Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
2012. jún. 6. 13:31
Elvileg engedélyzett, de ehhez az orvosnak kell kötni vmi külön felelősségbiztosítást, és ezt eddig csak a Móricz doki tette meg... és asszem nála 30 vagy 40 ezer a szülési tarifa
558. szimonic (válaszként erre: 555. - Momoka28)
2012. jún. 6. 13:22

szia! szerintem sem engedélyezett itt továbbra sem...


hány hetes vagy?

557. Dzsóci
2012. jún. 6. 12:39

Sziasztok!

Valaki tud segíteni,Farkas Péternél Cellben,mennyi a szülési tarifa?Kér,vagy ki mennyit gondol?

Köszi:)

2012. jún. 6. 12:35
Szia. Én úgy tudom, hogy nincs. Ez nálunk el lett törölve. Ettől függetlenül választhatsz magadnak olyan orvost, akinél esetleg legalább megvan az esélye, hogy ha ő van ügyeletben, akkor nála szülj.
2012. jún. 6. 11:34
Sziasztok! nekem csak most derült ki hogy pocakos vagyok, és valamivel nem vagyok tisztában.Most jelenleg van szabad szülészorvos választás Szombathelyen? mert valahol azt olvasom hogy van, valahol meg azt hogy nincs.
554. tsiribiri (válaszként erre: 553. - Westyyy)
2012. jún. 5. 14:24

Oh... nagyon sajnálom. Nem tudom mit lehet ilyen helyzetben mondani. Remélem már jobban vagy.

A vitaminok önmagában nem csodaszerek, szerintem aki ezt hiszi róluk, az téved. De talán a baba egészségéhez és a mama jobb közérzetéhez hozzájárul.

Jó felkészülést kívánok a szervezetednek az új babára! :)

553. westyyy
2012. jún. 5. 13:01

Sziasztok! Én Femibion 800at szedtem, 1 hónappal előbb kezdtem, mint hogy terhes lettem. De a baba sajnos elhalt. Szóval ezek a vitaminok nem csodaszerek, csak a vitamin- és ásványianyagszükségletet fedezik. Szóval jobb ha az ember szedi valamelyik fajtát, mint hogy semmit sem szed. Amúgy kb. 7 féle terhesvitamin van a piacon, mind mind másfajta ásványianyag összetétellel. (van bent jód, vas, kalcium vagy nincs, stb.) De kb. 3 van felkapva.

Én most Elevitet szedek, hogy felkészüljön a szervezetem az újabb babára, ezt is azért, mert egy 100-as dobozzal kaptam a barátnőmtől.

2012. jún. 5. 08:54
Hát ahogy én olvasgatom a fórumokat, nagyon sokan szidják az Elevitet, de sokaknak meg semmi problémájuk vele. Szerintem valahol ez is ember és szervezetfüggő. Kinek mi jön be. Én mindenesetre majd a Femibionnal fogok indítani. Remélem beválik.
2012. jún. 5. 08:09

Sziasztok!

Én Elevitet szedtem mindhárom gyerkőcömnél, nem mondta a Levente, hogy az rossz lenne, bár tény, hogy most szoptatás alatt már csak 2-3 naponta veszek be egyet, mert iszonyat étvágyat csinál, de a terhesség alatt az nekem jól is jött, mert még így sem bírtam enni rendesen. Most meg inkább már a friss zöldség- gyümölcsre hagyatkozom szoptatás alatt.

550. szimonic (válaszként erre: 548. - H.martina)
2012. jún. 4. 17:21
megírtam :)
549. szimonic (válaszként erre: 540. - Tsiribiri)
2012. jún. 4. 17:19
igazából én már 3 hónappal a terhesség előtt elkezdtem a Gravidát, aztán ő meg rámondta, mikor mentem hozzá, hogy az teljesen jó. Végig javasolta a szedését terhesség alatt, nem lett nagy babám tőle:) és még szoptatás alatt is szedtem
2012. jún. 4. 17:12
Sziasztok ha esetleg valaki tudja hogy a Németh Levente hol rendel és megírná valaki azt megköszönném :)
2012. jún. 4. 16:27
igen ezt is mondta.:-)
2012. jún. 4. 16:20
Nekem meg még azt mondta,csak ne Elevit legyen...
2012. jún. 4. 15:41
igen nekem is bevált, nincsenek azok a tünetek sem amiket más terhesvitaminokról írtak pl hányinger meg székrekedés.és nem is csinált étvágyat sem.
544. sadrari (válaszként erre: 538. - Tsiribiri)
2012. jún. 4. 15:01

Szia!

Nekem is a Femibiont javasolta Levente, ahogyan "Timike1986"-nak is. :)

Én már a terhesség előtt szedtem, nekem bevált. :)

2012. jún. 4. 14:54
igen érdemes,én már előtte 2 hónappal szedtem.
2012. jún. 4. 14:44
Még nem vagyok terhes. Legalábbis még nem tudok róla. De úgy tudom, hogy ezeket a vitaminokat már érdemes előbb is elkezdeni.
2012. jún. 4. 13:54
szia.én a Leventéhez járok,12 hetes kismama vagyok.nekem a femibion 800 -at ajánlotta,ez a legjobb terhesvitamin.bár az ára húzósabb,mint a többié,de a lényeg hogy a baba mindenből a legjobbat kapja.ezt a 12. hétig kell szedni,utána a femibion 400 at,ezt még a szoptatás alatt is lehet szedni.remélem tudtam segíteni.hány hetes vagy?
540. tsiribiri (válaszként erre: 539. - Szimonic)
2012. jún. 4. 13:45
Dejó, ez nagyon jó hír, köszönöm a segítséged! Akkor lehet tényleg tudom őket kombinálni :). Neked ő milyen terhesvitamint javasolt? Annyi mindent hallani, de én csak Bencsikben és Leventében bízom első körben.
539. szimonic (válaszként erre: 532. - Tsiribiri)
2012. jún. 4. 13:43
szia! én terhesgondozásra is Bencsik dr-hoz jártam, mert szerintem nála jobb uh-szakember nincs a környéken. Újabban pedig úgy tudom, Leventéhez "irányítja" szülni a kismamáit, tehát még ha B-hez is jársz, szülhetsz Leventénél.
2012. jún. 4. 11:19
Mégegy kérdésem lenne. A Levente ajánl-e terhesvitamint csak úgy alapból, és ha igen, akkor milyent? Hogy már ezzel is előbbre legyek addigra, mire fogadni tud.
537. lassan3gyerekes (válaszként erre: 536. - Tsiribiri)
2012. jún. 1. 11:43
Ha szerencséd van, a következő csütörtökre,de valószínűsítem inkább 2 hétre rá...hosszú a lista! :)
2012. jún. 1. 11:21
Köszönöm szépen a segítségeteket. 7-én megpróbálom, aztán ha nem sikerül, akkor következő héten bejelentkezem hozzá. Kb. mennyi nála a várakozási idő? Mármint az időpontra gondolok itt. Hogy ha kb. 7-én megcsörgöm, szerintetek mikor tud fogadni?
535. ikocsis78 (válaszként erre: 534. - Ikocsis78)
2012. jún. 1. 11:07
Ja bocs, közben olvasom, hogy 7-én lesz magánrendelése. :)
534. ikocsis78 (válaszként erre: 532. - Tsiribiri)
2012. jún. 1. 11:06

Szia!


Hát ha nem sürgető a dolog, akkor szerintem ne zavard, mert hazautaztak Erdélybe, beszéltem a feleségével, mielőtt elutaztak (múlt vasárnap indultak). Lehet ki is van kapcsolva. Csinál 4D ultrahangot is Levente. Szerintem a köv. magánrendelése a 07.12-i lesz, de szerintem azon a héten hétfőtől már lehet hívni. Természetesen minden kötelező kórházi vizsgálatot megcsinál, náluk az egyik kórházi kötelezőnél (12 hetes uh-nál) kollégát kért meg a több szem többet lát elv miatt, ne mindig csak ő nézze meg a babát. De ő is megnézte. Én csak ajánlani tudom.

533. lassan3gyerekes (válaszként erre: 532. - Tsiribiri)
2012. jún. 1. 10:19
Szia! Szerintem most nem tudod felhívni,valószínűleg ki van kapcsolva,nekem legalábbis azt mondta nem lesz elérhető 10-ig. Viszont a 7-ei rendelését megtartja,szerintem próbáld meg csütörtökön felhívni! :) Ő is csinál 4D-t,mondta,nekem sajnos későn,mert addigra már voltunk máshol :/
2012. jún. 1. 08:52

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, ami lehet kicsit összetett, de talán tudtok majd segíteni.

Eddig Bencsik dokihoz jártam, de a közeljövőben szeretnénk majd babázni, ezért egy olyan orvost szeretnék, akire van esetleg esély, hogy nála szülhessek. Ezért a Bencsik doki által tanított Levente mellett szeretnék dönteni, bár még személyesen nem ismerem. Most tudom, hogy szabin van, de szerintetek a számán lehet időpontot egyeztetni, vagy ha hívom, akkor a nyaralásán fogom zavarni?

Továbbá ha Leventéhez járok terhesgondozásra, akkor ő tud nekem 4D-s ultrahangot csinálni majd a Bencsik doki rendelőjében, vagy lehet a kötelező kórházi dolgokat kiváltani vele is, vagy csak a Bencsikkel? Nem tudom mennyire voltam érthető... bocsánat, ha kevésbé. De ha tudnátok segíteni, azt nagyon megköszönném!

531. szimonic (válaszként erre: 529. - Agleh8)
2012. máj. 31. 21:35
gratula, hány hetes vagy?
530. szimonic (válaszként erre: 529. - Agleh8)
2012. máj. 31. 21:34
Német Levente :)
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook