy voltam vele, 5 napot kibírok, aztán majd otthon a védőnő úgyis megmondja mit hogyan kell csinálni.

464. Kicsimano81 (válaszként erre: 456. - Cate83)
2012. máj. 4. 09:38

Szülésfelkészítő tanfolyamot Zuborné Gabi tart Szombathelyen, elvileg 10 hetes a kurzus, de az ugye csak 10 hetenként indul. Én egy "gyorstalpalón" voltam nála, az 3 alkalomba sűrítette be a 10 hetet. Így utólag nem tudom, hogy megérte-e, mert semmi nem úgy alakult, ahogy én ott megálmodtam, de amúgy nem volt rossz, bár ugye fizetős. Ha érdekel, meg tudom adni az elérhetőségét.

Amúgy úgy tudom, a könyvtárban van valami ingyenes tanfolyam, bár az inkább csecsemőápolós.

463. szimonic (válaszként erre: 462. - N.beja)
2012. máj. 3. 20:15

a múltkor meséltem neki, miután már fizettem, hogy van ez a fórum, kérdezte, jókat írunk-e róla? :)) mondtam, persze, csak ajánljuk mindenkinek, erre poénosan megjegyezte: "de jó! Akkor adok vissza egy kis pénzt:)"

persze nem adott:P

462. n.beja
2012. máj. 3. 20:01

Sziasztok!


Ha én babás leszek tuti a Bencsik doktor úrhoz megyek. Nővérem még anno nála szült, és az unokatesóm is eljött inkább szhelyre szülni, hogy nála lehessen.

Igaz most már ha jól tudom csak maszekba vizsgál, de nagyon fejlett berendezésekkel, csak ajánlani tudom.

Plusz nagyon normális is! :D

461. sadrari (válaszként erre: 456. - Cate83)
2012. máj. 3. 19:37

Szia!


Én is a Madentkoban voltam 4D-n, kb másfél hónappal ezelőtt. 20 perces volt a vizsgálat, melyről kaptunk CD-t. 10 ezer forintba került, én nagyon meg voltam elégedve.

Úgy tudom, Nedeczky doktornál is van 4D, a magánrendelője a Szegedi Györgyné úton van. A kórházban is csinálnak, de erről bővebbet nem tudok.

Szülésfelkészítő tanfolyamról szintén nincs infóm,én nem nagyon megyek, így nem érdeklődtem körbe ezt a témát. A védőnő biztosan tud segíteni.


Kellemes babavárást!

460. sadrari (válaszként erre: 458. - Szimonic)
2012. máj. 3. 19:33
Megy a szavazat! :)
459. szimonic (válaszként erre: 457. - Emma81)
2012. máj. 3. 18:34

én Bencsikhez jártam végig anno, természetesen ő is csinál 4d-t, méghozzá nagyon alaposan!


szülőszobalátogatás: a kórházat/szülészetet felhívod és jelentkezel, azt hiszem, keddenként szervezik, előtte kell steril ruhát venni az osztályos irodában a másodikon asszem

2012. máj. 3. 18:32

megint HÓNAP ORVOSA SZAVAZÁS!!!


ha egyetértetek Német Levente Barna jelölésével, légyszi küldjetek rá egy ajánlást!! szerintem megérdemelné!


[link]


(nekem úgy enged többször jelölni, hogy bontom az internetkapcsolatot, majd újból csatlakozom és megint engedi:)

457. emma81 (válaszként erre: 456. - Cate83)
2012. máj. 3. 17:49

Szia!


Én úgy tudom, hogy a kórházban is van, meg a Bencsik is csinál ilyet. Anno én a Madentko-ban voltam, és nagyon jó volt. Alapos és kb 20 perces. Kaptunk képeket is. Sajna árat nem tudok, mert nekemm 5 éve volt. De szerintem neten fent lehet, ha rákeresel, biztos találsz valamit, ha máshol nem fórumon.

Szülés felkészítőn nem voltam, de utólag nem bántam, mert nálam semmi nem úgy ment, mint a nagykönyvben:) Bár én nem Szombahelyen szültem. Azt tudom, hogy szülőszobát lehet látogatni, talán a védőnő tudja hogyan működik.

456. Cate83
2012. máj. 3. 10:02

Sziasztok!

hamarosan 4d-s babamozira készülünk. Tudja valaki hogy hol van Szombathelyen? eddig még csak a madentko-sról hallottam..van még máshol is? mennyibe kerül és mi van benne az árban?

További kérdésem az lenne hogy járt már valaki Szhelyen szülést felkészítő tanfolyamra? ha igen hova és mit lehet róla tudni? köszi

2012. ápr. 27. 16:12
én a madentko-ba járok hozzá.8000-et fizettem rákszűrésért
2012. ápr. 26. 20:45

Német Levente mikor rendel az SZtk-ban?

Vagy magánba mennyiért csinálja a vizsgálatokat, pl. rákszűrés, vagy ha azért megyek mert folyásom van stb. köszönöm segítségetek!

453. sadrari (válaszként erre: 452. - Szimonic)
2012. ápr. 21. 15:54
Köszönöm Móni! Aranyos vagy!
452. szimonic (válaszként erre: 446. - Sadrari)
2012. ápr. 20. 21:06

szia! válaszolt a barátnőm:

"A csajt, aki bejött velem szülésnél mint dúla, Kassai Krisztinának hívják. Szülésznő volt amúgy, csak átképezte magát. Én csak ajánlani tudom mindenkinek. Nagyon örülök hogy bent volt nálam."


a számát küldöm priviben!

2012. ápr. 20. 11:32
Köszi szépen!
450. Odry.87
2012. ápr. 19. 10:02
szia! Szegedy Gyné u keddenként, vagy a Szent Márton szombatonként. Szülés utáni kontroll 8000ft. Tel szam: 0620/9279-749. Ez a Kornél mobilja.
2012. ápr. 19. 09:43

sziasztok! Vki tudja hol rendel a Varga Kornél? esetleg tel. szám? gondolom időpontot kell kérni.

Mennyi nála egy sima vizsgálat? hozzá szeretnék menni a szülés utáni 6. heti kontrollra. Előre is köszi!

448. sadrari (válaszként erre: 447. - Szimonic)
2012. ápr. 18. 21:20

Köszönöm szépen, "szimonic"!

Aranyos vagy!

447. szimonic (válaszként erre: 446. - Sadrari)
2012. ápr. 18. 21:12
egy barátnőm egy hónapja szült dúlával. Ha jól tudom, az nem ugyanaz, mint a szülésznő, de nem vagyok benne biztos... Viszont megkérdezem, ha gondolod, mert lehet, hogy csak ő nevezte így...
446. sadrari
2012. ápr. 18. 16:18

Sziasztok!

A fórum a nőgyógyászokról szól, de azt hiszem a témához szorosan kapcsolódik a kérdésem, amiben a véleményeteket szeretném kérni.

Ti fogadtatok itt Szombathelyen szülésznőt?

Én nagy eséllyel császárral fogok szülni. De persze még minden bizonytalan.

Ha fogadtok, kit javasoltok és mikor felkeresni.

Köszönök szépen minden infót!

Szép napot mindenkinek!

2012. ápr. 17. 16:44

Sziasztok


Én most szültem Cellben,és egy pillanatra sem bántam meg!!!!! SŐT!

A szülésznők nagyon aranyosak,és a csecsemősök is.

Annyi a hátránya,hogy ott nincs veled a baba,de ha kéred odaviheted magadhoz.

Nekünk volt gondunk a szopival,és nagyon türelmesek voltak,és segítőkészek.Kivétel nélkül!!

Szülésznők közül Kurányiné Kriszti és Erika egy tündér.

Csecsemősök közül konkrétan nem tudnék senkit kiemelni,mert mindegyik nagyon kedves.

Talán az én szívemnek Andi,Hajba Éva(vezető csecsemős) volt a legkedvesebb.

Legközelebb is oda mennék/megyek

444. lassan3gyerekes (válaszként erre: 441. - Dzsóci)
2012. ápr. 13. 13:33
Tudod valaki ezt szidja,valaki a másikat! :/ Szerintem az a 3 nap annyira mindegy! Nekem semmi gondom nem volt Sz.helyen,kedvesek voltak a csecsemős nővérek,gyerekorvosok mindenki,ja de a kaja szörnyű!!!!
443. Odry.87
2012. ápr. 13. 11:29
Hát én itt szombathelyen szültem,és sajnos nem tudok sok jót mondani... Lehet hogy én a másodikat körmenden szülöm. Csak akkor nem ha császár lesz az is és szülhetek a saját orvosomnál...
442. szimonic (válaszként erre: 441. - Dzsóci)
2012. ápr. 13. 07:42

Szombathelyen kifoghatsz jót is, rosszat is, ha visszaolvasol itt, látod, voltak különböző vélemények, úgyhogy lutri egy kicsit...

Cellről nem tudok nyilatkozni...

441. Dzsóci
2012. ápr. 12. 22:33

Köszi az infókat:)

Még a két kórház érdekelne,melyikbe érdemes szülni?

Szombathely vagy Celldömölk?

Köszi

440. Odry.87
2012. ápr. 12. 10:12
Sziasztok! Én 3 hete szültem, nem a magándokimnál, de 20ezer ftot adtam neki, bár császár lett a vége. A sajat orvosomnak is ennyit adtam volna.
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook